Autor Wątek: Stagnacja forum?  (Przeczytany 19159 razy)

Offline strzelba

• DKMiści
  • +
  • zły
Odp: Stagnacja forum?
« Odpowiedź #60 dnia: 2008-02-26 (Wto), 19:42 »
jak to jest ze forum, które ma jakies 5 lat ma tylko około 270 userów.

nie wiem czy trafiłem na jego agonie czy pociagnie jeszcze pare lat
wszyscy mi sie pytają czy gram w kosza

Offline Pan Patryk

• +++++
  • Małomówny kochanek
« Odpowiedź #61 dnia: 2008-02-26 (Wto), 19:48 »
Czary, kurwa.

Offline Kore

• +++
  • Zdegustowany.
« Odpowiedź #62 dnia: 2008-02-26 (Wto), 20:10 »
jak to jest ze forum, które ma jakies 5 lat ma tylko około 270 userów.

nie wiem czy trafiłem na jego agonie czy pociagnie jeszcze pare lat
Część odpadła, część umarła, część została. Witamy na forum wzajemnej adoracji, jeżeli gdzieś w necie można spotkać leśnych dziadków internetu™, to właśnie tu.

Offline Koki

• +++++
« Odpowiedź #63 dnia: 2008-02-26 (Wto), 20:16 »
Forum wzajemnej adoracji? Chyba kurwa starych

Offline zan

• +++
« Odpowiedź #64 dnia: 2008-02-26 (Wto), 20:19 »
mysle ze skonczyla sie ilosc zjebow w internecie?

Offline Pan Patryk

• +++++
  • Małomówny kochanek
« Odpowiedź #65 dnia: 2008-02-26 (Wto), 20:32 »
E tam, ta liczba jest nieskończona.

Offline pedro

• DKMiści
  • +++++
« Odpowiedź #66 dnia: 2008-02-26 (Wto), 20:33 »
W poszukiawniu większej ilości userów polecam zaglądać np. tutaj: http://forum.onet.pl

Offline bruma

• pies pustyni
  • DKMiści
  • +
  • szara...
« Odpowiedź #67 dnia: 2008-02-26 (Wto), 20:53 »
teraz zapytam wprost. Czy goście mogą czytać topiki przed rejestracją? Poniższa wypowiedź atylli na to wskazuje.

przypadkiem. szukałem czegoś w necie i trafiłem na to forum, chciałem odpowiedzieć i musiałem sie zarejestrować, ale w tym czasie juz znalazłem odpowiedx na moje pytanie. przeczytałem kilka tematów i były całkiem ciekawe. może troche zostane na tym forum jak będzie ciekawie

To dlaczego ja nie mogę przegladać forum jako gość, tylko muszę logowac się za każdym razem?
szukaj mnie tam gdzie pieprz rośnie
Modest

Offline Koki

• +++++
« Odpowiedź #68 dnia: 2008-02-26 (Wto), 21:04 »
Google pewnie wyłapie słowa kluczowe(Choć nie wiem czego trzeba by szukać żeby znaleźć PPK, pewnie "Twoja stara robi u rubika") goście czy nie goście.

Offline strzelba

• DKMiści
  • +
  • zły
« Odpowiedź #69 dnia: 2008-02-26 (Wto), 21:56 »
teraz zapytam wprost. Czy goście mogą czytać topiki przed rejestracją? Poniższa wypowiedź atylli na to wskazuje.

otóż właśnie nie można, dlatego sie zarejestrowałem żeby coś przeczytać, koleś pewnie coś pomylił.

Choć nie wiem czego trzeba by szukać żeby znaleźć PPK.

bym ci powiedział ale nie pamiętam czego szukałem
wszyscy mi sie pytają czy gram w kosza

Offline Kore

• +++
  • Zdegustowany.
« Odpowiedź #70 dnia: 2008-02-26 (Wto), 22:03 »
skoro ppk to za mądre :emo: to nie było

Offline Pan Patryk

• +++++
  • Małomówny kochanek
« Odpowiedź #71 dnia: 2008-02-26 (Wto), 22:06 »
Chyba że jakiś mój post.

Offline Kore

• +++
  • Zdegustowany.
« Odpowiedź #72 dnia: 2008-02-26 (Wto), 22:13 »
Twoje posty ostatnio są wyjątkowo krótkie.

Offline Pan Patryk

• +++++
  • Małomówny kochanek
« Odpowiedź #73 dnia: 2008-02-26 (Wto), 22:22 »
No, ale chyba nie uważasz, że to źle?

Offline Kore

• +++
  • Zdegustowany.
« Odpowiedź #74 dnia: 2008-02-26 (Wto), 22:30 »
Nie wiem. Czasem srogo było, aż pare osób sie wkurwiało nie na żarty, a teraz?
Takie posty raczej niepodobne do ciebie.

Offline Pan Patryk

• +++++
  • Małomówny kochanek
« Odpowiedź #75 dnia: 2008-02-26 (Wto), 22:49 »
No wiesz, ciśnienia w pracy duże, nie ma czasu ani chęci na wojenki.

Offline Xtense

• ಠ_ಠ
  • +++++
  • ಠ_ಠ
« Odpowiedź #76 dnia: 2008-02-27 (Śro), 10:41 »
"We are the music makers, and we are the dreamers of dreams. Wandering by the lone sea-breakers and sitting by the desolate streams." --Arthur O'Shaughnessy
18:08 - .Ald: nie mam czasu na takie rzeczy
B - Człowiek Który Miał Różowego iPoda

Offline Koki

• +++++
« Odpowiedź #77 dnia: 2008-02-27 (Śro), 15:22 »
Gdybym to ja tu rządził, za czytanie CAD byłoby dożywocie(Wykonywane w trybie doraźnym)

Offline Xtense

• ಠ_ಠ
  • +++++
  • ಠ_ಠ
« Odpowiedź #78 dnia: 2008-02-27 (Śro), 15:45 »
No gdybym ja tu rządził, to byś już dawno z wszystkimi ludźmi z MAJa był na stryczku.

Oh, wait...
"We are the music makers, and we are the dreamers of dreams. Wandering by the lone sea-breakers and sitting by the desolate streams." --Arthur O'Shaughnessy

Offline Koki

• +++++
« Odpowiedź #79 dnia: 2008-02-27 (Śro), 16:15 »
That was then. This is now.

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
« Odpowiedź #80 dnia: 2008-02-27 (Śro), 16:27 »
nie czujesz żalu za utraconymi latami, koki?
Tak się teraz przekonuję - w internecie same chuje

Offline Koki

• +++++
« Odpowiedź #81 dnia: 2008-02-27 (Śro), 16:35 »
Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaahahahaha hahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahaha hahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahahahaha hahaahahahahahahahahahahahahahahahahahahaahahahah ahahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahah ahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahahahah ahahaahahahahahahahahahahahahahahahahahahaahahaha hahahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahaha hahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahahaha hahahaahahahahahahahahahahahahahahahahahahaahahah ahahahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahah ahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahahah ahahahaahahahahahahahahahahahahahahahahahahaahaha hahahahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahaha hahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahaha hahahahaahahahahahahahahahahahahahahahahahahaahah ahahahahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahah ahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahah ahahahahaahahahahahahahahahahahahahahahahahahaaha hahahahahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahaha hahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahaha hahahahahaahahahahahahahahahahahahahahahahahahaah ahahahahahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahah ahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahah ahahahahahaahahahahahahahahahahahahahahahahahahaa hahahahahahahahahahahahahahahahahahaahahahahahaha hahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahaha hahahahahahaahahahahahahahahahahahahahahahahahaha ahahahahahahahahahahahahahahahahahahaahahahahahah ahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahah ahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahahahahahah aahahahahahahahahahahahahahahahahahahaahahahahaha hahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahaha hahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahahahahaha haahahahahahahahahahahahahahahahahahahaahahahahah ahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahah ahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahahahahah ahaahahahahahahahahahahahahahahahahahahaahahahaha hahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahaha hahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahahahaha hahaahahahahahahahahahahahahahahahahahahaahahahah ahahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahah ahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahahahah ahahaahahahahahahahahahahahahahahahahahahaahahaha hahahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahaha hahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahahaha hahahaahahahahahahahahahahahahahahahahahahaahahah ahahahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahah ahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahahah ahahahaahahahahahahahahahahahahahahahahahahaahaha hahahahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahaha hahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahaha hahahahaahahahahahahahahahahahahahahahahahahaahah ahahahahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahah ahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahah ahahahahaahahahahahahahahahahahahahahahahahahaaha hahahahahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahaha hahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahaha hahahahahaahahahahahahahahahahahahahahahahahahaah ahahahahahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahah ahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahah ahahahahahaahahahahahahahahahahahahahahahahahahaa hahahahahahahahahahahahahahahahahahaahahahahahaha hahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahaha hahahahahahaahahahahahahahahahahahahahahahahahaha ahahahahahahahahahahahahahahahahahahaahahahahahah ahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahah ahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahahahahahah aahahahahahahahahahahahahahahahahahahaahahahahaha hahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahaha hahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahahahahaha haahahahahahahahahahahahahahahahahahahaahahahahah ahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahah ahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahahahahah ahaahahahahahahahahahahahahahahahahahahaahahahaha hahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahaha hahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahahahaha hahaahahahahahahahahahahahahahahahahahahaahahahah ahahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahah ahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahahahah ahahaahahahahahahahahahahahahahahahahahahaahahaha hahahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahaha hahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahahaha hahahaahahahahahahahahahahahahahahahahahahaahahah ahahahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahah ahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahahah ahahahaahahahahahahahahahahahahahahahahahahaahaha hahahahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahaha hahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahaha hahahahaahahahahahahahahahahahahahahahahahahaahah ahahahahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahah ahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahah ahahahahaahahahahahahahahahahahahahahahahahahaaha hahahahahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahaha hahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahaha hahahahahaahahahahahahahahahahahahahahahahahahaah ahahahahahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahah ahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahah ahahahahahaahahahahahahahahahahahahahahahahahahaa hahahahahahahahahahahahahahahahahahaahahahahahaha hahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahaha hahahahahahaahahahahahahahahahahahahahahahahahaha ahahahahahahahahahahahahahahahahahahaahahahahahah ahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahah ahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahahahahahah aahahahahahahahahahahahahahahahahahahaahahahahaha hahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahaha hahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahahahahaha haahahahahahahahahahahahahahahahahahahaahahahahah ahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahah ahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahahahahah ahaahahahahahahahahahahahahahahahahahahaahahahaha hahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahaha hahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahahahaha hahaahahahahahahahahahahahahahahahahahahaahahahah ahahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahah ahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahahahah ahahaahahahahahahahahahahahahahahahahahahaahahaha hahahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahaha hahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahahaha hahahaahahahahahahahahahahahahahahahahahahaahahah ahahahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahah ahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahahah ahahahaahahahahahahahahahahahahahahahahahahaahaha hahahahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahaha hahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahaha hahahahaahahahahahahahahahahahahahahahahahahaahah ahahahahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahah ahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahah ahahahahaahahahahahahahahahahahahahahahahahahaaha hahahahahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahaha hahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahaha hahahahahaahahahahahahahahahahahahahahahahahahaah ahahahahahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahah ahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahah ahahahahahaahahahahahahahahahahahahahahahahahahaa hahahahahahahahahahahahahahahahahahaahahahahahaha hahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahaha hahahahahahaahahahahahahahahahahahahahahahahahaha ahahahahahahahahahahahahahahahahahahaahahahahahah ahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahah ahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahahahahahah aahahahahahahahahahahahahahahahahahahaahahahahaha hahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahaha hahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahahahahaha haahahahahahahahahahahahahahahahahahahaahahahahah ahahahahahahahahahahahahahaahahahaha

Nie.

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
« Odpowiedź #82 dnia: 2008-02-27 (Śro), 17:32 »
tak tez myslałem

Offline Xtense

• ಠ_ಠ
  • +++++
  • ಠ_ಠ
« Odpowiedź #83 dnia: 2008-02-27 (Śro), 17:39 »
That was then. This is now.

Dobra dobra, deep down wciąż masz swój weeaboo-gene obecny!

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
« Odpowiedź #84 dnia: 2008-02-27 (Śro), 17:42 »
o to własnie pytałem. czy nie tęskni za czasami kiedy BRAŁ NA POWAŻNIE dyskusje w sieci

ale odpowiedziałzgodnie z moimi założeniami, więc ok

• +++++
« Odpowiedź #85 dnia: 2008-02-27 (Śro), 18:13 »
Utraciłeś swoje identity Koki, ale nie martw się, to dość powszechne ostatnimi czasy.

Offline Koki

• +++++
« Odpowiedź #86 dnia: 2008-02-27 (Śro), 18:46 »
o to własnie pytałem. czy nie tęskni za czasami kiedy BRAŁ NA POWAŻNIE dyskusje w sieci

To może zobacz jeszcze raz mój podpis.

X: Wypierdalaj.

Offline Xtense

• ಠ_ಠ
  • +++++
  • ಠ_ಠ
« Odpowiedź #87 dnia: 2008-02-27 (Śro), 21:32 »
X: Wypierdalaj.

Ooh, gotcha now!

Takedown!

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
« Odpowiedź #88 dnia: 2008-05-07 (Śro), 21:06 »

Offline Kokos

• Jesteśmy Debilem
  • ++
  • Positive!
« Odpowiedź #89 dnia: 2008-05-08 (Czw), 18:14 »
Picard powinien poznać w końcu Goździkową.

Offline B

• Lis Niebieski
  • Moderator Globalny
  • ++++
  • control over men is all
« Odpowiedź #90 dnia: 2008-05-08 (Czw), 18:55 »
"więc lis postanowił go wyruchać"

Offline Xtense

• ಠ_ಠ
  • +++++
  • ಠ_ಠ
« Odpowiedź #91 dnia: 2008-05-08 (Czw), 20:15 »

Offline Syber

• +
« Odpowiedź #92 dnia: 2008-05-08 (Czw), 20:21 »
LOL... I po chuja tak się ścierać było ??
PP = Pierdolić Podpis

Offline Diabellus

• DKMiści
  • ++
« Odpowiedź #93 dnia: 2008-05-12 (Pon), 22:17 »
po chuja twojej starej
I chuj.

Offline Kore

• +++
  • Zdegustowany.
« Odpowiedź #94 dnia: 2008-09-06 (Sob), 22:04 »
i chuj

• +++++
« Odpowiedź #95 dnia: 2008-09-06 (Sob), 22:10 »
Coś niedobrego się dzieje... Co będzie dalej?

Offline trzy86

• DKMiści
  • ++
« Odpowiedź #96 dnia: 2008-09-09 (Wto), 01:04 »
Dalej? Z pewnością wszystko się zmieni.

• +++++
« Odpowiedź #97 dnia: 2008-09-09 (Wto), 01:27 »
"Nie buj sie zmiany na leprze" - WWO

Offline Xtense

• ಠ_ಠ
  • +++++
  • ಠ_ಠ
« Odpowiedź #98 dnia: 2008-09-09 (Wto), 07:23 »
Jeszcze niedawno świat mógł być ocalony - dziś jest inaczej...

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
« Odpowiedź #99 dnia: 2008-09-09 (Wto), 07:30 »
no to fajnie że użyliście już wszystkich 2 haseł przewodnich ppk - teraz czas na podstawowe jakieś obrazki

Offline Pan Patryk

• +++++
  • Małomówny kochanek
« Odpowiedź #100 dnia: 2008-09-09 (Wto), 07:44 »

Offline Kokos

• Jesteśmy Debilem
  • ++
  • Positive!
« Odpowiedź #101 dnia: 2008-09-09 (Wto), 09:45 »
:D

Offline zan

• +++
« Odpowiedź #102 dnia: 2008-09-09 (Wto), 12:51 »
nowy batman, juz ma rozki

• +++++
« Odpowiedź #103 dnia: 2008-09-09 (Wto), 12:55 »
Do ekranizacji Dark Knight Returns jak ulał.

Offline Xtense

• ಠ_ಠ
  • +++++
  • ಠ_ಠ
« Odpowiedź #104 dnia: 2008-09-09 (Wto), 18:38 »
I smolder with generic rage.

Offline Kore

• +++
  • Zdegustowany.
« Odpowiedź #105 dnia: 2008-12-20 (Sob), 00:43 »
Stagnacja

Offline pshemozz

• +++++
  • Kurwa dupa abecadło
« Odpowiedź #106 dnia: 2008-12-20 (Sob), 01:18 »
To ma być stagnacja? Po tylu latach? Kurwa, tu jest ruch jak w ulu. A pamiętam jak konia waliłem z radochy jak p ozałożeniu było już 50 userów po paru dniach. Kurwa, stare czasy i jebane phpbb.

I chuj

Offline Kore

• +++
  • Zdegustowany.
« Odpowiedź #107 dnia: 2008-12-20 (Sob), 01:21 »
Chyba mówisz o czasach, kiedy ludzie mieli modemy V.9x

Offline pshemozz

• +++++
  • Kurwa dupa abecadło
« Odpowiedź #108 dnia: 2008-12-20 (Sob), 01:34 »
Jakie tam kurwa modemy. To raptem 2003 był.

I chuj

Offline ignus

• DKMiści
  • +++
« Odpowiedź #109 dnia: 2008-12-20 (Sob), 01:53 »
i niektórzy jeszcze wtedy siedzieli w kafejkach internetowych bodaj.

Offline pshemozz

• +++++
  • Kurwa dupa abecadło
« Odpowiedź #110 dnia: 2008-12-20 (Sob), 02:03 »
No, ja tylko w robocie mogłem w którymś momencie na ten przykład bo z domu wypierdoliłem i bez netu mieszkałem.

I chuj

Offline KaGieBe

• +++
« Odpowiedź #111 dnia: 2008-12-20 (Sob), 04:55 »
Panie, u nas na wsi, to modemy były wtedy. A w kawiarenkach, to się w Diablo 2 grało, a nie na fts/ppk wchodziło
Zlo i krew... i smalec tez (nie wylaczajac entropii).

Offline Koki

• +++++
« Odpowiedź #112 dnia: 2008-12-20 (Sob), 09:26 »
free4web >phpbb