Off-Topic > MAJ

Wielkie roboty

(1/3) > >>

Crask:
Jednym z bardziej charakterystycznych tematów mang i anime są wielkie Roboty. Osobiście nie jestem zbytnim fanem tego typu produkcji, ale jest to zbyt ważna rzecz żeby nie poświęcić jej topiku. Ja osobiście z tego typu produkcji cenię tylko \"Neon Genesis Evangelion\" i to bardziej za sama historię i wątki poboczne niż za same mechy. Przyznam jednak bez bicia że nie znam wielu produkcji tego typu, widziałem któregoś Macrossa (ale nie Zero, któregoś starszego) i czytałem trzy tomy Gundam Winga (Heero, wróc i mnie zabij :twisted:) w których jedyne co mi się podobało to połączone z G Gundamem kawałki Super Deformed na końcu komiksów, w czwartym SD już nie było więc nie chciało mi się czytać. Aha, był jeszcze Generał Daimos na Poloni 1 :D ale to było już tak dawno... A wy znacie jakieś dobre i warte polecenia historie o mechach ?

P.S. Aralka się nie liczy, fakt że ma typową dla mechów moc destrukcyjną ale jest za mała.                    

waste:
chyba było coś takiego jak Mazinger Z kiedyś... no i Shogo ;D
jakoś specjalnie nie przepadam za wielkimi robotami, już wolę mniejsze mechy, jakieś combat armor/suit, coś w stylu ghosta albo appleseed.                    

McBoss:
Yattaman też lecialo na Poloni 1, czasem jeszcze gdzieniegdzie widuje te anime, ale juz niewiem gdzie :P
Tutaj wielkimi robotami były podobne do zwierzat...
Co do reszty to tak jak Crask czy waste - nie przepadam za Wielkimi robotami, wole cos bardziej ludzkiego ;)                    

Koki:
Z wielkich robotów Made In Japan - tylko NGE, podobał mi się ich design. Zresztą, tryb \'Berserk\' rządzi :]
A co do \'Powered Suit Rozmiaru Ludzkiego\'(Nie ja to wymyśliłem)... mam mieszane uczucia. Niby możnaby było coś takiego zrobić(Co jest jedną z najważnieszych cech, kiedy chodzi o roboty :]), a z drugiej strony... w Appleseed te wystające łapki mnie wkurzały, ale ogólnie to by przeszły... sam nie wiem.

No, i czemu nikt nie pisze o Zeo Megazordzie?! :loling:                    

waste:

--- Cytuj ---No, i czemu nikt nie pisze o Zeo Megazordzie?! :loling:
--- Koniec cytatu ---
zostawiamy ten przywilej dla Ciebie. ;PPP (zeo...co? pierwsze słyszę ;P)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej