Off-Topic > MAJ

Dragon Ball AF czyli kolejna część Dragon Balla

(1/9) > >>

Bienio:
W sieci było o DBAF głośno. Fani czekali na to anime z niecierpliwością... i się nie doczekają.
Otóż DBAF to plotka fanów. DBAF nie powstaje. Wszelkie rysunki jakie można było znaleźć w sieci to twórczość fanów. Wszelkie informacje są albo zmyślone albo napisane na podstawie tych zmyślonych. Dowód? Obejżyjcie kilka stron gdzie jest \"streszczenie DBAF\" a zobaczycie wszędzie co innego. DBAF nie ma i nie będzie.
Jednak to dopiero połowa posta- Czy wogule mogła by kolejna część Dragon Balla? Uważam, że nie. W Dragon Ball GT dość już zepsuli fabułe. O czym mógł być taka kontynuacja? O przygodach Son Goku Juniora i jego pra pra dziadka Son Goku? (przepraszam fanów za ewentualne błędy ale chyba przyznacie mi racje że to raczej nie możliwe aby Son Goku żył TYLE pokoleń!). Ale jagby tak twórca Dragon Ball zrobił coś w stylu \"Co by było gdyby wydarzeń z Dragon Ball GT nie było\" to z pewnosćią zrobiłby kolejne dzieło (nie pamientam jak miał na imie i nazwiso twórca Dragon Balla).
Co wy myślicie o ewentualnej kolejnej częście? Czy wogule mogła by kolejna część Dragon Balla?                    

:
A już po nazwie topicu myślałem że ktoś dał się nabrać na te ściemę :D Mysle, że kolejna część tego tasiemca byłaby całkiem pożądana, bo przez te kilkaset odcinkó \"zżyłem się\" z Goku, Vegetą i całą resztą. Oby kiedyś AF powstało :D                    

Coyote1:
Akira Toriyama się nazywa twórca DB. No ja też się zżyłem z Goku i Vege. Mam nadzieje że powstanie kolejna seria, ale to chyba troche potrwa o ile powstanie!
Bienio ma racje Akira musiałby zapomnieć o GT bo inaczej to wyjdzie badziewie!                    

xxx:
Ej a ja mam do tych pokoleń, co pisał benio! Przecież Sajnie się nie starzeją albo strasznie wolno.                    

McBoss:
no niektore fakty w DB sa pomieszane...
...ile moglo minac lat [w ostatnim odcinku DB] gdy Goku odlecial na smoku?
Pozniej byl turniej, tylko Pan zyla, a przeciez Saiyanie zyja po 800 lat... [wedlug wczesniejszych danych]
wiec i Vegeta, i reszta Saiyanow tez powinna zyc :)

[chyba nic nie pomieszalem, dawno o tym myslalem, z dwa lata temu...]                    

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej