Off-Topic > MAJ

Herbaciarnia ^_^;

(1/49) > >>

Flecik:
Tak, wiem to standardowy topic, ale jakiś początek musi być^^\'
Tak więc (wiem, że nie powinno się tak zaczynać :tongu: ) rozpoczynamy naszą działalność i obyśmy byli aktywni jak najdłużej :twisted:
Niedługo przybędzie tu wiele topiców (mam nadzieję, że nie tylko za moją sprawą  :twisted: ), ale na teraz to powolutku kończę, bo oczka mi sie w szparki pozamieniały i prawie nic nie widze^^\'
[shadow=olive:8a0183aab4]WITAM WSZYSTKICH :-D[/shadow:8a0183aab4]                    

Crask:
Jako że jestem jednym z pierwszych klientów tego lokalu chciałbym wyrazić nadzieję że w naszym nowym miejscu rozmów, tym razem w klimatach orientalnych napisanych zostanie wiele wartościowych postów, powstanie wiele inteligentnych topików i wogóle, że fajnie będzie. Niestety teraz się nie naprodukuję bo rano grzeje na uczelnie, więc zamówię tylko herbatkę i spadam. Jutro postaram się wykombinować coś ciekawszego :D                    

Jajo:
Standardowy... malo powiedziane :P A ja witam wszystkich czlonkow MAJ (czyli jak na razie Flecika i waste\'a... i Craska (edit) ;P ) i przyszlych czlonkow tez :] A teraz napijmy sie za ta grupe, zeby trwala i zeby bylo z nia dobrze, zeby sie rozwilaja, zeby........ Dobra, konczmy to ;P Napijmy sie teraz! :D
:beerc:
:wino: :wino: :wino: :wino: :wino: :wino: :wino: :wino: :wino:                    

kpsk:
Ja również witam, wszystkich obecnych, i przyszłych członków. mam nadzieję, że grupa ta nie będzie miejscem statsiarstwa, a wręcz przeciwnie.

A tymczasem na wstępie powiem, że mam do sprzedania całą serię komiksów DBZ, poczatek serii DBGT, i \"Tu detektyw Jeż\" - *^_^*                    

Coyote1:
Standard, ale od czegoś trzeba zacząć!!! Jako żem nowy, więc witam wszystkich!! Gratuluje Moderatorom!!!! Miejmy nadzieje, że grupa będzie się rozwijała prężnie!!                :biggt:  

:wino::wino::wino::wino::wino::wino::wino::wino:                    

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej