Autor Wątek: Karczma "Pod Zalanym Trollem"  (Przeczytany 95536 razy)

Offline Rivil

• +
Karczma "Pod Zalanym Trollem"
« Odpowiedź #900 dnia: 2003-11-19 (Śro), 09:50 »
Przy okazji, jako że znów siedzę w kawiarence (jak co środę). Napiję się kieliszek dobrego wina.
Ehhh dzień zaczął się okropnie, a do weekendu jeszcze daleko. Dobrze, że przynajmniej jest takie miejsce, w którym można się spokojnie napić i nie obudzić się następnego dnia z bólem głowy.
Więc w górę kielichy i zdrowie wszystkich :D :wino:

Ps. TEssALI na poniedziałek powinno mi się udać skończyć tą stronkę.                    
Śmierć jednego człowieka przygniecionego przez drzewo to tragedia, śmierć stu milionów na wojnie to czysta statystyka.

Cheers mate! :D

Offline TEssALI

• +
« Odpowiedź #901 dnia: 2003-11-20 (Czw), 14:23 »
Dziekowka. Nie wiem tylko czy nie bedzie ona od zalozenia martwa... Bo nie dosc ze sie nikomu nie chce dyskuowac to co dopiero mowic o pisaniu artykulikow. Rozmawialem z koordynatorem Falkonu i mam zezwolenie na umieszczenie ogloszenia o naszym bractwie na drzwiach wejsciowych na konwent. Problem tylko taki jak ma wygladac to ogloszenie i czy wogole jest sens... bo cos cienko widze nasza przyszlosc. Juz nikomu sie nie chce pisac i to jest bardzo przykre :cry:                    
Never say die, stand up and try.
rzeczywistość dostarcza wiecej wrażeń niż fikcja
me@da

Offline Rivil

• +
« Odpowiedź #902 dnia: 2003-11-20 (Czw), 18:01 »
Sens jest zawsze. Może się coś ruszy, powiew świerzego powietrza, bardzo często pomaga.                    
Śmierć jednego człowieka przygniecionego przez drzewo to tragedia, śmierć stu milionów na wojnie to czysta statystyka.

Offline Saima

• DKMiści
  • +
« Odpowiedź #903 dnia: 2003-11-20 (Czw), 18:10 »
Witam! Powoli dochodze do siebie..chociaz jeszcze jestem na antybiotykach.. :twisted: pd jutra jednak musze je odstawic bo czeka mnie 18stka znajomych (btw potrojna 18stka :D )
Poza tym wlasnei skonczyl mi sie trymestr w szkole i zaczynam moj ostatni w zyciu trymestr-czyli nowe przedmioty, nauczyciele, grupy  :wink: ale nie bede tutaj smecic :zpain: ..jutro przeciez piatek  :heh:
Udanego piatkowego wieczorq. Zdrowko- Wasze i moje !
 :beer2:
PS. TessAli- wszyscy chyba sa dobici przez szkole...senna, nieciekawa pogoda, krotkie dni i duzo nauki- przed koncem semestru w neiktorych szkolach ( a w moim wypadku-koniec trymestru  :wink: ) Pozdrawiam  :heh:                    
"Pod powierzchnią zmiennych zjawisk wszystko jest jednym"
"Whatever women do they must do twice as well as men to be thought half as good. Luckily, this is not difficult." Charlotte Whitton

Offline RioT

• Blogger|Konsolowiec|Agent
  • +++
« Odpowiedź #904 dnia: 2003-11-20 (Czw), 18:20 »
Zobaczy się stronkę to na pewno będzie jaaś motywacja do jej zapełnienia więc nie ma się co wyżywać. No na pewno mało czasu jest na pisanie artów. Jka się spręży to się coś wyprodukuje na pewno.
No a na rozlużnienie sytuacji :beerc: dla wszystkich                    

Offline SeeM

• +
« Odpowiedź #905 dnia: 2003-11-20 (Czw), 18:47 »
No dobra, wróciłem. Żale, smęty, prośby, hołdy przyjmuję dalej. Zwłaszcza w Tablicy Ogłoszeń od karczmarzy. Tak... przypominam...                    
emerytowany skryba BCK
Secondary Electron Emission Mass Spectroscoper

Offline Diabellus

• DKMiści
  • ++
« Odpowiedź #906 dnia: 2003-11-20 (Czw), 22:51 »
Witam was bracia i siostry! Oglaszam dni pospolitego ruszenia w BCK! Dlatego tez kazdy otrzymuje darmowa flaszke wodki, zeby sie lepiej pisalo :wink: . Ja sam osobiscie dopilnuje zebyscie w te dni pisali, wiec nie starac mi sie tutaj wymigiwac... Na wiec w tym czasie wypimy ta wodke co mamy, ja wezme sobie wino...

:wino: :wino:                    
I chuj.

Offline TEssALI

• +
« Odpowiedź #907 dnia: 2003-11-20 (Czw), 23:06 »
od jutra zaczna sie tu zchodzic ludzie z Falkonu [mam nadzieje] a tu taki burdel... tylko pijecie alkocholicy :D ja nie wiem rozpilem bractwo toz to kleska. Teraz juz bez wodki nie bedziecie pisac tak? Moze jednak sprobujecie sie wziac w garsc z wodka czy bez ale zapraszam do dyskusji :-) btw kupilem sobie cedeka Gregorian niezle wymiataja meskie basy wspomagane zenskim cienkim glosikiem :)                    
me@da

Offline tymbeer

• +++
« Odpowiedź #908 dnia: 2003-11-20 (Czw), 23:28 »
Moze dasz tego Gregoriana na serwer? ;)

A ja tez staram sie cos pisac, obecnie mi to nie wychodzi, ale licza sie checi (tak to sobie tylko tlumacze :D ).

Alkocholicy? No przeciez nikt na sucho pisac nie bedzie, bo to nie wypada. ;D

Hmm, wyjatkowo napije sie za cos, co mam nadzieje nigdy sie nie stanie, a jesli sie stanie, to i tak bedziecie wiedzieli, a wiec tlumaczyc nie bede. :P
:dodna:                    
...

Offline Rivil

• +
« Odpowiedź #909 dnia: 2003-11-21 (Pią), 09:55 »
*Drzwi karczmy otwieraja sie z lekkim skrzypnieciem*
No i weekend bracia i siostry, heh szkoda tylko, że akurat weekwnd będę miał cały skopany. No ale cóż, jakoś to będzie - byle do poniedziałku :D (tylko nie bijcie).
*Odbiera flasze wódki, opłaconą przez Lupina*
Hmmm tym razem może napiję się czegoś mocniejszego.
*Odpieczętowywuje flaszę i pociąga kilka łyków*
Nawet dobre. Więc za spokojny weekend! :beer2:                    

Offline Diabellus

• DKMiści
  • ++
« Odpowiedź #910 dnia: 2003-11-21 (Pią), 18:37 »
*Lupin otwiera drzwi kopiac je*
- Czolem Siostry i Bracia!! Jak tam sie wiedzie? Smakuje wam wino? Hmm? Weekend sie zaczol! Mialem cos waznego wam napisac, ale juz zapomnialem :D . Hmmm, mam nadzieje ze weekend minie wam milo, nie urwie wam sie film, i moze zagracie :wink:

:wino: :wino: :wino:                    
I chuj.

Offline Eyria

• +
« Odpowiedź #911 dnia: 2003-11-21 (Pią), 20:15 »
*Wchodzi do karczmy po cichutku\"
CZEEŚĆ! (ogłuszając osoby w promieniu w metrów)
Witam Was. Drogie Siostry i drodzy Bracia.
Przepraszam za nie pisanie (Lupin ofkoz mnie upomniał -_-)
Ale mniejsza o większość
BARMAN WINO PROSZĘ!
*siada*
Dzisiaj w mojej szkole odbyło się święto szkoły i mnie tak zaskoczyli że z szoku nie wyjde chyba do Gwiazdki (ale określenie... fiuuu) W każdym razie odbieram je b. pozytywnie.
*łyk*
A skoro weekendzik już nas wita z otwartymi ramionami to wkońcu będzie czas na odpoczynek ^^                    
\"Nee iikoto mo waruikoto mo subete tashite\" -> \"Good thing and bed things both happen\" Gravitation

Offline Rivil

• +
« Odpowiedź #912 dnia: 2003-11-21 (Pią), 23:10 »
Buuu. Stuknęła mi pięćdziesiątka. Jak ten czas szybko leci. Może to i niewielkie święto ale zawsze jest okazja do wypicia :P. Więc wino dziś na mój koszt. Jeżeli ktoś życzy sobie cokolwiek innego, też mogę zafundować. Więc pijmy :D :wino: :wino: :wino:                    

Offline Zahariusz

• +
« Odpowiedź #913 dnia: 2003-11-21 (Pią), 23:50 »
Hehe :) Twoje zdrowko Rivil :) ja juz po mojej 50 :) no ale okazja do pica zawsze jest :) wiedz zdrowko !!! <piwo>                    
\"Trudniej obalić pól litra niż obalić rząd.\"
-Marian Krzaklewski

czlonek: BCK i DKM

Offline Eyria

• +
« Odpowiedź #914 dnia: 2003-11-22 (Sob), 10:14 »
Zacnie Rivil ^^ Cacy Zahariasz ^^
I z chęcią się napiję [ale sęp ze mnie  :wink: ]
*Pije wino*
Ja co prawda już jestem daleko za swoją 50 (nawet nei pamiętam kiedy to było  :roll: ) Ale napewno jakiś czas temu  :lol:
*zamyśliwywuje się*
Cóż czas przestać leniuchować i napisać wkońcu porządną historię postaci  8) I tak też zrobię... Więc trzymajcie za mnie kciuki. A to :wino: wezmę sobię na wenę  :D
*wychodzi z kieliszkiem wina z karczmy*                    
\"Nee iikoto mo waruikoto mo subete tashite\" -> \"Good thing and bed things both happen\" Gravitation

Offline Jajo

• +
« Odpowiedź #915 dnia: 2003-11-22 (Sob), 12:44 »
Ile okazji do wypicia... To pijemy! :D
Hmmm... Co by tu powiedziec... Jak zwykle nie wiem :P Bylem dzisiaj na kursie 1-ej pomocy, zdalem to, co jak na razie trza bylo zdac... Teraz jeszcze praktyka za tydzien. Powinno byc dobrze ;) A tak poza tym to ostatnio troche lipnie, ale juz sie poprawia... No i identyfikatory w szkole u nas wprowadzaja - ale syf... Tak jakby legitymacja nie mogla starczyc :/ No ale w koncu nie ma to jak utrudnic zycie uczniom (w sumie nie tylko im...). Ehh... Czyta to ktos w ogole? :P Przestaje smecic :P Papa, moze cos jeszcze napisze...                    
A strong man doesn't need to read his future. He makes his own.

Offline Eyria

• +
« Odpowiedź #916 dnia: 2003-11-22 (Sob), 14:03 »
*wchodzi do karczmy zanosząc się śmiechem*
Wiecie co mi się przypomniało? Macie trzy szanse  :wink:
Mam napisać bajkę po rosyjsku
:buahaha: :hihi: :heh:  :tęcza:
Dobra to ja lepiej zacznę teraz bo do wieczora nei napiszę
Hah... co za dziwna kobieta z tej naszej profesorki  :wink:
Dobra... idę, jeśli nei wrócę później to czekajcie dalej  :wink:                    

Offline Rivil

• +
« Odpowiedź #917 dnia: 2003-11-22 (Sob), 14:16 »
*Wchodzi do karczmy lekko zaspanym krokiem*
Karczmarzu macie tu może wynalazek kawą zwany? Jeżeli tak to poproszę, a jeżeli nie to wina chciałbym się napić.
*Siada przy najbliższym stole*
Hmmm bajkę powiadasz?
Żył sobie królewisz, który poznał królewnę. Od tego czasu żyli razem długo i szczęśliwie. Koniec bajki.
Wiem, że bardzo piękne historie umiem opowiadać :P.
*Upija łyk czegoś co powinno przypominać kawę*
Od razu człowiek lepiej się czuje.                    

Offline Tissai

• +
« Odpowiedź #918 dnia: 2003-11-23 (Nie), 00:40 »
a ja chcialam sie tylko pozegnac moze na jakis czas a moze na dluzej nie wiem wtajemniczeni wiedza czemu i niech tak zostanie papapapa                    
Twoja róża ma dla Ciebie tak wielkie znaczenie,
ponieważ poświęciłeś jej wiele czasu.
Ludzie zapomieli o tej prawdzie.
Lecz tobie nie wolno zapomieć.
Stajesz sie odpowiedzielny na zawsze za to , co oswoiłeś.
Jesteś odpowiedzialny za swoja różę.
/Antoine de Saint-Exupery /

Offline Diabellus

• DKMiści
  • ++
« Odpowiedź #919 dnia: 2003-11-23 (Nie), 10:58 »
*Lupin nalewa sobie puchar wina*
- Ech... Glupio to wszystko wyszlo, szkoda ze odchodzisz Tiss. Mam nadzieje ze twa sciezka niebedzie niebezpieczna, i ze juz wkrotce do nas zawitasz spowrtem.
*Lupin patrzy jak Tissai wychodzi z karczmy*
- Tymczasem my wypijmy jej zdrowie, aby widolo jej sie dobrze, i oby jak najszybciej do nas wrucila!
*Lupin wychcyla puchar jednym haustem*
- Ech, glupia sprawa....                    
I chuj.

Offline Eyria

• +
« Odpowiedź #920 dnia: 2003-11-23 (Nie), 13:36 »
*wypija za Tiss*
Ja tam co prawda wtajemniczona nie jestem, ale i tak Tiss życzę Ci szybkiego powrotu
:wino:
Jutro znowu do szkoły... Sobota jest zdecydowanie za krótka... Powinna zostać ustawowo przedłużona :twisted: :wink:
A ja siadam do lekcji -_-\' ehhh
*popijając wino otwiera jedną z książek które ma ze sobą i zaczyna czytać*                    

Offline TEssALI

• +
« Odpowiedź #921 dnia: 2003-11-23 (Nie), 14:14 »
Wypijmy za Falkon 2004 zeby byl rownie zajefajny jak tegoroczny. btw dostalem wpis od Andrzeja Pilipiuka :P I wogole kto nie byl niech zaluje :P pozdrawiam!                    
me@da

Offline RioT

• +++
« Odpowiedź #922 dnia: 2003-11-23 (Nie), 20:37 »
No cóż żałuję mimo że i tak nie dałbym rady być na Falkonie ale może już za rok się pojawię :D A tak w ogóle to dawno nic tu nie piłem niestety zrobię to po chamsku sam bo bez pieniędzy jestem. :beerc:                    

Offline Rivil

• +
« Odpowiedź #923 dnia: 2003-11-23 (Nie), 23:46 »
Pa Tissai. Należę do tych niewtajemniczonych. Jednakże życzę Ci jak najrychlejszego powrotu. Oby wszystko było dobrze.
*Siada przy stole*
Tymczasem muszę zająć się również swoimi sprawami. Przemyśleć kilka rzeczy. Podobno wino pomaga.
*Patrzy z mieszanymi uczuciami na pucharek wina*
Ehhh jakżebym chciał czytać w ludzkich umysłach.
*Upija łyk wina*                    

Offline Jajo

• +
« Odpowiedź #924 dnia: 2003-11-24 (Pon), 11:55 »
Witam wszystkich z lekcji informatyki! :D Nudno tu... Nie ma naszej pani i zamiast nas zwolnic mamy z druga grupa... :/ No ale coz - Zawsze uwielbialem szkole :P
No i niestety... ale papa Tissai... Obys szybko przemyslala, co jest do przemyslenia i szybko do nas wrocila ;) Twoje zdrowie!
A strong man doesn't need to read his future. He makes his own.

Offline Eyria

• +
« Odpowiedź #925 dnia: 2003-11-24 (Pon), 20:59 »
*Wchodzi śmiejąc się jak szalona*
Właśnie wygrałam zakład... co prawdastawką było guma... ale, zakład to zakład  :D
Gupia dziouszka myślała, że nei zadzwonie do pewnej persony :twisted:
(czasami sama siebie zadziwiam)
*Pije wino*
No tak -_- dzisiaj 2 klasówki jutro kolejna i rosyjski (moja zmora)
Ale cóż. Żyje się dalej
Ja na dzisiaj się, żegnam. Miło było was znoof zobaczyć  :wink: papa ^^
~~
Sie rozpisaliście... Ta... piszę w tym samym poście co wczoraj ... ehhh
*siada zmęczona na krześle*
dzisiaj nie piję, bo ze szkoły piszę :twisted:
Jeju... ale komputer mi wolno chodzi -.-\'
Tylko pogratulować pracowni... po 2 osoby na jeden komputer.... blech
Lubie co prawda informatyke... ale to... ale to to już szczyt szczytów!
*zapala fajkę tworzy z dymu monitor potem siekierę i załatwia mały komputerek siekierą*
Tia.. to ja sobie może już lepiej pójdę? :P                    

Offline Flecik

• Bogini-Dziecko
  • ++
« Odpowiedź #926 dnia: 2003-11-25 (Wto), 13:38 »
Dlugo mnie nie bylo bom zbladzila (glownie chodzi mi o doslowny sens ;p)
 Pije za wszystko co przepuscilam - soreczki ludziska (i inne takie ;) )
 :wino:
na dodatek wszystkim ostatnio jakos sie tak nie chce pisac/nie maja czasu pisac... taki zastoj, ze... ehhh.... Postaram sie to jakos zmienic (we wlasnym zakresie sie znaczy) jak tylko uda mi sie sciagnac tu z wakacji wlasna kreatywnosc ^^\" ;)
pozdruffki                    
Forever isn't an amount of time, but a place in your heart.

Offline KaGieBe

• +++
« Odpowiedź #927 dnia: 2003-11-25 (Wto), 22:08 »
Po tak dluuuuuuuuugiej przerwie powinienem sie chyba ponownie przywitac, co niniejszym czynie: Ave Dziendobry!
A teraz porcja wytlumaczen/sciemy/mydlenia oczu (ale to i tak prawda jest).
Otoz nie wyobrazalem sobie jaka katorga moze byc liceum. Gimnazjum przyzwyczailo mnie do sytuacji typu: uwazam na lekcji= mam 4/5. A teraz kuje jak pokopany i mam 2/3. Jak sie latwo domyslic wlasnie z tym kuciem zwiazana byla moja chcialoby sie powiedziec \"dlugoletnia\" rozloka. SORY WAS                    
Zlo i krew... i smalec tez (nie wylaczajac entropii).

Offline Eyria

• +
« Odpowiedź #928 dnia: 2003-11-25 (Wto), 23:55 »
*wchodzi zmęczona... ofkoz z kupą książek i zamawia wino*
O Boginie mroku! Jutro mam klasówkę z fizyki (Fizykoj i wojennaja podgotowka) Tia... bo z PO pewnie będzie pytał... ehhh...
*Patrzy na znajome twarze*
HAH! Kogóż to dobre wiatry przywiały :wink: Witam znowu ^^
KaGieBe: Mnie to mówisz? Przecież z lekcjami to się zachetać można... jakby ktoś rok temu mi powiedział, że w piątek po lekcjach będę tak padnięta, że nigdzie nie będę wychodziła to bym go wyśmiała i powyzywała od umysłowo chorych  :lol: Ale cóż... niezbadane są wyroki bogiń (bogów poniekąd też) :D
*otwiera książkę i kontynuuje naukę*
Hah. Dodatkowo zmieniłam system na bardziej linuxowski niż windosowy... ale przy tym jest śmiechu :twisted: np: Jak włączyć mIRCa :twisted: no ale jestem dzielna i sobie poradziłam  8)
Dobra to do jutra  :-D                    

Offline Rivil

• +
« Odpowiedź #929 dnia: 2003-11-26 (Śro), 00:42 »
*Wchodzi do karczmy*
Heh jutro kolokwium z podstaw informatyki. Banalne, a znając życie to nie uda mi się zaliczyć :(.
Ale co tam, wino myśli rozweseli :wino:
*Wypija kilka łyków z kielicha*
Oby jutrzejszy dzień był pomyślny                    

Offline Flecik

• Bogini-Dziecko
  • ++
« Odpowiedź #930 dnia: 2003-11-26 (Śro), 18:04 »
Heh apropo tego co napisales Rivilu...
\"Bo człowiek pije wino w radości i smutku, w powodzeniu cieszy serce winem, a niepowodzenie w winie topi.\"  :D M.Waltari - \"Egipcjanin Sinuhe\"
A więc wypijmy za radości i smutki, bez których życie byłoby niczym breja - pozbawione smaku.... na dodatek nie mielibysmy pretekstu zeby pic  :twisted:  :bigla:
 :wino:  :wino:  :wino:                    

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
« Odpowiedź #931 dnia: 2003-11-26 (Śro), 20:16 »
*wchodzi do karczmy*
-kolejka dla wszystkich! jutro kolos z algebry, wypijcie za mnie. szczegolnie ty mloda damo
*usmiecha sie do flecik*
*siada na zydle i pijac biale wino pograza sie w kontemplacji*                    

Offline Flecik

• Bogini-Dziecko
  • ++
« Odpowiedź #932 dnia: 2003-11-26 (Śro), 20:29 »
*biore swoj kielich. po czym podchodze do Keirana*
Nie martw sie. Bede trzymac za ciebie kciuki a i wypic nieomieszkam skoro stawiasz ;)
Ja mam jutro sporo do pozalatwiania, ale to nic nieprzyjemnego (I hope ^^\") Obym sie tylko powyrabiala.^^\"                    

Offline Eyria

• +
« Odpowiedź #933 dnia: 2003-11-26 (Śro), 22:19 »
*wypija za Keirana*
A powodzenia... Mnie się dzisiaj nie zabardzo powiodło na fizyce  :| ... kurde, ale jakas hardcorowa była ta klasówka... no cóż mniejsza... mam referat i odpowiadać więc \"jakoś\" się to wsio poprawi :wink: (i hope...)
*rozsiada się w krześle*
Ah jejku... Znalazłam sposób na sen :twisted: wyjść na dwór ^^ ... niby takie mało skomplikowane :lol:
Dobra lece bo gadam trzy po trzy i nic właściwie z tego nei wynika ^^\'
Cya                    

Offline Rivil

• +
« Odpowiedź #934 dnia: 2003-11-26 (Śro), 22:47 »
*Podnosi do góry kielich z winem*
Piękny toast Panienko Flecik. Warto za niego wypić, bo i prawdę w sobie zawiera :wino:
Powodzenia Panie Keiran. Oby pytania proste były, a odpowiedzi wyczerpujące.
*Odwraca sie w strone Eyrii*
Ojj toć mało Pani widziała. Mnie z fizyki już żadne pytanie nie jest w stanie zadziwić, gorzej jednakże z odpowiedziami na takowe. :).
Jednakże pewnie wszystko będzie i tak dobrze.
*Podchodzi do karczmarza*
No i kolejna kolejka na mój koszt. Jutro kolokwium z assemblera. Ehhh jak ja nie lubię tego języka. No ale cóż jakoś to może będzie.
*Wznosi kielich do góry*

Offline Flecik

• Bogini-Dziecko
  • ++
« Odpowiedź #935 dnia: 2003-11-27 (Czw), 12:35 »
Na pewno sobie poradzisz - w koncu to tylko dwie cyferki w roznych kombinacjach ;)
Chetnie tez wypije za wszystkich, ktorzy musza w najblizszych dniach cos zdawac/pisac :)
Zdrowie wasze w gardlo nasz ;)  :wino:
Taaaa... dla mnie by sie chyba grzane przydalo bo jestem wlasnie oblegana przez chorobsko jakies i ne chce sie mu poddac.                    

Offline Rivil

• +
« Odpowiedź #936 dnia: 2003-11-27 (Czw), 16:23 »
Na szczęście to nie tylko te dwie cyferki w różnych kombinacjach, bo przy tym to już wogóle byz zwariował. :D
Ale poradzić sobie poradziłem, nawet lepiej niż sam się spodziewałem :).
*Podaje flecik ciepłe piwo z lekką miodową nutką w zapachu*
Proszę, na mój koszt. Ostatnio trochę dukatów do sakiewki wpadło więc mogę sobie pozwolić na szczodrość ;).
Zdrowiej szybko. :beerc:
*Unosi do góry kielich z winem*
*Wypija wino*                    

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
« Odpowiedź #937 dnia: 2003-11-27 (Czw), 19:06 »
-No o dziwo ja rowniez dobrze sobie poradzilem, nie bylo tak trudno jak sie spodziewalem.
*Podnosze kufel do góry
-Tak wiec dziekuje wszystkim za zyczenia, wypijcie sobie jeszcze kolejke, coby nikt nie mowil ze Keiran to zgred
*usmiecham sie cynicznie                    

Offline tymbeer

• +++
« Odpowiedź #938 dnia: 2003-11-27 (Czw), 19:51 »
Skoro daja... :D

A dla wszystkich pan specjalny toast. To tak tylko, abyscie mnie wielbily i oddaly mi swoje serce (hi durbik ;) ) :lol:

No nic, trzeba by meczyc morrowinda dalej. :D

I co z tym laczeniem karczm? Cos by sie popisalo, a nie ma gdzie. :o ;)                    
...

Offline Flecik

• Bogini-Dziecko
  • ++
« Odpowiedź #939 dnia: 2003-11-27 (Czw), 21:42 »
Tymb]]] jak to nie ma gdzie  :evil:
*biore z rak Rivila piwko i wychylam jednym chaustem*
-niezle nawet, dzieki. Niestety nie udalo mi sie wygrac i chyba musze oddac pole :( sie znaczy ide do luzka spac bo nie mam juz na nic sily... no moze jeszcze klika postow ^^\")
*macham na pozegnanie i wychodze*                    

Offline Eyria

• +
« Odpowiedź #940 dnia: 2003-11-27 (Czw), 22:11 »
*Wchodzi do karczmy*
-Jeszcze jeden dzień... jeden z najgorszych dni tygodnia...
*Wypija wino z koleiki Keirana*
-No czy mi dobrze poszło to ja jeszcze nie wiem więc chwalić się nie ma czym  :wink: Ale bądźmy dobrej myśli :D
*zamawia sobei wino*
Hah... a w subbotu idę na trrrr \"NEMO\" :twisted: HAHA... No i mam sesje z Leją, która ostatnimi czasy ma doła i za którą to stawiam kolejkę
Tak z drugiej strony to ciekawe dlaczego jej tutaj nie ma...
Czy tak czy siak...
3majcie się ^^                    

Offline Diabellus

• DKMiści
  • ++
« Odpowiedź #941 dnia: 2003-11-28 (Pią), 18:40 »
*Lupin przeciaga sie*
- Uch... No to pospalem... Ale pora lekko ruszyc nasze Bractwo w pewna strone. Obiecuje że juz w ten weekend  otworze karczme \"Pod Czarnym Krukiem\"... Wiec bedziecie mieli gdzie pisac.
*Lupin bierze puchar do lapy*
- Cos opustoszal ostatnim czasem... Wiec pora go napelnic, a okazji jest wiele. Wiec nalejcie mi tu wina, koniecznie taniego :wink: .
*Lupin pociaga lyka z pucharu*
- Ach.. To jest to... No dobrze, teraz biegne pisac posty...
:wino:  :wino:  :wino:                    
I chuj.

Offline SeeM

• +
« Odpowiedź #942 dnia: 2003-11-28 (Pią), 21:13 »
a jeśli chodzi o karczmę Pod Czarnym Krukiem to Lupin jest w 100% usprawiedliwiony i już postanowiony poślizg to moja wina; chodzi o to, że 3 karczmy (nawet prowadzone w obecnym tempie :) ) to już trochę tłok i ustali się przez ten czas parę rzeczy                    
emerytowany skryba BCK
Secondary Electron Emission Mass Spectroscoper

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
« Odpowiedź #943 dnia: 2003-11-29 (Sob), 22:22 »
Przykro mi ale w zwiazku z okolicznosciami musze sie z wami pozegnac. Kilkoro osob osmielam sie nazwac przyjaciolmi, wielu nie zdazylem poznac, niektorzy sa li tylko nickiem, a co niektorych nie lubie. Tym niemniej zegnam was wszystkich. Jest mi tym bardziej szkoda ze bylem od poczatku.                    

Offline Flecik

• Bogini-Dziecko
  • ++
« Odpowiedź #944 dnia: 2003-11-30 (Nie), 02:44 »
:shock2:  ze co ze jak czemu znowu nic nie wiem :(
buuu
szkoda, obys znalazl na swych sciezkach to co znalezc pragniesz i obys sie tym niezawiodl (\"be carefull what you wish for\" czy jakos tak ^^\')                    

Offline Diabellus

• DKMiści
  • ++
« Odpowiedź #945 dnia: 2003-11-30 (Nie), 07:58 »
*Lupin zatacza sie*
- O cholera.... Gdzie sa drzwi?? Ja pi.... ale masakra... Wyszedlem z domu o 14... nie wiem o ktorej wrucilem, wciaz jestem pijany... nie wiem ile wypilem... cholera jasna, chyba zaczne zapisywac w notesiku ile wypilem...
*Lupin rozglada sie po karczmie*
- Cos jak by nas mniej... Ale kto by sie przejmowal?
*Lupin pada nieprzytomny na stol*                    
I chuj.

Offline Eyria

• +
« Odpowiedź #946 dnia: 2003-11-30 (Nie), 13:16 »
*Lekko odchyla się od Lupina i pije dalej wino*
Miło ^^\'
*Rozgląda się po karczmie*
Nie ma kierana... wzdech
*unosi kielich*
Za kierana... Niech jego droga będzie bezpieczna i niech wróci do nas jak najszybciej
*pije za kei*
Soboty zdecydowanie są za krótkie... Najchętniej to bym przedłużyła sobotę o jakieś 24h :twisted: Ale cóż począć ... lekcjuchny... Jeszcze 3 tygodnie... Jedne z najdłuższych 3 tygodni :lol:                    

Offline Rivil

• +
« Odpowiedź #947 dnia: 2003-11-30 (Nie), 14:12 »
*Spogląda na Lupina*
No tak... Może jeszcze winka?? :D
Oj ja sam bym się chętnie napił, tylko takiego prawdziwego dobrego winka, niestety przez remont w domu nawet barek opustoszał :(.
No cóż przynajmniej pozostało jeszcze takie wirtualne :wino:
*Wypija zawartość kielicha*
No cóż. Przy okazji do zobaczenia Keiran. Może na innym szlaku a może w tej samej karczmie.
*Nalewa wina do kielicha*
*Wypija*                    

Offline Flecik

• Bogini-Dziecko
  • ++
« Odpowiedź #948 dnia: 2003-11-30 (Nie), 18:39 »
*podchodzi do Lupina marszczac nosek. *
YYY... moze sie soku pomidorowego napijesz? ^^\'
ja  ponownie grzanca poprosze :)
*siadam kolo Lupina*
ehhh ale sie czuje zmeczona... jak ja nie lubie niedzieli i tych glupich swiat :( po jaka ch. to wymyslili, jedyna dobra rzecz w tym calym zamieszaniu to to, ze wolne jest :|
no nic, jakos bedzie trzeba to przezyc
wypijmy by wszystko bylo prostsze niz sie wydaje a nie na odwrot^^\' :wino:                    

Offline Saima

• DKMiści
  • +
« Odpowiedź #949 dnia: 2003-11-30 (Nie), 22:05 »
Witam! ..Ostatnio dawno tu nie bywalam..dzisiaj obiecalam ze wpadne  :D
Jak tam Wasze Andrzejki? bo ja o swoich wole nie wspominac..do tej pory meczy mnie kac...psychiczny i fizyczny.. :smasi:
Jutro znowu poniedzialek..nagly, okrutny powrot do szkolnej, przedmaturalnej rzeczywistosci.. :wink:  :gone:
Dobra..koncze smecic..jutro 1 grudnia   :heh: i za pare dni Mikolaj! 3 tygodnie szkoly i [shadow=orange:067a717e12]rest  [/shadow:067a717e12]:twisted:
Dzisiaj nie pije zdecydowanie..a wlasciwie to poszcze to Sylwestra!  :smash:
PS. nie tykajcie Luksusowej...bleeeeeeeeh                    
"Whatever women do they must do twice as well as men to be thought half as good. Luckily, this is not difficult." Charlotte Whitton

Offline Rivil

• +
« Odpowiedź #950 dnia: 2003-12-01 (Pon), 13:36 »
*Wchodzi zaspanym krokiem do karczmy*
Jak dobrze jest mieć wolne poniedziałki :). Przynajmniej z tym u mnie pomyśleli i dali biednym żakom jeden dzień więcej aby wytrzeźwieć mogli :D
Karczmarzu podaj mi wino.
Wasze zdrowie. Żeby ten jakże cudowny, wolny dzień był jak najszczęśliwszy :)
*Wypija wino*                    

Offline Flecik

• Bogini-Dziecko
  • ++
« Odpowiedź #951 dnia: 2003-12-01 (Pon), 18:22 »
Przynajmniej z tym u mnie pomyśleli i dali biednym żakom jeden dzień więcej aby wytrzeźwieć mogli  
Karczmarzu podaj mi wino.

:buhaha:
heh no u mnie calkiem niezle, choc jestem baaardzo zmeczona (chyba jeszcze oslabiene po chorobie), tiasaaa... nmic mi sie nie chce...:/ na dodatek wszedzie taaaaki bajzel, wszystko trzeba zalatwiac samemu i jeszcze kazdy na ciebie wilkiem :( ale dzis zdazylo sie tez cos milego :) jak to dobrze, ze jednak w tych okropnych czasach niektorych wciaz stac na usmiech i zrozumienie :) nawet wobec obcych :)                    

Offline RioT

• +++
« Odpowiedź #952 dnia: 2003-12-01 (Pon), 19:18 »
No cóż po dłuższym namyśle zabralem się za ultimę online powiedzmy że narazie nie mam zdania na ten temat.  :D                    

Offline Rivil

• +
« Odpowiedź #953 dnia: 2003-12-01 (Pon), 21:30 »
RioT pewnie Ci się spodoba. Gra jest całkiem ciekawa, jednakże trzeba trafić na dobry shard, najlepiej bez durnych PK i super wielkich koxowników.
Apropo: Saima możesz podać link do tego shardu co mówiłaś??
Ja również staram się powrócić do UO bo ta gra niestety uzależnia :) i po pewnym czasie zaczyna jej brakować :)                    

Offline Zahariusz

• +
« Odpowiedź #954 dnia: 2003-12-01 (Pon), 23:04 »
*z hukiem otwieraja sie drzwi*
<Do karczmy wpada rozesmiana postac, zdejmuje kaptur, poznac mozna ze to stary bywalec tych scian>
wina !! wina !! wina !! dla wszystkich. Ja dzis stawiam. Napijcie sie siostry i bracia i cieszcie sie moim szczesciem. Co niektorzy wiedze coz za wojne wygralem. Pewien maly general z innego wymiaru gdzie żaby jedza jest w porownaniu ze mna nikim.
*smieje sie glosno*
wina !! muzyki !! niech zabawa trwa !! cos za piekny ten dzien
*siada przy starym przyjecialu Rivilu*
*po drodze caluje dlon olsniewajacej jak zawsze Saimy i pozdrawia gestem zalanego jak zawsze Lupina*
I co tam moj przyjacielu ? czyzby powrot do UO, kazdy kiedys wraca, dzis to nawet ja skory jestem wrocic
Mosci baramanie przynies tu altanek jakiegos dobrego wisniowego winka dlamnie i mego kompana
*rzuca na stol sakwe z dukatami*
Bawmy sie siostry i bracia !! toz to piekny dzien !!                    
\"Trudniej obalić pól litra niż obalić rząd.\"
-Marian Krzaklewski

czlonek: BCK i DKM

Offline Rivil

• +
« Odpowiedź #955 dnia: 2003-12-01 (Pon), 23:19 »
*Bierze kielich wina*
Ojjj coś czuję, że mnie głowa bedzie o poranku bolała. Ale cóż taka okazja, nie można jej przecież opuścić.
Twoje zdrowie Her General :). Oby dalsza kampania szła jak z płatka. Wypiję za to.
*Wypija zawartość kielicha jednym chaustem*
No i żeby inni generałowie nie próbowali się dołączyć do tej bitwy, choć i tak pewnie byś ich rozgromił :).
*Bierze drugi kielich*
No i wracaj do nas szybko, rodzina Qi\'lue znów na powierzchnię wyszła i wsparcia potrzebuje :D
*Wypija drugi kielich*                    

Offline tymbeer

• +++
« Odpowiedź #956 dnia: 2003-12-02 (Wto), 01:10 »
To ja sie tez napije.  :bigla:

*sie zastanawia czy pisac z tymi kropkami* ;)

Temat dalem, to sie tam udzielac, bo bede zly, a jak bede zly, to wam poza BCK posty pousuwam.  :bigla: ;)
Pomijam fakt, ze poza mury bractwa, wiekszosc nie wychodzi ;D

A teraz czas isc spac. :o                    
...

Offline RioT

• +++
« Odpowiedź #957 dnia: 2003-12-02 (Wto), 07:54 »
Ty nie kasuj mi noich statów :( No dobra :P Co ** ci się podobają *Uśmiecha się*                    

Offline Flecik

• Bogini-Dziecko
  • ++
« Odpowiedź #958 dnia: 2003-12-02 (Wto), 14:50 »
ehhh... a mnie nnie bylo jak za darmo dawali :/ no dobra sama sobie kupie;p
piwa poprosze
i zdrowko ludki i inne takie ;)
 :beerc:
hmmm no gdzie ten temat? o.O ;p
ale to nie teraz, wieczorem zajrze bo w momencie juz zmykam :)                    

Offline Saima

• DKMiści
  • +
« Odpowiedź #959 dnia: 2003-12-02 (Wto), 16:25 »
*uchyla ostroznie drzwi karczmy, wchodzi i zajmuje miejsce przy starych kompanach*
-Witam Siostry i Bracia  :heh: Zah-dawno Cie tu nie bylo..nie wiem co to za boje toczyles ostatnio..w kazdym razie-gratuluje wygranej ! :biggt: Karczmarzu- piwo..jasne pelne prosze  :wink: Ja dzisiaj rowniez dostalam dobra informacje  :twisted: Moj niewdzieczny dysk powrocil z naprawy-wbrew moim wczesniejszym przewidywaniom-odzyskalismy wszystko co na nim bylo  :lol5:
*Usmiecha sie wesolo*
Wypijmy za naszego nowego towarzysza przygod- Riot\'a..sadzac po Jego dzisiejszym opisie-wnioskuje ze przed marcem trzeba mu bedzie odebrac sila ta ultime :heh: ... Riot pamietaj o maturze   :D
PS.Riv jesli chodzi o tamten shard-to nie znam zadnych konkretow..wiem ze na ircu maja kanal: #uo-moongate..tam zapewne znajdziesz link do stronki  :twisted: