Off-Topic > MAJ

Akira

(1/4) > >>

Koki:
Jest GITS, musi być i Akira. Jak dla mnie film ten zjada wszystko, no, może oprócz Evangeliona(Którego jeszcze do końca nie widziałem). Świetna fabuła, świetne wykonanie(Baaardzo przyzwoita ilość FPS&Charakterystyczna muzyka). Co tu dużo pisać - Dla mnie najlepszy film animowa... najlepszy film wogóle, a co :D                    

Funeral:
ohohoh widze że już mamwięc tematy o największych konkurentach w swoim gatunku: Akira i GITS!
również jest towspaniałe anime, jak zwykle genialna muzyka, kreska moim zdaniem troche gorsza od Gitsa!
jednak w konnfrontacji tych dwóch filmów, moim znadniem, niepodzeilnie wygrywa GITS!
przewyższa akire wszytskim, klimatem, muzyką, kreską!!!                    

TomisH:
Jakich konkurentach? Oba są na swój sposób kultowe! I nie ma mowy o jakichkolwiek porównaniach na tle gatunku anime jako takiego. Oba filmy są niepowtarzalne.  :x                    

morgurth:
a dla mnie nie.
wypowiedzialem sie o gitsie, i tak samo wypowiem o akirze. akira to skondensowana pastylka, ktora nie sposob przelknac, a jesli, to przestaje byc taka tresciwa.
jesli chcesz podziwiac animacje i artyzm, to jak najbardziej, mistrostwo i reczne rysowanie, przy takiej jakosci powala. jesli idzie o scenariusz. schowaj film do pudelka i przeczytaj mange...  manga w pelni odzwierciedla walki na szczycie i role, jaka odgrywaja w niej bohaterowie.

Funeral:
ależ oczywiście że są!
w momencie wydania GITSa, wszyscy porównywali go to Akiry! i jest to krok jak najbradziej normalny, a porówanie to jak najbardzij uzasadnione!
-zbliżony klimat obu produkcji
-fakt że oba te film są bardzo znane sprawia że nie mają raczej możliwości być porównywanie do innych anime                    

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej