Autor Wątek: Movie Zone  (Przeczytany 1863 razy)

Offline Gonzo

• +
Movie Zone
« dnia: 2003-10-22 (Śro), 18:49 »
Jak podoba Wam się ten dział? Czy jest w ogóle potrzebny? [tak!] Czy powinny tam być recenzje jak najświeższych hitów (nawet tych komercyjnych)? Czy może wolicie, aby były tam też filmy nieco ambitniejsze, choć mające te kilka tygodni/miesięcy na karku? A jak z gatunkami filmowymi? Jakie lubicie?
Powyższe opinie pozwolą nam lepiej zorganizować MZ, dzięki za posty.                    

Dzień dobry! A gdybyśmy się nie widzieli, dobry wieczór i dobranoc!
"Ceterum censeo Carthaginem esse delendam." Kato Starszy
I saw marihuana in the Yellowstone Park![/color]

Offline martin

• +
Movie Zone
« Odpowiedź #1 dnia: 2003-10-22 (Śro), 21:21 »
zapytane co przez pojęcie \\\"ambitnych filmów\\\" rozumieją, powiedziały, że to takie które jedynie na wideo się ukazują :D

Pewnie miały na myśli \"Luz Maria: Trylogy\" na Video i DVD  :wink:

Trudno jest zdefiniować ambitne filmy, bo każdy odbiera kino inaczej (patrz powyżej  :wink: ). Moim zdaniem najlepiej recenzowac filmy dobre w subiektywnym odczuciu redaktora (lub złe jeśli chce się wyżyć).                    
Wypowiedziałem się - teraz temat zdechnie.

Offline Gonzo

• +
Movie Zone
« Odpowiedź #2 dnia: 2003-10-23 (Czw), 17:35 »
Mówiąc ambitniejsze nie mam na myśłi np. kina irańskiego, a takie filmy jak \"Porozmawiaj z nią\", \"Adaptacja\", \"Basen\", \"Przemiany\" itp.
Dzięki za to, że jednak chcecie Movie Zone.                    

Dzień dobry! A gdybyśmy się nie widzieli, dobry wieczór i dobranoc!
"Ceterum censeo Carthaginem esse delendam." Kato Starszy
I saw marihuana in the Yellowstone Park![/color]

Offline Emill

• +++
Movie Zone
« Odpowiedź #3 dnia: 2003-10-23 (Czw), 18:33 »
Tylko dlaczego wypowiadaja sie tylko sami redaktorzy? :roll:                    

http://www.mgsonline.pl
Wkrótce Pomarańczowa Rewolucja wybuchnie na nowo!

• +++++
Movie Zone
« Odpowiedź #4 dnia: 2003-10-23 (Czw), 19:05 »
Wypowiedam się jako czytelnik gazety, więc nie licze się tym razem jako reduktor :D                    

Offline martin

• +
Movie Zone
« Odpowiedź #5 dnia: 2003-10-23 (Czw), 20:21 »
Mówiąc ambitniejsze nie mam na myśłi np. kina irańskiego.

A szkoda, bo kiedyś oglądałem bardzo dobry film właśnie z Iranu, ale tytułu niestety nie pamiętam  :)                    
Wypowiedziałem się - teraz temat zdechnie.

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
Movie Zone
« Odpowiedź #6 dnia: 2003-10-23 (Czw), 20:52 »
Dzial jest musze przyznac na wysokim poziomie, mysle ze nalezy oceniac filmy i takie i takie. Tylko zeby nie bylo ze ktos zjedzie film akcji bo ze to bajka. Przeciez w takim filmie o ot chodzi :D                    

Offline AloneMan

• +
Movie Zone
« Odpowiedź #7 dnia: 2003-10-24 (Pią), 06:09 »
A ja ogladalem kiedys swietny film z Indii - \"Laagan\".
Co do Movie Zone, to dzial jest fajny. Recenzje moga byc rozne - opisuj to co ogladales. Jak obejrzysz film ambitniejszy, to prosze bardzo, jak komercyjna papke to tez opisuj. Zawsze powtarzam, ze recenzowac nalezy nie tylko to co dobre, ale takze to co zle.                    

Offline DRIZIT [SS-NG]

• +
Movie Zone
« Odpowiedź #8 dnia: 2003-10-26 (Nie), 21:25 »
Hehe, nie chodzilo mi o filmy w stylu \"porozmawiaj z nia\" tylko starsze filmy zwiazane z tematyka zina. Bo o to przeciez chodzi glownie a nie o to czy te filmy sa ambitne i komercyjne, czy malo znane i na poziomie czy artystyczne. Jak w iranie, Indiach czy Bangladeszu grupka maniakow zrobi film o np. Mario czy Flashbacku to opiszemy go :]

Chodzi o tematyke zwiazana z gazeta, o nic innego!                    

Ile niewiedzy tyle wiary w nass[/color]