Off-Topic > MAJ

Ghost In The Shell

<< < (2/8) > >>

morgurth:

--- Cytuj ---Widzialem tylko pelnometrazowy film i bylo to jedno z pierwszych powaznych anime jakie widzialem, od razu zrobil na mnie wielkie wrazenie, wlasnie przez ten mroczny, posepny klimat. Nie ukrywam ze bardzo taki klimat lubie. Mangi niestety nie posiadam. A ile jest tych odcinkow serialowych?
--- Koniec cytatu ---

odcinkow narobili na pol roku, czyli 26

posepny klimat, jak najbardziej, ale jest on kompletnie inny od pierwowzoru, czyli mangi...

Keiran:
Ktorej nie widzialem wiec wole sie  nie wypowiadac :)                    

waste:
ja GitS lubię. obie wersje (nie mówię tu o Stand Alone Complex, to jest wg. mnie klapa). trzeba je tylko traktować jako odrębne całości, najlepiej nie powiązane ze sobą. film ma niesamowicię ciężką oprawę, ale ja właśnie takie dzieła lubię, przede wszystkim skłania do zadumy. może niektórym wydać się patetyczny z tego powodu, ale ja uwielbiam wieczorny deszczowy nastrój zadumy nad samym sobą, czy nawet (a niech tam) nad losem ludzkości. to takie mangowo cyberpunkowe \"kim tak naprawdę jestem?\". no i ta muzyka Kawaii - świetne. uwielbiam końcową scenę walki i scenę w którą opisał morg.

komiks to zupełnie inna bajka. ;} uwielbiam Shirow i jego poczucie humoru. uwielbiam sposób w jaki podchodzi on do spraw błachych, niezręcznych, poważnych. lubię jego kreskę, jego mechy... no i przede wszystkim tę jedną wielką niesamowitę intrygę która tak naprawdę towarzyszy nam niezauważona od pierwszej planszy komiksu.

[edit-poprawiałem literówki ^_^;;]

ehhh, no... wlasnie tak uwazam i tym sposobem pozbawiles mnie posta:/ ;)Flecik                    

Diabellus:
Gits strasznie mnie wynudzil. Polowe czasu trwania prawie spalem :P . To nie zart, dla mnie gits byl nuuudny i tyle. A mangi nie mialem przyjemnosci/nieprzyjemnosci (niepotrzebne skerslic) czytac, i pewnie nie szybko bede mial :wink: . Taki to juz leniwy jestem :wink:                    

Flecik:
szczerze mowiac to ja do tej drugiej kinowki podchodze z nieufnoscia... sequele zazwyczaj sa gorsze :(  no ale czas pokarze. Fajnie by bylo gdyby wesla do polskich kin                    

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej