Autor Wątek: Stagnacja forum?  (Przeczytany 19020 razy)

Offline Xtense

• ಠ_ಠ
  • +++++
  • ಠ_ಠ
Stagnacja forum?
« dnia: 2003-10-25 (Sob), 19:35 »
Coś niedobrego się dzieje... Nie mówię tu już o \"powolnych\" dniach na forum - użytkownicy opuszczają forum. Wiemy dlaczego (bo admin powziął decyzję i nie wszyscy się z nią zgadzają), ale zachowujemy(-cie?) się jak dzieci, którym powiedziano coś niemiłego i od razu się obrażają. Wychodzi na to, że jednak nie całkiem jesteśmy hmm... zgrani. Początki były oczywiście koolaste - Pshemozz i kilka osób jeszcze dało ze swojej własnej kiesy na serwer, żebyśmy jako \"grupa\" nie zginęli. Podobno nie było drugiej takiej grupy - ja nadal tak twierdzę, ale niespodziewane tarcia powstają. Pierwsze tarcia powstały przy integracji - byli zatwardzialcy przy za lub przeciw, ale wyszło, że będzie integracja. Do tego jeszcze \"rozwoje\" forum (czyli dodawanie [przez niektórych uważane za zbędne] podforów dla zinów) i jeszcze \"nowe ludzie\", którzy przyszli na forum SS-NG czy Resetu a zastali \"to\". Nie mówię, że jestem ksenofobem or smthn like that - tak poprostu jest. Wybaczcie - ale sytuacja jest niemiła. Do tego jeszcze te dziwne mody - chomiki (to jeszcze przeżyliśmy ;) ), zerowanie postcountu i wkońcu opuszczanie forum. Wszystko to wygląda jak nowotwór wewnętrzny. Co będzie dalej?                    
"We are the music makers, and we are the dreamers of dreams. Wandering by the lone sea-breakers and sitting by the desolate streams." --Arthur O'Shaughnessy
18:08 - .Ald: nie mam czasu na takie rzeczy
B - Człowiek Który Miał Różowego iPoda

Offline Szczur

• ++
Stagnacja forum?
« Odpowiedź #1 dnia: 2003-10-25 (Sob), 19:54 »
No, na razie to forum opuszcza [omega], i Sah chyba, ale faktycznie... Sytuacja na forum jest patowa... Ale przetrwamy...
Chociażbym ciemną ścieżką szedł, zła się nie ulęknę...

Musimy być tylko silni...                    

Offline Emill

• +++
Stagnacja forum?
« Odpowiedź #2 dnia: 2003-10-25 (Sob), 19:57 »
Xtense --] popraw mnie jesli zle cie zrozumialem, ale czy twoim zdaniem polaczenie forum z SS-NG i Resetem bylo/jest czyms zlym?
(zaglosowalem na nie, odejscie Sah\'a (bo omega odchodzi z innych powodow, nie z powodu \"afery z Loc\'iem\")) to jeszcze nie powod do paniki)                    

http://www.mgsonline.pl
Wkrótce Pomarańczowa Rewolucja wybuchnie na nowo!

Offline Szczur

• ++
Stagnacja forum?
« Odpowiedź #3 dnia: 2003-10-25 (Sob), 20:01 »
<<<Xtense, spoko, afera z chomikami była, ale teraz już nic po niej nie zostało (tylko rysunki w podpisach, ale to minie)
<<<EMILL, afera z Loco... Niepotrzebna... Pshem mógł się spytać co my o tym sądzimy zanim go zbanował (wiem że OT, ale co z tego...)
A Sah powróci, [omega] na pewno też... Kokeeno odszedł, ale wrócił... Nie ma powodów do obaw (gadam jakbym był moderatorem...)                    

Offline Olhado256

• +++++
Stagnacja forum?
« Odpowiedź #4 dnia: 2003-10-25 (Sob), 20:16 »
Ja też uważam, że nie ma się czym przejmować. To są chwilowe zawirowania - kilku userów odeszło i co z tego? Przyjdą nowi na ich miejsce i wszystko się wyrówna.                    
w stanie spoczynku
JID: Olhado256@histeria.pl

Offline Szczur

• ++
Stagnacja forum?
« Odpowiedź #5 dnia: 2003-10-25 (Sob), 20:20 »
<<<Olhado, zawsze przybędą nowi... A starzy powrócą też...                    

Offline Steffek

• +++
Stagnacja forum?
« Odpowiedź #6 dnia: 2003-10-25 (Sob), 20:51 »
Ja tam o aferze Rywi... tfu! to nie to :) Loco za duzo nieslyszalem, bo przez pewnien czas nieudzielalem sie zbytnio na forum, teraz tez jestem tylko jak mi sie nudzi, albo danubia na tibi przepelniona :) O co z tym Locokiem chodzilo?

A z forum odchodza ludzie... To porostu kolejna z reolucji, ktore skladaja sie w jedna ciagla ewolucje forum. Czyli porostu kolejny spisek  :twisted:                    

Offline sah

• Administrator
  • ++++
Stagnacja forum?
« Odpowiedź #7 dnia: 2003-10-25 (Sob), 20:51 »
Ja się nigdzie (na razie) nie wybieram, nie jestem aż takim zarozumiałym frajerem żeby szantażować wszystkich swoim odejściem itp. Po prostu nie mam ostatnio ani czasu ani ochoty... Mam nadzieję że jakoś to będzie z nami.                    

Offline Olhado256

• +++++
Stagnacja forum?
« Odpowiedź #8 dnia: 2003-10-25 (Sob), 21:09 »
Mam nadzieję że jakoś to będzie z nami.

Cieszę się :-D

Steffek =] o zbanowaniu Loco jest cały topic w dziale Forum bodajże, poszukaj i poczytaj.

Natomiast co do ankiety - nie wiem. Stagnacja sama w sobie jest zła, ale ja jakiejś szczególnej stagnacji nie widzę. Za każdym razem jak wejdę na forum to mam co poczytać =] nie jest źle :)                    
w stanie spoczynku

Offline Xtense

• ಠ_ಠ
  • +++++
  • ಠ_ಠ
Stagnacja forum?
« Odpowiedź #9 dnia: 2003-10-25 (Sob), 21:16 »
Xtense --] popraw mnie jesli zle cie zrozumialem, ale czy twoim zdaniem polaczenie forum z SS-NG i Resetem bylo/jest czyms zlym?

Poprawiam - ja nie mam zdania na ten temat - stwierdziłem, że kilka osób było zatwardziałym \"za\", a zatwardziałe \"przeciw\" też były.

Co do \"stagnacji\". Mam na myśli coś nieco innego - zauważyliście, że coś mało sławniejszych person przychodzi na forum... Choćby Po3T, albo Kevorkian, czy jeszcze PC_Maniac...                    
"We are the music makers, and we are the dreamers of dreams. Wandering by the lone sea-breakers and sitting by the desolate streams." --Arthur O'Shaughnessy

Offline Emill

• +++
Stagnacja forum?
« Odpowiedź #10 dnia: 2003-10-25 (Sob), 21:23 »
moze po prostu nie maja czasu, albo z jakis innych, obiektywnych przyczyn... a co do polaczenia, to nie bylo glosow przeciw, byly tylko glosy przeciw nazwie                    

Offline Xtense

• ಠ_ಠ
  • +++++
  • ಠ_ಠ
Stagnacja forum?
« Odpowiedź #11 dnia: 2003-10-25 (Sob), 21:33 »
No i tu lolnę, bo chodziło i o ankietę i o głosy \"prywatne\" (Say no to JTS! :D ).

Że nie mają czasu to raczej, raczej wątpliwe. Taki SeeM poprostu o nas zapomniał, ale wrócił ;) Ale nie wiemy, czy inni będą na tyle odważni ;)                    

Offline Emill

• +++
Stagnacja forum?
« Odpowiedź #12 dnia: 2003-10-25 (Sob), 22:21 »
Xtense --] \"Say no to JTS\" bylo WYRAZNYM wyrazem niecheci do nazwy, nie do polaczenia :) nawet ktos to powiedzial na forum, sprawdz sobie... jesli Ty uwazales inaczej, to coz... chyba rozminales sie z tokiem myslenia autora rewolty :P                    

Offline TomisH

• +++
Stagnacja forum?
« Odpowiedź #13 dnia: 2003-10-25 (Sob), 22:40 »
Xtense... Nawet nie wiesz jak bardzo masz rację...                    
-(\(\ ========================= /)/)-
-(._. ) -=-.....The Atomish Bomb......-=- ( ._.)-
(')(')_) ====================== (_(')(')
http://Gamikaze.pl

Offline Olhado256

• +++++
Stagnacja forum?
« Odpowiedź #14 dnia: 2003-10-25 (Sob), 22:59 »
Co do \"stagnacji\". Mam na myśli coś nieco innego - zauważyliście, że coś mało sławniejszych person przychodzi na forum... Choćby Po3T, albo Kevorkian, czy jeszcze PC_Maniac...

Chciałbym zauważyć, że i Po3T i kev przestali się udzielać MIESIĄCE temu. Po prostu stary skład powoli się wykrusza, ale na ich miejsce przychodzą nowi. To jest naturalny proces na forum. Userzy odchodzili i przychodzili od początku jego istnienia, po prostu ostatnio kilku bardziej znanych ludzi opuściło nasze szeregi i stąd wrażenie \"stagnacji\".                    
w stanie spoczynku

Offline Xtense

• ಠ_ಠ
  • +++++
  • ಠ_ಠ
Stagnacja forum?
« Odpowiedź #15 dnia: 2003-10-25 (Sob), 23:24 »
Olhado -> Dlatego właśnie mówię o stagnacji. Jak zauważyłeś to miejsce powstało (z początku) jako miejsce dla nas, dla starego składu. Teraz zamieniło się we wspólne forum SS-NG, Reset`u, nawet troszkę Index`u, choć nikt tam prawie nie pisze. Czyli przeszliśmy ewolucję (z Index`em <- był pierwszy) i rewolucję (reszta zinów/magów), czyli \"obroty i przewroty\", cytując Lema. Czy to jest dobra sytuacja nie wiem - to była nasza (po części) decyzja z tą integracją. Zresztą - what the hell. Nowe ludzie przychodzą. Zauważyłeś, że kiedy to było nasze miejsce, to user przybywał raz... na miesiąc? Teraz co tydzień mamy nowego Waste`a, Durbika (no, z tym może być ciężko ;) ), Ciebie, Tymbeer`a czy Saha, Omegę i pare innych person (Joker`a wliczając ;) ), ale to nigdy, przenigdy nie będzie to samo. Dlatego właśnie możemy mówić o stagnacji forum, ale o stagnacji NASZEGO forum - to \"inne\" rozkwita...                    

Offline Olhado256

• +++++
Stagnacja forum?
« Odpowiedź #16 dnia: 2003-10-25 (Sob), 23:34 »
Xtense =] poniekąd masz rację, ale ja nie odczułem jakiegoś momentu, w którym to przestało być nasze forum byłych TSowców, a zaczęło być forum PPK. Ta zmiana nastąpiła stopniowo i nadal następuje. Zresztą to też jest NASZE forum - ja się tu czuję jak w domu, jak wśród znajomych.                    
w stanie spoczynku

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
Stagnacja forum?
« Odpowiedź #17 dnia: 2003-10-25 (Sob), 23:36 »
Ja szczerze mowiac z coraz mniejsza ochote czytam forum, tematy skupiaja sie wokol fizjologii glownie, poczatkowo byly smieszne ale ile mozna to ciagnac. Srednia wieku sie zanizyla, poziom postow polecial na leb. Starzy czlonkowie sie wykruszaja. W zasadzie tylko podfora mnie tu jeszcze trzymaja i obowiazki                    

Offline Emill

• +++
Stagnacja forum?
« Odpowiedź #18 dnia: 2003-10-25 (Sob), 23:45 »
zaczyna to troche brzmiec jak \"najpierw bylo super, cool i wogole loooz, a potem przyszli ci buce z JTSS/PPK i juz nie jest jak bylo, atmosfere diabli wzieli... eee, chyba sie pojde pochlastac szarym mydlem\"... czy mam sie zaczac czuc jak persona non grata? ;)                    

Offline Xtense

• ಠ_ಠ
  • +++++
  • ಠ_ಠ
Stagnacja forum?
« Odpowiedź #19 dnia: 2003-10-26 (Nie), 10:10 »
czy mam sie zaczac czuc jak persona non grata? ;)

Nigdy - to wkońcu forum PPK  :roll:

Nie czuję się ksenofobem, ale forum zatraca swój pierwotny cel. Poza tym Keiran też ma rację, choćby z \"jakością\" postów. Atmosferka jest zmienna, ale (miejmy nadzieję) wciąż krąży wokół \"good-fun-&-fajne-ludzie\". Co do tego, że \"nie jest tak jak było\" - to jest prawda, ale nie mi oceniać za wszystkich ludzi. Mam swe zdanie, ale nie zamierzam ekstrapolować zbędnie niektórych faktów, żeby poprostu forum nie wpadło w jeszcze większą stagnację...                    

Offline Szczur

• ++
Stagnacja forum?
« Odpowiedź #20 dnia: 2003-10-26 (Nie), 10:16 »
zaczyna to troche brzmiec jak \"najpierw bylo super, cool i wogole loooz, a potem przyszli ci buce z JTSS/PPK i juz nie jest jak bylo, atmosfere diabli wzieli... eee, chyba sie pojde pochlastac szarym mydlem\"... czy mam sie zaczac czuc jak persona non grata? ;)

Otóż to... Nie twierdzę, że ktoś tu nie lubi SS-manów, lub Resetowców, ale z tonu postów wynika że:
czy mam sie zaczac czuc jak persona non grata? ;)

Offline Steffek

• +++
Stagnacja forum?
« Odpowiedź #21 dnia: 2003-10-26 (Nie), 10:20 »
A Yoda jeszcze zyje???                    

Offline Szczur

• ++
Stagnacja forum?
« Odpowiedź #22 dnia: 2003-10-26 (Nie), 11:01 »
A Yoda jeszcze zyje???

Tak (wyciąg z profilu Yody):
Ostatnie logowanie:  26 Paź 2003 06:57 am

Ostatni post: 26 Paź 2003 03:22 am

Offline gramisan

• ++
Stagnacja forum?
« Odpowiedź #23 dnia: 2003-10-26 (Nie), 15:02 »
Hmm...fakt, atmosfera na forum robi się coraz gorsza. Sam piszę bardzo rzadko, przyczyn tego jest kilka i nie będę ich wymieniał, bo i tak wszystkie zostały już wymienione :roll: . Co do afery Loco to trzeba przyznać, że wyszło z tego jedno wielkie szambo, w które wpadają(a właściwie wypadają  :twisted:  ) coraz to nowi użytkownicy. Ja jako osoba inteligentna(a co mi tam! :wink: ) omijam wypowiedzi w tym temacie. Powiem tylko jedno, coś tu śmierdzi i to nie są moje skarpetki :P !                    
"Non omnis moriar"

Reset-Forever - kultowy zin

Offline TomisH

• +++
Stagnacja forum?
« Odpowiedź #24 dnia: 2003-10-26 (Nie), 21:43 »
No, na razie to forum opuszcza [omega], i Sah chyba...

I powiem ci Drogi szczurku, że najprawdopodobniej na nich się nie skończy... :cry:

Sah-] Spoko, wiem, że zostajesz ale nie chciałem zmieniać cytatu.

Pozdro.                    
-(\(\ ========================= /)/)-
-(._. ) -=-.....The Atomish Bomb......-=- ( ._.)-
(')(')_) ====================== (_(')(')
http://Gamikaze.pl

Offline Olhado256

• +++++
Stagnacja forum?
« Odpowiedź #25 dnia: 2003-10-26 (Nie), 22:36 »
Moglibyście zamiast dezerterować spróbować jakoś to forum naprawić, rozruszać...

A średnia wieku faktycznie spada i tematy ostatnio jakieś takie denne, ale ja tu zostaję dopóki będę miał o czym gadać z forumowiczami. Bo gdzie ja się bidulka podzieję? :(                    
w stanie spoczynku

Offline pshemozz

• +++++
  • Kurwa dupa abecadło
Stagnacja forum?
« Odpowiedź #26 dnia: 2003-10-27 (Pon), 09:00 »
Hmmm, spodziewałem się od początku mniejszych lub większych zawirowań ziomy, ale to raczej normalne. Jeśli chodzi o starych userów, to odchodzą, wracają, znowu odchodzą.
Musi się więcej dziać na świecie, żeby powstawało więcej tematów, może doczekamy takiego momentu.
Nowe gry wciąż wychodzą i jest o czym gadać, nowa piosenki wchodzą na rynek, nowe zespoły podbijają rynek i można o nich gadać.
Sprzęty zawsze się psują a więc tez jest o czym gadać.
Sam nie mam na to czasu ale w pogawędkach też może powstana jakieś sensowne tematy, z pewnością jest ich jeszcze bez liku.

Ja jedno Wam powiem: zamierzam ten cały bajzel dalej prowadzić i mam nadziję, że życie nie zmusi mnie do tego, żebym przestał.

Głowa do góry, szable w dłoń i do topiców posty pisać! :)                    

I chuj

Offline Ald

• +
Stagnacja forum?
« Odpowiedź #27 dnia: 2003-11-20 (Czw), 22:29 »
Czytam sobie i czytam....
Moze i sam sie wypowiem  :|
Coz, przyszedlem tu wraz z redakcja RF4EVR, i ogolnie forum spox, wrecz cudna rzecz (te pierwsze chwile w ktorych nie umialem sie pokumac o co biega i w ogole  :D + gadanie z automatem zeby mnie zapisac do grupy  :lol:  - qrcze nie sadzilem ze moge byc az tak tepy - lecz coz to byl moj Debut  :roll:  )

No dobra, ale nie przyszedlem tu zeby sie rozpamietywac. Chcialbym tylko powiedziec tyle: wszystkiego zwykly modemowiec nie moze przejrzec - ja dopiero po awansie moge uwaznie sledzic to co sie dzieje na forum, i poznawac poszczegolne osobistosci na podstawie ich radosnej tfoorczosci w postaci postowatej  :twisted:
Dlatego czesto sie zdaza ze czesc tematow w ogole nie jest odwiedzana (albo jest odwiedzana przez mala czesc interesujacych sie tym zagadnieniem)

Druga sprawa - odpowiedzi na posty. Nie kazdy ma za duzo czasu by odpowiedziec on-line. Ja sam staralem sie pisac wszystko off-line i dawac czadu na modemie wysylajac kiedys chyba 13 postow [achh moja ulubiona liczba  :wink:  ], wiec tutaj rowniez mozna sie dopatrywac malej aktywnosci (ja jestem chyba nielubiany za to iz pisze strasznie dluuuugieee posty  :P  )

Po trzecie - wole sie nie wypowiadac gdy a) nie wiem o co chodzi b)nie chce wprowadzic zamieszania (chociaz ogolnie sie tak dzieje) c)nie chce sie osmieszyc  :D

Po czwarte i ostatnie - chociaz to juz nie na temat. Ogolnie Was cenie i szanuje, lecz nie wiem czemu jest az tak duzo nastrojow anty???? Czyzby osoby z zewnatrz byly az tak zle? Nie sadzilem ze moze tak byc - myslalem ze wszystko jest spoko i w ogole.
Ale skoro cala ta hardcore\'owa zaloga mialaby byc - no coz, wtedy to juz by nie bylo forum, bo chyba na tym rzecz polega by wypowiadali sie ludzie z roznych srodowisk i zgrupowan. Nie wieze zeby to szkodzilo - odrobina swiezej krwi czasami jest bardzo energetyczna  :twisted:

Coz... znowu chcialem cos krotko napisac i znowu wyszedl tasiemiec, lecz coz poczac :D .                    

Offline Xtense

• ಠ_ಠ
  • +++++
  • ಠ_ಠ
Stagnacja forum?
« Odpowiedź #28 dnia: 2003-11-21 (Pią), 08:04 »
Po czwarte i ostatnie - chociaz to juz nie na temat. Ogolnie Was cenie i szanuje, lecz nie wiem czemu jest az tak duzo nastrojow anty???? Czyzby osoby z zewnatrz byly az tak zle? Nie sadzilem ze moze tak byc - myslalem ze wszystko jest spoko i w ogole.
Ale skoro cala ta hardcore\'owa zaloga mialaby byc - no coz, wtedy to juz by nie bylo forum, bo chyba na tym rzecz polega by wypowiadali sie ludzie z roznych srodowisk i zgrupowan. Nie wieze zeby to szkodzilo - odrobina swiezej krwi czasami jest bardzo energetyczna

Ja nie twierdzę, że to jest złe. Ja nie stwierdzamn, że zaraz wszystkich trzeba rozpędzić na 4 wiatry. Ja stwierdzam, że pierwotne zamierzenie tego forum upadło, a wraz z nim kilku... jakby to rzec... oryginalnych użytkowników. Stagnacja dotyczy tego forum tylko i wyłącznie w sposób jaki wcześniej podałem. Forum, jako miejsce wygnania ludzi ze starego FTS przestało istnieć.                    

Offline Ald

• +
Stagnacja forum?
« Odpowiedź #29 dnia: 2003-11-21 (Pią), 08:07 »
Hmm.... no dobrze rozumiem - nie powinienem zreszta dawac osadow jakoze mnie nie bylo przy tworzeniu tego forum..... :|

No ale mniejsza z tym - Forum to kawal dobrej i solidnej roboty IMO
Oby tak dalej  :wink:                    

Offline Xtense

• ಠ_ಠ
  • +++++
  • ಠ_ಠ
Stagnacja forum?
« Odpowiedź #30 dnia: 2003-11-21 (Pią), 08:11 »
Hmm.... no dobrze rozumiem - nie powinienem zreszta dawac osadow jakoze mnie nie bylo przy tworzeniu tego forum.....

Wręcz przeciwnie - ty jako hmm... bezstronna osoba ( :twisted: ) w pełni posiadasz tę władzę wydawania solidnych i \"branych-pod-uwagę\" osądów. Dlatego Pshemozz, Tymbeer i reszta A&M, jako też my, szarzy użytkownicy, musimy brać pod uwagę wszystkie aspekty. No bo pomyśl - wyskakuje taki Xtense z pretensjami do całego świata, a ty jednym porządnym krytykiem zwalasz go z nóg :) Nic niemógłby począć. A jakby taki Olhado256, czy inny Pshemozz odpowiedzą, to kończy się to zwykle na jałowych sporach :)                    

Offline Ald

• +
Stagnacja forum?
« Odpowiedź #31 dnia: 2003-11-21 (Pią), 14:07 »
Hehehe  :wink:  - niezle niezle :D
Mimo wszystko jednak uwazam ze forum jest GUT, JA JA Nawet bardziej niz GUT!  :twisted:
A krytyk ze mnie raczej jest slabiasty - choc i tak uwazam ze jestem DeBesciasty  :P
(troche narcyzmu tu potrzeba  :D  )

I zaprawde powiadam Wam - forum bylo/jest i bedzie  :!:   :-D
I o zadnej stagnacji nawet nie ma mowy :P  - trzeba tylko troche rozbujac te nieco zakurzone tematy, badz co badz pozbyc sie takich co juz zadnego uzytku nie wnosza (ale tylko tematy nie dzialy)

Coz... alteri vivas oportet, si vis tibi vivere
- musisz żyć dla innych, jeśli chcesz żyć z pożytkiem dla siebie. Seneka  :devil:                    

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
Odp: Stagnacja forum?
« Odpowiedź #32 dnia: 2008-02-09 (Sob), 22:15 »
Tak odkopuję, bo dizś np nikt nic nie napisał. czyżby EVERYBODY GOT A LIFE RECENTLY? Nie wierzę.

(btw - jaki to był zajebisty temattttttt!)
Tak się teraz przekonuję - w internecie same chuje

Offline sah

• Administrator
  • ++++
« Odpowiedź #33 dnia: 2008-02-09 (Sob), 22:35 »
DKM umiera, ale przynajmniej wiadomo przez kogo

Offline Koki

• +++++
« Odpowiedź #34 dnia: 2008-02-09 (Sob), 23:24 »
No pewnie przez TWOJA STARA OLOLOLOLOL

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
« Odpowiedź #35 dnia: 2008-02-09 (Sob), 23:26 »
niestety, tym razem przez Keirana

Offline bruma

• pies pustyni
  • DKMiści
  • +
  • szara...
« Odpowiedź #36 dnia: 2008-02-10 (Nie), 00:52 »
to forum powinno umrzeć raz a dobrze.
szukaj mnie tam gdzie pieprz rośnie
Modest

Offline Xtense

• ಠ_ಠ
  • +++++
  • ಠ_ಠ
« Odpowiedź #37 dnia: 2008-02-10 (Nie), 00:59 »
Fakt.

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
« Odpowiedź #38 dnia: 2008-02-10 (Nie), 15:28 »
niefakt
a ja Durb jakbys nie zauwazyl nie ocenilem nic od dluuuugiego czasu.

Offline Einnar

• voidhead
  • DKMiści
  • ++
« Odpowiedź #39 dnia: 2008-02-10 (Nie), 21:00 »
To był pierwszy temat z gatunku: "PPK DIES, OMG!!!111"?

No to z przykrością muszę stwierdzić, że ja tutaj trafiłem, już w schyłkowej epoce forum. W zasadzie jak już trupem było... i jakoś tak te 4 lata sobie zleciały. Nawet się nie spostrzegłem.

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
« Odpowiedź #40 dnia: 2008-02-10 (Nie), 23:18 »
no Keir - i właśnie dlatego umiera

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
« Odpowiedź #41 dnia: 2008-02-11 (Pon), 09:56 »
wrzucacie na jakies chuje muje serwery, ja narzekam, a nie zmienia sie nic, to czemu dziwota.

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
« Odpowiedź #42 dnia: 2008-02-11 (Pon), 10:01 »
No teraz np 'nerwica' jest na 4 róznych, wiec nie pierdol Wojciechu

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
« Odpowiedź #43 dnia: 2008-02-11 (Pon), 10:12 »
teraz to chuja mi sie chce :P

Offline bruma

• pies pustyni
  • DKMiści
  • +
  • szara...
« Odpowiedź #44 dnia: 2008-02-11 (Pon), 16:50 »
teraz to chuja mi sie chce :P

różne są pragnienia ...
Modest

• +++++
« Odpowiedź #45 dnia: 2008-02-11 (Pon), 16:55 »
Brawo dla Keirana za przykładną obywatelską postawę!

Offline Kore

• +++
  • Zdegustowany.
« Odpowiedź #46 dnia: 2008-02-21 (Czw), 13:45 »
Tak odkopuję, bo dizś np nikt nic nie napisał. czyżby EVERYBODY GOT A LIFE RECENTLY? Nie wierzę.

(btw - jaki to był zajebisty temattttttt!)

Ferie były mysle. Wiesz - relaks bez pc - a good thing.

Offline Koki

• +++++
« Odpowiedź #47 dnia: 2008-02-22 (Pią), 08:57 »
relaks bez pc - a good thing.

Offline Xtense

• ಠ_ಠ
  • +++++
  • ಠ_ಠ
« Odpowiedź #48 dnia: 2008-02-22 (Pią), 10:37 »

Offline Steffek

• +++
« Odpowiedź #49 dnia: 2008-02-22 (Pią), 21:04 »
cze  :lis:

Offline zan

• +++
« Odpowiedź #50 dnia: 2008-02-22 (Pią), 22:46 »
steffek burczymucha

Offline Kore

• +++
  • Zdegustowany.
« Odpowiedź #51 dnia: 2008-02-23 (Sob), 14:27 »

Offline bruma

• pies pustyni
  • DKMiści
  • +
  • szara...
« Odpowiedź #52 dnia: 2008-02-24 (Nie), 22:19 »
myślałam, ze śmierć tego organizmu jakim jest to forum nastąpi wówczas, gdy wszystkie jego komórki ulegną apoptozie, czyli poszczególni użytkownicy wykruszą się. Wydawało mi się również wówczas, że temu procesowi sprzyja dokonane w ostatnim czasie odseparowanie, a właściwie całkowita izolacja tegoż otóż forum od gości, czyli tzw. świeżej krwi (czyt. potencjalnych nowych użytkowników). Zatem pytanie moje brzmi jak to się dzieje, że mimo wszystko ONI tu trafiają??.
Modest

Offline Kore

• +++
  • Zdegustowany.
« Odpowiedź #53 dnia: 2008-02-24 (Nie), 22:40 »
Chcą zrobić na złość Kokiemu?

Offline Psedlo`s

• ++
« Odpowiedź #54 dnia: 2008-02-25 (Pon), 00:23 »
Wadliwość google.
solitaire:18494 39s

Offline Koki

• +++++
« Odpowiedź #55 dnia: 2008-02-25 (Pon), 07:27 »
Zatem pytanie moje brzmi jak to się dzieje, że mimo wszystko ONI tu trafiają??.

No narazie trafił jeden i spierdolił zaraz potem.

Offline strzelba

• DKMiści
  • +
  • zły
« Odpowiedź #56 dnia: 2008-02-25 (Pon), 08:25 »

No narazie trafił jeden i spierdolił zaraz potem.
[/quote]

kto taki?
wszyscy mi sie pytają czy gram w kosza

Offline Koki

• +++++
« Odpowiedź #57 dnia: 2008-02-25 (Pon), 09:11 »
Nie ty jak widać

Offline trzy86

• DKMiści
  • ++
« Odpowiedź #58 dnia: 2008-02-25 (Pon), 18:09 »
kOCHANI DEKAEMOWICZE
ZEPSUŁ MI SIE KOMPUTER
NIEDŁUGO wRÓCĘ

Offline Xtense

• ಠ_ಠ
  • +++++
  • ಠ_ಠ
« Odpowiedź #59 dnia: 2008-02-25 (Pon), 18:14 »
CAPS-LOCK IS CRUISE CONTROL FOR COOL