Autor Wątek: Stare Forum Top-Secreta - jak zaczynaliście?  (Przeczytany 9919 razy)

Offline pshemozz

• +++++
  • Kurwa dupa abecadło
Stare Forum Top-Secreta - jak zaczynaliście?
« dnia: 2003-11-04 (Wto), 13:37 »
Na pomysł tego tematu wpadłem podczas dzisiejszej rozmowy z Sahem na IRCu, kiedy to uzmysłowiełm sobie, że dokładnie 4 listopada 2002 roku po raz pierwszy pojawiłem się na forum Top Secreta i zarejestrowałem się w celu napisania czegoś, co mogłoby trafić na strony z listami od czytelników bo do napisania miałem wiele :)

I pewnie już bym się więcej tam nie pojawił, z racji tego, że do tej pory nigdy nie uczestniczyłem i nie miałem zamiaru uczestniczyć w żadnych forach, czatach i tym podobnych, gdyby moje spojrzenie nie padło na grupę pt. Jedi Temple. Nie było innej możliwości, zgłosiłem tam swój akces a kacper łaskawie mnie przyjął w szeregi Rycerzy Jedi (lub Sithów :) ). Przez kolejny miesiąc nie wyściubiałem stamtąd nosa, dopiero dyskusja z SAVERem o UE mnie wyciągneła na resztę forum.

No ale to już rok jak z niektórymi się znamy :)

A Wy, jakie macie wspomnienia ze starego forum?                    

I chuj

Offline tymbeer

• +++
« Odpowiedź #1 dnia: 2003-11-04 (Wto), 13:55 »
Lol, co za temat. :hihi: ;)

Ja wlacialem i tez cos do redakcji napisalem. :D
Pamietam ze na gry.wp.pl byla mowa o nTSie.
Niezle tam dostali. Ja tez im dalem. :buhaha:
No, ale sie zdziwilem, ze az tylu ludzi marudzi na to pismo... Byl link do strony, forum...
I tak juz polecialo. :P

A co pamietam?
\"Walke\" z [omega] nt CDA. :D
I jak to pshemozz chcial mnie sciagnac do JT (Yoda tez, ale cii :D )
No i oczywiscie siedzenie po nocacha z Tomim i Yoda. :hihi:

Ech, az sie lezka w oku kreci. :cry: :)                    
...

Offline Olhado256

• +++++
« Odpowiedź #2 dnia: 2003-11-04 (Wto), 14:04 »
Hmm... ja nie mam zielonego pojęcia kiedy zarejestrowałem się na starym forum... było to późno, gdzieś w okolicach trzegiego numeru NTSa. Było to tak, że siedziałem sobie na forum MozilliPL i to mi wystarczało, ale braciak wyczytał w NTSie, że mają forum, więc się zarejestrował i cośtam zaczął pisać. No, a że u nas tak jest, że jak jeden z nas coś robi, to i drugi musi spróbować - ja również się zarejestrowałem i tak się zaczęło. Zresztą długo to nie trwało, bo niedługo po mojej rejestracji forum padło.

A co pamiętam? Hmm... pamiętam, jak wyjechałem, że Jedi Temple są niepotrzebni na forum i żeby ich wywalić ^_^\'                    
w stanie spoczynku
JID: Olhado256@histeria.pl

Offline Emill

• +++
« Odpowiedź #3 dnia: 2003-11-04 (Wto), 14:05 »
nie pamietam juz kiedy dokladnie zjawilem sie na starym forum, ale wiem jak i co tam robilem :) sciagnal mnie kolega redakcyjny, niejaki Kiniu - fan nowego TS\'a, mimo iz mi pismo srednio sie podobalo to jedna zarejestrowalem sie tam... pisalem mozna powiedziec \"srednio czesto\", glownie byla to reklama... tzn. informacja o kolejnych numerach SS-NG, a takze czasem udzielalem sie w kategorii Muzyka... hehe, pamietam jeden z watkow, w ktorym jak to zwykle bywa bronilem techno... ktos (nie pamietam juz kto, sory... ale w kazdym razie ktorys z metali :P ) powiedzial jak to prosto stworzyc kawalek techniczny, ja mu na to zeby sam sprobowal... itd :D :)                    

http://www.mgsonline.pl
Wkrótce Pomarańczowa Rewolucja wybuchnie na nowo!

Offline pshemozz

• +++++
  • Kurwa dupa abecadło
« Odpowiedź #4 dnia: 2003-11-04 (Wto), 14:11 »
A co pamiętam? Hmm... pamiętam, jak wyjechałem, że Jedi Temple są niepotrzebni na forum i żeby ich wywalić ^_^\'

hehe, pamiętam tą krucjatę, która ruszyła przeciw Tobie :hihi: .
Jej ślady są do dzisiaj w wątku Coruscant w Jedi Temple. Sam ich nawoływałem do tego, żeby ruszyli na wojnę :D                    

I chuj

Offline Szczur

• ++
« Odpowiedź #5 dnia: 2003-11-04 (Wto), 14:48 »
Ja nie byłem zarejestrowany na starym forum... Miałem zamiar, ale... Nie potrafiłem...  Po tygodniu od mojej wizyty forum padło... Czasami tylko na starym forum rzuciłem jakiś tekst do mikrofonu... I było coś takiego, (nie mam pojęcia jaka była tego czegoś nazwa) że nie trzeba się było rejestrować, ale można było dawać swoje opinie na temat NTS... Bywałem tam pod nick\'ami \"Eddie\", \"Rat\", \"Szczur\" i \"Szczurek\"... Ech... Gdyby forum padło później...  :(                    

Offline keksik

• +
« Odpowiedź #6 dnia: 2003-11-04 (Wto), 15:32 »
mojemu kumplowi, wolno chodzilo forum i do mnie wpadl napisac pare postow i.. tak sie zaczelo  :-D  pomogl mi sie zarejestrowac i wytlumaczyl gdzie co jest i te sprawy  :bigla:
i tak oto wpadam tu prawie codziennie :D :D :D                    
Legia Warszawa Mistrzem.

Offline TomisH

• +++
« Odpowiedź #7 dnia: 2003-11-04 (Wto), 15:32 »
\"Walke\" z [omega] nt CDA.  :D

A to ciekawe :buhaha:, bo [omegusia] nie było na starym forum TS. Prawdę mówiąc nie byłoby go i na nowym, gdyby nie dostał ode mnie \'cynku\' :twisted:

\"Panie tymbeer, czy chce Pan zmienić zeznania?\" :buhaha:

PS. 1000 post. Wreszcie ;) Jak nie tymb, to pewnie Szmugiel to był wrednota :twisted:
No nic - wrócę pewnie na całe 18 postów, jak wykasujecie \'Testy\" :|

-(\(\ ========================= /)/)-
-(._. ) -=-.....The Atomish Bomb......-=- ( ._.)-
(')(')_) ====================== (_(')(')
http://Gamikaze.pl

Offline SeeM

• +
« Odpowiedź #8 dnia: 2003-11-04 (Wto), 16:39 »
ja na starym forum zarejestrowałem się, bo na forumie staregry znowu się zaczynała cisza (i trwa do dzisjaj... nie, no żartuję przecież); a poza tym odzywali się czasem z redakcji, dobrze było mieć info z pierwszej ręki                    
emerytowany skryba BCK
Secondary Electron Emission Mass Spectroscoper

Offline kpsk

• +++
« Odpowiedź #9 dnia: 2003-11-04 (Wto), 16:42 »
A ja na 4um trafiłem już nie pamiętam jak, ale chyba w jakimś numerze był link, or sth.
No i w sumie podobnie jka Pshemozz nie miałem wcześniejszego doświadczenia z taką formą kontaktów, ale bardzo mi się spodobała cała ekipa. No i jak już GFX Grupa powstała, to wogółle....  dzień bez 4umTS był dniem straconym.
A teraz to już inaczej wiadomo.. i w sumie fajnie by było wrucić do tamtego 4um (alez ja sentymentalny jestem :D)                    

Offline Szmugiel

• +
« Odpowiedź #10 dnia: 2003-11-04 (Wto), 16:43 »
Zaczelem od zarejestrowania sie. Potem wiadomo pisalem, pisalem, pisalem i jeszcze raz pisalem. I tak az to rewolucji :D                    
Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota, chociaż co do pierwszego nie mam pewności  ”Albert Einstein

Jest 1% tego, co wiesz; 4% tego czego nie wiesz; 95% tego, czego nie wiesz, ze nawet nie wiesz.

Offline ignus

• DKMiści
  • +++
« Odpowiedź #11 dnia: 2003-11-04 (Wto), 16:47 »
ja na starym forum pojawilem sie 25 pazdziernika 2002 roku. a nosilem sie z zamiarem rejestracji wczesniej, fakt faktem nie mialem dostepu do netu (korzystalem z kafejki).
pamietam nader dobrze moj temat \"Czy wszystkie pelne wersje musza byc w polskiej wersji?\" (ktos pamieta? :) ). jak sobie cos przypomne to dam znac :)                    

Offline azul

• +
« Odpowiedź #12 dnia: 2003-11-04 (Wto), 16:52 »
zanim nastąpiła reaktywacja TS, w internecie od czasu do czsasu w roznych miejscach pojawialy sie niesmiale jeszcze informacje, ze sa jakies plany powrotu TS\'a... i od tamtej pory sledzilem kazdą informacje na ten temat, dodatkowym impulsem bylo to, ze TS mial byc (i byl) tworzony przez \'starą\' ekipe.
wiec na forum pojawilem sie dosc szybko...                    
..z mojego subiektywnego punktu widzenia jestem całkowicie obiektywny.

Offline tymbeer

• +++
« Odpowiedź #13 dnia: 2003-11-04 (Wto), 16:59 »
A to ciekawe :buhaha:, bo [omegusia] nie było na starym forum TS.

Jak to nie bylo. :shock2:
Moja pamiec jest jeszcze dobra. :P
Na 100% to bylo stare forum. :twisted:

Zaczelem od zarejestrowania sie. Potem wiadomo pisalem, pisalem, pisalem i jeszcze raz pisalem. I tak az to rewolucji :D

Taak, a kto ci dal linka? :twisted:                    
...

Offline Szmugiel

• +
« Odpowiedź #14 dnia: 2003-11-04 (Wto), 17:14 »
Szmugiel napisał:
Zaczelem od zarejestrowania sie. Potem wiadomo pisalem, pisalem, pisalem i jeszcze raz pisalem. I tak az to rewolucji

Taak, a kto ci dal linka?

No dobrze przyznam sie juz.... :D. Tymbeer dal mi linka :P Do tego forum takze, a wiec oklaski dla tego pana, bez niego by mnie tu nie bylo :D                    
Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota, chociaż co do pierwszego nie mam pewności  ”Albert Einstein

Jest 1% tego, co wiesz; 4% tego czego nie wiesz; 95% tego, czego nie wiesz, ze nawet nie wiesz.

Offline Crask

• ++
  • Papapishu
« Odpowiedź #15 dnia: 2003-11-04 (Wto), 17:18 »
Ja na pierwszym forum zarejestrowałem się 29 września, dwa czy trzy dni po kupieniu pierwszego numeru TS\'a. Weszłem bo zaciekawiła mnie możliwość kontaktu z redakcją, spodobało mi się więc założyłem konto i tak jakoś poszło. Z forum pamiętam wiele rzeczy, to jak potrafiliśmy się z Tomcatkiem wykłócać w kilku topikach na raz, akcje K.U.R.W.Y z towarzyszem Stefano (i jego sławetne dyskusje z GoRo o naturze chaosu i innych rzeczach których nikt poza nimi nie kumał :D:D:D), walki ssmana o założenie BCK, nowe Piwem i Mieczem, którego niestety ukazały się tylko trzy odcinki, ech nostalgia człowieka bierze...                    
"Obvious with hindsight !"

Offline tymbeer

• +++
« Odpowiedź #16 dnia: 2003-11-04 (Wto), 17:22 »
walki ssmana o założenie BCK

:hihi:
BCK to ma juz swoja historie... :D
Jeszcze stare forum na lycosie po glowie mi chodzi. :hihi:                    
...

Offline Szmugiel

• +
« Odpowiedź #17 dnia: 2003-11-04 (Wto), 17:25 »
Weszłem

Wszedlem :D:D Sorax nie mogłem się powstrzymać

Ojjj tak w starym TS bylo co rozmawiac, ale teraz wydaje mi sie ze na obecnym forum jest lepszy klimat. Nie mówie tego aby sie podlizac sie A&M, tylko dla waszej i mojej swiadomosci                    

Offline Diabellus

• DKMiści
  • ++
« Odpowiedź #18 dnia: 2003-11-04 (Wto), 17:39 »
Hehehe :D . A moja historia trafienia na to forum byla dziwna :D . Pierwszy raz uslyszalem o forum NTS jak padlo, i na FSG przybylo troche waszych ludzi i narobilo lekkiego bajzlu... Gdy juz wasze forum ruszylo spowrotem zarejestrowalem sie, tak profilaktycznie.... Ale nie mialem zamiaru pisac. Pisac zaczolem gdy padlo FSG, wtedy tez SeeM zaproponowal mi abym sie do BCK przylaczyl... i tak od tego czasu siedze na forum, a wlasciwie tylko w BCK :wink: . Bo swoj nos rzadko zapuszczam poza mury bractwa..                    
I chuj.

Offline Steffek

• +++
« Odpowiedź #19 dnia: 2003-11-04 (Wto), 18:42 »
Na stare forum natknolem sie przez przypadek. Zawiedziny brakiem porzadnych pism komputerowych wszedlem na oficjalna strone cda. I tam byla jakas zgadywanka... Byl portfel na cd na obrazku i trzeba bylo zgadnac co to jest. Ktos zamiast napis co to jest, napisal cos takeigo: \"Koniec cda jest bliski, top-secret wrocil (www.top...)\". No i uradowany wszedlem na stronke. Patrze, jeden button wyroznia sie troche... Pisalo na nim FORUM. Zaciekawiony kliknolem na niego i zaczolem czytac. Chcialem napisac temat o tym, zee teraz nie ma takich pism komputerowych jak kiedys i y\\tym podobne smuty. Ale, ze wczesniej duzo przeczytalem na forum nieuargumentowanych obelg na cda.. no i moj temat o branzy pism komputerowej przerodzil sie w temat o tolerancji :D Pamieta ktos moze? Po napisaniu tego teamtu spodobalo mi sie i zostalem.                    

Offline RioT

• Blogger|Konsolowiec|Agent
  • +++
« Odpowiedź #20 dnia: 2003-11-04 (Wto), 20:28 »
No ja pamiętam bardzo dokładnie jak to było. Przed zarejestrowaniem się na forum uczestniczyłem w rozmowach na forum upadłej już strony www.cin25.prv.pl tam natknąłem się na temat mówiący o tym że wydano znów Top-Secret wtedy ile sił w nogach pognałem do kiosku kupiłem gazetkę, zainstalowałem thiefa i .... komp mi się zaczał wieszać. Wtedy oczywiście zobaczyłem na okładce adres www.top-secret.pl wszedłem, zobaczyłem forum. Zarejestrowałem się i napisałem swój pierwszy temat oczywiście o Thief\'ie. No i tak się zaczeła moja przygoda z forum. CDN ;)                    

Offline xxx

• ++
« Odpowiedź #21 dnia: 2003-11-04 (Wto), 20:30 »
Na stronę trafiłem, bo kupiłem TS i tam pisali o stronie. Wszedłem na forum, bo byłem zainteresowany, co to jest. Spodobało mi się. Ale zapomniałbym o nim gdyby nie te maile (powiadomienie o odpowiedzi). Potem stałem się najbardziej nie lubianym użytkownikiem. :D :hahaha:                    

Offline Xtense

• ಠ_ಠ
  • +++++
  • ಠ_ಠ
« Odpowiedź #22 dnia: 2003-11-04 (Wto), 20:49 »
Ja? Ja miałem może najnormalniejszą i przez to najdziwniejszą historię ze SFTS.

Na początek oczywiście THIEF - to był shoke. Szukałem tej giery wszędzie i znalazłem ją razem z wskrzeszalskim projektem Top-Secret. Wtedy to ja jeszcze internetu nie miałem, więc dopiero po roku (chyba... ok. 20 Września 2002) wpadłem na sajt. Oczywiście wszystko było lolaste (te animacje buttonowe ;) ). Wpadłem na forum, przeczytałem z dwa topici, a wśród nich historyczny topic, czyli \"Dlaczego Dziewczyny Pierdzą?\" autorstwa JayZeus`a. Pośmiałem się co nieco, zarejestrowałem się i zaoponowałem JayZ`owi, że dziewczyny wszakże pierdzą, ale nie w sposób ogólnie przyjęty przez Konstytucję. ( ;) ) Później... Zostawiłem forum na jakiś miesiąc, aż dopadł mnie znienacka E-Mail o \"odpowiedzi\" na śmierdzący temat. I tak się wciągnąłem... Wtedy jeszcze miałem xywkę Xtd (niektórzy wciąż mnie tak nazywają ;) [hejas Durbik!] ale większość [na szczęście :twisted: ] zapomniała :D ). Tak to było... Później wyskoczyłem znienacka z pomysłem Gfx Grupy (to chyba... było po konkursie \"Przerób Emblemat!\" ) do Kpsk`a (mocny typ :) ). Jeszcze później miałem zamiar dołączyć do BCK, żeby podyskutować o tym, że Troll - jakkolwiek mocno urżnięty - dalej mocno bija, ale przyszła pamiętna Rewolucja... Dałem swego E-Mail`a Pshemozz`owi jakieś 3 dni przed zamknięciem i się rozstrzeliliśmy... Bytowałem jeszcze na forum SS-NG (z namowy SAVERa ;) ). Aż tu znienacka wyskoczył magiczny komunikat i krzyk \"You have Mail!!!\". Był to E-Mail o reaktywacji... :D Zarejestrowałem się jako Xtd (żeby mnie ludu pamiętali ;) ), ale zmieniłem sobie na Xtense (dlaczego -] o tym więcej w temacie \"Geneza twojej ksywki forumowej\" ). I tak tu siedzę i głupotki gadam... :D                    
"We are the music makers, and we are the dreamers of dreams. Wandering by the lone sea-breakers and sitting by the desolate streams." --Arthur O'Shaughnessy
18:08 - .Ald: nie mam czasu na takie rzeczy
B - Człowiek Który Miał Różowego iPoda

Offline gramisan

• ++
« Odpowiedź #23 dnia: 2003-11-04 (Wto), 21:04 »
Achhh...stare dobre czasy. Pierwszy raz o reaktywacji Ts\'a dowiedziałem się dużo wcześniej, pomyślałem sobie, że to pismo może być dobre. Po lekturze pierwszego numeru zaciekawił mnie adres ich stronki, wszedłem tam(jeszcze wtedy na modemie) tylko po to, aby umieścić parę moich recenzji. Moja błoga nieświadomość o istnieniu forum trwała aż do następnego numeru. Wtedy też przez przypadek kliknąłem na button forum, jako że na swoim koncie miałem już jedno(revolution) to nie chciałem się angażować. Od niechcenia zarejestrowałem się na owym miejscu rozpusty, gdy zacząłem czytać nie było już wyjścia zastałem pochłonięty :wink: ... Co pamiętam? Pamiętam rozważania o wiośnie w branży, rozmowy o tym, co ma się ukazać w następnym numerze, debaty z pshemem o upadku pisma(miałem rację! :twisted: ). Wiele by tu opowiadać, ale tak naprawdę niema to sensu, bo i tak wielu z was nie zrozumie moich wspomnień :D .                    
"Non omnis moriar"

Reset-Forever - kultowy zin

Offline azul

• +
« Odpowiedź #24 dnia: 2003-11-04 (Wto), 22:54 »
Dałem swego E-Mail`a Pshemozz`owi jakieś 3 dni przed zamknięciem i się rozstrzeliliśmy... Bytowałem jeszcze na forum SS-NG (z namowy SAVERa ;) )

w tym miejscu należą sie podziękowania dla Keiran\'a :biggt:
który zaprosił ( i udało sie) sporą grupę urzytkowników na forum Ronin Blades, co pozwoliło zostac w kontakcie...                    
..z mojego subiektywnego punktu widzenia jestem całkowicie obiektywny.

Offline Yahu

• +
« Odpowiedź #25 dnia: 2003-11-05 (Śro), 00:06 »
Ja na stare forum TS-a trafilem dzieki Emillowi, z ktorym na forum Sikretii prowdzilem zazarta dyskusje na temat SS-a, CDA i nowego TS-a. Dyskusja ta byla spowodowana zblizajacym sie wielkimi krokami upadkiem nowego TS-a. Tak wiec na stare forum trafilem w chwili jego rozkladu, gdy admini przestali panowac nad off-ami, bluzgami i wszystkim co na forum jest niezbyt mile widziane. Wowczas tez poznalem sie na niebywalym telencie do wzbudzania nienawisci do swojej osoby jakim blysnal Kop22 ;).
Na starym forum bylem do samego konca, a w chwilach jego agoni czesto udzielalem sie na mikrofonie, gdzie rownie czesto przebywali m.in. tymbeer (heretyk ;) ), pshemozz, Tomi Li Drzons no i oczywiscie Joker, ktory kazde swoje powitanie z innymi uzytkownikami rozpoczynal zdaniem \"Kto chce poogladac zboczone zdjecia postaci z kreskowek?\"  :biggt:.  To byly czasy. Po raz kolejny potwierdzila sie prawda, ze ludzie znajdujacy sie w obliczu jakiejs tragedii szybciej i lepiej sie jednocza, poniewaz wspolne doswiedczenia lepiej zblizaja ludzi. Jak widac upadek TS-a tak nas silnie zintegrowal, ze tworzymy calkiem fajna pake, a forum ma sie swietnie i co chwile dochodzi jakis nowy user. I oby bylo tak jak najdluzej.                    
Życie To Nie Bajkał.

Offline mucika

• +
« Odpowiedź #26 dnia: 2003-11-05 (Śro), 17:18 »
ah,a wiec pewnego słonecznego dnia dostalem maila o tym ze jest nowe czasopismo komputerowe Top Secret jednak nie bylem zbyt zainteresowany nim , jednak okolo tygodnia po premierze Tsa kupilem go ,akurat mialem przyt sobie 15 zl a tez chcialem zobaczyc co to jest ten \" Symulator Złodzieja\" kolega mowil ze fajna gra to chcialem wyprobowac.Przyszedlem do domu zainstalowalem Thiefa i zaczalem przegladac pisemko , bylo tam cos o forum jednak nigsy nie bylem na zadnym forum ,wiec chcialem zobaczyc co to takiego.Zarejestrowalem sie  i tak zostalem, glownie dla tego ze mialem informacje o nowym numerze z pierwszej reki. Potem Ts padl i forum tez, jednak mialem na GG kilku uzytkownikow w tym Pshemozza , zaczal on cos wspominac o tym ze forum reaktywuje i mowil ze da znac . No to czekalem az 24 marca (chyba) dostalem wiadomosc od niego ze forum jest juz tylko ze mam byc cicho bo jutro jest premiera. To wszedlem i sie zarejestrowalem , a ze znowui mi sie spodobalo to tak zostalem :):D:P w miedzyt czasie  bylem  na innych forach (czy tam forum ) RB forum , Golu i Sgk( po smierci TS nie mialem co czytac) . i znowu mnie to wciagnelo i dalej wciagaaa :):P                    
Członek BBC !:) !!!  
MUCIKA IS DA FREAKA !!!!!!!!!!!!:P

Offline Emill

• +++
« Odpowiedź #27 dnia: 2003-11-05 (Śro), 17:45 »
yahu --] oj tak, pamietam, ale to byl flejm niesamowity :D tylko my dwaj a inni mogli sie bezradnie przygladac :D                    

http://www.mgsonline.pl
Wkrótce Pomarańczowa Rewolucja wybuchnie na nowo!

Offline Ssendas

• ++
« Odpowiedź #28 dnia: 2003-11-05 (Śro), 18:15 »
dostalem majla od interii , weszelm , poogladalem i mi sie spodobalo i tyle ;p                    
pracocholik? nie! wyplatocholik.

Offline ble

• +
« Odpowiedź #29 dnia: 2003-11-05 (Śro), 18:36 »
Coś tam wiedziałem że reaktywują jakieś pismo. Sam żadnego czasopisma wówczas nie kupowałem. Gdzieś zobaczyłem, że w Top-Secrecie w następnym numerze jest Broken Sword 2. W tą grę zawsze chciałem zagrać. Przed kupnem zobaczyłem co ciekawego jest na stronie. Zauważyłem forum, trochę poczytałem i się zarejestrowałem. Spodobało mi się. Teraz nie wiem co bym robił jak by nie to forum :)                    

Offline Jajo

• +
« Odpowiedź #30 dnia: 2003-11-05 (Śro), 22:30 »
Ja zostalem do BCK przez SeeM\'a zwerbowany (razem z Diabellusem)... Na starym forum to ja w ogole rzadko opuszczalem mury BCK, wiec mozna mnie bylo nie zauwazyc ;P Na tym forum na poczatku tez tylko w Bractwie siedzialem... Po jakims czasie zaczalem odwiedzac reszte podfor... Tyle                    
A strong man doesn't need to read his future. He makes his own.

Offline Yahu

• +
« Odpowiedź #31 dnia: 2003-11-05 (Śro), 23:06 »
yahu --] oj tak, pamietam, ale to byl flejm niesamowity :D tylko my dwaj a inni mogli sie bezradnie przygladac :D

Taaa, tez mile wspominam tamta wymiane ciosow ;), mam nadzieje, ze jeszcze nie raz sobie tak podyskutujemy, zaluje tylko, ze praca znacznie ogranicza mi mozliwosc przesiadywania przy kompie, a co za tym idzie - rowniez na forum. Pozostaje miec tylko nadzieje, ze nie bedzie tak zawsze.                    
Życie To Nie Bajkał.

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
« Odpowiedź #32 dnia: 2003-11-06 (Czw), 18:58 »
Hmm u mnie zaczelo sie od tego ze uslyszalem jakoby TS mial sie odrodzic, nie pamietam juz od kogo. No i kupilem (w sumie dla thiefa) pismo bylo mocno sredniackie, ale jakos pomyslalem sobie ze wejde na forum i tak juz zostalo. Do JT zapisalem sie od razu kiedy sie dalo (ile nas wtedy bylo? 5-6 osob?). Potem jakos do BCK (dawniej FRT) a przed smiercia forum takze do GOLasow :D (niestety ta grupe zabilem :D)                    

Offline SAVER

• ++
« Odpowiedź #33 dnia: 2003-11-07 (Pią), 00:32 »
Ja od dawna byłem czytelnikiem jeszcze starego TS-a. W pewnym momencie usłyszałem,że po latach TS się reaktywuje,no i... zobaczyłem pismo w kiosku.
Wtedy dla mnie to był ogromny szok  :shock2:  ,euforia itp. że znowu będzie to świetne pismo na rynku...
Kupiłem pierwszy numer, w chacie od razu wszedłem na stronę i tak się znalazłem na starym forum,na którym pojawiłem się właściwie na samym początku i byłem aż do jego upadku.
Zacząłem czytać posty i... tak to mnie wciągnęło :-)
Szkoda że pismo upadło :|... ale żywię ciągle nadzieję że kiedyś za 10 lat będzie wielki come back :-D
Zobaczymy :)                    
Członek Bractwa Czarnego Kruka

Offline Syber

• +
« Odpowiedź #34 dnia: 2003-11-07 (Pią), 14:04 »
Ja to gdzies z lekramy w tv uslyczalem i nie moglem tego przegapic...W tym samym dniu co sie TS ukazal --ja juz bylem zarejestrowany na Forum...Wiem ze bylem jakos w pirwszej 20 :D -- To byly czasy :P                    
PP = Pierdolić Podpis

Offline Psedlo`s

• ++
« Odpowiedź #35 dnia: 2003-11-09 (Nie), 11:26 »
Pewnego dnia brat sie brechta w pokoju, to wjazd do niego i co widze, topic o świętach czy jakoś tak, zainteresowało mnie to i zaczołem pisać. Pare razy mi sie oberwało za głupie topiki i już więcej niezałożyłem ani jednego (no chyba, że chodzi o testyt)                    
solitaire:18494 39s

Offline McBoss

• +
« Odpowiedź #36 dnia: 2003-11-09 (Nie), 13:44 »
hm a ja chyba na forum wstapilem kilka dni po jego stworzeniu :)
jakos przypadkiem, chyba w pismie zobaczylem linka... ;) najbardziej co mi z poczatku sie zapamietalo to rozmowy z Jedai\'jami ;)                    
. . . [ | ] . . .

Offline Mortas

• +
« Odpowiedź #37 dnia: 2003-11-09 (Nie), 20:04 »
Czasy, w których poznałem to forum wspominam jako magiczne. Dziwne uczucia się we mnie kotłowały po powrocie TSa. Byłem badzo szczęśliwy. Miałem wtedy jeszcze modem. Wchodziłem na stronę TSa bardzo żadko i na bardzo krótko. Wchodziłem na nią na każdej informatyce, aż koledzy się śmiali. Stronę mieli fajną i to na niej częściej siedziałem, a nie na forum. Nie mogłem dyskutować, bo za żadko wchodziłem do netu. To było moje piewsze forum w życiu. Potem TS padł. Myślałem, że forum również. Minęło pół roku zanim je znów znalazłem. Teraz nie widzę żadnego forum po za tym. Jestem wierny jak pies:).                    

Offline Kokeeno

• ++
« Odpowiedź #38 dnia: 2003-11-09 (Nie), 21:28 »
Na stare forum TS trafiłem tak jakoś we wrześniu, głównie po to, żeby się zapisać do JT... Pamiętam jeden dzień, w którym sobie tak radośnie statsowaliśmy z Przemozzem, że każdy z nas nabił chyba ze 100, a może nawet 150 postów  :-D Potem zniknąłem w zaświatach, forum padło, a ja się przestałem udzielać, a w marcu Przemozz marudził, żeby się zapisać na nowe forum - to się zapisałem, tyle, że jakoś nie miałem czasu się udzielać, co trwało chyba do końca maja, czy początków czerwca, kiedy Przemozz znowu zaczął marudzić, że się nie udzielam - zatem od tego czasu zacząłem statsować tutaj  :twisted:                    
"Live For The Moment"
Ólóbiony małpiszon Jedi Temple

Offline pshemozz

• +++++
  • Kurwa dupa abecadło
« Odpowiedź #39 dnia: 2003-11-13 (Czw), 09:44 »
Taaa, też pamiętam ten moment, a potem dołączył się kacper do statsu, mimo że był modkiem :D Yoda to już chyba nawet wolał się nie awantrować o to :D

McBoss - wtedy mnie jeszcze na forum nie było ale potem przeglądałem Twoje \"dyskusje\" z Jedi :D Oj, chyba była zadyma :)                    

I chuj

Offline waste

• Magister Cieć
  • Administrator
  • ++++
  • <tu wpisz jakiś mroczny tekst>
« Odpowiedź #40 dnia: 2003-11-13 (Czw), 11:07 »
geez to chyba cały dzień musieliście przy forum przesiedzieć. ;DDD                    
waste / marti.presents.pl / proud member of SPPUF! / Zakon Entombedian walczy!

Offline pshemozz

• +++++
  • Kurwa dupa abecadło
« Odpowiedź #41 dnia: 2003-11-13 (Czw), 11:12 »
Hehe, nie cały dzień ale dużą część nocy - mało wtey chyba osób było a my się rozstatsiliśmy na maksa :D                    

I chuj

Offline Syber

• +
« Odpowiedź #42 dnia: 2003-11-14 (Pią), 13:31 »
MrBoss a mi sie wydawalo ze ja cie nakolonilem bys sie zarejestrowal...Chyba wtedy na Kawaii gadalismy><\"                    
PP = Pierdolić Podpis

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
Odp: Stare Forum Top-Secreta - jak zaczynaliście?
« Odpowiedź #43 dnia: 2008-08-19 (Wto), 19:27 »
Ja? Ja miałem może najnormalniejszą i przez to najdziwniejszą historię ze SFTS.

Na początek oczywiście THIEF - to był shoke. Szukałem tej giery wszędzie i znalazłem ją razem z wskrzeszalskim projektem Top-Secret. Wtedy to ja jeszcze internetu nie miałem, więc dopiero po roku (chyba... ok. 20 Września 2002) wpadłem na sajt. Oczywiście wszystko było lolaste (te animacje buttonowe ;) ). Wpadłem na forum, przeczytałem z dwa topici, a wśród nich historyczny topic, czyli \"Dlaczego Dziewczyny Pierdzą?\" autorstwa JayZeus`a. Pośmiałem się co nieco, zarejestrowałem się i zaoponowałem JayZ`owi, że dziewczyny wszakże pierdzą, ale nie w sposób ogólnie przyjęty przez Konstytucję. ( ;) ) Później... Zostawiłem forum na jakiś miesiąc, aż dopadł mnie znienacka E-Mail o \"odpowiedzi\" na śmierdzący temat. I tak się wciągnąłem... Wtedy jeszcze miałem xywkę Xtd (niektórzy wciąż mnie tak nazywają ;) [hejas Durbik!] ale większość [na szczęście :twisted: ] zapomniała :D ). Tak to było... Później wyskoczyłem znienacka z pomysłem Gfx Grupy (to chyba... było po konkursie \"Przerób Emblemat!\" ) do Kpsk`a (mocny typ :) ). Jeszcze później miałem zamiar dołączyć do BCK, żeby podyskutować o tym, że Troll - jakkolwiek mocno urżnięty - dalej mocno bija, ale przyszła pamiętna Rewolucja... Dałem swego E-Mail`a Pshemozz`owi jakieś 3 dni przed zamknięciem i się rozstrzeliliśmy... Bytowałem jeszcze na forum SS-NG (z namowy SAVERa ;) ). Aż tu znienacka wyskoczył magiczny komunikat i krzyk \"You have Mail!!!\". Był to E-Mail o reaktywacji... :D Zarejestrowałem się jako Xtd (żeby mnie ludu pamiętali ;) ), ale zmieniłem sobie na Xtense (dlaczego -] o tym więcej w temacie \"Geneza twojej ksywki forumowej\" ). I tak tu siedzę i głupotki gadam... :D                   

1. ;)

2. XTD! Właśnie! Wiedziałem że miałeś kiedyś lepszego niż teraz nicka

3. SHOKE, LOLASTE, TOPICI!
Tak się teraz przekonuję - w internecie same chuje

Offline Kore

• +++
  • Zdegustowany.
« Odpowiedź #44 dnia: 2008-08-19 (Wto), 19:43 »
Każdy kiedyś zaczynał :)

Offline Xtense

• ಠ_ಠ
  • +++++
  • ಠ_ಠ
« Odpowiedź #45 dnia: 2008-08-19 (Wto), 20:08 »
Konkretny find! Zabawnie jednak zauważyć, że nie popełniałem AŻ TYLU dramatycznych wykroczeń przeciwko językowi polskiemu.
"We are the music makers, and we are the dreamers of dreams. Wandering by the lone sea-breakers and sitting by the desolate streams." --Arthur O'Shaughnessy

Offline Pan Patryk

• +++++
  • Małomówny kochanek
« Odpowiedź #46 dnia: 2008-08-19 (Wto), 20:27 »
I tak tu siedzę i głupotki gadam

Offline Kokos

• Jesteśmy Debilem
  • ++
  • Positive!
« Odpowiedź #47 dnia: 2008-08-19 (Wto), 21:33 »
XTD to xtense? TEN XTD? O krowa... Nawet nie.... łał.. Toż to legend.. I guess..

Swoją drogą zagęszczenie emotek zawodowe. :]

Offline Kore

• +++
  • Zdegustowany.
« Odpowiedź #48 dnia: 2008-08-19 (Wto), 22:15 »
Bo x był emo - w 2003 wątpię, żeby było coś lepszego do wyrażania emocji przez internet.

Offline Xtense

• ಠ_ಠ
  • +++++
  • ಠ_ಠ
« Odpowiedź #49 dnia: 2008-08-19 (Wto), 22:52 »
Nie ziom, nie ten - przypadkowa zbieżność ksywek, to było jeszcze sprzed demosceny ;] .

Chociaż z drugiej strony, ten drugi XTD teraz biega jako Uzzerek...
« Ostatnia zmiana: 2008-08-19 (Wto), 22:55 wysłana przez Xtense »

Offline Crask

• ++
  • Papapishu
« Odpowiedź #50 dnia: 2008-08-25 (Pon), 19:43 »
Hah, dobry thread. Durb, pamiętasz jeszcze Stefano ? Mam gdzieś te tematy ze starego forum zarchiwizowane, gość był nie z tej planety, szkoda że ze starym forum zaginął.

Offline sah

• Administrator
  • ++++
« Odpowiedź #51 dnia: 2008-08-25 (Pon), 19:47 »
miał Picarda w avie!

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
« Odpowiedź #52 dnia: 2008-08-25 (Pon), 22:00 »
o ten? pamiętam. K.U.R.W.A. zakładał razem z kimśtam
Tak się teraz przekonuję - w internecie same chuje

Offline Crask

• ++
  • Papapishu
« Odpowiedź #53 dnia: 2008-08-25 (Pon), 22:24 »
K.U.R.W.A zakładał Tomcatek, Stefano do spółki z GoRo i Dobrochną jedynie cały biznes rozkręcili. Wrzucił bym parę cytatów lepszych, ale piszę z lapka a mój blaszak jest jeszcze w stanie rozmontowanym. Nie mam jak z niego czegokolwiek wydobyć.