Autor Wątek: Banicja  (Przeczytany 9257 razy)

Offline pshemozz

• +++++
  • Kurwa dupa abecadło
Banicja
« dnia: 2003-10-17 (Pią), 09:23 »
No cóż, przykro mi że zostałem zmuszony do założenia tego tematu ale kiedyś to musiało nastąpić.

Zbanowałem pierwszego usera na forum i jest nim Loco

Za co?
Tu mamy post napisany przez Loca wczoraj, 16 października:
Tutaj podawajcie swoje propozycje do czarnej listy tego forum. Krótko - ksywa i dlaczego. Jedziemy.  

PSZEMOZZZZZZZZZZ - cenzurowanie postów, dopisywanie się do nich, zamykanie tematów pod różnymi osobliwymi pretekstami, rządzenie się itp. Słowem - nie \\\"wredny admin\\\", tylko \\\"stalinowski admin\\\".  

TYMPIWO - patrz wyżej, plus parę innych rzeczy, których tutaj nie wymienię (kobiety, dzieci, indianie i kosmonauci mogą to czytać).  

PUMBUS - całokształt, od avatara, przez merytorykę, do technicznej strony wypowiedzi.  

GRAMISAN - nie mam w życzeniu żeby ktokolwiek mnie obrażał swoim avatarem. A ten jego pajac mi pokazuje fakju po prostu. Buc.  

KOPTUS - za jego cudną argumentację w stylu \'jestem na tak, choć w ogóle mnie to nie obchodzi\'.  

TOMISH - za chomiki, głębię postów i inne takie.  

To tylko czubek góry lodowej. Dlatego proszę o wasze propozycje.  

P.S. Do modów i adminów - jeżeli nie chcecie wyjść na jeszcze gorszych buców, to może poczekajcie ze skasowaniem tego tematu chociaż do jutra.  

P.S. 2 Któryś z was oczywiście musiał zepsuć mi całą zabawę (niestety, nawet się nie podpisał).  

Pierwsza rzecz: dowiedziałem się, że jestem chamem. Hohoho. A kasowanie postów itd. (patrz pierwszy kandydat) jest zupełnie w porządku, prawda? Jak Kali ukraść krowę itd.  

Druga rzecz: prywatne załatwianie spraw. Pisałem już do was PW kilka razy i albo się wykręcaliście, albo zwalaliście na kogoś innego. Oczywiście żadnych argumentów.  

Rzecz trzecia: \\\"moje posty nie są lepsze\\\". I znowu \\\"hohoho\\\". W jakim sensie nie są lepsze? Moja polszczyzna jest kiepska? Truję? A czy komuś (z wyjątkiem was) nie podobały się moje posty? Może jakieś argumenty? Proponuję porównać je do postów jakiegoś innego, przeciętnego członka tego forum. No, chyba że post jest \\\"zły\\\", jeżeli ma mniej niż 5 linijek.  

Po czwarte: rzucę hasłem rodem z amerykańskiego sitcomu \\\"uuuuuuu, ale się boję - aż się cały trzęsę\\\". Jeżeli tak lubicie się rządzić - wasza wola. Pobanujcie tych, którzy mają coś do powiedzenia i sprzeciwcie się prawu do wolnej wypowiedzi. I niech dalej panuje na tym forum atmosfera ogólnej sielanki.  

Po piąte: podobno nie ma już o czym ze mną rozmawiać. Jak widać (czytaj wyżej) - jest.

W ten oto sposób Loco przegiął maksymalnie a ja nie zamierzam tolerować takich osób na tym forum.
I żeby nie było że jestem wredny, podaję moją i nie tylko moją argumentację:
PSZEMOZZZZZZZZZZ - cenzurowanie postów, dopisywanie się do nich, zamykanie tematów pod różnymi osobliwymi pretekstami, rządzenie się itp. Słowem - nie \\\"wredny admin\\\", tylko \\\"stalinowski admin\\\".  

Jasne, człowieku, idź się leczyć. Rządzenie się? Pilnowanie porządku nazywasz rządzeniem się??? Cenzurowanie postów? Owszem, twoje również zdarzało mi się cenzurować bo były poniżej dna. Osobliwe preteksty? Czy głupotę nazywasz osobliwym pretekstem?

TYMPIWO - patrz wyżej, plus parę innych rzeczy, których tutaj nie wymienię (kobiety, dzieci, indianie i kosmonauci mogą to czytać).

Cóż za obszerna argumentacja. (zastanawiam się tylko czy ty jesteś jeszcze dzieckiem, kobietą, indianinem albo kosmonautą, najwyraźniej chyba jednak jesteś połączeniem wszystkiego naraz.
PUMBUS - całokształt, od avatara, przez merytorykę, do technicznej strony wypowiedzi.

Lol, jakże mi przykro.
GRAMISAN - nie mam w życzeniu żeby ktokolwiek mnie obrażał swoim avatarem. A ten jego pajac mi pokazuje fakju po prostu. Buc.

I miał rację, że ci to pokazywał.
KOPTUS - za jego cudną argumentację w stylu \'jestem na tak, choć w ogóle mnie to nie obchodzi\'.

Ech.
TOMISH - za chomiki, głębię postów i inne takie.

Strasznie Cie ubodły chomiki? Może masz jakiś uraz z dzieciństwa?
P.S. Do modów i adminów - jeżeli nie chcecie wyjść na jeszcze gorszych buców, to może poczekajcie ze skasowaniem tego tematu chociaż do jutra.

Jak widzisz, nie zamierzam kasować treści tego posta bo każdy powinien mieć możliwość poczytania twojej radosnej twórczości.
Druga rzecz: prywatne załatwianie spraw. Pisałem już do was PW kilka razy i albo się wykręcaliście, albo zwalaliście na kogoś innego. Oczywiście żadnych argumentów.

Rozśmieszyłeś mnie tym niemiłosiernie. Pisałeś do nas? Tak? Lol! Chciałbym zobaczyc kiedy. Do mnie chyba dwa razy, za pierwszym razem przysłałeś mi emotkę ze smoczkiem za uwagę, którą dopisałem do twojego posta a która była dla mnie obraźliwa. już wtedy miałem ochotę wywalić cie z tego forum na zbity pysk ale się jeszcze powstrzymałem w nadziei, że jeszcze możesz wyrosnąc z takich prymitywnych zachowań.
Druga wiadomość zawierała zdanie: ty to chyba musisz nie mieć przyjaciół\" i to była twoja odpowiedź na zamknięcie przeze mnie jednego z twoich kolejnych inteligentnych tematów.
Faktycznie, te dwie wiadomości zmusiły mnie do maksywalnego wysiłku umysłowego, żeby zrozumieć, o co też mogło tobie chodzić. Olałem wogóle tego priva bo stwierdziłem, że naprawdę nie ma o czym z toba gadać.
Rzecz trzecia: \\\"moje posty nie są lepsze\\\". I znowu \\\"hohoho\\\". W jakim sensie nie są lepsze? Moja polszczyzna jest kiepska? Truję? A czy komuś (z wyjątkiem was) nie podobały się moje posty? Może jakieś argumenty? Proponuję porównać je do postów jakiegoś innego, przeciętnego członka tego forum. No, chyba że post jest \\\"zły\\\", jeżeli ma mniej niż 5 linijek.

Hehe, niestety w obrażaniu innych i krytykowaniu maksymalnym to jesteś pierwszy. Durne posty i obrażanie kiedy ingerowaliśmy to była twoja działalność. Wyjątkowa na tym forum.
Po czwarte: rzucę hasłem rodem z amerykańskiego sitcomu \\\"uuuuuuu, ale się boję - aż się cały trzęsę\\\". Jeżeli tak lubicie się rządzić - wasza wola. Pobanujcie tych, którzy mają coś do powiedzenia i sprzeciwcie się prawu do wolnej wypowiedzi. I niech dalej panuje na tym forum atmosfera ogólnej sielanki.

Owszem, panuje tu sielanka i panują również pewne zasady któych ty nie byłeś w stanie zrozumieć. Skończyłem twoje męczarnie.
Po piąte: podobno nie ma już o czym ze mną rozmawiać. Jak widać (czytaj wyżej) - jest.

Nie, już nie ma.

Pozatym przypomnę jeszcze pewnego linka, którego dałeś przy rejestracji na forum a który wykasowałem z racji tego, że był szkodliwy dla innych userów.

Nie ma tu miejsca dla tych, którzy obrażają innych, poszukaj sobie innego forum, na którym będzisz mógł sobie ulżyć jeżdżąc po innych. Ale nie tu. Tutaj są kulturalni ludzie a ty do nich nie pasujesz.

Jeśli tak ci się tu nie podobało to już mogłeś się dawno temu wynieść. A teraz przegiąłeś i do widzenia.

Jeśli ktoś chce się wypowiedzieć na ten temat, zapraszam do dyskusji. I nie bójcie się mnie, nie mam zamiaru nikogo więcej banować bo i nie mam powodów. Tu się powody znalazły.                    

I chuj

Offline balky

• +
Banicja
« Odpowiedź #1 dnia: 2003-10-17 (Pią), 09:41 »
szkoda, ze nie mozna banowac politykow... tylko, ze trzeba by 95% z nich w ogole wysiedlic, wyslac w kosmos czy co tam jeszcze.

na chamstwo to dobra metoda.

a poza tym , czy warto sie przejmowac np avatarami? no bosz, przeciez na forum jest tylu userow i raczej nie sadze by dany obrazek byl kierowany do kogos konkretnego.

nie wiem jak reszta, ale ja swojego avatara mam jakiego mam, bo mi sie taki podoba, a nie po to by kogos obrazic (chociaz tym moim to chyba nikogo nie obrazam, co?:)

no i chyba wyszlo mi cos offtopicznego z lekka, ale coz.

ciekawi mnie jak sie ta sprawa rozwinie.                    
But though we strike at you from the shadows, do not think that we lack the courage to stand in the light

°

Offline [omega]

• ++
Banicja
« Odpowiedź #2 dnia: 2003-10-17 (Pią), 11:12 »
Mial avek z Akuma i tyle dobrego :twisted:

Ale w jednym mial racje - wredny jestes i tyle a na dodatek pewie czerpiesz z tego przyjemnosc! Przyznaj sie - staruszek tez nie przeprowadzasz przez ulice!  :twisted:

Ja na czarna liste dopisuje [omege] - koles tylko kloci sie z Olhado i ma nieczyste mysli, a jego czyny to obraza dla rasy ludzkiej!

Nie bede tesknil za Loco...

BTW - czy to oznacza, ze po tym rozdziewiczeniu jestes teraz nie Pshem -imperator tylko Pshem- \"baner\"? :twisted: (kliknij na Pshe...bener(a) a bedzie kasa na serwer & alko)                    

C1

Offline xxx

• ++
Banicja
« Odpowiedź #3 dnia: 2003-10-17 (Pią), 12:12 »
Mam nadzieję, że ten pajac tu nie wróci. Od początku mu się tu nie podobało. A co do mojego posta ,, Jestem na tak, choć mangi nie lubię’’ chodziło mi o to, że może ta grupa rozrusza to forum i zaczną powstawać nowe tematy.                    

Offline sah

• Administrator
  • ++++
Banicja
« Odpowiedź #4 dnia: 2003-10-17 (Pią), 14:07 »
Za numer z przeglądarką to ja bym go zbanował już x czasu temu - ale mimo wszystko wydaje mi się że przesadziłeś. Sytuacja jest nieco dziwna: wywaliłeś go, jednocześnie odpowiadając na jego posta. Mogłeś po prostu pozwolić żeby merytoryczna dyskusja się z tego rozwinęła - bo ani nie nabluzgał, ani nikogo nie zaatakował (ja bym się nie czuł obrażony po czymś taki, co najwyżej rozbawiony). To nie był typowy, chamski flejm imho.

Ale łatwo teraz mówić - może sam też bym się wnerwił?                    

Offline gramisan

• ++
Banicja
« Odpowiedź #5 dnia: 2003-10-17 (Pią), 14:17 »
Hmm...nie uznaję banowania userów, tak, więc i tej decyzji nie popieram. Bo w sumie Loco nic złego nie zrobił, wraził swoją opinię i luzik. Mnie to nie obchodzi, co najwyżej po przeczytaniu tego posta bym go zignorował. Osobiście nie mam ochoty rozmawiać z tym panem, to jednak jestem za przywróceniem użytkownika Loco.                    
"Non omnis moriar"

Reset-Forever - kultowy zin

Offline pshemozz

• +++++
  • Kurwa dupa abecadło
Banicja
« Odpowiedź #6 dnia: 2003-10-17 (Pią), 14:19 »
Owszem, odpowiedziałem chociażby dlatego, żeby sobie nie myślał, że nie potrafię odpowiedzieć. A że zajrzy tutaj to jestem pewien. Pozatym jakbym go zbanował bez wyjaśnienia to i tak zaraz by się rozległy pytania za co i dlaczego.

I jeszcze jedno: za banem opowiedzieli się wszyscy członkowie A&M.
Loco sobie zbierał od dłuższego czasu a ja nie mam zamiaru tolerować chamstwa.                    

I chuj

Offline Xtense

• ಠ_ಠ
  • +++++
  • ಠ_ಠ
Banicja
« Odpowiedź #7 dnia: 2003-10-17 (Pią), 17:41 »
Hmm...W tym momencie będę wyglądał na głupka, ale zgadzam się z Pshemozz`em i resztą A&M. Loco był niedoszłym \"godzillą\" jeśli chodzi o flame, a na dodatek chamstwo. W tym był jednak problem,że nie był JEDEN admin, a że złorzeczyło mu więcej osób - miałeś powody go zbanować, jeśli nie moralno-etyczne, to przynajmniej dla dobra forum. Zgadzam się z decyzją PRAWIE w pełni. Wstyd się przyznać, ale ja bym mu dał możliwość niejakiego \"odparcia\" chociaż kilku zarzutów. Poza tym w ten sposób dałbym niejako \"Fatality\" jemu, bo nie mogąc znaleść sensownej argumentacji (tak przynajmniej podejrzewam) pogłębiłby się do reszty. Do tego nie podoba mi się \"obraza\" innych userów - jak sie nie podoba, to wynocha. Jeśli złorzeczy tym innym userom DUŻO więcej osób i SYGNAŁY tego dochodzą do mnie, to nawet bym się nie zastanowił... :| Ta sprawa zostawia niesmak.                    
"We are the music makers, and we are the dreamers of dreams. Wandering by the lone sea-breakers and sitting by the desolate streams." --Arthur O'Shaughnessy
18:08 - .Ald: nie mam czasu na takie rzeczy
B - Człowiek Który Miał Różowego iPoda

Offline TomisH

• +++
Banicja
« Odpowiedź #8 dnia: 2003-10-17 (Pią), 18:40 »
No chomiki - rozumiem, ale co on miał do mojej \'głębi postów\'? :lol:

Pshem, dziwiłem się, ze nie dostał bana za tamtego BeastBanera... Ale co się odwlecze to nie uciecze.  :x

Popieram  :biggt:                    
-(\(\ ========================= /)/)-
-(._. ) -=-.....The Atomish Bomb......-=- ( ._.)-
(')(')_) ====================== (_(')(')
http://Gamikaze.pl

Offline tymbeer

• +++
Banicja
« Odpowiedź #9 dnia: 2003-10-17 (Pią), 19:23 »

Taak, w przeciwienstwie do Ciebie licze sie ze zdaniem innych i mam na uwadze co moga pomyslec gdy zobacza/poczytaja cos co moze ugodzic w ich odczucia
Tamtym topiciem dobitnie ukazales ze masz innych gleboko gdzies.

P.S. 2 Któryś z was oczywiście musiał zepsuć mi całą zabawę (niestety, nawet się nie podpisał).

Tak, zapomnialem sie dopisac. Na stos ze mna.

Pierwsza rzecz: dowiedziałem się, że jestem chamem. Hohoho. A kasowanie postów itd. (patrz pierwszy kandydat) jest zupełnie w porządku, prawda? Jak Kali ukraść krowę itd.

A kasowanie postow to zadanie moderatorow. I jesli ty widzisz w tym okazywanie wladzy, to chyba czas sie leczyc. To ze ktos ma wladze nie znaczy ze ja wykorzysta, no ale ty masz problemy widocznie ze zrozumieniem tego. Na forum jest regulamin i kazdy rejestrujacy sie tu, musial sie z nim zgodzic. Tylko ty masz z tym problem.

Z tego co widze masz (miales) 3 mozliwosci.
Msg na forum, meil, gadu gadu.
Jakos kontaktu z toba nie mialem, a tylko glupie docinki do moich czerwonych wpisow. Ktore Ci wielokrotnie usuwalem, bo jakos nie mogles zrozumiec, po co, ja je tam napisalem.
I znowu dziwne ze tylko ty.

Sa chamskie, grubianskie i nie wnoszace nic do tematu.
Gorsze od offtopikowania, bo to przynajmniej skierowanie tematu na inny tor, a twoje posty to cos w stylu \"mozecie kontynuowac\". Glebia tego cytatu powala.

To ze publicznie powiedzielm, ze jestem za banem dla ciebie, nie oznacza demonstracji sily, a gleboka dezaprobate dla calej twojej dzialalnosci na forum.
I znowu wraca uzywanie sily... Ty masz chyba z tym problem. Niedowartosciowany moze jestes... Moze gdzies indziej lecz swoja chorobe.
A wolnosc wypowiedzi ma tu kazdy, byle byla to wypowiedz na poziomie.
Dla chamstwa nie ma tu miejsca.

Tak, zrobilem dla ciebie ten wyjatek.                    
...

Offline azul

• +
Banicja
« Odpowiedź #10 dnia: 2003-10-18 (Sob), 23:28 »
ha! juz wiem ,to pshem i tym stoja na czele \'grupy trzymajacej wladze\'...
coz niektorzy nie wytrzymuja psychicznie ,czasem ktos ma zly dzien itp.
decyzje popieram.                    
..z mojego subiektywnego punktu widzenia jestem całkowicie obiektywny.

Offline Diabellus

• DKMiści
  • ++
Banicja
« Odpowiedź #11 dnia: 2003-10-19 (Nie), 21:40 »
Hehehe :D . Pshem, przeciez ja ci juz dawno mowilem ze powinienes dac mu bana :P . No coz, ja to powiedzial ktos mondry co sie odwlecze to nie uciecze :wink: . Heh, niech niektorzy sie ciesza ze nie ja jestem adminem :wink: , pshem jest cholernie wyrozumialy i wytrzymuje duzo :) .                    
I chuj.

Offline waste

• Magister Cieć
  • Administrator
  • ++++
  • <tu wpisz jakiś mroczny tekst>
Banicja
« Odpowiedź #12 dnia: 2003-10-20 (Pon), 10:41 »
ja osobiście nie miałem z Loco nigdy żadnych problemów. no ale nie kwestionuję decyzji. skoro została podjęta, widocznie były powody. chociaż bez sensu jest teraz odpowiadanie na tego posta, bo on nie może dyskutować, trochę nie fair.                    
waste / marti.presents.pl / proud member of SPPUF! / Zakon Entombedian walczy!

Offline pshemozz

• +++++
  • Kurwa dupa abecadło
Banicja
« Odpowiedź #13 dnia: 2003-10-20 (Pon), 11:18 »
To że nie może dyskutować to nie moja wina, sam to tego dążył. A odpowiadam, żeby wszyscy wiedzieli jakie były powody.

Jakbym to zrobił po kryjomu to by się dopiero joby posypały :hihi:                    

I chuj

Offline waste

• Magister Cieć
  • Administrator
  • ++++
Banicja
« Odpowiedź #14 dnia: 2003-10-20 (Pon), 11:25 »
ja tam swoje powiedziałem, i tu, i w \"mesydż from Loco\". został zbanowany? trudno, widocznie miałeś powody, chociaż sam tego nie pochwalam. i tyle.
co najwyżej posłucham sobie jeszcze co inni mają do powiedzenia.                    

Offline Olhado256

• +++++
Banicja
« Odpowiedź #15 dnia: 2003-10-20 (Pon), 16:04 »
Ja też osobiście nic nie miałem do Loco, ale jak zobaczyłem ten jego topic o bucach to aż zdębiałem. I jeszcze bluzganie na adminów, na których nie miał powodu bluzgać tak naprawdę... frustrat jakiś, czy co? Ja ani nie popieram, ani nie potępiam decyzji A&M, bo Loco mi wisi zupełnie, ale rozumiem dlaczego został zbanowany i wcale nie uważam tego za niesprawiedliwość.                    
w stanie spoczynku
JID: Olhado256@histeria.pl

Offline Coyote1

• +
Banicja
« Odpowiedź #16 dnia: 2003-10-20 (Pon), 19:10 »
Jak przeczytałem ten cytat u Pshema to musze powiedzieć że choć nie znałem go i nie dotyczyło to mnie (chyba :D ) to całkowicie popieram taką decyzje!!!!! Powiedzmy nie chamstwu na FORUM!!!                    
\"Tear down the walls
Wake up the world
Ignorance is not bliss\"

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
Banicja
« Odpowiedź #17 dnia: 2003-10-20 (Pon), 19:35 »
a ja was do ku*wy nędze nie rozumiem
matke wam zgwałcił czy co?

napisał, że tu nie ma demokracji i wolności słowa a potem został usunięty
sami podpisaliście się pod tym argumentem
gdyby mi się tu nie podobało zrobił bym dokładnie to samo

wam to nie zwisa? cóż widocznie kryją się pod tym jakieś kompleksy :D
a jak został usunięty to pewnie za podanie prawdy o A&M
bo gdyby A&M potrafili pomyśleć choć trochę, to by wiedzieli, że jak go zignorują, to sobie da spokój
ech, szkoda mi was, tolerancja ściśle ograniczona                    
"Nikt nie powinien kwestionować wiary innych, bo żadna istota ludzka nie może oceniać dróg Boga."   ﻄ °ﮯﮦ

Offline Emill

• +++
Banicja
« Odpowiedź #18 dnia: 2003-10-20 (Pon), 19:46 »
Pumbus --] zapominasz, ze ten post to nie byl pierwszy wybryk Loca, to tylko potwierdzilo nasza opinie na jego temat                    

http://www.mgsonline.pl
Wkrótce Pomarańczowa Rewolucja wybuchnie na nowo!

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
Banicja
« Odpowiedź #19 dnia: 2003-10-20 (Pon), 20:03 »
tyle, że ja nie widziałem nic co by zasługiwało na wybryk
a jego jilku literowe posty jedynie poprawiały mi humor
i to czasami naprawde skutecznie :D                    
"Nikt nie powinien kwestionować wiary innych, bo żadna istota ludzka nie może oceniać dróg Boga."   ﻄ °ﮯﮦ

Offline Olhado256

• +++++
Banicja
« Odpowiedź #20 dnia: 2003-10-20 (Pon), 20:06 »
napisał, że tu nie ma demokracji i wolności słowa a potem został usunięty
sami podpisaliście się pod tym argumentem

I słusznie. Bo kto ci, Pumbusie, powiedział, że na forum jest demokracja i wolność słowa? Nie ma żadnej demokracji - A&M rządzą i mi się to podoba, że chamstwa nie tolerują. Loco się kreował na wielkiego anarchistę i dopiął swego. Udowodnił jacy to admini są despotyczni. Tyle tylko, że teraz on poleciał z forum, a my możemy sobie tutaj spokojnie pisać nie będąc narażonymi na ataki ze strony ludzi o przerośniętym ego.                    
w stanie spoczynku

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
Banicja
« Odpowiedź #21 dnia: 2003-10-20 (Pon), 20:39 »
to się nazywa totalitaruzm - czyli możesz być z nami jak będziesz tacy jak my
ja tolerować totalitaryzmu nie będe
to się nie nazywa anarchia tylko wolność słowa, to totalitaryzm to na zywa anarchią
ja bym nie powiedział \"poleciał\" tylko \"poległ\"
poleciał hitler a poległ che
simon by się ze mną zgodził                    

Offline Olhado256

• +++++
Banicja
« Odpowiedź #22 dnia: 2003-10-20 (Pon), 20:50 »
ja tolerować totalitaryzmu nie będe

To nie toleruj. Idź w ślady Loco i ogłoś, że admini to faszyści i w ogóle są do dupy. Będziesz następnym męczennikiem w imię wolności słowa.

[edit]
Żeby nie było - nic do ciebie nie mam osobiście. Po prostu jeśli wolność słowa ma oznaczać takie chamstwo, jak to, co zrobił Loco, to ja wolę, żeby tej wolności nie było, a buntownicy zostali wydaleni.                    
w stanie spoczynku

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
Banicja
« Odpowiedź #23 dnia: 2003-10-20 (Pon), 21:34 »
ku*wa, ku*wa, ku*wa :!:
o jakie wam chamstwo chodzi :?:
niech mi to ktoś w końcu wytłumaczy :!:                    

Offline Olhado256

• +++++
Banicja
« Odpowiedź #24 dnia: 2003-10-20 (Pon), 21:54 »
Wyzywanie ludzi, dzięki którym to forum działa, którzy poświęcają mu swój wolny czas i środki finansowe = chamstwo. Nazywanie pshema \"stalinowskim adminem\" = chamstwo i bucostwo.                    
w stanie spoczynku

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
Banicja
« Odpowiedź #25 dnia: 2003-10-20 (Pon), 22:34 »
to ze sie Pshem obrazil to jedno a to, ze go zbanowal to drugie
forum powinno chyba byc troche zruznicowane
a elementy typu Loco IMO tylko wzogacaja roznorodnosc osob
naprawde bedzie mi go brakowalo!!!                    

Offline Olhado256

• +++++
Banicja
« Odpowiedź #26 dnia: 2003-10-20 (Pon), 23:06 »
to ze sie Pshem obrazil to jedno a to, ze go zbanowal to drugie

To była kolektywna decyzja A&M.                    
w stanie spoczynku

Offline pshemozz

• +++++
  • Kurwa dupa abecadło
Banicja
« Odpowiedź #27 dnia: 2003-10-21 (Wto), 08:55 »
bo gdyby A&M potrafili pomyśleć choć trochę, to by wiedzieli, że jak go zignorują, to sobie da spokój  

Hehe, zignorowałem go kilka razy i na koniec spotkałem się z zarzutem, że dlatego jestem miękki. Nie ma sensu z nim dyskutować.

Pumbus, jeszcze raz powiem: nie lubię jak ktoś ze mną prowadzi wojne podjazdową. Nie obraziełm się ale już go miałem serdecznie dość i nie tylko ja.                    

I chuj

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
Banicja
« Odpowiedź #28 dnia: 2003-10-21 (Wto), 11:26 »
nie widziałem żadnej wojny, żadnego chamstwa
swojego zdania nie zmienie jakem niewierny tomasz                    

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
Banicja
« Odpowiedź #29 dnia: 2003-10-21 (Wto), 13:47 »
Masz niby prawo do wlasnego zdania, ja ci go zabieral nie bede. W gruncie rzeczy samego Loco poczatkowo lubilem, koles faktycznie byl lekko swirniety, taki nasz folklor, ale z czasem przeginal coraz bardziej az dopial swego.
A na forum jest taki ustroj jaki jest, rzadzi grupa trzymajaca wladze ktora zostala wybrana w sposob calkowicie niedemokratyczny :) Ale to my trzymamy kase                    

Offline pshemozz

• +++++
  • Kurwa dupa abecadło
Banicja
« Odpowiedź #30 dnia: 2003-10-21 (Wto), 15:43 »
Nie, nie będzie.                    

I chuj

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
Banicja
« Odpowiedź #31 dnia: 2003-10-21 (Wto), 20:42 »
a czy w przyszłości ban zostanie warunkowo zdjęty i dożywocie będzie w zawieszeniu (czego to się nie wymysli dla tego jednego posta :D )                    

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
Banicja
« Odpowiedź #32 dnia: 2003-10-22 (Śro), 09:47 »
Zobaczymy
dopisek:
przeczytalem odpowiedz Loco. Zdecydowanie jestem przeciw jego powrotowi. Przyklad amerykanskiego forum? Fajny, ale wejdz sobie na taki www.rbf.prv.pl i sprobuj znalezc cos konkretnego. Stats na statsie niestety                    

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
Banicja
« Odpowiedź #33 dnia: 2003-10-23 (Czw), 14:48 »
Teraz dopiero widzę ten temat. Pshemozz, zrobiłeś źle. Loco nic takiego nie zrobił wcale, wprowadziłeś bez sensu cenzurę, myślę że z powodów osobistych też. Nie podoba mi się to. Stalinowska metoda. Szkoda. Forum było kiedyś fajne. Czas kończyć partycypację, nic się już tu i tak nie dzieje oprócz dennych wypowiedzi w pogawędkach. Bardzo, bardzo szkoda. Zbanowanie Loco\'a (nie bój się, na pewno się tym nie przejął) to wyjątkowo osobista wycieczka. A miałem was za ludzi z klasą...                    
Tak się teraz przekonuję - w internecie same chuje

Offline pshemozz

• +++++
  • Kurwa dupa abecadło
Banicja
« Odpowiedź #34 dnia: 2003-10-23 (Czw), 15:07 »
Hmmm, cóż, widzisz, nie mi tu klasy zabrakło a nie zamierzam milczeć kiedy ktoś ze mną wojuje.
Owszem, osobistych też.

Wiem że się nie przejął, on się niczym nie przejmował, zasadami również.                    

I chuj

Offline sah

• Administrator
  • ++++
Banicja
« Odpowiedź #35 dnia: 2003-10-23 (Czw), 21:41 »
Przydałoby się dać link do tego tematu - skoro został zamknięty.

http://ts-index.power.pl/forum/viewtopic.php?t=1808

Zauważyłem go dopiero jak Durb o nim powiedział - więc \'dzięki\' za zamknięcie jego. Powiem że jestem bliski przyznania Locowcowi racji - on dyskutuje przynajmnej. Jego temat był może nieco denną prowokacyjką, ale widać teraz jak na dłoni że daliście się sprowokować i że wylecieliście z armatą na komara (no offense, takie porównanie tylko itp.). Nie wiem jakie on zasady złamał. Nie wiem czy jest użytkownikiem wulgarnym, odpornym na argumenty i dyskusje. Nie wiem czy zasłużył na tego bana.

(temat o postcouncie też zamknąłeś pshemozz, pokazując jak to lubisz dyskusje i konstruktywną wymianę zdań. Jest jeszcze jeden admin tutaj jakbyś zapomniał.)                    

Offline waste

• Magister Cieć
  • Administrator
  • ++++
Banicja
« Odpowiedź #36 dnia: 2003-10-23 (Czw), 22:09 »
zaproponowałbym ankietę. ale decyzja chyba została i tak podjęta.                    

Offline Olhado256

• +++++
Banicja
« Odpowiedź #37 dnia: 2003-10-23 (Czw), 23:30 »
Bana można cofnąć, ale to chyba nie jest dobry pomysł.

Zresztą tak naprawdę A&M byli w patowej sytuacji - dopóki pozwalali Loco rozrabiać, nazywał ich mięczakami, a jak go w końcu zbanowali, to im się obrywa za to, że zbyt ostrzy są.                    
w stanie spoczynku

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
Banicja
« Odpowiedź #38 dnia: 2003-10-24 (Pią), 08:04 »
Hurrra! Loco na Syberii, temat na Łubiance zamknięty, Pshemozz się podniecił aż mi się tu żółć wylewa, a Syber dalej w majestacie prawa robi \'><\'.

Ten post to ostatni na tym forum z mojej strony. I to nie wynika z jakiegoś obrażenia się o cośtam. Po prostu widze, że nie mam tu czego szukać. Do Saha, Pedra, Morga etc mam numerki gg, więc w sumie nic nie \'tracę\'.                    
Tak się teraz przekonuję - w internecie same chuje

Offline Gosso King

• +
Banicja
« Odpowiedź #39 dnia: 2003-10-24 (Pią), 08:46 »
Ja loco nie znałem dobrze, lecz czytając ten jego post myślę że dobrze zrobiłeś banując go.                    
>>> dawniej Shrek Zwei <<<

Członek K.U.R.W.A.

Offline pshemozz

• +++++
  • Kurwa dupa abecadło
Banicja
« Odpowiedź #40 dnia: 2003-10-24 (Pią), 09:00 »
Powiem że jestem bliski przyznania Locowcowi racji - on dyskutuje przynajmnej.

Teraz dyskutuje ale wcześniej zlewał nasze uwagi maksymalnie. Rychło w czas. Teraz już za późno na dyskusję.

temat o postcouncie też zamknąłeś pshemozz, pokazując jak to lubisz dyskusje i konstruktywną wymianę zdań. Jest jeszcze jeden admin tutaj jakbyś zapomniał.)

Może i faktycznie za szybko zamknąłem ale tak jak mówię, i tak nie ma co dyskutować bo nigdy na coś takiego nie pozwolę choćby nie wiem co. ;) Ale podyskutować można, temat otworzę :)

Pshemozz się podniecił aż mi się tu żółć wylewa, a Syber dalej w majestacie prawa robi \'><\'.  

No no, ładne określenie Durb. Szkoda że odchodzisz, ale mylisz się, ja się nie podnieciłem, po prostu już mieliśmy Loca dość. Wiesz, nie każdy lubi jak się go zlewa i po nim jeździ jak po łysej kobyle a nie lubimy niesłusznie obrywać, więc to nie podnieta tylko po prostu miarka się przebrała.  Czasem wystarczy się postawić w naszej sytuacji i zastanowić.

Tamten temat zamknąłem bo tutaj możemy sobie podyskutowac, zresztą specjalnie założyłem ten topic, to tak na zapas, jakby ktoś pomyślał, że nie lubię dyskusji. A myśli tu o tym z pewnością kilka osób.

Durbik, pamiętaj o tym, że Cie lubie i cenię za poglądy (szczególnie polityczne ;) ), chcesz odejść, droga wolna, ale jak zechcesz kiedyś wrócić to się naprawdę ucieszę.                    

I chuj

Offline sah

• Administrator
  • ++++
Banicja
« Odpowiedź #41 dnia: 2003-10-24 (Pią), 09:31 »
Miałem napisać jakąś błybskotliwą ripostę nt. postcountu ale chyba faktycznie poszukam innego forum. Władza jednak psuje.

(Twoje zdanie na pierwszym miejscu - a gdzie użytkownicy? Zapomniałeś dla kogo jest to forum? Podpowiedź: nie tylko dla ciebie. My nie jesteśmy tu po to żeby cię zabawiać.

Bo powiedz, czym nas jeszcze zadziwisz? Zakażesz avatarów? Zamkniesz \'pogawędki\'? Przecież coś ci się może przestać podobać i wtedy jesteśmy skazani na twoją łaskę, ot co.)                    

Offline pshemozz

• +++++
  • Kurwa dupa abecadło
Banicja
« Odpowiedź #42 dnia: 2003-10-24 (Pią), 09:46 »
Oj Sah, Sah, naprawdę nie spodziewałem się tego po Tobie. Pewnie że coś może przestać mi się podobać ale czyż nie uważasz, że np. w przypadku banicji zapoznawanie się ze zdaniem użytkowników jest trochę niepotrzebne?

Zapominasz o czymś. Zrobiłem to forum dla Was i dla Was ono funkcjonuje. Jeśli przez jeden mój \"występek\" oceniasz całość to bardzo mi przykro.  

Władza psuje? Nie, wszystko byłoby w porządku gdyby Loco zechciałby łaskawie posłuchać, co do niego mają niektórzy a nie buntować się na wszystkie strony.

Zamknałem temat o postcouncie? Jak napisałem wyżej, już go otworzyłem, moze faktycznie pośpieszyłem się z jego zamykaniem.

Niedługo się okaże, że wogóle nic nie będę mógł tutaj zrobić bo to komuś się nie spodoba i zostanę znowu nazwany stalinowskim adminem. owszem, jak zakładałem to forum to spodziewałem się, że prędzej czy później mi się za coś oberwie ale nie sądziłem że ze strony osoby, która wg mnie ma trzeźwe spojrzenie na wszystko.

Nie wiem czy zauważyliście przez ten czas, ale nigdy nie robiłem niczego bez powodu. Mogłem np wywalić kogoś za poglądy polityczne ale tego nie zrobiłem i nie zrobię (no chyba że ktoś naprawdę przegnie :) ). Jeśli teraz o tym wszystkim zapomniałeś, to mi bardzo przykro z tego powodu.                    

I chuj

Offline sah

• Administrator
  • ++++
Banicja
« Odpowiedź #43 dnia: 2003-10-24 (Pią), 10:29 »
Ale ja mówiłem tylko o tym postcouncie - że zakładasz od razu że się nie zgodzisz i z takim nastawieniem przystępujesz do rozmów. To nie fair, bo to nie pierwszy raz słyszę coś takiego od ciebie.                    

Offline pshemozz

• +++++
  • Kurwa dupa abecadło
Banicja
« Odpowiedź #44 dnia: 2003-10-24 (Pią), 10:42 »
Bo i tak się nie zgodzę, tak samo jak z mikrofonem, przeniosę go na górę na prawo bo taka jest moja koncepcja artystyczna :) miałem to zrobić dawno temu ale zrobię dopiero teraz, po tej cholernej rewolucji, po której mam nadzieję będzie jeszcze forum działać :)

Sah, dobrze wiesz, jakie problemy mam z tym forum i co jest z serwerem, rozmawialiśmy o tym na kanale, naprawdę muszę jeszcze dużo zrobić żeby to wszystko utrzymać w kupie i żeby to działało.  I już się tak szczegółów nie czepiajcie (kurde, przez jakie \"u\" pisze się szczegółów?).                    

I chuj

Offline waste

• Magister Cieć
  • Administrator
  • ++++
Banicja
« Odpowiedź #45 dnia: 2003-10-26 (Nie), 20:12 »
hm. a jest szansa odbanowania Loco? i co mogłoby Cię do tego skłonić? chociaż nie sądzę żeby on zechciał tu wrócić...                    

Offline Olhado256

• +++++
Banicja
« Odpowiedź #46 dnia: 2003-10-26 (Nie), 21:37 »
Nie no, jakby Loco wrócił, to by się dopiero zaczęło, że admini to mięczaki i boją się nawet jednego usera zbanować, że nie mają kontroli na forum itp.

waste =] naprawdę tak tęsknisz za Loco?                    
w stanie spoczynku

Offline Szczur

• ++
Banicja
« Odpowiedź #47 dnia: 2003-10-27 (Pon), 14:02 »
Nie no, jakby Loco wrócił, to by się dopiero zaczęło, że admini to mięczaki i boją się nawet jednego usera zbanować, że nie mają kontroli na forum itp.

A tak wychodzą na \"stalinowskich\" adminów... Bez słowa na Sybir... :|
I tak źle, i tak źle... :|                    

Offline waste

• Magister Cieć
  • Administrator
  • ++++
Banicja
« Odpowiedź #48 dnia: 2003-10-27 (Pon), 16:33 »
<<<Waste, po pierwsze:
Pshemozz nie zmieni zdania.
Ciebie pytałem? nie. więc pozostaw odpowiedź Pshemowi.
Po drugie:
Loco na 100% odwiedza to forum i czyta opinie o nim... Zrobiłby głupotę wracając... Chociaż z drugiej strony byłby ciepło przyjęty przez przeciwników banowania...
znów wypowiadasz się za innych? zawsze masz to w zwyczaju? znasz Loco? wiesz że odwiedza to forum? może sam Ci o tym opowiedział?

Olhado: może troszkę przegiął, ale to była prowokacja. chyba Tobie nie muszę wyjaśniać co to prowokacja. po wtóre: nie jestem konkretnie za Loco, ale też nic do niego nie mam i uważam (oceniając dotychczasowe jego posty, dowcipy i dyskusje z nim), że banicja jest na wyrost, inni nie płacą takiej wysokiej ceny za swoje wygłupy. powiedziałem to już tu i w wątku \"message from Loco\", i tylko się powtarzam. więcej nie będę, moje zdanie już każdy zna.

Offline Szczur

• ++
Banicja
« Odpowiedź #49 dnia: 2003-10-27 (Pon), 16:40 »
<<<waste, sory, nie przeczytałem dokładnie posta... A forum jest po to żeby każdy mógł się wypowiadać...
Poza tym Pshem już pisał, (chyba) że zdania nie zmieni... A nie była to tylko jego decyzja, tylko całej grupy A&M...                    

Offline pshemozz

• +++++
  • Kurwa dupa abecadło
Banicja
« Odpowiedź #50 dnia: 2003-10-27 (Pon), 17:02 »
Szczurek, naprawdę pozwól, żebym sam za siebie mówił.

Waste, nie mam zamiaru Loca przywracać. Twoim zdaniem nie przegiał w niczym, ale ja znam przypadki lekceważenia, obrażania itp. Potrafię rozróżnić kiedy ktoś mówi do mnie na żarty \"bucu\" a kiedy ktoś tak mówi, bo jest o tym przekonany.                    

I chuj

Offline azul

• +
Banicja
« Odpowiedź #51 dnia: 2003-10-28 (Wto), 20:27 »
ludzie po co ta cała dyskusja? na forum sa pewne zasady, Loco, którego dobrze znam złamał je =] dostał ban\'a... i już, dobre czy złe zasady... o tym można dyskutować, jednak narazie jeszcze obowiązują i wypadałoby je respektować :looz:                    
..z mojego subiektywnego punktu widzenia jestem całkowicie obiektywny.