Autor Wątek: Jajcarskie akcje  (Przeczytany 1744 razy)

Offline Gonzo

• +
Jajcarskie akcje
« dnia: 2003-10-20 (Pon), 19:27 »
Pamiętacie jakieś śmieszne teksty albo zdjęcia z Reseta?
Ja pamiętam, że nabrałem się (młodszy byłem  :wink: ) na recenzję gry 666 z któregoś kwietniowego numeru. Heh :lol:                    

Dzień dobry! A gdybyśmy się nie widzieli, dobry wieczór i dobranoc!
"Ceterum censeo Carthaginem esse delendam." Kato Starszy
I saw marihuana in the Yellowstone Park![/color]

MusK

• Gość
Jajcarskie akcje
« Odpowiedź #1 dnia: 2003-10-20 (Pon), 23:14 »
A komiks \"48 stron\"? To dopiero było śmieszne !! Zawsze, gdy dostałem nowego Reseta, to zaczynałem go właśnie od \"48 stron\"!!                    

Offline Ald

• Moderator
  • +
Jajcarskie akcje
« Odpowiedź #2 dnia: 2003-10-21 (Wto), 17:35 »
no coz... jezeli chodzi o \"jajca w Resecie\" to rowniez bylem ich niewatpliwym fanem  :D

Pamietacie konkurs na szkicowanie? (potwory, pluSkWa MilenijNa, albo smieszne rysunki - najbardziej mi zapadl w pamiec ten z tym gosciem na lawce, co czytal komiks o samym sobie - TO JEST ZAJEBISTE powiadal  :lol:                    

AgentM

• Gość
Jajcarskie akcje
« Odpowiedź #3 dnia: 2003-10-22 (Śro), 19:40 »
A Jonnyego pamietacie? to byly jaja! no i oczywiscie 48 stron <-- najlepszy komiks jaki czytalem ;)
na 666 tez sie nabralem ale na Remont Mieszkania juz nie ;)                    

Offline [omega]

• ++
Jajcarskie akcje
« Odpowiedź #4 dnia: 2003-10-28 (Wto), 10:16 »
Konkurs dla czytelnikow gdzie jeden koles zrobil okladke Resetu w stylu \"Catsa\" \"Vader pokazuje swoj miecz, maximum perversum itd\" - To mnie zniszczylo. Ile razy to widzialem to rechotalem! Dobre byly tez teksty DeStroyera. W Gamblerze byly chytba troszke bardzoej \"ałt of kontrol\" ale tutaj tez rzadzily. Zawsze cos sie znalazlo - a to komiks a to abstrakcyjne opowiadanie.                    

C1