Archiwum > Bractwo Czarnego Kruka

OFFsTOP

(1/2) > >>

TEssALI:
hehe ten temacik przypomina mi sie ilekroc nie schodze do szkolnego sklepiku :) siedza tam zawsze 3 do 4 ogromne smoczyce i wpiepszaja na kazdej przerwie kanapki i jakies batony :D mowie wam na kazdej lekcji. Mysle ze nasz szkolny sklepik pomylil im sie z grota pod zamkiem na wawelu :D [to taka mala dygresja]                    

Olhado256:
No to na co czekasz? Wyciągaj oręż i zatłucz poczwary, to może dostaniesz rękę córki dyrektorki/dyrektora :hihi:                    

Crask:
do tego pół szkoły i sporo punktów doświadczenia, problem tylko tkwi w tym skąd TEssALI miał by wziąć dość potężną broń żeby przebić ich grube skóry. Do tego zaatakowane mogły by uznać swojego niedoszłego pogromcę za lepszą przekąske niż batony. A gdyby zwyciężył i okazało się dyrektor/torka ma tylko synów to już by była totalna wiocha.                    

Olhado256:
Racja, ze smokami nie ma żartów, szczególnie, że jak tak żrą te batony i zębów nie myją to ich smoczy oddech musi być zabójczy :wink: . Lepiej poczekać na jakieś oficjalne obwieszczenie, że dyrektor/ka odda pół córki... znaczy pół szkoły i rękę córki (tudzież jakąś inną część ciała - do uzgodnienia) i wtedy dopiero się wybierać na dragonslaying.

BTW - nigdy przenigdy w żadnej grze nie walczyłem z więcej, niż jednym smokiem na raz - to dopiero musi być rzeź! :shock2:                    

Crask:
Odważny pogromca Smoków powinien jeszcze być przygotowany na jedno zagrożenie, wspomniane Smoczyce to samice, a te gdy bronią jaj bywają znacznie bardziej agresywne i dzikie, A kto zagwarantuje bogu ducha winnemy pogromcy ża akurat nie będą miały kanapek z jajkiem na śniedanie ? Jeżeli wyczują że jest dla tych jaj zagrożeniem to mogą zacząć rzeźnie jak tylko go zauważą. Po za tym 3 czy 4 smoczyce na raz mogą być zbyt dużym zagorżeniem dla pojedyńczego łowcy, najlepiej by było je pojedyńczo wywabiać, ale nie wiem co mogło by posłużyć za przynęte. Owca nie, bo żarcie już mają, dziewica... chyba prędzej prawiczek, ale skąd mieć pewność że osobnik którego weźmiemy jest jeszcze cnotliwy ? Teraz takie czasy...                    

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej