Off-Topic > MAJ

orientalne przygody

(1/4) > >>

Flecik:
Czyli my jako bohaterowie ;)
Tiaa...jakie znacie gry (nie tylko komputerowe) w \"naszych\" klimatach? W które graliście? Jakie możecie polecić a jakie zdecydowanie odradzacie?
Ja grałam tylko w jakąś nawalankę z DB (nie pamietam ktora^^\') fajna byla ze wzgledu na ilosc kombosow a takze na ogromny wybor postaci :D                    

Coyote1:

--- Cytuj ---
Ja grałam tylko w jakąś nawalankę z DB (nie pamietam ktora^^\') fajna byla ze wzgledu na ilosc kombosow a takze na ogromny wybor postaci  

--- Koniec cytatu ---

No pod tym względme to najlepszy jest M.U.G.E.N!! Można dodawać sporo nowych postaci z nowymi kombosami!

A gierka dla nas to ofcoz Shogo!!!
no i są jeszcze Street Fightery                    

Flecik:
Yyyyyy a moglbys powiedziec wiecej o tym Shogo? Ja jakoś nie moge skojarzyć ^^\'                    

morgurth:
lol... jest taki stay japonski sim zwany true love. podobno hentajowy, z czym bym polemizowal, bo choc jest tam nieco ogolniepojmowanej golizny, to raczej jest bardzo \"lajcikowy\", chyba ze ja mialem to szczesnie nie trafiac na bardziej wicked elementy. ogolnie gralo mi sie bardzo przyjemnie
dodatkowo z simow polecilbym jeszcze princess maker... heh, mialem dobrze wychowana 18 latke, ktora zdecydowala sie zostac heroska (bo jedyna forme zarobku jaka znalem wtedy to wysylanie jej do lasu na zwierza :) )

shogo to fpp, nic szczegolnego, ale przyjemnie sie pocina.
jesli cos sobie przypomne, to dopisze

Coyote1:
http://www.cyberjoy.com.pl/artykuly/7469.html
Co ja się będe tu produkował skoro już ktoś to za mnie zrobił :D

A tak w sumie to powstało mało gierek które tygryski ... tzn MAJ`owie lubią najbardziej  :wink:                    

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej