Autor Wątek: Message from Loco  (Przeczytany 1855 razy)

Offline Biernath_J

• +
Message from Loco
« dnia: 2003-10-19 (Nie), 23:18 »
Prosił mnie Loco żebym tu zapodał jego mesedż, więc czytać buce:

Cześć, misiowe puszyści. Bez zbędnych wstępów przejdę do rzeczy.

pshemozz - \\\"jasne, człowieku, idź się leczyć\\\" to hasło, z którym po raz ostatni zetknšłem się gdzieś
tak w 5 klasie podstawówki i świadczy o tym, że zbyt serio traktujesz rzecz zwanš internetem oraz ludzi,
których (w większości przypadków)nigdy nie spotkasz/ałeś. Żeby uprzedzić wasze \\\"ale to przecież ty wskoczyłeś
na nas ble ble ble\\\", powiem, że nie potraficie zupełnie zachować dystansu do tego, co napisałem. Mojego
zdania na temat cenzury i kasowania \\\"niepotrzebnych\\\" postów nie zmieni na pewno \\\"idź się leczyć\\\", ani nic na
podobnym poziomie. Podam wam przykład: jest sobie pewne amerykańskie forum, które ma już ponad 3 lata i 10000
użytkowników. Prowadzi je JEDEN admin i bodaj dwóch modów. I jakoś sobie radzš, nie kasujšc byle czego, nie
cenzurujšc byle czego, nie dopisujšc się do postów i zamykajšc tylko zdecydowanie najgłupsze tematy. A
członkowie forum też nie narzekajš. W ogóle. Głupota, powiadasz. Jasne, człowieku, idź się leczyć. Gdybym był
głupi, nie potrafiłbym napisać połowy tego, co jest w tym poście i w praktycznie wszystkich pozostałych. Nie
przyszło wam też chyba do głowy przejrzeć reszty moich postów, bo inaczej nie mówilibyście o tym, że sš
\\\"poniżej dna\\\". Jeżeli chcecie kogoś atakować, to poznajcie chociaż wroga.

\\\"Kobiety, dzieci, indianie i kosmonauci\\\" to nawišzanie to Monty Pythona i nieskojarzenie tego jestem w
stanie zrozumieć.

Chomiki - może nie pamiętacie, ale nie jestem jedynš osobš, którš one irytujš. \\\"Uraz z dzieciństwa\\\"
chciałbym pozostawić bez komentarza, ale... właściwie jak sobie to wyobrażałeś? Że np. miałem chomika i
wykitował mi, czy może że jakiś drapieżny chomik mnie w dzieciństwie zaatakował? WTF?  

To teraz ja zapytam: czy tak strasznie ubódł cię emoticon w PW? Przypomnij mi też, proszę, co było treściš
tej straszliwej uwagi. Moim skromnym zdaniem moje PW olałeś raczej dlatego, że ci się nie chciało dyskutować
(bo jesteś miętki i twoja argumentacja też, o czym przekonywałeś mnie już nieraz), a nie dlatego, że nie było
o czym gadać. Mój temat inteligentny wcale nie musiał być, ale jakoś nikt inny nie miał do niego zastrzeżeń,
tylko ty (cytujšc was). Zamknšłeś go pod pretekstem offtopowania, a konkretnie po jakichś trzech postach nie
na temat. A temat był na pewno bardziej zabawny niż jakieś \\\"witamy nowych na forum\\\", czy \\\"co robicie, kiedy
was swędzš klejnoty\\\".

Krytykowanie maksymalne powinno wam się przydać, więc zamiast tak się zżymać, powinniście czegoś się
nauczyć. To tak, jak np. być brzydkim i nie patrzeć w lustro, bo to nieprzyjemne. Na temat prawa do wolnej
wypowiedzi oczywiście nic nie napisałeś, bo tu właśnie leży pies pogrzebany. Coś się nie podoba - trzeba to
zmienić używajšc tej samej metody, co w państwach totalitarnych (4 klasa liceum się kłania). Dziwnym nie jest
[© 2003 Entombed], że mi się to nie podoba.

Link był może i był wkurzajšcy, ale z takimi numerami spotykam się w internecie co kilka dni i żyłka
pierdzšca mi po nich na czole nie wyskakuje. \\\"Tylko spokój może nas uratować\\\", jak zwykł mawiać mój kolega.

Jeszcze jedno: odpowiedziałeś dlatego, żebym sobie nie pomyślał, że nie potrafisz odpowiedzieć. Ha. Haha. No
i dobrze, że chociaż spróbowałeś. Gorzej, że ci nie wyszło.

balky - na temat avatarów była już dyskusja i większość opowiedziała się przeciwko chomikom, z tego
co pamiętam. Twój avatar mnie nie rusza. Zresztš avatary to nic, w porównaniu z resztš moich zastrzeżeń.

Sah - \\\"To nie był typowy, chamski flejm imho\\\"  :o   Ktoś wreszcie skumał. Kontent jestem.

gramisan - mimo, że na ciebie wsiadłem, zachowałeś dystans. Dziękuję.

TomisH - banner ze strony XXX też się nie podobał? Rany. Ciężko was zadowolić. Gdyby chociaż był po
polsku, ale nie... zbanować by się od razu chciało.

tymbeer - a więc to troska o inne osoby kazała ci zamknšć ten temat itd.? Co do podpisywania się -
nie, palenie cię na stosie nawet mi przez myśl nie przeszło. Wniosek? Jeżeli tobie tak, to znaczy że tak samo
nie trzymasz dystansu, jak twoi kumple z A&M.  

Hmmm... znowu coś o leczeniu. Pewnie nie pomyśleliście nawet o tym, co mogłby być, gdybyście tych postów NIE
wywalali. Regulamin regulaminem. \\\"Tylko ja mam z tym problem\\\". Na pewno nie mam powodów, prawda? Wymyśliłem
sobie je, bo jestem głupi, chamski i powinienem się leczyć. Wasze czerwone wpisy to dla mnie nic innego, jak
właśnie głupie docinki. Moglibyście się bez nich obejść, choćby posyłajšc PW, czy też dodajšc kolejnego
posta.  

Post o treści \\\"proszę kontynuować dalej\\\" jak najbardziej MIAŁ coś wspólnego z tematem, bo mowa była o \\\"maśle
maślanym\\\" i błędach językowych.  

Nie muszę się dowartościowywać. Jestem człowiekiem pozbawionym kompleksów, natomiast wy najwyraźniej lubicie
się dowartościowywać kasujšc posty itp. Wolność wypowiedzi polega na tym, że każdy może powiedzieć co chce,
niezależnie od tego, na jakim to jest poziomie. Nie ma tu wyjštków. I tylko od was zależy, jak odbierzecie
takš na niskim (wg. was) poziomie. Bo możecie się pienić (co robicie), albo to olać, albo użyć mózgownicy i
jakoś przekonać rozmówcę, że jest w błędzie.

Dziękuję za uwagę.

Aż wreszcie nadchodzi ten dzień
Kiedy trzeba urwać sobie głowę
I trzymać ją mocno
Mocno
Zaciśniętą pięścią

Żeby Uwierzyli

Offline Emill

• +++
Message from Loco
« Odpowiedź #1 dnia: 2003-10-19 (Nie), 23:56 »
my takze dziekujemy, mamy nadzieje, ze to ostatni slad obecnosci Loca na tym forum - bye!                    

http://www.mgsonline.pl
Wkrótce Pomarańczowa Rewolucja wybuchnie na nowo!

Offline waste

• Magister Cieć
  • Administrator
  • ++++
  • <tu wpisz jakiś mroczny tekst>
Message from Loco
« Odpowiedź #2 dnia: 2003-10-20 (Pon), 11:02 »
a ja bym się zastanowił... to raczej nie jest gość który kwituje swoje wypowiedzi \"a bo tak!\", zawsze podaje jakąś sensowną argumentację, potrafi zażartować... panowie, jesteśmy na forum! i nigdy, powtarzam nigdy, nie znajdziecie takiego forum (czy grupy ludzi) w której każdy będzie lubił każdego, a jeśli tak jest to świadczy tylko o dwulicowości członków.
fakt, zaczął bardzo chamski temat, czarna lista to głupi pomysł, ale z tego co ja pamiętam, to już bywały takie tematy na tym forum, miały dokładnie takie samo przeznaczenie \"jak coś do kogoś czujesz, powiedz to\" i nikt nie wyleciał. ktoś może powiedzieć że to nie jest powód i że to tylko kropla która przelała czarę, ale mnie się zdaje że nie on jeden ma na pieńku z niektórymi userami, a niektórzy odwalają równie ciekawe numery. wywalicie również ich wszystkich?

a poza tym, nie dokończyłem z nim dyskusji o szpanowaniu. ;D                    
waste / marti.presents.pl / proud member of SPPUF! / Zakon Entombedian walczy!

Offline pshemozz

• +++++
  • Kurwa dupa abecadło
Message from Loco
« Odpowiedź #3 dnia: 2003-10-20 (Pon), 11:14 »
Uwielbiam poczytać sobie trochę humoru na początek tygodnia.

No cóż, widzę Loco że dalej nie rozumiesz tego co się dzieje dookoła.  Mnie naprawdę mało obchodzi to, że na jakimśtamforum jest jeden admin, który wszystko ogarnia i który nie jest tak \"zaborczy\" jak my. Tutaj zasady są inne i jeśli o tym nie wiedziałeś to gratuluje spostrzegawczości ale raczej wiedziałeś, bo Ci o nich neraz wspominaliśmy. I nie zamierzam z tobą dyskutować o tym, co jest lepsze, tylko o tym, że tu jest tak a nie inaczej i jeśli ci się nie podoba to idź sobie na inne forum, bo ja jakiejkolwiek walki podjazdowej i łamania zasad na tym forum nie będę tolerował. I możesz sobie mnie porównywać do totalitarnych dyktatorów ile chcesz ale musisz wiedzieć, że za bardzo nie masz podstaw do tego. Tobie niestety wolność słowa myli się z anarchią, każdy może mówić co chce, nawet największe głupoty. A ja nie chce, żeby na tym forum idiotyzmy wypisywano, po prostu celuję w wyższy poziom intelektualny i tyle.

Co do twoich postów, owszem, przeglądałem je i niektóre są inteligentne i warte uwagi, dlatego też byłeś na tym forum tak długo, ale pamiętaj o tym, że twoje durne i idiotyczne posty zopstały po prostu wykasowane więc pełen obraz twojej działalności nie jest tu odźwierciedlony.

Chomiki cie irytują? Przykro mi, na świecie jest wiele rzeczy które mnie irytują, ale to też mnie mało obchodzi.

To teraz ja zapytam: czy tak strasznie ubódł cię emoticon w PW? Przypomnij mi też, proszę, co było treściš  
tej straszliwej uwagi. Moim skromnym zdaniem moje PW olałeś raczej dlatego, że ci się nie chciało dyskutować  
Czasem warto pomyśleć zanim się coś zrobi. OWszem, ubódł mnie ten emotikon i nie tylko mnie by ubódł. A PW olałem dlatego, że mi się po prostu nie chciało z tobą dyskutować i nie widziałem sensu jakiejkolwiek z tobą dyskusji. I jak widać, nie pomyliłem się.

bo jesteś miętki i twoja argumentacja też, o czym przekonywałeś mnie już nieraz

Za to twoja argumentacja jest pełna merytoryki i super zasadna..., doprawdy śmieszne. Uważasz, że jesteś twardy bo walczysz z obowiązującymi zasadami? Chciałem cie wywalić już na początku ale okazałem litość i tego teraz żałuję. Jesli litośc uważasz za objaw miękkości - proszę bardzo, ale pamiętaj, że to byłą litość nad tobą. Ale gybym tak naprawdę był miękki to nie wyleciałbyś z tego forum. Nie martw się, zadzieranie ze mną nie jest wskazane.

Krytykowanie maksymalne powinno wam się przydać, więc zamiast tak się zżymać, powinniście czegoś się  
nauczyć. To tak, jak np. być brzydkim i nie patrzeć w lustro, bo to nieprzyjemne. Na temat prawa do wolnej  
wypowiedzi oczywiście nic nie napisałeś, bo tu właśnie leży pies pogrzebany. Coś się nie podoba - trzeba to  
zmienić używajšc tej samej metody, co w państwach totalitarnych (4 klasa liceum się kłania). Dziwnym nie jest  

owszem, przyjmuje krytykę ale uzasadnioną czymkolwiek sensownym. Może zauważyłeś, zawsze jestem otwarty na dyskusje z userami, ale chyba jednak nie zauważyłeś, no cóż, widzi się tylko to co jest dla ciebie dobre. A jeśli chodzi o nauke to zastanów się nad działalnością i wyciągnij wnioski.

A co do linka, powtórzę: mało mnie obchodzi co ty spotykasz w internecie co kilka dni. Mnie obchodzi co jest tutaj i nie pozwalam na takie coś, potraktuj to jako totalitarne spojrzenie na wolność wypowiedzi.

Wasze czerwone wpisy to dla mnie nic innego, jak  
właśnie głupie docinki. Moglibyście się bez nich obejść, choćby posyłajšc PW, czy też dodajšc kolejnego  
posta.  

Widzisz, zamiast pisać nowego posta czasem wystarczy się dopisać, straszne dla ciebie to było, czyż nie? no nie dziwne, wyjątkowo często takie wpisy dostawałeś, ale naprawdę zastanów się, dlaczego tylko ty, ok?

Nie muszę się dowartościowywać. Jestem człowiekiem pozbawionym kompleksów, natomiast wy najwyraźniej lubicie  
się dowartościowywać kasujšc posty itp

Nie musze się dowartościowywać a walka z beznadziejnymi postami userów wręcz mnie mobilizuje.
Wolność wypowiedzi polega na tym, że każdy może powiedzieć co chce,  
niezależnie od tego, na jakim to jest poziomie

To powiedz publicznie np. o prezydencie, że jest palantem i nie dziw się potem jak staniesz przed sądem, bo istnieje coś takiego jak granica wolności wypowiedzi, a kończy się ona tam, gdzie zaczyna się wolność drugiego człowieka.

Bo możecie się pienić (co robicie), albo to olać, albo użyć mózgownicy i  
jakoś przekonać rozmówcę, że jest w błędzie.  

Nikt się nie pienił, robiliśmy tylko swoje. To raczej ty się wpieniałeś na nasze częste interwencje.

Dziękuję za uwagę.

Ależ naprawdę nie ma za co, to był i tak ostatni raz.
Żegnam.

PS. Temat zamykam - istnieje już jeden, w którym można się wypowiadać na ten temat.
Tak tak, to jest kolejny przejaw totalitaryzmu.

PS.2 Waste, owszem, czara się przelała. Są zasady i jeśli ktoś z nimi walczy to do widzenia.                    

I chuj