Off-Topic > MAJ

Otaku

(1/6) > >>

Bienio:
Anime i Mange można lubić. Ma swój styl. Anime i Mange można nie cierpieć. Ale czy można kochać? Czy można mieć bzika na punkcie zobaczenia po raz 25 tego samego odcinka? Czy można poświęcić wszystko dla anime albo mangi?? Czy można tak polubić mange lub anime, że coraz bardziej przypominało by to branie narkotykow? Czy manga i anime mogą być uzależnieniem? Dla Otaku- tak.
Otaku... błędnie stwierdzany przez niektórych moich kolegów za zwykłego fana anime. Czym on się od niego rożni? Fan poprostu lubi oglądać anime i mange a Otaku zrobi wszystko by przeczytać mange lub obejżeć anime nawet jakby miał sprzedać dom.
Pierw myślałem że tylko (niektórzy) Japończycy mogą być takimi świrami (bez obrazy jeśli ktoś tu jest Otaku) ale później nawet takiego poznałem. Bezprzerwy ma włonczony Soundtrack z jakiegoś anime. Zamiast półek z książkami ma półki z mangami a kasety z nagranymi anime można zobaczyć wszedzie. Jak u niego w domu, myślałem że umre z nudy. Umiał gadać tylko o anime i mandze. Jak wyszłem- już się z nim nie widziałem. Zdawał się lepiej lubić świat anime i mangi niż prawdziwy.
Co wy o tym myślicie? Co myślicie o wszystkich Otaku?                    

Koki:
9 obejrzeń, 0 odpowiedzi... też w sumie nie mam niewiele do dodania, bo przedstawiłeś sprawę dość jasno. Dodam, że \'Otaku\' odnosi się do praktycznie do wszystkiego - można być otaku broni palnej, samochodów czy gotowania(Ok, może przesadziłem :]). A co o tym myślę... to mi już podchodzi pod chorobę psychiczną, dokładnie obsesję... ale w sumie niezbyt groźne... jak na chorobę psychiczną, that is :]

No, ja też lubię świat w M&A od tego prawdziwego...                    

Coyote1:
hm co ja sądze?? Myśle :D,że to już przesada i takie osoby to mają zabużenia psychiczne! Powinno się je leczyć. Bo to jest jak z hazardem, alkocholem.                    

Davsar:
No i są podupceni :wink:

to ma byc post @.@ Davsar... postaraj się bardziej na przyszłość. Uprzedzam, że takie posty będą tępione. Flecik                    

tymbeer:
Jedni lubia wachac goraca cyne, inni spaliny, a ze oni sobie poogladaja m&a, to juz psychiczni?
Przeciez sa nieszkodliwi. Nic nikomu nie zrobia, to po co ich leczyc?
Zabraknie im kasy, to sie powiesza i juz po problemie.
No, ale przynajmniej mieli jakas pasje. :P

;)                    

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej