Autor Wątek: Tablica Ogloszen  (Przeczytany 2573 razy)

Offline Diabellus

• DKMiści
  • ++
Tablica Ogloszen
« dnia: 2003-10-22 (Śro), 14:58 »
Ok, nie bede duzo pieprzyc bo mam tylko sól. Ten dzial upada a mi sie to nie podoba. Proste? Mysle ze tak. Dlatego oglaszam nabór do sesyjki w WFRP :) . Zgloszenia slac na PW, i lepiej badzcie aktywni :P .                    
I chuj.

Offline Loki

• +
Tablica Ogloszen
« Odpowiedź #1 dnia: 2003-10-22 (Śro), 15:45 »
Sesyjki na forum czy na ircu ?;] jak na ircu to sie zglaszam na chetnego ;)                    
"Faster we run, and we die young.."

Offline Diabellus

• DKMiści
  • ++
Tablica Ogloszen
« Odpowiedź #2 dnia: 2003-10-22 (Śro), 15:52 »
Na ircu to raczej nie :wink: . Wtedy maks 2-3 osoby sie bawia.... No zawsze moge zrobic sesje IRL, o ile znajda sie chetni co miejsce zalatwia :wink: .

==========================================================

Ok, ten topic teraz zostaje oficjalnym topiciem organizacyjnym sesji \"Przygode czas zaczac...\" . Jesli macie jakies pytania, chcecie sie dolaczyc, lub macie pretensje do MG bo cos pominol piszcie tutaj.

==========================================================

Heh, dzieki gracze ze bawicie sie bezemnie, najpierw narzekaja ze mnie nie ma a potem mnie olewaja... No wiec zdecydujcie sie czy mam byc MG czy nie? Bo w chwili obecnej widzac ze bawicie sie dobrze bezemnie stwierdzam ze nie jestem wam potrzebny....                    
I chuj.

Offline SeeM

• +
Tablica Ogloszen
« Odpowiedź #3 dnia: 2003-11-12 (Śro), 19:40 »
no to w karczmach wyszuje się bardzo małe zamieszanie
otóż co się planuje?
planuje się dograć fabuły tawern w taki sposób, aby mogło to stworzyć wrażenie, że sa one umiejscowione w jednej krainie i pewne, ogólne sprawy, jak na przykład pogłoski ważnych dla ogołu wydarzeniach były wspólne; szczerze mówiąc lepiej nie traktować na starcie tematu zbyt serio, przygotowując grunt pod wymyślniejsze historie
czyli zrobić pewnego rodzaju próbę, czy to w ogóle wypali, bez żadnego ingerowania w sprawy karczmarzy i w ich karczmy; całkiem nieźle, byłoby, gdyby karczmarze (i potencjalni, przyszli) się na temat wypowiedzieli tutaj, a mistrzostwem byłoby zorganizować małe zejście w jakimś przytulnym czacie, typu http://www.polczat.pl/chat/?room=frt , czyli naszym starym czacie BCKowym, gdzie mielibyśmy względny spokoj
macie może jakies wolne terminy? i czy to przypadkiem nie późny, sobotni wieczór (chyba najgorszy z możliwych, heh, ale mam trochę małe pole manewru w przyszłym tygodniu)                    
emerytowany skryba BCK
Secondary Electron Emission Mass Spectroscoper

Offline Diabellus

• DKMiści
  • ++
Tablica Ogloszen
« Odpowiedź #4 dnia: 2003-11-21 (Pią), 18:26 »
Heh, to ja nic nie powiedzialem?? :P Ech zapomnialem... No to nadrabiam... :wink: . Pomysl polaczenia karczm jest genialny, chociaz trzebato delikatnie bardzo zrobic... Niemniej jednak male powiazania juz dawniej wystepowaly, wiec czemu nie robic tego oficjalnie?? Zwlaszcza ze moze wreszczie wemze sie do roboty, i reaktywuje Czarnego Kruka :) . Wiec mam nadzieje ze uda nam sie zgadac, mimo ze nie wszyscy sie kochaja :P :wink:                    
I chuj.

Offline SeeM

• +
Tablica Ogloszen
« Odpowiedź #5 dnia: 2003-11-24 (Pon), 22:18 »
no to jest pierwszy chętny :) czekamy jeszzce na Flecik i start Pod Czarnym Krukiem; jeśli wszystko pójdzie dobrze będzie jakiś bodziec do aktywnego działania karczmarzy                    
emerytowany skryba BCK

Offline Flecik

• Bogini-Dziecko
  • ++
Tablica Ogloszen
« Odpowiedź #6 dnia: 2003-11-25 (Wto), 13:04 »
jestem za o ile nie bedzie ingerencji w to kto kim moze byc i jakie moce miec -  tym przypadku u mnie bowiem jest duza swoboda (prawie  nieograniczona^^\") i nie chcialabym tego zmieniac.                    
Forever isn't an amount of time, but a place in your heart.

Offline SeeM

• +
Tablica Ogloszen
« Odpowiedź #7 dnia: 2003-11-27 (Czw), 23:41 »
no, widzę, że sa już małe przecieki, parę osób się niecierpliwi
najgorsze jest to, że Tiss ma przerwę w forumowaniu, jak rozumiem, więc pewnie nie będzie miała czasu na małą rozmowę
dobra - to może tak, macie GG widzę, więc zaaranżowanie króciutkiego spotkania jakiś wczesnym wieczorem nie będzie trudne; bo trzeba przejść do czynów w końcu a nie ma sensu drążyć tego w tym topicu (no bo to w sumie miała być niespodzianka, nie? :wink: )
krótko, podajemy terminy - jak się nie zejdzie to edytujemy posty aż do zgody; dla mnie może być piątek, sobota albo niedziela wieczorem                    
emerytowany skryba BCK

Offline Diabellus

• DKMiści
  • ++
Tablica Ogloszen
« Odpowiedź #8 dnia: 2003-12-25 (Czw), 14:00 »
No coz, chwilowo polaczenie karczm upadlo... Nie ma SeeM\'a, nie ma Flecik... Wiec pewnie nie pozostanie mi nic jak zrobic Czarnego Kruka nie laczac go z reszta karczm :wink: .

A ja tu bym sie chcial jeszcze oglosic. Otoz MG szuka pracy :D . Zapraszam ludzi z okolic Katowic do wspolnego grania, mistrzem gry ja lub wedle uznania ktos inny :wink: .                    
I chuj.