Autor Wątek: Kto wygra tegoroczną LM?  (Przeczytany 4398 razy)

Offline Gonzo

• +
Kto wygra tegoroczną LM?
« dnia: 2003-10-22 (Śro), 18:45 »
Temat jest prosty i proszę o wypowiedzi.
Moim zdaniem wygra ukochany Real Madryt :love: :love: :D:D
Zizou, Raul poprowadzą do zwycięstwa, a reszta drużynki im pomoże :D                    

Dzień dobry! A gdybyśmy się nie widzieli, dobry wieczór i dobranoc!
"Ceterum censeo Carthaginem esse delendam." Kato Starszy
I saw marihuana in the Yellowstone Park![/color]

Offline kacper1916

• +
Kto wygra tegoroczną LM?
« Odpowiedź #1 dnia: 2003-10-23 (Czw), 15:08 »
Kibicuję Bayernowi i Juve. Bawarczycy raczej nie mają szans na triumf w tegorocznej edycji. Może Turyńczykom się uda... :) Nie no ale tak obiektywnie patrząc to wydaje mi się, że LM wygra Real, ManU lub Juve. Oby była to ta ostatnia drużyna. :)                    
"Bite my lip and close my eyes
Take me away to paradise
I'm so damn bored
I'm going blind
And I smell like shit"

Offline Yahu

• +
Kto wygra tegoroczną LM?
« Odpowiedź #2 dnia: 2003-10-23 (Czw), 23:39 »
To ja zaglosuje typowo zyczeniowo - Real Madryt. Uzasadnienie jest chyba zbedne prawda? Jezeli nie to: po pierwsze - krolewscy maja w skladzie najwiecej gwiazd wsrod wszytkich zespolow wystepujacychw LM; po drugie - owe gwiady coraz lepiej sie rozumieja i stanowia bardziej zgrana ekipe niz w poprzedniej edycji tych rozgrywek; po trzecie - z analizy siedmiu ostatnich edycji LM jasno wynika ( ;) ), ze zwyciezca musi zostac Real, przeanalizujcie ten oto zapis przedstawiajacy zwyciezcow tych rozgrywek w omawianym okresie (1997 Borussia Dortmund, 1998 Real Madryt, 1999 Manchester United, 2000 Real Madryt, 2001 Bayern Monachium, 2002 Real Madryt, 2003 AC Milan, 2004 ...). Matematyka - rzecz swieta, a wiec prawo serii musi zostac podtrzymane i niech mi nikt nie mowi, ze podane przeze mnie fakty to demagogia  :D ; po czwarte - od wielu lat jestem kibicem Realu i gdy pada pytanie takie jak w tytule tego topicu, to nie moge odpowiedziec w inny sposob, niz wymieniajac nawe druzyny krolewskich; po piate - ................. (w miejsce kropek wstaw wymyslony przez Ciebie powod, dla ktorego to wlasnie Real ma zostac zwyciasca Ligi Mistrzow  :) )                    
Życie To Nie Bajkał.

Offline maxav

• +
Kto wygra tegoroczną LM?
« Odpowiedź #3 dnia: 2003-10-24 (Pią), 15:39 »
wygra juve real to przeżytek                    
\"Nie staraj się zrozumieć wszystkiego,bo wszystko stanie się niezrozumiałe\"

Offline Gonzo

• +
Kto wygra tegoroczną LM?
« Odpowiedź #4 dnia: 2003-10-24 (Pią), 21:19 »
Yahu:
Nikt by tego lepiej nie ujął :D:D

Juventus lubię (wszak to tam występował onegdaj Zizou), ale w starciu z Realem nie ma najmniejszych szans...                    

Dzień dobry! A gdybyśmy się nie widzieli, dobry wieczór i dobranoc!
"Ceterum censeo Carthaginem esse delendam." Kato Starszy
I saw marihuana in the Yellowstone Park![/color]

Offline Regnak

• +
Kto wygra tegoroczną LM?
« Odpowiedź #5 dnia: 2003-10-26 (Nie), 11:25 »
Real może ma swój sład marzeń ale to dotyczy się tylko ataku. Na razie jakoś udaje im się nadrabiaś straty, ale wydaje mis się że przy spotkaniu z drużyną włoką może być ciężko. Dlatego sądzę że wygra Juventus, ale kibicuję również Ajaxowi choć ten na zwycięstwo raczej nie ma za dużych szans a szkoda.                    

Offline maxav

• +
Kto wygra tegoroczną LM?
« Odpowiedź #6 dnia: 2003-10-26 (Nie), 12:57 »
Juve wygrało z Realem 3:0 gwoli scisłośći.A poza tym co z tego że napastnicy realu strzelą x goli ,skoro przeciwnik przy obecnej obronie strzeli x+1                    

Offline -Pionier

• +
Kto wygra tegoroczną LM?
« Odpowiedź #7 dnia: 2003-10-26 (Nie), 14:46 »
Ja kibicuje Juventusowi i mysle ze w tym roku wygrają LM ... Juve jest moim faworytem :P                    
Peace love extasy

Offline Davsar

• ++
Kto wygra tegoroczną LM?
« Odpowiedź #8 dnia: 2003-10-26 (Nie), 19:15 »
Według mnie wygra Real Madryt albo Juventus Turyn albo AC Milan :biggt:                    

Offline b_sk

• +
Kto wygra tegoroczną LM?
« Odpowiedź #9 dnia: 2003-10-29 (Śro), 17:45 »
Jakaś drużyna Włoska. Chciałbym, żeby Milan, ale zobaczymy.
A co do Realu, to przy takiej obronie nie mają szans z Juve i Milanem, bo to są drużyny które nie dają sobie strzelić więcej niż jednej bramki w meczu, a Real od jakiegoś czasu w każdym meczu przynajmniej jedną traci.                    
Steve Hackett - Guitar Noir

Offline Emill

• +++
Kto wygra tegoroczną LM?
« Odpowiedź #10 dnia: 2003-10-29 (Śro), 19:15 »
Manchester United, tylko i zawsze MU :D Dosc mam juz supremacji druzyn hiszpanskich, a poza tym wygrana MU bylaby fajna... kara? dla Beckhama za zdrade barw klubowych... a pamietam jak jeszcze kilka lat temu mowil, ze nigdy nie odejdzie z \"Czerwonych Diablow\" :evil:                    

http://www.mgsonline.pl
Wkrótce Pomarańczowa Rewolucja wybuchnie na nowo!

Offline Cyprees

• +
Kto wygra tegoroczną LM?
« Odpowiedź #11 dnia: 2003-11-03 (Pon), 00:01 »
Heh kobitki zdecydujcie sie wkoncu kto wygra bo musze byc pewny zanim pojde do bookmachera a wy zmieniacie zdanie ... co rusz inny to inne spojzenie na LM

Sadze ze LM wygra Cracovia Krakov a jak nie to Blekitni Stargard :wink:  :-D                    
Jak to mawia św. Łukasz - Ręką chu** nie oszukasz

Offline -Pionier

• +
Kto wygra tegoroczną LM?
« Odpowiedź #12 dnia: 2003-11-03 (Pon), 18:48 »
Hmm chciałbym zauwazyc ze jest to Liga Mistrzów a nie Liga Leszczy  :D  :D                    
Peace love extasy

Offline maxav

• +
Kto wygra tegoroczną LM?
« Odpowiedź #13 dnia: 2003-11-04 (Wto), 15:54 »
MU wygra LM, skoro regularnie jest wyprzedzana w swojej lidze przez Arsenal.Wątpie!                    

Offline ble

• +
Kto wygra tegoroczną LM?
« Odpowiedź #14 dnia: 2003-11-05 (Śro), 20:33 »
Wygra Juventus :) Rok temu byli tak blisko, ale teraz im się uda.  Najgroźniejszym kandydatem będzie Real. Do MU nie jestem jakos przekonany po odejściu Beckhama. To już nie tak drużyna co rok temu.                    

Offline Emill

• +++
Kto wygra tegoroczną LM?
« Odpowiedź #15 dnia: 2003-11-06 (Czw), 12:44 »
ble -] Bechkham nie stanowil calego MU, ale ja raczej na czarnego konia LM wskazalbym Chelsea... druzyna w kilka miesiecy z sredniaka przerobiona na klasowa ekipe :)                    

http://www.mgsonline.pl
Wkrótce Pomarańczowa Rewolucja wybuchnie na nowo!

Offline ble

• +
Kto wygra tegoroczną LM?
« Odpowiedź #16 dnia: 2003-11-06 (Czw), 16:28 »
No ja wiem, że Beckam nie stanowił na sile całego MU, lecz bez niego drużyna gra jakoś inaczej. Nie wydaje mi się już tak mocna.                    

Offline Cyprees

• +
Kto wygra tegoroczną LM?
« Odpowiedź #17 dnia: 2003-11-06 (Czw), 17:36 »
Chelse\'a jest tego rocznym pewniakiem na mistrza w LM :]
MU odstawmy do lamusa ... to nie to co kiedys                    
Jak to mawia św. Łukasz - Ręką chu** nie oszukasz

Offline maxav

• +
Kto wygra tegoroczną LM?
« Odpowiedź #18 dnia: 2003-11-06 (Czw), 20:24 »
Chelsea pewniakiem? Ha ha to (puki co) drużyna złożona z \"gwiazdorów\" pokupywanych w za ogromne pieniądze,nie dorasta zgraniem Juventusowi czy MU do pięt.Może dojdzie do ćwierć finału lub nawet pół ale w tym sezonie nie osiągnie lauru zwycięstwa.                    

Offline -Pionier

• +
Kto wygra tegoroczną LM?
« Odpowiedź #19 dnia: 2003-11-06 (Czw), 20:43 »
Hmm a ja stawiam Na Juventus Turyn, rok temu im sie nie udalo byli blisko ale w tym roku wieze w nich ... :biggt:  :biggt: Juve Juve:D

Ale nie musisz sie z tej okazji powtarzac, juz to mowiles  - Emill                    
Peace love extasy

Offline MJ

• +
Kto wygra tegoroczną LM?
« Odpowiedź #20 dnia: 2003-11-07 (Pią), 13:34 »
Ja jestem praktycznie tak ja wiekszosc  :D   Juve !!!                    
\"Jeżeli A jest sukcesem życiowym, wówczas A równa się x plus y plus z. Praca to x; y to zabawa; a z znaczy trzymać język za zębami.\"
-Albert Einstein

\"Jestem nie tylko pacyfistą, ale wojującym pacyfistą. Chcę walczyć o pokój. Nic nie położy kresu wojnom, jeśli ludzie sami nie odmówią swego w nich udziału.\"

-Albert Einstein