Autor Wątek: CDA  (Przeczytany 67829 razy)

Offline Syber

• +
CDA
« Odpowiedź #60 dnia: 2003-09-23 (Wto), 13:21 »
Ja nic nie mam do Klasyki... Ale wkurza mnie to ze inne pisam patrza na CDA jak w boga... a czytelnikowi wsiska sie kitologie ><\" Jeszcze brakuje by byl wywiad z O. Taduszem Rydzykiem... Qwa CDA... az mnie na sama mysl roznosi ><                    
PP = Pierdolić Podpis

Offline [=Keniger=]

• +
CDA
« Odpowiedź #61 dnia: 2003-09-23 (Wto), 19:30 »
Dzisiaj kupilem sobie CD Action i jestem zadowolony za 8 złotych stałem się nabywcą Quaka II [2 innych nie interesujących mnie gier niestety też] poczytać też jest co. Więc jeśli w waszym mieści też jest tania prasa to możecie tam zajżeć a być może zapłacicie jeszcze mniej (moje miasto to dziura gość nie ma konkurencji więc wali tak wysokie ceny).                    

Offline smuggler

• +
CDA
« Odpowiedź #62 dnia: 2003-09-24 (Śro), 07:21 »
taaa... a pelne wersje sa przed 3 lat...

]]]Albo i sprzed 5. Kryterium doboru gry niejest jej wiek, a grywalnosc. Trafiaja sie i nowki - np. eRacer, a i za miesiac smigniemy czyms baaaardzo nowym. Ale to nie regula, bo nowki kosztuja po 75 i wiecej zlotych i sa w sklepach, CDA nie jest pismem, ktore ma cie zaopatrywac w nowosci. Zreszta jakie pismo robi inaczej, moze rzucicsz przyklady?

z reszta te ich glupawe dodatki sa beznadziejne... Kto pamienta jak dali Dodatkowe misje do gry GTA:LONDON ??? Ten kicz wogole nie chcial mi chodzic...

]]]No tak, skoro nie chcial CI chodzic, to musial byc beznadziejny. Niewazne, ze innym chodzil. Marylin Monroe to brzydka dziwka, bo MI sie nie podoba... Ach ach :)

A prawda jest tez ze z CDA daja gry ktore nie schodza lub w taki sposob chca napic punktow dla wytworni i dystrybutorow... Ale w koncu to jest POLSKA !!!

]]]Ano, to jest POLSKA. Kraj, w ktorym mozna publicznie pieprzyc takie glupoty, ze glowa  boli. Radze ci sie zapisac do LPR albo Samoobrony, bo twoj styl argumentacji tam sie na pewno bardzo spodoba.                    
Zeby tak mi sie chcialo, jak mi sie nie chce...

Offline TomisH

• +++
CDA
« Odpowiedź #63 dnia: 2003-09-24 (Śro), 08:46 »
=Keniger= -] U mnie w mieście też jest sporo takich \'dyskontów\', miesiąc po \'premierze\' pisma kupujesz je za 50% ceny albo nawet mniej, zależy od sprzedawcy. Gadałem kiedyś na ten temat z Cubitussem, który doszedł do wniosku że taka sprzdaż jest \'nielegalna\'. Cóż - Polska.  :)                    
-(\(\ ========================= /)/)-
-(._. ) -=-.....The Atomish Bomb......-=- ( ._.)-
(')(')_) ====================== (_(')(')
http://Gamikaze.pl

Offline Syber

• +
CDA
« Odpowiedź #64 dnia: 2003-09-24 (Śro), 09:11 »
taaa... a pelne wersje sa przed 3 lat...

]]]Albo i sprzed 5. Kryterium doboru gry niejest jej wiek, a grywalnosc. Trafiaja sie i nowki - np. eRacer, a i za miesiac smigniemy czyms baaaardzo nowym. Ale to nie regula, bo nowki kosztuja po 75 i wiecej zlotych i sa w sklepach, CDA nie jest pismem, ktore ma cie zaopatrywac w nowosci. Zreszta jakie pismo robi inaczej, moze rzucicsz przyklady?

z reszta te ich glupawe dodatki sa beznadziejne... Kto pamienta jak dali Dodatkowe misje do gry GTA:LONDON ??? Ten kicz wogole nie chcial mi chodzic...

]]]No tak, skoro nie chcial CI chodzic, to musial byc beznadziejny. Niewazne, ze innym chodzil. Marylin Monroe to brzydka dziwka, bo MI sie nie podoba... Ach ach :)

A prawda jest tez ze z CDA daja gry ktore nie schodza lub w taki sposob chca napic punktow dla wytworni i dystrybutorow... Ale w koncu to jest POLSKA !!!

]]]Ano, to jest POLSKA. Kraj, w ktorym mozna publicznie pieprzyc takie glupoty, ze glowa  boli. Radze ci sie zapisac do LPR albo Samoobrony, bo twoj styl argumentacji tam sie na pewno bardzo spodoba.

Akurat mnie to nie interesuje...Jestem bezpartyjny...

Aha jesli chodzi jeszcze o CDA to sobie pojde na targ i kupie sobie za 5 zl ! inne gazety tez za tyle dostane...                    
PP = Pierdolić Podpis

Offline smuggler

• +
CDA
« Odpowiedź #65 dnia: 2003-09-25 (Czw), 07:32 »

Akurat mnie to nie interesuje...Jestem bezpartyjny...

]]]Nie szkoadzi, w razie czego wiesz gdzie wstapic. A co, nie przyjeli, bo za duzo demagogii w wypowiedziach masz? :P

Aha jesli chodzi jeszcze o CDA to sobie pojde na targ i kupie sobie za 5 zl ! inne gazety tez za tyle dostane...

]]]Alez prosze bardzo, mozesz nawet za zlotowke. Jedni kupuja w sklepach, inni w lumpeksach, co kto woli...                    

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
CDA
« Odpowiedź #66 dnia: 2003-09-25 (Czw), 08:56 »
Masz pełną rację Smuggler, ale od lumpeksów mi tu prawda się odtentego. Cóż jest złego w lumpeksach?                    
Tak się teraz przekonuję - w internecie same chuje

Offline smuggler

• +
CDA
« Odpowiedź #67 dnia: 2003-09-25 (Czw), 13:43 »
Masz pełnš rację Smuggler, ale od lumpeksów mi tu prawda się odtentego. Cóż jest złego w lumpeksach?

Nie mam nic do lumpeksow, a paru moich znajomych sie tam ubiera. I nie dlatego, ze ich nie stac na markowe ciuchy - bo stac - ale dlatego, ze znajduja tam rzeczy oryginalne i odlotowe. Mowilem tylko, ze kazdy kupuje tam, gdzie chce i to, co lubi.                    

Offline Syber

• +
CDA
« Odpowiedź #68 dnia: 2003-09-30 (Wto), 11:09 »
Ludzie ale nie gadamy tu o Szmateksach tylko o magazynach komputerowych...

Propo lumpexow to tam nie znajdziesz takich ubran jak w sklepach - Tak orginalnych i po takiej cenie...                    
PP = Pierdolić Podpis

Offline smuggler

• +
CDA
« Odpowiedź #69 dnia: 2003-09-30 (Wto), 13:21 »
Ludzie ale nie gadamy tu o Szmateksach tylko o magazynach komputerowych...

]]]A wiesz co to jest analogia? :)

Propo lumpexow to tam nie znajdziesz takich ubran jak w sklepach - Tak orginalnych i po takiej cenie...

]]]No wlsnie i dlatego wielu ludzi szuka tam tego, czego nie znajda w sklepach. :)                    

Offline Syber

• +
CDA
« Odpowiedź #70 dnia: 2003-10-07 (Wto), 12:25 »
Swieta racja...

[size=11]No tak, juz mowilem ze nie mam sie czego czepic... i jednak mam. Nastepnym razem taki post poleci. tym                    
PP = Pierdolić Podpis

Offline Steffek

• +++
CDA
« Odpowiedź #71 dnia: 2003-11-01 (Sob), 19:57 »
Najnowszy cda  zapowiada sei ciekawie. O HL2, wormsach 3... Do tego jeszcze ten Tony Hawk3 :shock2: Oni maja chyba zamiar niedlugo upasc wiec wydaja cala kase jaka im tylko zostala ;)
Chyba sie skusze na ten numer cda... Ale zobacze jeszcze co takiego szykuje GS*. I nie wiem tez na jaka wersje sie zdecydowac z cd czy z dvd... Gdyby chociaz powiedzieli o czym bedzie ta ksiazeczka  :evil:

*Ostatnio wszystkei skroty kojarza mi sie z tibia. GS- Giant Spider ;)                    

Offline tymbeer

• +++
CDA
« Odpowiedź #72 dnia: 2003-11-02 (Nie), 02:45 »
Znowu cos w stylu \"dupy w grach\". ;)
A ja i tak slienie sie na Majesty. Zawsze jakos umykala mi ta gra, a teraz bede ja mial. :drool:

Co do tresci, recenzji itp... Po przeczytaniu GS\'a, CDA to cud na rynku. :hihi:                    
...

Offline Piotrass

• +
  • Podpułkownik
CDA
« Odpowiedź #73 dnia: 2003-11-02 (Nie), 15:00 »
dla mnie osobiście CDA jest bardzo dobrą gazetą, tyle że jej nie kupuje (tylko od sąsiada pożyczam) bo żal mi wydać 20zł. Co do zawartości CDeków się nie wypowiadam bo nigdy nie przeglądam jako, że jestm użytkownikiem neo+ dowolne demo mogę zassać w miarę przyzwoitym czasie.

Jak teraz patrzę to Smuggler i część ekpiy z PC Shareware (które kiedyś namiętnie czytałem) jest najbardziej niezmienną ekipą   8)

p.s. smuggler, asertywność to chyba największa twoja zaleta ;)                    
Come get some!

Offline Olhado256

• +++++
CDA
« Odpowiedź #74 dnia: 2003-11-02 (Nie), 21:45 »
Udało mi się w końcu namówić brata na kupienie CDA (ależ nisko upadłem... :hihi: ). Przeczytałem na razie tylko kilka zapowiedzi, więc jeszcze jakiejś konkretnej opinii o nim nie mam, ale pierwsze wrażenie jest całkiem dobre. Jedyne, co mnie naprawdę wpienia, to to, że redaktorzy używają emotek w tekstach, trochę to tak wieśniacko-blogersko wygląda, ale lepsze to od \"profesjonalizmu\" panów z GSa. I zszokowała mnie ilość reklam, pierwsze strony wyglądają, jak folder reklamowy, nie jak czasopismo o grach. Za to papier jest ładny, szata graficzna niezła, screenów dużo, a zapowiedzi się nawet przyjemnie czyta. More info soon...                    
w stanie spoczynku
JID: Olhado256@histeria.pl

Offline smuggler

• +
CDA
« Odpowiedź #75 dnia: 2003-11-03 (Pon), 09:09 »
Jedyne, co mnie naprawdę wpienia, to to, że redaktorzy używajš emotek w tekstach, trochę to tak wieœniacko-blogersko wyglšda, ale lepsze to od \\\"profesjonalizmu\\\" panów z GSa.

]]]Uzywamy emotikonek, fakt, choc staramy sie ich nie naduzywac (pomijajac moze AR, ktore rzadzi sie innymi prawami).

I zszokowała mnie iloœć reklam, pierwsze strony wyglšdajš, jak folder reklamowy, nie jak czasopismo o grach.

]]]przywykaj :). Pociesze, ze pierwsze strony sa pod tym wzgledem nieco mylace, gdzy kto tylko mzoe chce sie wepchac z reklamami na gora trzydziesta strone, dalej robi sie znacznie, znacznie luzniej. I dzieki temu recenzje nie sa \\\"szatkowane\\\" reklamami. Inaczej sie nie da. Zreszta popatrz w jakies zachodnie pismo, jak to wyglada.

Za to papier jest ładny, szata graficzna niezła, screenów dużo, a zapowiedzi się nawet przyjemnie czyta.  

]]]...prawdaz :)

Offline Piotrass

• +
  • Podpułkownik
CDA
« Odpowiedź #76 dnia: 2003-11-05 (Śro), 22:16 »
Dzisiaj widziałem w kiosku nowe, listopadowe wydanie CD-ACTION. Jak dla mnie to trochę za badzro kolorowe (ale może to i zaleta ;) ). Właściwie taka moja dygresja, czemu nie lubicie CDA ? Jak ja czegoś nie lubie to porostu o tym nie mówie i takiej rzeczy nie kupuje. Ostatnimi czasy panuje taki zament na rynku gazet o grach komputerowych, iż -przynajmniej mnie- jest trudno się połapać co jest dobre. CDA znam od 1996 roku. Mam w domu wydanie CDA z opisem Q1 (chyba nawet było to jeden z pierwszych numerów,a na cover cd jest demo Duke Nukem\'a 3D RoX ! ).
Zazwyczaj CDA  kupuje mój sąsiad i od niego mam lekturę, choć czasami (ale coraz żadziej), jak znajdę jakiegoś zaskurnika to mnie kusi aby kupić coś luźnego do poczytania, a tym czymś czyli gazetą -miesięcznikiem- jest CDA...........over and out                    
Come get some!

Offline Olhado256

• +++++
CDA
« Odpowiedź #77 dnia: 2003-11-05 (Śro), 22:46 »
Co prawda jeszcze nie pochłonąłem tego CDA, ale mogę z czystym sumieniem powiedzieć - dobre jest. Naprawdę jestem zaskoczony, bo przywykłem do kretyńskiego GameStara, a do tego masa ludzi bluzgała na CDA, więc spodziewałem się gniota, a tutaj dostaję pisemko, które się... przyjemnie czyta! Przede wszystkim - widać, że recenzje są pisane przez osoby, które lubią grać, przez prawdziwych graczy po prostu. Nie ma sztywniactwa, źle pojmowanego profesjonalizmu, który tak bardzo razi w GameStarze. No, i humor bardzo mi się podoba - nie jest wciskany na siłę, tylko tak jakoś naturalnie wypływa z recenzji. A z tego \"ar ju redi? noł, ajm dżedi!\" polewam już drugi dzień... No, cóż można więcej napisać - podoba mi się i będę namawiał brata, żeby to kupował, bo od czasów nowego TSa nie miałem w ręce pisemka o grach, które czyta się nie tylko po to, żeby zdobyć informacje, ale także dla przyjemności. Dobra robota smuggler & ekipa :)                    
w stanie spoczynku

Offline Yahu

• +
CDA
« Odpowiedź #78 dnia: 2003-11-05 (Śro), 23:58 »
Mozna CDA lubic lub nie, ale tylko glupi moze go nie szanowac. Chyle nisko czolo przed ludzmi tworzacymi to pismo, odkad zobaczylem, ze do grudniowego numeru dolaczony zostal THPS 3. I niech ktos teraz powie, ze do CDA dorzuca sie tylo nic nie warte starocie. RESPECT.                    
Życie To Nie Bajkał.

Offline Olhado256

• +++++
CDA
« Odpowiedź #79 dnia: 2003-11-06 (Czw), 01:38 »
Jeśli dla ciebie miarą wartości czasopisma są gry do niego dołączane, to faktycznie, full respect dla CDA. Ale niektórzy CZYTAJĄ te czasopisma, a gry traktują tylko jako dodatek do nich, a nie na odwrót.

BTW - CDA stać na dołączanie takich gierek, bo na 18 pierwszych stron pisma, 11 to reklamy (dane z numeru 11/2003).                    
w stanie spoczynku

Offline Piotrass

• +
  • Podpułkownik
CDA
« Odpowiedź #80 dnia: 2003-11-06 (Czw), 09:33 »
czyli wychodzi 70.400 zł za reklamy (około) choć może i nawet ze 100.000 skoro jak piszesz są to piersze strony.                    
Come get some!

Offline smuggler

• +
CDA
« Odpowiedź #81 dnia: 2003-11-06 (Czw), 10:21 »
Olhado256 

]]]Thx. Milo poczytac takie slowa z ust czlowieka, ktory nigdy wczesniej fanem CDA nie byl.

BTW - CDA stać na dołączanie takich gierek, bo na 18 pierwszych stron pisma, 11 to reklamy (dane z numeru 11/2003).

]]]Okolo 50% reklam zamieszcoznych w CDA jest na pierwszych 30-40 stronach, potem robi sie duzo luzniej. Tlumaczylem juz, ze to dlatego, iz wiekszosc reklamodawcow chce byc jak najblizej poczatku pisma. Ogolna objetosc reklam w CDA nie przekracza 30%, podczs gdy na tych pierwszych 18 stronach srednia wychodzi 60. Ale z tego wynika, ze sa miejsca w CDA gdzie na 20-30 stron przypada jedna albo i zadna reklama...

czyli wychodzi 70.400 zł za reklamy (około) choć może i nawet ze 100.000 skoro jak piszesz sš to piersze strony.

]]]Nalezy uwzgledniac znizki, upusty itp. itd. bo jak ktos boerze wiecej reklam to zawsze liczy na znizki z uwagi na hurt. Ogolnie kasa z reklam wystarcza na CZESC gier :).                    

Offline MephiR

• +
CDA
« Odpowiedź #82 dnia: 2003-11-06 (Czw), 12:56 »
Na miesiąc? Do tej kwoty dochodzą pewnie wydatki na pensje dla personelu, gry, kasa dla drukarni itp.. Chyba CDA nie dużo zarabia na reklamach?

Na czym więcej zarabia CDA? Na reklamach, czy kasie za kupowanie przez czytelników pisma (nie mogę się wysłowić :P)?                    
To miejsce na twoją reklamę. Wykup je już dziś!

Offline Piotrass

• +
  • Podpułkownik
CDA
« Odpowiedź #83 dnia: 2003-11-06 (Czw), 23:53 »
hehe podobnie TVP. Wpływy do jej budżetu to około 30-40% abonament i 70-60% reklamy :D ale może przy pismach jest inna sytuacja ;)                    
Come get some!

Offline Piotrass

• +
  • Podpułkownik
CDA
« Odpowiedź #84 dnia: 2003-11-07 (Pią), 00:00 »

(...) Ogolnie kasa z reklam wystarcza na CZESC gier :).

Właśnie zawsze mnie zastanawiało czy redakcja pisma o grach kupuje je od dystrybutora czy też wypożycza do testów ? a jak jest ze sprzętem typu np. karta graficzna - wypożyczacie czy kupujecie aby przeprowadzić test ? I jeszcze jedno, najbardziej denerwującą rzeczą w pismach o grach są screeny przy recenzjach które (takie same) są w innych gazetach oraz internecie....hmm o co z tym chodzi ? (p.s. screeny z opisu gry C&C Red Alert z Secret Service podajże numer 42 w całości pochodzą z internetu - znalazłem je na tydzień przed wydaniem tego numeru w sieci :( i to mnie wnerwiło, że płacę za coś co już widziałem )                    
Come get some!

Offline smuggler

• +
CDA
« Odpowiedź #85 dnia: 2003-11-07 (Pią), 08:26 »
Na miesišc? Do tej kwoty dochodzš pewnie wydatki na pensje dla personelu, gry, kasa dla drukarni itp.. Chyba CDA nie dużo zarabia na reklamach?

Na czym więcej zarabia CDA? Na reklamach, czy kasie za kupowanie przez czytelników pisma (nie mogę się wysłowić :P)?

>>>Naturalnie na pismie. Reklamy to tylko mily dodatek, ktory pozwaa nam np. na trzymanie tej samej przez pare lat, dodatki bez podwyzszanai ceny itd.

Piotrass 
Majster Grafik

Wysłany: Pią Lis 07, 2003 1:00 am  

Właśnie zawsze mnie zastanawiało czy redakcja pisma o grach kupuje je od dystrybutora czy też wypożycza do testów ?

<<<[Bywa roznie.

a jak jest ze sprzętem typu np. karta graficzna - wypożyczacie czy kupujecie aby przeprowadzić test ?

]>>Zwykle wypozyczamy

I jeszcze jedno, najbardziej denerwującą rzeczą w pismach o grach są screeny przy recenzjach które (takie same) są w innych gazetach oraz internecie....hmm o co z tym chodzi ? (p.s. screeny z opisu gry C&C Red Alert z Secret Service podajże numer 42 w całości pochodzą z internetu - znalazłem je na tydzień przed wydaniem tego numeru w sieci  i to mnie wnerwiło, że płacę za coś co już widziałem )

>>>Jesli bierzemy czasem scr z netu to tylko w sytuacjach awaryjnych - np. byla gierka, ktora za ch... pana nie chciala poddac sie Hypersnapowi albo padl dysk goswciowi z materialami itd.                    

Offline xxx

• ++
CDA
« Odpowiedź #86 dnia: 2003-11-07 (Pią), 14:22 »
To widzę, że macie duży problem z naciśnięciem Print Scren i wklejeniem tego to painta.                    

Offline Piotrass

• +
  • Podpułkownik
CDA
« Odpowiedź #87 dnia: 2003-11-07 (Pią), 14:31 »
hahaha, koptus - większość gier nie jest \"kompatybilna\" z printscreen\'em  :D
Zresztą spróbuj zrobić 20 screenów za jednym razem przy pomocy klawisza printscreen nie wychodząc z danej gry :D:D powodzenia :D :twisted: ;)                    
Come get some!

Offline Emill

• +++
CDA
« Odpowiedź #88 dnia: 2003-11-07 (Pią), 14:34 »
koptus --] tylko, ze chyba nie zauwazyles ze to potwornie niewygodne rozwiazanie, w ten sposob mozna przeciez zrobic jeden screen ze jednym posiedzeniem... a wykonywanie za kazdym razem procedury \"gra -] print screen -] wyjscie do painta -] ew. obrobka screena -] znow do gry -] i tak w kolko\" przy kilkunastu screenach to potworna strata czasu                    

http://www.mgsonline.pl
Wkrótce Pomarańczowa Rewolucja wybuchnie na nowo!

Offline smuggler

• +
CDA
« Odpowiedź #89 dnia: 2003-11-07 (Pią), 15:55 »
To widzę, że macie duży problem z naciœnięciem Print Scren i wklejeniem tego to painta.

Nie, nie mamy najmniejszego problemu z nacisniem PrtScr. To raczej on ma powazne problemy ze zrobieniem scr w mnostwie gier. Poza tym sproboj zrobic cos takiego, nawet gdy dziala, gdy chcesz np. zrobic serie zdjec pokazujacych np. kolejne fazy bullet time, itd.                    

Offline moon

• +
CDA
« Odpowiedź #90 dnia: 2003-11-08 (Sob), 00:37 »
mi sie najbardziej w grudniowym CDA podobal dzial \"Na Luzie\", zwlaszcza historyjka z wymiana kola hehe.
a tapetke z bonusa (charlie_o_neale_0060) mam na pulpicie :P

widac ekipe z GS czeka jeszcze dluga praca :D

p.s
ksiazeczka z gadzetami tez niczego sobie

pozdrawiam                    

Offline MephiR

• +
CDA
« Odpowiedź #91 dnia: 2003-11-09 (Nie), 14:32 »
smuggler, CDA bierze jakieś (dobre oczywiście) wzory ze starych, nieisniejących już pism (reset, ss, ts itp.), czy woli tworzyć własny klimat?                    

Offline Piotrass

• +
  • Podpułkownik
CDA
« Odpowiedź #92 dnia: 2003-11-09 (Nie), 23:03 »
(...)
p.s. ksiazeczka z gadzetami tez niczego sobie(...)

wiesz smuggler, następnym razem może się zastanowisz za nim wydasz taką książeczkę z gadżetami w cenie np. buty Nike 700zł, albo komórki nokii po 2500zł sztuka . Jak sam pewnie wiesz raczej nie stać 99% z nas na takie \"zabawki\". Lepiej zając się realnymi możliwościami czytelników.

p.s. dla mnie smuggler = CDA ;)

p.s.2 tekst ten nie ma na celu krytykować CDA :?                    
Come get some!

Offline smuggler

• +
CDA
« Odpowiedź #93 dnia: 2003-11-10 (Pon), 08:54 »

wiesz smuggler, następnym razem może się zastanowisz za nim wydasz takš ksišżeczkę z gadżetami w cenie np. buty Nike 700zł, albo komórki nokii po 2500zł sztuka .

]]]A mercy w katalogach ogladasz? A gole dupy w Playboyu takie, ze nigdy ich miec nie bedziesz? No... kto mowil, ze to cos, co masz kupic? To po prostu fajne rzeczy, o ktorych mozna poczytac. Na tej podstawie zakazesz w TV reklam samochodow, bo cie nie stac?
PO prostu chcielismy wam pokazac rozne fajne dynksy i tyle... wiekszosc z nich jest jednak w zasiegu gracza... choc dosc bogatego :)

?

Offline Piotrass

• +
  • Podpułkownik
CDA
« Odpowiedź #94 dnia: 2003-11-10 (Pon), 12:16 »

wiesz smuggler, następnym razem może się zastanowisz za nim wydasz takš ksišżeczkę z gadżetami w cenie np. buty Nike 700zł, albo komórki nokii po 2500zł sztuka .

]]](...)A gole dupy w Playboyu takie, ze nigdy ich miec nie bedziesz?(...)

?

Nie czytam Playboy\'a, są w nim same latexowe i slikonowe kobiety (??).  A co do samochodów to też w Polsce nie ma reklam np. \"Kup Ferrari Enzo już od 200.000$ + kredyt na 100 lat\", albo \"Jednyna okazja, tylko jutro Lamborghini Mucierliago w cenie 500.000zł\". Katalogów z Mercedesami nie oglądam bo i po co miał bym w kompleksy popadać ? Oka, rozumiem pomażyć można :D mażę o wygranej w totka :)                    
Come get some!

Offline Yahu

• +
CDA
« Odpowiedź #95 dnia: 2003-11-10 (Pon), 19:20 »
Jeśli dla ciebie miarą wartości czasopisma są gry do niego dołączane, to faktycznie, full respect dla CDA.

Nie wiem gdzie wyczytales w moim poscie stwierdzenie jokobym wortosc czasopisma mierzyl poprzez ocene gier do niego dolaczanych, tak wiec nie wciskaj w moje usta slow, ktorych nie wypowiedzialem (lub raczej nie wmawiaj mi, ze napisalem cos, o czym nawet nie pomyslalem). Ja tylko napisalem wyrazy uznania dla operatywnosci ludzi, ktorzy byli w stanie wykupic prawa do THPS3 i dolaczyc ta gre do czasopisma, co wcale nie jest takie proste, jak pewnie ci sie wydaje.

Ale niektórzy CZYTAJĄ te czasopisma, a gry traktują tylko jako dodatek do nich, a nie na odwrót.

Piszac \"niektorzy\" pewnie nie myslales o sobie, gdyz - jak widze - z czytaniem, a raczej ze zrozumnieniem tekstu masz ogromne problemy, bo jak inaczej mam potraktowac tak slabe zrozumienie posta, ktory ja napisalem. Wcale nie byl zby dlugi, a i zdania w nim uzyte nie sa nadmiernie zlozone.  :naugh:                    
Życie To Nie Bajkał.

Offline Olhado256

• +++++
CDA
« Odpowiedź #96 dnia: 2003-11-11 (Wto), 00:11 »
Yahu =] man, ale flejma zrobiłeś, prawie poczułem się urażony. Mimo wszystko - racji nie masz. Napisałeś:
Mozna CDA lubic lub nie, ale tylko glupi moze go nie szanowac. Chyle nisko czolo przed ludzmi tworzacymi to pismo, odkad zobaczylem, ze do grudniowego numeru dolaczony zostal THPS 3. I niech ktos teraz powie, ze do CDA dorzuca sie tylo nic nie warte starocie. RESPECT.

Może faktycznie mam kłopoty z rozumieniem, ale jak byk stoi tu, że szanujesz CZASOPISMO za GRY dołączane do niego. A dla mnie te gry nie są częścią czasopisma, tylko dodatkiem. Czasopismo kupuję, żeby sobie poczytać je.

Ale masz powody do statsu :P
||
\\/                    
w stanie spoczynku

Offline Piotrass

• +
  • Podpułkownik
CDA
« Odpowiedź #97 dnia: 2003-11-11 (Wto), 01:02 »
ale macie problemy :loling:                    
Come get some!

Offline smuggler

• +
CDA
« Odpowiedź #98 dnia: 2003-11-11 (Wto), 09:20 »

.

]]](...)A gole dupy w Playboyu takie, ze nigdy ich miec nie bedziesz?(...)

?

Nie czytam Playboy\'a, sš w nim same latexowe i slikonowe kobiety (??).

]]]No to Catsa, cokolwiek z ladnymi golymi d... :)

A co do samochodów to też w Polsce nie ma reklam np. \"Kup Ferrari Enzo już od 200.000$ + kredyt na 100 lat\", albo \"Jednyna okazja, tylko jutro Lamborghini Mucierliago w cenie 500.000zł\".

]]]ALez sa! Tylko nie w publicznej prasie, bo to nie ma sensu. Sa takie niskonakladowe pisma dla bogatych - i tam nie takei bryki reklamuja. A chcesz fotel skorzany za 37.000? ZA JEDEN? Sam widzialem...

Katalogów z Mercedesami nie oglšdam bo i po co miał bym w kompleksy popadać ? Oka, rozumiem pomażyć można :D mażę o wygranej w totka :)

]]]Pomijajac Segawaya i ze dwa sprzeciochy za ok. 10.000 zl, to spora czesc oferty jest jednak w zasiegu Polaka, moze ciut lepiej zarabiajacego ale... Zreszta chodzilo o to by sobie popatrzec, dowiedziec sie, pomarzyc.                    

Offline Piotrass

• +
  • Podpułkownik
CDA
« Odpowiedź #99 dnia: 2003-11-11 (Wto), 09:55 »
..., że też nie zaliczam się do tej \"ciut lepiej zarazbiającej\" grupy Polaków :(.
Tak jak napisałem wyżej, rozumiem Ciebie, mażenia fajna sprawa :).

P.s. gdzie można dostać te \"niskonakladowe pisma dla bogatych\"  :roll:  :D  bym poczytał, może akurat mają jakieś używane bajery dla słabiej sytuowanych :D;)                    
Come get some!

Offline Yahu

• +
CDA
« Odpowiedź #100 dnia: 2003-11-11 (Wto), 10:39 »
Yahu =] man, ale flejma zrobiłeś, prawie poczułem się urażony.

Nie to bylo moim zamiarem, chociaz to ty pierwszy zaatakowales mnie dajac jasno do zrozumienia, ze ja kupuje czasopismo tylko dla gier, a pewnie jestem za glupi (w przeciwienstwie do ciebie - wyroczni absolutnej w kazdej dziedzinie) aby je przeczytac.
Mimo wszystko - racji nie masz.

Wg ciebie
Napisałeś:

Może faktycznie mam kłopoty z rozumieniem, ale jak byk stoi tu, że szanujesz CZASOPISMO za GRY dołączane do niego. A dla mnie te gry nie są częścią czasopisma, tylko dodatkiem.

Jeszcze raz napisze: nie napisalem nigdzie, ze szanuje to pismo za gry, ktore sa do niego dolaczane - to po pierwsze. Po drugie: napisalem, ze szanuje CDA, a skrot CDA odnosi sie nie tylko do samego czasopisma, lecz rowniez, do grupy ludzi, ktora ja tworzy. Ja uzylem tutaj tego skrotu w kontekscie calosci, czyli i jako czasopisma i grupy ludzi, ktorzy tworza czasopismo, co wyraznie mozna przeczytac w kolejnym zdaniu (dla ulatwienia dodam - w tym o chyleniu czola). Czy tak ciezko to zrozumiec? BTW: slowa szacunku rowniez ciezko skierowac do \"czasopisma\" jako przedmiotu, wiec chyba jasne jest (przynajmniej dla mnie), ze gdy napisalem, iz szanuje CDA, to mam na mysli ludzi, a nie ilestam zadrukowanych kartek.
Czasopismo kupuję, żeby sobie poczytać je.

Ja rowniez, tak wiec witaj w klubie.
Ale masz powody do statsu :P.

A twoj post, to niby co? Pewnie perelka wiele wnoszaca do dyskusji?  :wink:                    
Życie To Nie Bajkał.

Offline smuggler

• +
CDA
« Odpowiedź #101 dnia: 2003-11-12 (Śro), 08:31 »
..., że też nie zaliczam się do tej \"ciut lepiej zarazbiajšcej\" grupy Polaków :(.
Tak jak napisałem wyżej, rozumiem Ciebie, mażenia fajna sprawa :).

P.s. gdzie można dostać te \"niskonakladowe pisma dla bogatych\"  :roll:  :D  bym poczytał, może akurat majš jakieœ używane bajery dla słabiej sytuowanych :D;)

One nie sa sprzedawane w kioskach - trafiaja sie w ekskluzywnuch butikach i mozna je zaprenumerowac. Ich naklady sa symboliczne 3-5.000 egz. Ale tez trafiaja dokladnie do tych osob, co powinny. Sam raz cos takiego widzialem na oczy i tych cen szybko nei zapomne...                    

Offline Piotrass

• +
  • Podpułkownik
CDA
« Odpowiedź #102 dnia: 2003-11-12 (Śro), 20:33 »
a teraz uważaj smuggler :D skan najstarszego -jaki posiadam- cover cd z CDA z czerwca 1996 roku. Pamiętasz go? :)  (p.s. nie pokazuję tego aby się podlizać czy coś)

Come get some!

Offline smuggler

• +
CDA
« Odpowiedź #103 dnia: 2003-11-13 (Czw), 08:22 »
a teraz uważaj smuggler :D skan najstarszego -jaki posiadam- cover cd z CDA z czerwca 1996 roku. Pamiętasz go? :)  (p.s. nie pokazuję tego aby się podlizać czy coœ)

Obrazek

Not bad. Niestety CD z nr 1-go ktos mi podpier... :(. A poza tym mam wszystkie...                    

Offline sah

• Administrator
  • ++++
CDA
« Odpowiedź #104 dnia: 2003-11-13 (Czw), 12:01 »
Mój szacunek za to został lekko zachwiany po przejrzeniu książeczki dostarczanej do wersji cd. Czy mnie, jako gracza, interesują buty za 600 zł? Albo cholerne dżinsy Wrangler (\"liczy się to co masz na sobie\" czy jakoś tak, phi)? Czy też \'smycz\' (mega lol)? Wyobrażam sobie ludzi którym się to podobało, albo skończone snoby, albo snobki na dorobku.

Może się mylę, ale nie wydaje mi się że trafiłeś w strunę luzacko-młodzieżową. Naprawdę niesmaczne wydaje mi się pokazywanie drogich ciuchów w piśmie o grach komputerowych.                    

Offline MephiR

• +
CDA
« Odpowiedź #105 dnia: 2003-11-13 (Czw), 12:17 »
Smuggler wykażę się teraz małym brakiem wiedzy - kto jest w CDA redaktorem naczelnym? Ty?                    

Offline Piotrass

• +
  • Podpułkownik
CDA
« Odpowiedź #106 dnia: 2003-11-13 (Czw), 17:11 »
Mój szacunek za to został lekko zachwiany po przejrzeniu książeczki dostarczanej do wersji cd. Czy mnie, jako gracza, interesują buty za 600 zł? Albo cholerne dżinsy Wrangler (\\\"liczy się to co masz na sobie\\\" czy jakoś tak, phi)? Czy też \'smycz\' (mega lol)? Wyobrażam sobie ludzi którym się to podobało, albo skończone snoby, albo snobki na dorobku.  

Może się mylę, ale nie wydaje mi się że trafiłeś w strunę luzacko-młodzieżową. Naprawdę niesmaczne wydaje mi się pokazywanie drogich ciuchów w piśmie o grach komputerowych.

sah\'u temat został poruszony przezemnie 3 posty wyżej  :looz:                    
Come get some!

Offline MephiR

• +
CDA
« Odpowiedź #107 dnia: 2003-11-13 (Czw), 17:35 »
dowiem się kto jest w CDA naczelnym?                    

Offline tymbeer

• +++
CDA
« Odpowiedź #108 dnia: 2003-11-13 (Czw), 19:03 »
Nacz - Zbigniew Bański
z-ca Nacz\'a - Jerzy Poprawa

Ale jeszcze nigdzie w necie nie widzialem wypowiedzi naczelnych CDA.

smuggler - jakas premia pewnie jest, za siedzenie tyle w necie? :lol: ;)                    
...

Offline mucika

• +
CDA
« Odpowiedź #109 dnia: 2003-11-13 (Czw), 20:01 »
Nacz - Zbigniew Bański
z-ca Nacz\'a - Jerzy Poprawa

Ale jeszcze nigdzie w necie nie widzialem wypowiedzi naczelnych CDA.

smuggler - jakas premia pewnie jest, za siedzenie tyle w necie? :lol: ;)

a tam premia.... zarabia tylko dwa razy wiecej niz reszta ;)                    
Członek BBC !:) !!!  
MUCIKA IS DA FREAKA !!!!!!!!!!!!:P

Offline Olhado256

• +++++
CDA
« Odpowiedź #110 dnia: 2003-11-14 (Pią), 18:47 »
smuggler =] tak się zastanawiam i zastanawiam i do niczego nie doszedłem, więc pytam: dlaczego grudniowy numer CDA się ukazuje w listopadzie? :hmmm:                    
w stanie spoczynku

Offline mucika

• +
CDA
« Odpowiedź #111 dnia: 2003-11-14 (Pią), 19:39 »
smuggler =] tak się zastanawiam i zastanawiam i do niczego nie doszedłem, więc pytam: dlaczego grudniowy numer CDA się ukazuje w listopadzie? :hmmm:

bo jest 13 numerow w roku i jedynie tak moga to zmiescic :P 13 numer jest 3 Grudnia .

ps.smuggler czy ty mnie unikasz ??:P ani na mejle nie odpowiadasz ani na privy błeeee ;)                    
Członek BBC !:) !!!  
MUCIKA IS DA FREAKA !!!!!!!!!!!!:P

Offline Davsar

• ++
CDA
« Odpowiedź #112 dnia: 2003-12-30 (Wto), 13:07 »
Kurde patrze, że chłopaki się postarali w tym mięsiącu. Pełna wersja Homeworld = bieg do kiosku. :D                    

Offline Koki

• +++++
CDA
« Odpowiedź #113 dnia: 2003-12-30 (Wto), 20:38 »
Kurde patrze, że chłopaki się postarali w tym mięsiącu. Pełna wersja Homeworld = bieg do kiosku. :D

*Czyta*chłopaki...postarali...wersja...pełna...Homeworld...bieg doHomeworld...Home...[/span][span style=\'font-size:23pt;line-height:100%\']HOMEWORLD?!

Gdzie?! Kiedy?! Za ile?! Po polsku?!                    

Offline Davsar

• ++
CDA
« Odpowiedź #114 dnia: 2003-12-30 (Wto), 20:44 »

*Czyta*chłopaki...postarali...wersja...pełna...Homeworld...bieg doHomeworld...Home...[/span][span style=\'font-size:23pt;line-height:100%\']HOMEWORLD?!

No w kiosku już powinno być po 18,50 zł. Homeworld po angielsku.                    

Offline azul

• +
CDA
« Odpowiedź #115 dnia: 2003-12-31 (Śro), 13:08 »

No w kiosku już powinno być po 18,50 zł. Homeworld po angielsku.

Davsar, Koki->  obaj tak łatwo ulegacie ciemnej stronie mocy, pozostaje miec nadzieje, że to chwilowe  8)                    
..z mojego subiektywnego punktu widzenia jestem całkowicie obiektywny.

Offline Koki

• +++++
CDA
« Odpowiedź #116 dnia: 2003-12-31 (Śro), 17:08 »
Azul - que?

Ale chyba jednak nie kupię... teraz, za 20 zeta, oryginał, czy w maju, Gold edition(+Raiders Retreat i Soundtrack)? Poczekam do maja :]                    

Offline Olhado256

• +++++
CDA
« Odpowiedź #117 dnia: 2003-12-31 (Śro), 17:25 »
Kurde azul, mógłbyś już przestać z tą ŚGKową propagandą? To jest forum PPK a nie oddanych dupolizów ŚGKowych.                    
w stanie spoczynku

Offline azul

• +
CDA
« Odpowiedź #118 dnia: 2004-01-01 (Czw), 17:02 »
Kurde azul, mógłbyś już przestać z tą ŚGKową propagandą?

jaką propagandą? opanuj się, proponuje zieloną herbatkę  :biggt:

To jest forum PPK a nie oddanych dupolizów ŚGKowych.

:naugh: chyba Cie troche \'poniosło\', to samo możnaby powiedzieć o \"fanach\" cda  :wink:                    
..z mojego subiektywnego punktu widzenia jestem całkowicie obiektywny.

Offline Olhado256

• +++++
CDA
« Odpowiedź #119 dnia: 2004-01-01 (Czw), 17:11 »
azul => to pokaż mi na forum choć jednego fana CDA, lub też jakiegokolwiek innego pisma, który w czterech kolejnych postach w czterech różnych topicach zachwala to pismo. Ja rozumiem, że lubisz ŚGK i chciałbyś innych do niego przekonać, ale bez przesady.                    
w stanie spoczynku