Autor Wątek: Warszawa! Spotkanie!!!!  (Przeczytany 2920 razy)

Offline pshemozz

• +++++
  • Kurwa dupa abecadło
Warszawa! Spotkanie!!!!
« dnia: 2003-10-24 (Pią), 14:50 »
Jutro, godzina 15, wyjście z metra na Placu Bankowym koło pomnika Starzyńskiego. Jak na razie chętni są: Yoda, kacper1916 i Daarth. Jeśli ktoś jeszcze, walić na gg do mnie albo do nich.                    

I chuj

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
Warszawa! Spotkanie!!!!
« Odpowiedź #1 dnia: 2003-10-24 (Pią), 15:06 »
Kasa panie kasa, nie stac mnie na takie wyjazdy. Moze jakby tirith chciala tez jechac :D                    

Offline Jarko

• +
Warszawa! Spotkanie!!!!
« Odpowiedź #2 dnia: 2003-10-25 (Sob), 01:39 »
Coś cieniutki odzew :) No ja dzisiaj wcześniej do domu wróciłem co by jutro wstać w porę :D W zasadzie to juz dzisiaj wstać bo to przecież 2:30 hmmm                    
"Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota, chociaż co do pierwszego nie mam pewności" - Albert Einstein
aka Yoda było minęło :)

Offline pshemozz

• +++++
  • Kurwa dupa abecadło
Warszawa! Spotkanie!!!!
« Odpowiedź #3 dnia: 2003-10-27 (Pon), 15:12 »
No dobra, czas na relację ze spotkania integracyjnego.

Umówieni byliśmy na 15 we czterech ale już wcześniej dostałem smsa od kacpra i Daartha, że niestety nie przyjdą z powodu przyczyny. Tak więc zostałem skazany na Yodę. :D

Dopiero na miejscu zorientowałem się, że ze wszyskimi uzgodniłem znaki rozpoznawcze ale z Yodą nie. Na szczęście zadzwonił do mnie pare minut po 15 dzieki czemu uniknęliśmy dłuższego oczekiwania :)

I powiem Wam jedno: Yoda wcale nie jest mały i zielony :!:  :!:  :!:
Jest wielki i zupełnie nie zielony :D

No ale dobra: udaliśmy się na starówkę do sympatycznego lokaliku na piwo. Full kulturka itp. Fajnie nam się gadało na przeróżne tematy, i tak spędziliśmy chyba ze cztery godzinki, tankując sobie piwko. Po tym czasie byliśmy juz troszke \"luźniejsi\" i stwierdziliśmy, że chyba trzeba mocniej poszaleć. I wtedy Yoda wymyślił, że przecież można sobie fajne tancerki pooglądać. Myśleliśmy gdzie aż w końcu się zorientowaliśmy, że obok jest pewien lokal zwany \"Lochem\", w którym go-go można sobie miło pooglądać. No i rafilismy właśnie tam.
Jak było? No extra, co tu dużo mówić, piekne rozebrane kobitki, troche piwka, do tego kilka kieliszków i zabawa była przednia. Siedzielismy tak chyba do 12 w nocy, gadając i oglądając na przemian :D
Po 12 stwierdzilismy, że już nam chyba starczy i trzeba się zmywać.

Tak to wyglądało, kacper i Daarth, żałujcie, że Was nie było ;)

ale na pewno niedługo będzie następny raz więc się nie martwcie :)                    

I chuj

Offline kacper1916

• +
Warszawa! Spotkanie!!!!
« Odpowiedź #4 dnia: 2003-10-27 (Pon), 16:44 »
Go-go... I mnie nie było...  :cry: Taka okazja... I mnie nie było... :cry:

Ale kasy chyba troche poszło jak tyle balowaliście. :D                    
"Bite my lip and close my eyes
Take me away to paradise
I'm so damn bored
I'm going blind
And I smell like shit"

Offline pshemozz

• +++++
  • Kurwa dupa abecadło
Warszawa! Spotkanie!!!!
« Odpowiedź #5 dnia: 2003-10-27 (Pon), 17:22 »
hehe, nie wiem za co serwer teraz utrzymam :D

Jeszcze takie jedno spotkanko integracyjne i wogóle z torbami pójde :D                    

I chuj

Offline Po3T

• +
Warszawa! Spotkanie!!!!
« Odpowiedź #6 dnia: 2003-10-27 (Pon), 23:31 »
To widzę, że ten weekend coś wogóle GO-GO-wski był, bo ja też panienki rozbierane oglądałem 8) Tzn. konkretnie jedną, ale to był wieczór kawalerski. :D

Pshem: Ty mi kiedyś mówiłeś, że nie wiedziałbyś jak zorganizować spotkanie integracyjne. To już wiesz :D                    
Styl życia pcheł i tasiemców to najwyższa forma socjalizacji..

Offline Jarko

• +
Warszawa! Spotkanie!!!!
« Odpowiedź #7 dnia: 2003-10-28 (Wto), 08:14 »
Oj działo się działo, czekam z niecierpliwością na kolejną \"integrację\" hehe Że też nie udało mi się aparatu zabrać. Następnym razem zacznę przygotowywać się wcześniej. Żałuj kacper, poza tym bardzo liczyłem że będziesz bo w końcu to ciebie z tych wszystkich osób znam najdłużej i myślę ze  warto było by w końcu przybić piątkę poza internetem. Ale jak to się mówi co się odwlecze to nie uciecze :D                    
"Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota, chociaż co do pierwszego nie mam pewności" - Albert Einstein
aka Yoda było minęło :)

Offline Yahu

• +
Warszawa! Spotkanie!!!!
« Odpowiedź #8 dnia: 2003-11-03 (Pon), 19:04 »
Kurde, zaluje tylko, ze nie mieszkam blizej wawy, bo imprezowac lubie bardzo, ale nie usmiecha mi sie troche jechac kilka godzin do stolycy (  ;) ) zeby spedzic pare chwil z kumplami z forum. Zeby to chociaz byla klasyczna trzydniowka np. od piatku do niedzieli, to pewnie bym sie skusil, a tak nie pozostaje mi nic innego jak czekac na jakis konkretny zjazd, ktory - mam nadzieje - w koncu sie kiedys odbedzie.                    
Życie To Nie Bajkał.

Offline waste

• Magister Cieć
  • Administrator
  • ++++
  • <tu wpisz jakiś mroczny tekst>
Warszawa! Spotkanie!!!!
« Odpowiedź #9 dnia: 2003-11-03 (Pon), 21:21 »
GOD DAMN FUCK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
dlaczego mi się ten temat nie odświerzył!!!!!!!!!! SHIT!!!
byłem wtedy w wawie >_____< i to chyba nawet na mieście w okolicach centrum (piwko w książęcym, kill bill itp...)

;{{{                    
waste / marti.presents.pl / proud member of SPPUF! / Zakon Entombedian walczy!

Offline pshemozz

• +++++
  • Kurwa dupa abecadło
Warszawa! Spotkanie!!!!
« Odpowiedź #10 dnia: 2003-11-04 (Wto), 09:29 »
Waste, nie gadaj...

Chyba pomyślę o Tobie następnym razem :D                    

I chuj