Off-Topic > MAJ

Dragon Ball AF czyli kolejna część Dragon Balla

<< < (2/9) > >>

Flecik:
Ta... AF zamiast GT - jestem jak najbardziej za :D
A fakty w całym DB byly okropecznie przemieszane - Toriyama raczej luzno je traktowal - chyba bardziej jako wytyczne niz konkrety... przynajmniej ja tak to odebralam.
Co do AF to powiem tylko, ze widzialam projekt Goku i nawet mi sie podobal :D:D:D  :wink:                    

Crask:
Następny DB ? Dziękuje postoję, jestem zwolennikiem tezy że Toriyama powinien skończyć serię tak jak planował, po walce z Frizerem. Jak dla mnie dalej już było raczej nieciekawie, jedyne co potem ciekawego się pokazało to IMO Future Trunks i Gohan w liceum. Z resztą mało wam DB ? Są trzy długie serie (fakt że trzecia jest raczej kiepska) i całkiem sporo filmów, a ja nie mam ochoty oglądać walki Vegettrunksotena SSJ 8 z JSPNS (Jeszcze Silniejszym Potworem Niewiadomo Skąd). W Dragon Ballu nie da się już wymyślic zbyt wielu nowych rzeczy, co najwyżej tożsamość następnych wrogów,a pokazywanie w kółko tego samego może trochę znudzić.                    

Diabellus:
Niestety musze zgodzic sie z Craskiem. DB sie wypalilo i tyle, im dalej bylo tym gorzej... Jedyne co u mnie poratowalo GT to humor, ktorego mi braklo w Z... Ale to moja subiektywna opinia ofkoz :wink: . Zdecydowanie, DB sie skonczylo, nie wskrzeszajmy trupa :wink:                    

:
Humor w GT, hmm... Powiedzmy że tłumaczenie było zabawne :D                    

Keiran:
Tez uwazam ze chyba wystarczy tego dobrego, mnie seria Z osobiescie dosc mocno nuzyla, a GT choc w sumie cienkie dawalo troche humoru. AF? Jestem przeciw                    

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej