Autor Wątek: Mikrofon - pozycja  (Przeczytany 8901 razy)

Offline pshemozz

• +++++
  • Kurwa dupa abecadło
Mikrofon - pozycja
« dnia: 2003-10-29 (Śro), 10:08 »
Po długim czasie przebywania mikrofonu na dole forum ponownie powstała kwestia jego pozycji.

Otóż ja jestem za tym, żeby przywrócić go na jego stare miejsce, czyli na lewy bok, tak jak to było na starym forum i jak przez pewien czas było na nowym forum. Wg mnie to najlepsze miejsce, widoczne i wyróżniające to forum spośród innych. No i nawiązanie do tradycji.
Bardziej widoczne a więc i dla tych, którz tego mikrofonu nie zauwazyli (są pewnie tacy ;) )

A co Wy teraz o tym sądzicie?                    

I chuj

Offline xxx

• ++
Mikrofon - pozycja
« Odpowiedź #1 dnia: 2003-10-29 (Śro), 13:02 »
Lewy bok.
1. Było tak na starym forum.
2. Będzie mi przypominać to stare dobre forum, które już tak szybko uchodzi z pamięci.                    

Offline Ssendas

• ++
Mikrofon - pozycja
« Odpowiedź #2 dnia: 2003-10-29 (Śro), 13:41 »
na górze :!: :lol:                    
pracocholik? nie! wyplatocholik.

Offline ble

• +
Mikrofon - pozycja
« Odpowiedź #3 dnia: 2003-10-29 (Śro), 14:10 »
Oczywiście, że z boku :) Odkąd był na dole to prawie tam nigdy nie zaglądałem.                    

Offline Xtense

• ಠ_ಠ
  • +++++
  • ಠ_ಠ
Mikrofon - pozycja
« Odpowiedź #4 dnia: 2003-10-29 (Śro), 14:19 »
Na lewo!!! ;)                    
"We are the music makers, and we are the dreamers of dreams. Wandering by the lone sea-breakers and sitting by the desolate streams." --Arthur O'Shaughnessy
18:08 - .Ald: nie mam czasu na takie rzeczy
B - Człowiek Który Miał Różowego iPoda

Offline mucika

• +
Mikrofon - pozycja
« Odpowiedź #5 dnia: 2003-10-29 (Śro), 14:35 »
Na środku !!! jasne ze z boku :P                    
Członek BBC !:) !!!  
MUCIKA IS DA FREAKA !!!!!!!!!!!!:P

Offline gramisan

• ++
Mikrofon - pozycja
« Odpowiedź #6 dnia: 2003-10-29 (Śro), 16:18 »
Cieszę się, że tym razem pshem nie podjąłeś sam decyzji tylko skonsultowałeś się z nami. Tym bardziej, że wcześniej mówiłeś, że decyzja została już przez ciebie podjęta.
A co do tematu, jest mi to całkowicie obojętne a że więcej jest głosów na bok to zagłosowałem na tą lewą stronę. W końcu w grupie raźniej :wink: .                    
"Non omnis moriar"

Reset-Forever - kultowy zin

Offline pshemozz

• +++++
  • Kurwa dupa abecadło
Mikrofon - pozycja
« Odpowiedź #7 dnia: 2003-10-29 (Śro), 16:31 »
Cieszę się, że tym razem pshem nie podjąłeś sam decyzji tylko skonsultowałeś się z nami

Pierestrojka :D                    

I chuj

Offline Bienio

• +
Mikrofon - pozycja
« Odpowiedź #8 dnia: 2003-10-29 (Śro), 16:32 »
Z boku po lewej!                    

Offline Emill

• +++
Mikrofon - pozycja
« Odpowiedź #9 dnia: 2003-10-29 (Śro), 17:29 »
Najchetniej widzialbym go u gory, ale skoro nie ma takiej opcji, to glosuje na lewy bok, przynajmniej bedzie sie rzucal w oczy :)                    

http://www.mgsonline.pl
Wkrótce Pomarańczowa Rewolucja wybuchnie na nowo!

Offline Olhado256

• +++++
Mikrofon - pozycja
« Odpowiedź #10 dnia: 2003-10-29 (Śro), 17:35 »
Na dole. Skoro piszemy poziomo, nie pionowo, to i mikrofon powinien być poziomy, żeby nie trzeba było załamywać tekstu co dwa słowa. Poza tym przyzwyczaiłem się do tego, że jest na dole, po lewej będzie wyglądał głupio.                    
w stanie spoczynku
JID: Olhado256@histeria.pl

Offline McBoss

• +
Mikrofon - pozycja
« Odpowiedź #11 dnia: 2003-10-29 (Śro), 18:00 »
po lewej... :)
nigdzie indziej, teraz jest niewidoczny... i coniektorzy go nie widza :P                    
. . . [ | ] . . .

Offline sah

• Administrator
  • ++++
Mikrofon - pozycja
« Odpowiedź #12 dnia: 2003-10-29 (Śro), 18:25 »
Na dole. Wiecie że tak wyglda zupełnie estetyczniej, no i (zapewne) trudno będzie mieszać w całym forum żeby dać go na bok... Ale to jest jedna z tych spraw gdzie wręcz wypada żeby to ludzie zadecydowali - i jak przeniosą na bok to chętnie się podporządkuję.                    

Offline Olhado256

• +++++
Mikrofon - pozycja
« Odpowiedź #13 dnia: 2003-10-29 (Śro), 18:40 »
jak przeniosą na bok to chętnie się podporządkuję.

No i wygląda na to, że będziemy musieli. Ale ja też nie mam zamiaru się buntować - skoro zdecydowana większość jest na tyle ślepa, żeby nie widzieć mikrofonu na dole, albo na tyle leniwa, żeby tam na dół nie scrollować (sorry, musiałem wam trochę dokopać :wink: ), to ja się dostosuję...                    
w stanie spoczynku

Offline kpsk

• +++
Mikrofon - pozycja
« Odpowiedź #14 dnia: 2003-10-29 (Śro), 20:54 »
/\\
|| Ale z boku się iecej linijek zmieści i ładniej wygląda : P !!                    

Offline waste

• Magister Cieć
  • Administrator
  • ++++
  • <tu wpisz jakiś mroczny tekst>
Mikrofon - pozycja
« Odpowiedź #15 dnia: 2003-10-30 (Czw), 00:01 »
Olhado: przynajmniej będziesz widział BEZ scrollowania co jest na mikrofonie. mikrofon to jest taka rzecz której się nie śledzi non-stop, on jest po to żebyś przypadkiem przeglądając forum mógł również zerknąć co tam ludzie na mikrofonie powypisywali.
poza tym, zawsze możesz otworzyć sobie mikrofon w osobnym TABie i będziesz miał poziomo. ;P                    
waste / marti.presents.pl / proud member of SPPUF! / Zakon Entombedian walczy!

Offline Jarko

• +
Mikrofon - pozycja
« Odpowiedź #16 dnia: 2003-10-30 (Czw), 03:20 »
Zdecydowanie z lewej. Wygląda jakoś estetyczniej. Może przez stare FTS                    
"Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota, chociaż co do pierwszego nie mam pewności" - Albert Einstein
aka Yoda było minęło :)

Offline Olhado256

• +++++
Mikrofon - pozycja
« Odpowiedź #17 dnia: 2003-10-30 (Czw), 14:55 »
Olhado: przynajmniej będziesz widział BEZ scrollowania co jest na mikrofonie.

Hmm... zakładając, że mikrofon będzie miał te same wymiary, tylko będzie ustawiony w pionie, będzie miał też takie samo pole, a co za tym idzie - tyle samo tekstu się w nim zmieści i tyle samo będę musiał scrollować.                    
w stanie spoczynku

Offline waste

• Magister Cieć
  • Administrator
  • ++++
  • <tu wpisz jakiś mroczny tekst>
Mikrofon - pozycja
« Odpowiedź #18 dnia: 2003-10-30 (Czw), 16:41 »
nie mówiłem o scrollowaniu mikrofonu, tylko o scrollowaniu całej strony na dół żeby sprawdzić czy ktoś przypadkiem się nie wypowiedział. w większości wypadków się nie wypowiada, więc przestałem scrollować na dół a jednocześnie przestałem w ogóle używać mikrofonu. a jak jest z boku to od razu widać kto co mówi.                    
waste / marti.presents.pl / proud member of SPPUF! / Zakon Entombedian walczy!

Offline Olhado256

• +++++
Mikrofon - pozycja
« Odpowiedź #19 dnia: 2003-10-30 (Czw), 17:04 »
nie mówiłem o scrollowaniu mikrofonu, tylko o scrollowaniu całej strony na dół żeby sprawdzić czy ktoś przypadkiem się nie wypowiedział. w większości wypadków się nie wypowiada, więc przestałem scrollować na dół a jednocześnie przestałem w ogóle używać mikrofonu. a jak jest z boku to od razu widać kto co mówi.

Ja i tak muszę scrollować na dół, żeby kliknąć \"oznacz wszystkie tematy jako przeczytane\", więc mica mam blisko. Ale tak, jak pisałem - świat się nie zawali, jak będzie z boku.                    
w stanie spoczynku

• +++++
Mikrofon - pozycja
« Odpowiedź #20 dnia: 2003-10-30 (Czw), 17:11 »
nie spełniam obywatelskiego obowiązku, gdyż nie mam mikrofonu i nie chce nikomu szkodzić, mimo wszystko zaznaczam udział w dyskusji

:evil: rotfl, mikrofon na dole strony, shoutbox inaczej :evil: keiran                    

Offline pshemozz

• +++++
  • Kurwa dupa abecadło
Mikrofon - pozycja
« Odpowiedź #21 dnia: 2003-10-31 (Pią), 10:01 »
Hmm, faktycznie niektórzy mogli nie wiedzieć, że shoutbox i mikrofon to jedno i to samo :) NIe zmieniłem jeszcze jego nazwy :hihi:                    

I chuj

Offline Syber

• +
Mikrofon - pozycja
« Odpowiedź #22 dnia: 2003-10-31 (Pią), 10:49 »
W sumie jest mi to zupelnie obojetne...                    
PP = Pierdolić Podpis

Offline Piotrass

• +
  • Podpułkownik
Mikrofon - pozycja
« Odpowiedź #23 dnia: 2003-10-31 (Pią), 11:01 »
....\"na lewo\"  :loling:                    
Come get some!

Offline Simon

• +
Mikrofon - pozycja
« Odpowiedź #24 dnia: 2003-10-31 (Pią), 18:57 »
Hmm a Mi się podobało na dole... bo nie zawsze chce się czytać teksty z mikrofonu, a tak wzrok zawsze jakoś będzie się zwracał w lewo.                    

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
Mikrofon - pozycja
« Odpowiedź #25 dnia: 2003-11-01 (Sob), 11:13 »
z boku! z boku! z boku!
mikronof to mikrofon a nie jakiś tam czat!!!
je*ać czaty!!!
viva mikrofon!!!                    
"Nikt nie powinien kwestionować wiary innych, bo żadna istota ludzka nie może oceniać dróg Boga."   ﻄ °ﮯﮦ

Offline Xtense

• ಠ_ಠ
  • +++++
  • ಠ_ಠ
Mikrofon - pozycja
« Odpowiedź #26 dnia: 2003-11-01 (Sob), 13:12 »
Pumbus... spokojnie... zapomniałeś wziąść dzisiaj Ritalin? :D :D :D ;) ;) ;)                    
"We are the music makers, and we are the dreamers of dreams. Wandering by the lone sea-breakers and sitting by the desolate streams." --Arthur O'Shaughnessy

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
Mikrofon - pozycja
« Odpowiedź #27 dnia: 2003-11-01 (Sob), 14:18 »
to ja mam brać ritalin?????????????????????????????????????????????
nic takiego sobie nie przypominam  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D                    
"Nikt nie powinien kwestionować wiary innych, bo żadna istota ludzka nie może oceniać dróg Boga."   ﻄ °ﮯﮦ

Offline Szczur

• ++
Mikrofon - pozycja
« Odpowiedź #28 dnia: 2003-11-01 (Sob), 20:39 »
W sumie jest mi to zupelnie obojetne...

Mnie też... :| Jak będzie się forum rozjeżdżało (przewijanie w lewo/prawo) to niech ShoutBox wróci na dół... A jak nie, to niech będzie tam gdzie chcecie... :|
[OT]Brakuje w ankiecie opcji \"róbcie, co chcecie\" albo czegoś w tym stylu...[/OT]                    

Offline tymbeer

• +++
Mikrofon - pozycja
« Odpowiedź #29 dnia: 2003-11-02 (Nie), 02:41 »
\"robcie co chcecie\" czyli i tak mamy was w dup... ? ;)
I nic sie nie bedzie rozjezdzalo. Na starym forum TS\'a jakos to wygladalo przeciez. :P                    
...

Offline Koki

• +++++
Mikrofon - pozycja
« Odpowiedź #30 dnia: 2003-11-02 (Nie), 08:53 »
z boku! z boku! z boku!
mikronof to mikrofon a nie jakiś tam czat!!!
je*ać czaty!!!
viva mikrofon!!!

Dobrze mówi.                    

Offline Szczur

• ++
Mikrofon - pozycja
« Odpowiedź #31 dnia: 2003-11-02 (Nie), 10:23 »
[OT]
\"robcie co chcecie\" czyli i tak mamy was w dup... ? ;)

Mniej więcej... :P [/OT]
I nic sie nie bedzie rozjezdzalo. Na starym forum TS\'a jakos to wygladalo przeciez. :P

To dobrze... Chodziło mi głównie o estetykę... Może być nawet na górze... Tam też będzie widoczny... A na dół nikt nie zagląda... Naczy się, rzadko kto zagląda... :|                    

Offline Po3T

• +
Mikrofon - pozycja
« Odpowiedź #32 dnia: 2003-11-02 (Nie), 13:34 »
Jestem za starym umieszczeniem; u góry z lewej.                    
Styl życia pcheł i tasiemców to najwyższa forma socjalizacji..

Offline Piotrass

• +
  • Podpułkownik
Mikrofon - pozycja
« Odpowiedź #33 dnia: 2003-11-03 (Pon), 12:49 »
LEWO LEWO LEWO LEWO LEWO LEWO LEWO LEWO LEWO LEWO LEWO LEWO LEWO LEWO LEWO LEWO LEWO LEWO LEWO LEWO LEWO LEWO LEWO LEWO LEWO LEWO
LEWO LEWO LEWO LEWO LEWO LEWO LEWO LEWO LEWO LEWO LEWO LEWO LEWO LEWO LEWO LEWO LEWO LEWO LEWO LEWO LEWO LEWO LEWO LEWO LEWO LEWO
:loling:                    
Come get some!

Offline Psedlo`s

• ++
Mikrofon - pozycja
« Odpowiedź #34 dnia: 2003-11-03 (Pon), 18:46 »
<------
Na lewo!!!
chrzanić prawo :D
nadole to mi skarpedki śmierdzą :D
a z góry to sraki ptakaą :D                    
solitaire:18494 39s

Offline Szczur

• ++
Mikrofon - pozycja
« Odpowiedź #35 dnia: 2003-11-03 (Pon), 18:58 »
Większość opowiada się za lewą stroną... Czyli tak się stanie... Tylko jedno pytanie... Kiedy go przenieśiecie?                    

Offline Mortas

• +
Mikrofon - pozycja
« Odpowiedź #36 dnia: 2003-11-03 (Pon), 20:18 »
Na lewy bok. Musi tam wrócić. Będzie mi przypominać stare dobre czasy:).                    

Offline pshemozz

• +++++
  • Kurwa dupa abecadło
Mikrofon - pozycja
« Odpowiedź #37 dnia: 2003-11-04 (Wto), 09:23 »
Tylko jedno pytanie... Kiedy go przenieśiecie

Jak łaskawie znajde na to czas :D                    

I chuj

Offline Xtense

• ಠ_ಠ
  • +++++
  • ಠ_ಠ
Mikrofon - pozycja
« Odpowiedź #38 dnia: 2003-11-04 (Wto), 20:15 »
ŁASKAWIE!?!?!? :D :D :D                    

Offline Daarth

• +
Mikrofon - pozycja
« Odpowiedź #39 dnia: 2003-11-09 (Nie), 10:55 »
jestesm za mikrofonem po lewej. zadko na niego zagladam wiec moze teraz cos sie zmieni :) tylko ciekawi mnnie kiedy bedzie wiadomo gdzie bedzie mikrofon, bo sadzac po dlugosci trwania ankiety chyba dlugo se poczekamy :P:D                    
Telewizja nie kłamie! Uwierzcie reklamie :D | Użytkownik KONNEKT'a klienta GG |  JID: daarth@jabber.aster.pl

Offline Tissai

• +
Mikrofon - pozycja
« Odpowiedź #40 dnia: 2003-11-09 (Nie), 20:42 »
tak jak jest teraz w sumie tez jest ok ale np ja zadko kiedy go wtedy sprawdzam poprostu omijam mikrofon                    
Twoja róża ma dla Ciebie tak wielkie znaczenie,
ponieważ poświęciłeś jej wiele czasu.
Ludzie zapomieli o tej prawdzie.
Lecz tobie nie wolno zapomieć.
Stajesz sie odpowiedzielny na zawsze za to , co oswoiłeś.
Jesteś odpowiedzialny za swoja różę.
/Antoine de Saint-Exupery /

Offline kpsk

• +++
Mikrofon - pozycja
« Odpowiedź #41 dnia: 2003-11-11 (Wto), 17:55 »
Tylko jedno pytanie... Kiedy go przenieśiecie

Jak łaskawie znajde na to czas :D

No właśnie. Chyba nie bedziesz czekał na wszystkich 385 userów, aż zagłosują, bo to jest ofkorz niemożliwe, ale o tym zachwilę. Weż wreszcie walnij tego mica, na lewo, albo przyznaj że nie umiesz/boisz się. bo jeżeli ceną za to przedsięwzięcie ma być zwis 4um przez 2 tygodnie, to podziękujemy.

PS:Wiem, ze to nie jest na to miejsce, ale cóż:
Jak widzisz Pshem - w ankiecie wzięło udział 55 osób, czyli to elitarne grono udzuielających się. A mamy 385 userów! z czego 256, czyli 67% (więcej niż połowa! sic!) ma to gdzieś i wogółle się nie udziela!! A poco nam oni? Tylko zabieraqją miejsce na serwerze! Dać ostreżenia a, potem out!                    

Offline Olhado256

• +++++
Mikrofon - pozycja
« Odpowiedź #42 dnia: 2003-11-11 (Wto), 18:37 »
Weż wreszcie walnij tego mica, na lewo, albo przyznaj że nie umiesz/boisz się. bo jeżeli ceną za to przedsięwzięcie ma być zwis 4um przez 2 tygodnie, to podziękujemy.

Oj kpsk... po co te ostre słowa? pshem jest zajętym człowiekiem, jak będzie miał czas, to przeniesie. Tak ci strasznie zależy na tym micu z lewej?                    
w stanie spoczynku

Offline Szczur

• ++
Mikrofon - pozycja
« Odpowiedź #43 dnia: 2003-11-11 (Wto), 18:49 »
Weż wreszcie walnij tego mica, na lewo, albo przyznaj że nie umiesz/boisz się. bo jeżeli ceną za to przedsięwzięcie ma być zwis 4um przez 2 tygodnie, to podziękujemy.

Oj kpsk... po co te ostre słowa? pshem jest zajętym człowiekiem, jak będzie miał czas, to przeniesie. Tak ci strasznie zależy na tym micu z lewej?

Zauważcie, że Pshemozz nie logował się tu już dawno... Weird...
A tak BTW, Tymbeer nie może przenieść mikrofonu?
[OT]
mamy 385 userów! z czego 256, czyli 67% (więcej niż połowa! sic!) ma to gdzieś i wogółle się nie udziela!! A poco nam oni? Tylko zabieraqją miejsce na serwerze! Dać ostreżenia a, potem out!

Prawda, ale od tego jest inny temat... Zresztą rozmawialiśmy o tym na spotkaniu...[/OT]                    

Offline Emill

• +++
Mikrofon - pozycja
« Odpowiedź #44 dnia: 2003-11-11 (Wto), 19:37 »
Szczurek --] nie \"weird\" tylko mamy dlugi weekend, pshem nie siedzi w pracy, wiec nie ma dostepu do neta, jutro bedzie planowo... wystarczy czasem zerknac w kalendarz ;)                    

http://www.mgsonline.pl
Wkrótce Pomarańczowa Rewolucja wybuchnie na nowo!

Offline pshemozz

• +++++
  • Kurwa dupa abecadło
Mikrofon - pozycja
« Odpowiedź #45 dnia: 2003-11-12 (Śro), 09:48 »
Hmmm, kpsk wyluzuj trochę. Niedługo ankietę zamknę i będę mógł pomyśleć o przeniesieniu mica. A kiedy to będzie? Nie wiem, muszę wysępić trochę czasu na to, w domu jak pewnie wiesz tego nie dam rady zrobić.

A co do userów, jest od tego inny temat :)                    

I chuj

Offline kpsk

• +++
Mikrofon - pozycja
« Odpowiedź #46 dnia: 2003-11-14 (Pią), 17:08 »
(kufa już drugi raz pisze to samo, bo mi sie fatal error -php- pokazał przy wysyłaniu postu, a bardzo tego nie lubię, bo ten post już nie bedzie taki sam jak miał być!)

No więc się trochę uniosłem, bo akurat padło na 4um jeśli chodzi o moje wkurzenuie, ale już 3mam nerwy na wodzy :D
Chodiz mi po prostu o to, że jak już może ten mic bedzie po porawej stronie, to się wiecej wiary zacznie udzielać (i ja w to wierze?) i bedzie tak jak na starym FTS, gdzie żaden mesydz, nie widniał dłużej niż 2 min :D. Ale cóż. A pozatym u mnmie sprawą priorytetową jest \"łowność\", stąd taka reakcja...                    

Offline gramisan

• ++
Mikrofon - pozycja
« Odpowiedź #47 dnia: 2003-11-14 (Pią), 18:59 »
(kufa już drugi raz pisze to samo, bo mi sie fatal error -php- pokazał przy wysyłaniu postu, a bardzo tego nie lubię, bo ten post już nie bedzie taki sam jak miał być!)

A masz taką opcje jak odśwież? Następnym razem spróbuj, to naprawdę działa :wink: !                    
"Non omnis moriar"

Reset-Forever - kultowy zin

Offline kpsk

• +++
Mikrofon - pozycja
« Odpowiedź #48 dnia: 2003-11-14 (Pią), 19:52 »
Sorki za oftopa, ale trudno :D :
No to jak dam odśwież (F5), toalbo pokazuje się strona wygałsła, or sth, a jak dam wstecz (<-), to cofa mi do teamtu, ale bez mojej wpisanej w okienku odpowiedzi....

Dopisane: znowu wywaliło, ale tym raziem F5 pomogłą, tyle tylko, że strona wygasła, potem wstecz, do przodu i na koncu odświerz, i post był :D LOL, ale weird  :stret:                    

Offline Olhado256

• +++++
Mikrofon - pozycja
« Odpowiedź #49 dnia: 2003-11-14 (Pią), 20:09 »
kpsk =] to zainstaluj sobie jakąś sensowną przeglądarkę (czyt. Mozillę), to nie będziesz miał takich problemów. Będziesz za to robił double i triple posty, ale tym to niech się modki martwią :P                    
w stanie spoczynku

Offline kpsk

• +++
Mikrofon - pozycja
« Odpowiedź #50 dnia: 2003-11-15 (Sob), 20:37 »
fajny sposób na nabijanie postcount (zwal na przeglądarkę  :biggt: ). Dzięki za radę Olhado, ale jakoś jeszcze przeżyje  :wink:

Żeby nie było: mic na prawo  :wink:                    

Offline pshemozz

• +++++
  • Kurwa dupa abecadło
Mikrofon - pozycja
« Odpowiedź #51 dnia: 2003-11-18 (Wto), 09:19 »
No cóż, głosowanie potrwało wystarczająco długo, ankietę zamykam. Teraz postaram się wykopać trochę czasu, żeby taki miszmasz zrobić, ale kiedy mi się to uda, nie wiem.                    

I chuj