Autor Wątek: Narodowy test IQ  (Przeczytany 6226 razy)

Offline mmxY2k

• +
Narodowy test IQ
« dnia: 2003-10-19 (Nie), 15:04 »
dzis jest w naszym kraju organizowany narodowy test IQ co o tym myslicie i czy bierzecie w tym udzial ??                    
LEPIEJ UMRZEĆ STOJĄC NIŻ ŻYĆ NA KOLANACH      

ANTIQUUS AMOR CANCER EST, SED TEMPUS OMNIA VULNERA SANAT  TAMEN, ETIAM SANATO VULNERE CICATRIX MANET

Offline pshemozz

• +++++
  • Kurwa dupa abecadło
Narodowy test IQ
« Odpowiedź #1 dnia: 2003-10-19 (Nie), 15:12 »
No pewnie że nie wezmę, nie będę zaniżał wyników.                    

I chuj

Offline Emill

• +++
Narodowy test IQ
« Odpowiedź #2 dnia: 2003-10-19 (Nie), 15:15 »
a ja wezme :D ale pochwale sie tylko jesli wynik bedzie korzystny dla mnie :P                    

http://www.mgsonline.pl
Wkrótce Pomarańczowa Rewolucja wybuchnie na nowo!

Offline tymbeer

• +++
Narodowy test IQ
« Odpowiedź #3 dnia: 2003-10-19 (Nie), 15:20 »
Pewnie ze nie... Ja nawet na stronie www tych pytan nie moglem wyczaic... a co dopiero pytania...  8)                    
...

Offline Coyote1

• +
Narodowy test IQ
« Odpowiedź #4 dnia: 2003-10-19 (Nie), 15:35 »

No pewnie że nie wezmę, nie będę zaniżał wyników.

A ja bede nie miły i jednak wezme udział i zaniże wyniki i to baaaardzo!! :D                    
\"Tear down the walls
Wake up the world
Ignorance is not bliss\"

Offline Olhado256

• +++++
Narodowy test IQ
« Odpowiedź #5 dnia: 2003-10-19 (Nie), 16:08 »
Te testy to czysty idiotyzm. Pytania są tendencyjne, czasem mają po kilka logicznych odpowiedzi, ale tylko jedna jest punktowana, poza tym częśc pytań to typowe pytania na wiedzę, a nie na inteligencję... niewielu ludzi się już przejmuje IQ, bo to się kompletnie nie przekłada na praktykę. Ludzie o wysokim IQ mogą być totalnymi bucami.                    
w stanie spoczynku
JID: Olhado256@histeria.pl

Offline ignus

• DKMiści
  • +++
Narodowy test IQ
« Odpowiedź #6 dnia: 2003-10-19 (Nie), 16:16 »
ja nie chce zawyzac (skromny :D ).
poza tym nic o tym nie slyszalem, ale nawet jesli bym cos wiedzial na ten temat i tak bym nie wzial w tym udzialu.                    

Offline RioT

• Blogger|Konsolowiec|Agent
  • +++
Narodowy test IQ
« Odpowiedź #7 dnia: 2003-10-19 (Nie), 17:06 »
Zrobiłem wyszło IQ=116 czyli dość średnio jakoś ponadprzeciętny nie jestem                    

Offline Koki

• +++++
Narodowy test IQ
« Odpowiedź #8 dnia: 2003-10-19 (Nie), 17:06 »
Robiłem test. Olhado miał rację - co mają zdolności wzrokowo-przestrzenne do IQ? Albo umiejętność szybkiego liczenia? To był test umiejętności, a nie IQ.
Wyniki też były do bani. Napis: \'Twoje IQ to[liczba]\'. A jakie mam IQ przestrzenne, ja chcę wiedzieć? Dupa, nie test.

Nie bierzcie go - nie warto. W tym czasie lepiej w coś pograjcie :D                    

Offline Steffek

• +++
Narodowy test IQ
« Odpowiedź #9 dnia: 2003-10-19 (Nie), 17:17 »
Zrobilem :) Heheh i musze powiedzeic, ze niezle zanizylem srednia krajowa :D Niebede sie chwalil ile mialem w tym tesce, bo naprawde nie ma czym. Mam taka ksiazke \"Sprawdz sowoje IQ\" tam mialem wiecej 125 :D

A co do samego testu to do bani :( Denerwuje wskaznik czasu, nie wiem co niektore pytania mialy do inteligencj... :|, w ostatnim bloku musialem czekac do polowy uplyu czasu az mi sie obrazki zaladuja  :cry:                    

Offline igrok

• +
Narodowy test IQ
« Odpowiedź #10 dnia: 2003-10-19 (Nie), 17:18 »
wlasnie to zrobilem... glupota panowie, czysta komercha bazujaca na ciekawosci i niewiedzy ludzi... jestem psychologiem i moge was pocieszyc ze taki test mozna se w dupe wsadzic przy zatwardzeniu... prawda test sprawdza wszystkie analizatory odpowiedzialne za inteligencje ale standaryzacja wynikow to juz inna bajka... kazdy sobie taki test moze wymyslic i zrobic na cioci ale wyniki to przypadkowe dane... na swiecie licza sie 2 testy i test tvn do nich nienalezy:P
Jak uslyszalem o tescie to odrazu skojazyl mi sie film- \"chlopaki nieplacza\"... napewno w jakiejs nowej komedii polskiej bedzie zart z tego testu tak jak w chlopakach- \"a ja mam paszport polsatu\"...                    
Hi I'm Igrok and I'm Jackass

Offline Coyote1

• +
Narodowy test IQ
« Odpowiedź #11 dnia: 2003-10-19 (Nie), 17:20 »
a jaki jest adres tej stronki??                    
\"Tear down the walls
Wake up the world
Ignorance is not bliss\"

Offline Steffek

• +++
Narodowy test IQ
« Odpowiedź #12 dnia: 2003-10-19 (Nie), 17:23 »
www.iq.onet.pl                    

Offline igrok

• +
Narodowy test IQ
« Odpowiedź #13 dnia: 2003-10-19 (Nie), 17:23 »
iq.onet.pl                    

Offline Coyote1

• +
Narodowy test IQ
« Odpowiedź #14 dnia: 2003-10-19 (Nie), 17:28 »
wystarczy jeden!! :D                    
\"Tear down the walls
Wake up the world
Ignorance is not bliss\"

Offline igrok

• +
Narodowy test IQ
« Odpowiedź #15 dnia: 2003-10-19 (Nie), 17:32 »
tak wyszlo, popatrz na godziny dodania postow                    

Offline Bienio

• +
Narodowy test IQ
« Odpowiedź #16 dnia: 2003-10-19 (Nie), 17:32 »
Wziąłem udzial i dostałem wynik: 74 IQ.
...a wy?                    

Offline Steffek

• +++
Narodowy test IQ
« Odpowiedź #17 dnia: 2003-10-19 (Nie), 17:36 »
Wziąłem udzial i dostałem wynik: 74 IQ.
...a wy?

O! nie jestem wcale taki najgorszy :D :D Moj wynik to 82, ale mnie niesatysfakcjonowal wiec robie 2 raz :P                    

Offline Coyote1

• +
Narodowy test IQ
« Odpowiedź #18 dnia: 2003-10-19 (Nie), 17:37 »
]] Steffek A za drugim razem ile ci wyszło?

]]igrok wiem dlatego dałem \":D\"                    
\"Tear down the walls
Wake up the world
Ignorance is not bliss\"

Offline sah

• Administrator
  • ++++
Narodowy test IQ
« Odpowiedź #19 dnia: 2003-10-19 (Nie), 17:39 »
115. Szczerze mówiąc mażyło mi się coś koło 140, ale nie będę marudził. ;) Nie wiem igrok, niby test jest przy współpracy z Mensą itp. Ale to oczywiście przede wszystkim show...                    

Offline Bienio

• +
Narodowy test IQ
« Odpowiedź #20 dnia: 2003-10-19 (Nie), 17:47 »
Ja jestem jeszcze bardzo młody więc nie dziwcie się co do mojego wyniku...                    

Offline mucika

• +
Narodowy test IQ
« Odpowiedź #21 dnia: 2003-10-19 (Nie), 17:56 »
ja tam mialem 95  :) myslalem ze bedzie lepiej ;) robie drugi raz :D                    
Członek BBC !:) !!!  
MUCIKA IS DA FREAKA !!!!!!!!!!!!:P

Offline Steffek

• +++
Narodowy test IQ
« Odpowiedź #22 dnia: 2003-10-19 (Nie), 18:09 »
]] Steffek A za drugim razem ile ci wyszło?

Podobnie, ale lepiej :) 90. Czyli wyliczajac srednia 86, ale 90 troche lepij brzmi ;) Ten drugi raz chyba nalezal mi sie poniewaz w ostatnim 5 dziale obrazki zaladowywaly mi sie dopiero w polowie czasu O_o

Ja jestem jeszcze bardzo młody więc nie dziwcie się co do mojego wyniku...

Tez jestem mlody i niedzwcie sie, ze tak malo. Mam 14 lat a test byl tak naprawde dopiero od 16!

ja tam mialem 95  myslalem ze bedzie lepiej  robie drugi raz

Gratz, porownjac do twojego wieku, swietny wynik!                    

Offline igrok

• +
Narodowy test IQ
« Odpowiedź #23 dnia: 2003-10-19 (Nie), 18:12 »
Sah... mensa to banda masonow, testy sa robione pod geniuszy a nie pod zwyklych ba pod caly narod... standaryzacja glupiego ravena (moze ktos widzial- 5 wzorkow, 6 trzeba odgadnac, kilka tego typu jest w tym tescie) dla polski trwala kilka lat... 2 sprawa to przebieg test, nawet geniusz moze go oblac, przez sam pasek ktory tam idzie- slabe nerwy nie sa wspolczynnikem inteligeci, no ale ten test o tym zapomnial...
ja juz czaekam na poniedzialkowe wyklady by slyszec szydzenie z tego testu :D ... ten test to wielki lol, szkoda tylko ze wielu wezmie go na powaznie...                    

Offline Diabellus

• DKMiści
  • ++
Narodowy test IQ
« Odpowiedź #24 dnia: 2003-10-19 (Nie), 18:14 »
Eee, no :D wyszlo mi 92 :P . I serio, test zwalony. Np. ja na swoim monitorku nie widzialem obrazkow :P . I musialem strzleac.... Taki test powinien byc robiony w innych warunkach zupelnie, czas powinien przypadac na grupe pytan, lub na caly test a nie na kazde pytanie osobno... No ale coz, bywa i  tak :wink: .                    
I chuj.

Offline mmxY2k

• +
Narodowy test IQ
« Odpowiedź #25 dnia: 2003-10-19 (Nie), 18:19 »
mnie wyszlo 109 wiec srednia jest ( po \"dokladniejszym\" obliczeniu wyszlo 113  :wink: )  :lol: a starszy mial 129 i teraz patrzy na mnie z gory  :wink:                    
LEPIEJ UMRZEĆ STOJĄC NIŻ ŻYĆ NA KOLANACH      

ANTIQUUS AMOR CANCER EST, SED TEMPUS OMNIA VULNERA SANAT  TAMEN, ETIAM SANATO VULNERE CICATRIX MANET

Offline Coyote1

• +
Narodowy test IQ
« Odpowiedź #26 dnia: 2003-10-19 (Nie), 18:29 »
no ja miałem 100, ale większość pytań  graficznych 90% wczytywała się w połowie czasu!                    
\"Tear down the walls
Wake up the world
Ignorance is not bliss\"

Offline Emill

• +++
Narodowy test IQ
« Odpowiedź #27 dnia: 2003-10-19 (Nie), 18:59 »
bo trzeba bylo brac udzial w tescie TV :P a teraz wiekszosc z Was ma niskie IQ i sie burzycie... zazdrosc, ot co :lol: (dobra, spoko, prosze nie brac tego zdania na serio, wlasnie ide sprawdzic swoje wyniki w TV, oczywiscie podam je na forum... pochwale sie, a co :D                    

Offline Steffek

• +++
Narodowy test IQ
« Odpowiedź #28 dnia: 2003-10-19 (Nie), 19:06 »
Ten test nieodzwierciedla inteligencji. Wedlug tego typu testow Eintein mial 160, a Merlin Monroe 164. :D                    

Offline Koki

• +++++
Narodowy test IQ
« Odpowiedź #29 dnia: 2003-10-19 (Nie), 19:39 »
Tak, tylko że jakiej inteligencji? Bo jest jej, z tego co pamiętam, z siedem rodzajów...

A wyszukiwanie czym się różnią dwa obrazki ma się tak do inteligencji, jak wiatrak do rosyjskiego tramwaju(Na szerokie tory!). Już widzę jutro w szkole - \'Ej, a ile miałeś?!\'. Feh. Ten test działa tak - jeżeli myślisz, że naprawdę masz taką inteligencję, jaka ci wyszła - jesteś poniżej średniej :P                    

Offline Davsar

• ++
Narodowy test IQ
« Odpowiedź #30 dnia: 2003-10-19 (Nie), 20:33 »
109. Według mnie do takiego testu powinno się usiąść spokojnie usiąść , pomyśleć itp. Ale nie kurde, poganiają jak cholera. Ledwo zdążyłem zrozumieć pytanie, obliczyć i zaznaczyć a tu cały czas prawie minał. Do dupy z takimi testami :evil:                    

Offline Daarth

• +
Narodowy test IQ
« Odpowiedź #31 dnia: 2003-10-19 (Nie), 20:52 »
hmm a mi sie nawet nie chce robic go. inteligencje mam juz policzona bo kiedys u psychologa bylem :) :D i wyszlo ze mam 134 IQ. tyle ze rzeczywiscie testow jest od groma i nie wiem ktory hmm dostalem :D                    
Telewizja nie kłamie! Uwierzcie reklamie :D | Użytkownik KONNEKT'a klienta GG |  JID: daarth@jabber.aster.pl

Offline Emill

• +++
Narodowy test IQ
« Odpowiedź #32 dnia: 2003-10-19 (Nie), 21:28 »
no, to ja juz jestem po i powiem wam tyle - kiedys (jakies 3-4 lata temu) mialem taki test robiony u psychologa, wyszlo mi 127, dzisiaj - 126... dla mnie ten test jest wiarygodny, ale tylko robiony przed ekranem TV, na strone Onetu weszlo ponad 290 tysiecy ludzi, strony sie powoli ladowaly i dlatego wiekszosc dostala zanizony wynik                    

Offline TEssALI

• +
Narodowy test IQ
« Odpowiedź #33 dnia: 2003-10-19 (Nie), 21:47 »
Dziendobry ja wiem ze mamy inteligentnych forumowiczow ale ja jestem dumny z mojego iq moze nie jest fenomenalne ale wynosi 116[/b]
dziekuje                    
Never say die, stand up and try.
rzeczywistość dostarcza wiecej wrażeń niż fikcja
me@da

Offline Kokeeno

• ++
Narodowy test IQ
« Odpowiedź #34 dnia: 2003-10-19 (Nie), 21:50 »
Hehe, a dzisiaj odwiedził mnie ojciec i zrobiliśmy sobie wiarygodny test... siłowania na ręce - oj dawno się nie sprawdzaliśmy - po raz pierwszy go położyłem - po kilku sekundach - no, ale ciężko porównywać 54 latka do 25 latka (ale w konkurencjach lekkoatletycznych nadal nade mną góruje...)

A testy IQ uznaję za faszystowskie - nawet licząc na liczbach z przedziału -20 - 20 potrafię się pomylić (co mi nie przeszkadzało mieć na Algebrze I  oceny bdb - dzięki sprytowi, bo gość patrzył wyłącznie na wyniki, a nie sposób rozwiązania - więc mu dostarczyłem prawidłowe wyniki  :-D )... Po prostu nie lubię, jak mnie ktoś pogania w wykonywanych czynnościach...                    
"Live For The Moment"
Ólóbiony małpiszon Jedi Temple

Offline Emill

• +++
Narodowy test IQ
« Odpowiedź #35 dnia: 2003-10-19 (Nie), 21:53 »
no coz, to sprawdza umiejetnosc radzenia sobie w trudnych sytuacjach - to chyba jest inteligencja emocjonalna :)                    

Offline ignus

• DKMiści
  • +++
Narodowy test IQ
« Odpowiedź #36 dnia: 2003-10-19 (Nie), 21:55 »
ja robilem. siedzialem 30 minut nad tym, pozniej nad ostatnim pytaniem sie zamyslilem i szybko przed koncem czasu chcialem zaznaczyc ktoras odpowiedz. pech chcial, ze tak rozmiescili ekran z wynikami, ze nacisnalem niechcacy na przycisk \"kontynuacja\" or sth... no i zmarnowalem tylko czas. dziekuje za dobry layout!                    

Offline TEssALI

• +
Narodowy test IQ
« Odpowiedź #37 dnia: 2003-10-19 (Nie), 21:55 »
Wlasnie trzeba zaczac od tego ze sa rozne rodzaje inteligencji a ten test nie sprawdzal wszystkich - a raczej sprawdzal  tylko matematyczno przyrodnicze                    
me@da

Offline Emill

• +++
Narodowy test IQ
« Odpowiedź #38 dnia: 2003-10-19 (Nie), 21:59 »
ignus --] potwierdza sie teza, ze lepsza jest kartka i dlugopis :D
TEssALI --] dla mnie wazne sa te 3 cyferki przy IQ = 127 :)                    

Offline Tirith

• +
Narodowy test IQ
« Odpowiedź #39 dnia: 2003-10-19 (Nie), 22:02 »
ehhh.....111..... myslalam, ze bedzie lepiej, ale w sumie, problem z grafikami tez sie dal we znaki  8)                    
\"To co czynimy , nie jest nigdy rozumiane , tylko chwalone lub ganione. \"
F. W. Nietzsche

Offline Emill

• +++
Narodowy test IQ
« Odpowiedź #40 dnia: 2003-10-19 (Nie), 22:09 »
czy jest tu chociaz jedna osoba, ktora robila ten test przed TV ? :P                    

Offline TEssALI

• +
Narodowy test IQ
« Odpowiedź #41 dnia: 2003-10-19 (Nie), 22:27 »
a czy to by bylo Twoim zdaniem inteligentne roziazanie :D jezeli robila to przed TV to sie nie przyzna bo pewnie ma ponizej normy  :lol:                    
me@da

Offline Emill

• +++
Narodowy test IQ
« Odpowiedź #42 dnia: 2003-10-19 (Nie), 22:34 »
no, z tego co narazie czytam na roznych forach, to osoby, ktore go robily przed TV maja \"w normie\" a ci, ktorzy robili go na Onecie maja zanizone wyniki i to niektorzy dosc znacznie                    

Offline Yahu

• +
Narodowy test IQ
« Odpowiedź #43 dnia: 2003-10-19 (Nie), 23:23 »
Ja tego testu nie robilem, ale chce uspokoic wszystkich, ktorym wyszedl niski wynik. Po pierwsze: (z tego co pamiestam z psychologii) nigdy jeden test na inteligencje nie jest miarodajny i nie mozna na podstawie tylko jednego testu okreslac wspolczynnika IQ. Po drugie: aby okreslic wspolczynnik inteligencji, po rozwiazaniu kilku testow nie wyciaga sie zadnej sredniej z wynikow uzyskanych w testach lecz jako wlasciwy wynik uznaje sie wynik najwyzszy, gdyz jest bardzo male prawdopodobienstwo, ze zostal on uzyskany przez przypadek (czego nie mozna powiedziec o wyniku najnizszym, na ktory moglo miec wplyw wiele czynnikow takich jak np. stres, zdenerwowanie, dlugo wczytujaca sie grafika stony internetowej itp.).
Tak wiec probojcie dalej i nie musi to byc koniecznie test tvn-u  :wink:.                    
Życie To Nie Bajkał.

Offline tymbeer

• +++
Narodowy test IQ
« Odpowiedź #44 dnia: 2003-10-20 (Pon), 00:28 »
A jednak zrobilem.  8)
Mialem kiedys robiony taki test i zdziwilo mnie (w tym tvn\'owskim) ze jest tam duzo zwiazanego z \"matematyka\"...
No nic, widocznie z wiekiem jestem coraz glupszy. 8)                    
...

Offline Kokeeno

• ++
Narodowy test IQ
« Odpowiedź #45 dnia: 2003-10-20 (Pon), 05:09 »
A jednak zrobilem.  8)  
Mialem kiedys robiony taki test i zdziwilo mnie (w tym tvn\'owskim) ze jest tam duzo zwiazanego z \\\"matematyka\\\"...
No nic, widocznie z wiekiem jestem coraz glupszy. 8)

Nie martw się - w życiu nie zrobiłem sobie testu na inteligencję i nie zamierzam - po co się rozczarowywać?  :-D                    
"Live For The Moment"
Ólóbiony małpiszon Jedi Temple

Offline Steffek

• +++
Narodowy test IQ
« Odpowiedź #46 dnia: 2003-10-20 (Pon), 07:00 »
Rzeczywiscie, ci ktorzy robili przy tv mieli z reguly wyrzsze wyniki. Na poczatku troche sie przejolem, ze takie marny wynik mi wyszedl, ale pogadalem z paroma osobami mniej wiecej w moim wieku i okazalo sie, ze mieli wyniki z przedzialu 70/90. Czyli nie jest tak zle :) Z tego co sobie wyliczylem odpowiedzialem dobrze 75,38% pytan mialem poprawinie (podalem w procencie bo to lepiej wyglada ;) )                    

Offline Emill

• +++
Narodowy test IQ
« Odpowiedź #47 dnia: 2003-10-20 (Pon), 10:18 »
tymbeer --] to ile miales...? :twisted:                    

Offline tymbeer

• +++
Narodowy test IQ
« Odpowiedź #48 dnia: 2003-10-20 (Pon), 10:39 »
Emill - jakbym chcial podac to juz by chyba bylo... :twisted:
Cos slabo domyslny jestes. 8)                    
...

Offline Emill

• +++
Narodowy test IQ
« Odpowiedź #49 dnia: 2003-10-20 (Pon), 11:24 »
nie, nie jestem slabo domyslny, myslalem tylko, ze w chwili slabosci sie wysypiesz :D                    

Offline Steffek

• +++
Narodowy test IQ
« Odpowiedź #50 dnia: 2003-10-20 (Pon), 14:34 »
Ale w tym tescie jest dyskryminacja ludzi mlodych :) Wziolem sobie jeszcze raz dzisiaj ten test i zaznaczylem, ze mam 35 lat. Staralem sie odpowiadac tak samo jak wczoraj. I wyszlo mi 133 :D

Tylko cos mi tu pasi zajrzyjcie do tabelki  . 133 to wychodzi 51 dobrze, a ja mialem jak w TV sprawdzalem 49 dobrze, ale tutaj tez sie cos niezgadza bo jakbym mial 49 to bym mial iq 103. Moze to dlatego, ze strzelalem w niektorych i tych wynikow nie pamietam zadobrze. A zreszta... spojcie tylko na tabelke, troche bezsensu, ze jezeli ktos ma ponizej 19 lat i odpowie na taka sama liczbe pytan jak 35 latek to tego pierwszego iq bedzie przykladowo 111 a drugiego 135. A zreszta... dupa z tym :D                    

Offline Emill

• +++
Narodowy test IQ
« Odpowiedź #51 dnia: 2003-10-20 (Pon), 14:57 »
to wcale nie jest takie dziwne, bo trzeba wziac pod uwage chociazby to ze mlody mozg lepiej zapamietuje, a poza tym jest w trakcie nauki, wiec jest bardziej wytrenowany i na bierzaco... a starszy to juz troche jakby przysypial :)                    

Offline keksik

• +
Narodowy test IQ
« Odpowiedź #52 dnia: 2003-10-20 (Pon), 16:57 »
ej widzieliscie ta reklame do IQ? tam na samym koncu, siedzi przy komputerze taka brunetka i sie umiecha no nie? ktos kojarzy? musze sie podniecic.. znam ja osobiscie  :lol: to moja znojama  :P                    
Legia Warszawa Mistrzem.

Offline AloneMan

• +
Narodowy test IQ
« Odpowiedź #53 dnia: 2003-10-20 (Pon), 18:10 »
No coz, wyszlo mi 103. Jednak poczulem sie oszukany, bo moj ojciec mial tylko o dwie dobre odpowiedzi wiecej, a IQ lepsze o punktow 30. Z tym wiekiem to nie moge tego wyczaic. Nic, zrobie sobie test za dwa lata i wyjdzie mi wiekszy wynik :)                    

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
Narodowy test IQ
« Odpowiedź #54 dnia: 2003-10-20 (Pon), 22:04 »
Hmm, czytalem tylko zasady i wystarczy. Na normalnym tescie jest czas na calosc i im czlowiek starszy tym lepiej musi napisac, tu odwrotnie jest bo niby refleks etc.
nawet nie robilem szkoda tylko czasu.
Z testow innych wychodzilo mi w okolicach 140                    

MusK

• Gość
Narodowy test IQ
« Odpowiedź #55 dnia: 2003-10-20 (Pon), 23:32 »
Może już po fakcie, ale też zabawiłem się w IKu. Nie wiem, czy inni też mieli takie problemy, ale ta ich stronka chodziła barddzzzooooo kiepsko! Bynajmniej nie była to wina mojego łącza! np. w pytaniu na zapamiętanie liczb miałem 2s !! Na inne pytania miałem ok. 3s. Albo serwer mieli zapchany, albo coś lewy jest ten test !!                    

Offline _lili_

• +
Narodowy test IQ
« Odpowiedź #56 dnia: 2003-10-21 (Wto), 20:43 »
MusK.. chyba nie bylo osoby, ktorej nie przytrafilo sie to samo, wiec spokojnie.. mozesz dodac sobie conajmniej 10 do otrzymanego wyniku :wink:
test zrobilam, nawet 2 razy, bo za pierwszym zamiast synonimow zaznaczalam antonimy (a jak ma sie trzy pasujace odpowiedzi, z ktorych oczywiscie 3 sa zle i jeszcze wybiera sie ta najbardziej, czyli w rzeczywistosci najmniej prawdopodoban, to i powodzenia :D - ale naplatalam :roll: :D) tak to jest jak sie chce zaoszczdzic na czasie i pytan sie dokladnie nie czyta :D
moim faworytem bylo pytanie o druga potege 12 zaraz po takim samym dotyczacym 55.. lol.. to mnie rozlozylo :D :D a co do wyniku.. hmm.. liczylam na wiecej :wink: no ale wiadomo, ze test nie byl wiarygodny, wiec tak bardzo sie nie martwie :wink: :D :D                    

Offline Emill

• +++
Narodowy test IQ
« Odpowiedź #57 dnia: 2003-10-21 (Wto), 21:10 »
akurat z ta potega 12 to dosc podstawowe pytanie, sa pewne potegi ktorych sie mozna nauczyc na pamiec, walkowalismy to przez cale LO :D                    

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
Narodowy test IQ
« Odpowiedź #58 dnia: 2003-10-22 (Śro), 15:20 »
Ale denny ten test. Wyszło mi niby tam 121, czyli 56 dobrych odpowiedzi. Ale jak już tu pisaliście - to nie jest przwdziwy test iq wcale.                    
Tak się teraz przekonuję - w internecie same chuje

Offline Emill

• +++
Narodowy test IQ
« Odpowiedź #59 dnia: 2003-10-22 (Śro), 18:39 »
Durbik --] denny bo...? :D za niskie IQ Ci wyszlo? :D