Autor Wątek: ...zlapales zlota rybke i?  (Przeczytany 20927 razy)

Offline Olhado256

• +++++
...zlapales zlota rybke i?
« Odpowiedź #60 dnia: 2003-09-23 (Wto), 20:52 »
2) niesmiertelnosc dla mnie i kilku mi bliskich osob

Oj nie sądzę, żeby te osoby się z tego ucieszyły... skazałbyś je na wieczne cierpienie. Może przez pierwsze 100 lat by się cieszyli, a potem... gdzieś około 500 roku wszyscy już byście byli świrami, albo warzywkami wegetującymi sobie i patrzącymi, jak świat przepływa koło was. Albo taka sytuacja - któreś z was wpada pod pociąg i zostaje przecięte na pół. Ból jest niesamowity, ale nie umierasz, bo jesteś nieśmiertelny. Od tej pory będziesz miał dwie połówki. A rana się nie zagoi, będzie bolała po wieczność.                    
w stanie spoczynku
JID: Olhado256@histeria.pl

Offline [omega]

• ++
« Odpowiedź #61 dnia: 2003-09-23 (Wto), 20:54 »
No wlasnie - jak pisalem - to najwieksze przeklenstwo  :twisted:
Nieskonczony zywot - nie ma nic gorszego poprostu..oj pozalowaliby.
To dobre dla najgorszego wroga najwyzej
Aha -zeby bylo jasne - z zycia jestem zadowolony i to BARDZO :twisted:                    

C1

Offline Kokeeno

• ++
« Odpowiedź #62 dnia: 2003-09-23 (Wto), 21:22 »
2) niesmiertelnosc dla mnie i kilku mi bliskich osob

Oj nie sądzę, żeby te osoby się z tego ucieszyły... skazałbyś je na wieczne cierpienie. Może przez pierwsze 100 lat by się cieszyli, a potem... gdzieś około 500 roku wszyscy już byście byli świrami, albo warzywkami wegetującymi sobie i patrzącymi, jak świat przepływa koło was. Albo taka sytuacja - któreś z was wpada pod pociąg i zostaje przecięte na pół. Ból jest niesamowity, ale nie umierasz, bo jesteś nieśmiertelny. Od tej pory będziesz miał dwie połówki. A rana się nie zagoi, będzie bolała po wieczność.

No cóż, miłość wywołana Dopaminą trwa zwykle krócej niż trzy lata - po tym pozostaje przyjaźń, po 6 latach znajomości pojawiają się kryzys \"małżeński\" - może być trudno (albo rozstanie) - ok. 50 lat można wytrzymać, ale wieczność??? Dzięki...                    
"Live For The Moment"
Ólóbiony małpiszon Jedi Temple

Offline Olhado256

• +++++
« Odpowiedź #63 dnia: 2003-09-23 (Wto), 22:41 »
Ależ to jest przesrane... jakby tak powiedzmy kumpel tą złotą rybkę złapał i zażyczył sobie nieśmiertelności dla siebie, swojej dziewczyny i dla mnie... :nooo:

Nigdy bym mu tego nie wybaczył...                    
w stanie spoczynku

• +++++
« Odpowiedź #64 dnia: 2003-09-24 (Śro), 13:37 »
Oj Olhado256 po co być takim pesymistą, nikt z mojej (dużej) rodziny w historii nie wpadł pod pociąg ani samochód (odpukać), to w sumie może tak żyjemy 2000 lat bez wypadku :D A ja bym takiego kumpla po rękach całował - jak ci coś nie wyjdzie - nieszczęsliwe małżenstwo, mówiesz sobie trudno, poczekasz te kilkadziesiąt latek i możesz się snowu ożenić, dzieci umrą, wszystko ma swoje plusy i minusy, a każdej lasce możesz powiedzieć jak jesteś z nią na randce, że możesz jej zagwarantować, że nigdy nie będziesz wyglądał starzej niż teraz :D Trzeba umieć te plusy dostrzeżeć :D                    

Offline Olhado256

• +++++
« Odpowiedź #65 dnia: 2003-09-24 (Śro), 13:56 »
Sashh =] a wyobraź sobie, że znalazłeś kobietę, z którą chcesz spędzić resztę życia. Bierzecie ślub, macie dzieci i co? I niedługo twoja żona wygląda na dwa razy starszą od ciebie, dzieci wydają się być w twoim wieku... patrzysz jak twoja ukochana usycha ze starości i umiera, patrzysz na swoje wnuki, prawnuki, praprawnuki, ale wciąż jesteś młody... piekło! Zresztą popatrz na stan umysłowy takich osiemdziesięciolatków. Są już zmęczeni życiem, chcieliby siedzieć na werandzie i bujać się w foteliku. Część z tego to zmęczenie ciała, ale część to zmęczenie umysłu. Może po 80 latach jeszcze by ci się coś chciało, ale po 200 już z pewnością nie.                    
w stanie spoczynku

Offline Zahariusz

• +
« Odpowiedź #66 dnia: 2003-09-24 (Śro), 17:13 »
Widze ze wam spieszno wszystkim na tamten swiat. Motyw z pociagiem i dwoma polowkami :D mi chodzi o smierc ze starosci czy choroby, w leb mozna sobie zawsze strzelic (moglem to napisac) ale majac punkt 3 \"kase\" majac jakis kryzys malzenski kupuje dziewczynie domek na Barbados czy innym pieknym kwalku swiata daje jakas 7 cyfrowa sumke na konto i zycze milego zycia a sam sobie zyje tam gdzie chce. No moi przyjaciele byli by z tego chyba zadowoleni. Dodal bym jeszcze mozliwosc zatrzymania etapy starzenia na roku przezmnie wybranym...tak 27 latek wydaje mi sie dobrym wiekiem :D A co do dzieci...no tu bylby problem bo naprawde mozna zeswirowac jesli twoje dzieci umieraja a ty zyjesz...cos strasznego. No tu macie racje tu bym sobie nie poradzil.                    
\"Trudniej obalić pól litra niż obalić rząd.\"
-Marian Krzaklewski

czlonek: BCK i DKM

Offline Kokeeno

• ++
« Odpowiedź #67 dnia: 2003-09-24 (Śro), 17:22 »
Widze ze wam spieszno wszystkim na tamten swiat. Motyw z pociagiem i dwoma polowkami :D mi chodzi o smierc ze starosci czy choroby, w leb mozna sobie zawsze strzelic (moglem to napisac) ale majac punkt 3 \"kase\" majac jakis kryzys malzenski kupuje dziewczynie domek na Barbados czy innym pieknym kwalku swiata daje jakas 7 cyfrowa sumke na konto i zycze milego zycia a sam sobie zyje tam gdzie chce. No moi przyjaciele byli by z tego chyba zadowoleni. Dodal bym jeszcze mozliwosc zatrzymania etapy starzenia na roku przezmnie wybranym...tak 27 latek wydaje mi sie dobrym wiekiem :D A co do dzieci...no tu bylby problem bo naprawde mozna zeswirowac jesli twoje dzieci umieraja a ty zyjesz...cos strasznego. No tu macie racje tu bym sobie nie poradzil.

Wybierz 25 lat - podobno to szczyt sprawności fizycznej - no po sobie jakoś tego nie zauważyłem - może dla mnie za późno jest  :-D
Ostatnio pojawiła się u mnie młodsza siostra - walnęła tekst miesiąca - wiesz, że niedługo będziemy mieli po 30 lat - starzy wtedy będziemy  :-D                    
"Live For The Moment"

Offline igrok

• +
« Odpowiedź #68 dnia: 2003-09-24 (Śro), 18:14 »
Sashh =] a wyobraź sobie, że znalazłeś kobietę, z którą chcesz spędzić resztę życia. Bierzecie ślub, macie dzieci i co? I niedługo twoja żona wygląda na dwa razy starszą od ciebie, dzieci wydają się być w twoim wieku... patrzysz jak twoja ukochana usycha ze starości i umiera, patrzysz na swoje wnuki, prawnuki, praprawnuki, ale wciąż jesteś młody... piekło! Zresztą popatrz na stan umysłowy takich osiemdziesięciolatków. Są już zmęczeni życiem, chcieliby siedzieć na werandzie i bujać się w foteliku. Część z tego to zmęczenie ciała, ale część to zmęczenie umysłu. Może po 80 latach jeszcze by ci się coś chciało, ale po 200 już z pewnością nie.

Ja takze boje sie niesmiertelnosci ale niedokonca Olhedo, masz racje, na ten problem mozna zerknac z innej strony... popierwsze jezeli mialbym sie juz zenic, dzieci itd to czy bylbym niesmiertelny czy nie to nie hajtnal bym sie z baba tylko dlatego ze jest ladna, milosc wybaczy to ze masz 20 lat (wygladasz na tyle) a ona 60- to moze wygladac jak w... Niesmiertelnym 1 (Highlander)...
Po 2, o ile o niesmiertelnosci sobie tylko gdybamy to smialo mozemy zalozyc ze ze jezeli w wieku 25 lat np Olhedo stalby sie niesmiertelny i za 300 lat wygladal by tak samo jak teraz/ wyglad 25 letniego chlopaka to i myslalby jak w wieku 25 lat, niemialbys tych problemow umyslowych co 70ciolatek mimo ze mialbys 300 lat...
Oczywiscie niewyklucza to faktu ze niesmiertelnosc to powazna zabawa i cierzki obowiazek...

Wy mi najpierw dajcie tą rybkę a później pomyslę o życzeniach :P

Na tym polega wspanialosc luckiej wyobrazni, choc jak widac nie kazdemu jest dane ja posiadac :P                    
Hi I'm Igrok and I'm Jackass

Offline aliis :)

• +
« Odpowiedź #69 dnia: 2003-09-24 (Śro), 18:19 »
a co mam marzyć jak rybki brak? :| .. a może ktoś ma taką rybkę ...chętnie poźyczę :P
Patrzeć na ludzkie nieszczęście i nie umieć pomoc.. to powoli umierać cierpiąc...

Offline Kokeeno

• ++
« Odpowiedź #70 dnia: 2003-09-24 (Śro), 18:24 »
a co mam marzyć jak rybki brak? :| .. a może ktoś ma taką rybkę ...chętnie poźyczę :P

Może próbuj całować żabki (chociaż też nie gwarantuję wyniku - uważaj na takie z czerwonym ubarwieniem...)                    
"Live For The Moment"

Offline aliis :)

• +
« Odpowiedź #71 dnia: 2003-09-24 (Śro), 18:28 »
hmm.. jak będę całowac żabki .. to będą przemieniać się w księciów? :P hmm.. oj pomyliłeś bajki Kokeeno  :))
Patrzeć na ludzkie nieszczęście i nie umieć pomoc.. to powoli umierać cierpiąc...

Offline Kokeeno

• ++
« Odpowiedź #72 dnia: 2003-09-24 (Śro), 18:38 »
hmm.. jak będę całowac żabki .. to będą przemieniać się w księciów? :P hmm.. oj pomyliłeś bajki Kokeeno  :))

No w królewnę, to mi się jeszcze żadna nie zamieniła, może co najwyżej we wredną ropuchę  :-D                    
"Live For The Moment"

Offline Emill

• +++
« Odpowiedź #73 dnia: 2003-09-24 (Śro), 18:44 »
... no i potem taka ropucha staje sie jedna z opisanych powyzej \"Ex\" .... (ufff, jakos udalo sie ten watek przywrocic na wlasciwe tory :D )                    

http://www.mgsonline.pl
Wkrótce Pomarańczowa Rewolucja wybuchnie na nowo!

Offline Kokeeno

• ++
« Odpowiedź #74 dnia: 2003-09-24 (Śro), 18:53 »
... no i potem taka ropucha staje sie jedna z opisanych powyzej \"Ex\" .... (ufff, jakos udalo sie ten watek przywrocic na wlasciwe tory :D )

Nie, żadnych Ex nie będę opisywał, przynajmniej nie w złym świetle...                    
"Live For The Moment"

Offline Olhado256

• +++++
« Odpowiedź #75 dnia: 2003-09-24 (Śro), 21:07 »

Ale to jest temat o złotych rybkach przecież... :P                    
w stanie spoczynku

Offline Emill

• +++
« Odpowiedź #76 dnia: 2003-09-24 (Śro), 21:20 »
ups..... no niezle, ale wtopa, tyle watkow naraz przegladam, ze juz sie gubie :P                    

http://www.mgsonline.pl
Wkrótce Pomarańczowa Rewolucja wybuchnie na nowo!

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
« Odpowiedź #77 dnia: 2003-09-26 (Pią), 18:58 »
NO to koniec offtopow.                    

Offline Tomi Li Drzons

• +
« Odpowiedź #78 dnia: 2003-10-02 (Czw), 17:24 »
odp dla ssendasa:
1) kup sobie (--]kotek)
2) kup sobie (--]skaner)
3) uklad sprzeczny, nie posiada rozwiazania. nie ma jednoczesnie fajnej i dobrze platnej pracy :D

Do 1) i 2) --] faktycznie zlota rybka nie jest potrzebna...

3) --] wszystko zalezy od podejscia do rzeczy ... nastawienia do zycia... czy jak to tam jeszcze nazwac... Fajna i dobrze platna praca ? nie widze sprzecznosci ;)                    
Bytka abo ne bytka to je zapytka

\"Vaya con dios\"

Offline Syber

• +
« Odpowiedź #79 dnia: 2003-10-14 (Wto), 14:47 »
O mam zlapalem zlota rybke a jestem wedkarzem :D i prosze ja o jakas glupote bo pewno bym nie uwierzyl ze taka rybka istnieje...                    
PP = Pierdolić Podpis

Offline keksik

• +
« Odpowiedź #80 dnia: 2003-10-14 (Wto), 14:57 »
1) zwalczenie glupoty ludzkiej
2) zamkniecie i spalenie wszystkich szkol
3) Tyskie za darmo  :lol:
mam nadzieje, ze od nikogo nie spapugowalam pomyslow  :P                    
Legia Warszawa Mistrzem.

Offline Syber

• +
« Odpowiedź #81 dnia: 2003-10-14 (Wto), 15:00 »
No to super !!! ale 2 punkt mi sie nie podoba ><                    
PP = Pierdolić Podpis

Offline Crask

• ++
  • Papapishu
« Odpowiedź #82 dnia: 2003-10-14 (Wto), 15:20 »
2) zamkniecie i spalenie wszystkich szkol

Tak ? A co będzie chronić biednych młodych Polaków płci męskiej przed groźbą WKU ? Jakby nie szkoły to już dawno by mnie dopadli :D Szkoły i wyższe uczelnie to jedyna szansa tych którzy nie lubią zabawy w wojnę.                    
"Obvious with hindsight !"

Offline tomcatek

• +
« Odpowiedź #83 dnia: 2003-10-14 (Wto), 16:28 »
ciebie wiesniaku i tak nie wizma z uwagi na brak sily fizycznej potrzebnej do utrzynania karabinu :)

poza tym ty saie nadawal bys tam tylko na operatora cepa, bo bardziej technicznie zaawansowane urzadzenia bys popsol :P

a ja bym od rybki chcial dostep do interneta (w domku)!!!!!

ps. witam ponownie :)                    
Kulturalne Ugrupowanie Rozpowszechniajace Wszedzie Abstrakcje <== wujek Tom liczy na Ciebie!!

Boze bron mnie przed przyjaciolmi, przed wrogami obronie sie sam.

Offline Syber

• +
« Odpowiedź #84 dnia: 2003-10-17 (Pią), 12:29 »
Ale ostro pojechal... Pewno lubil w woje sie schylac po mydlo i zaprawe po lecie <40 km a 100 kg plecakiem>

Jak ja nie lubie jak ktos cos takiego mowi... Crask dowal mu-- co cie bedzie obrarzal ???                    
PP = Pierdolić Podpis

Offline [omega]

• ++
« Odpowiedź #85 dnia: 2003-10-17 (Pią), 13:07 »
Syber - przeciez Tomcatek i Crask to ziomale sa!
A najwyzej obraziles go Ty piszac \"cie\" z malej litery zamiast wielkiej.
 :twisted:                    

C1

Offline Syber

• +
« Odpowiedź #86 dnia: 2003-10-17 (Pią), 13:20 »
Emmm... wszyrtkim urarzonym nie powiem przepraszam :D hehe                    
PP = Pierdolić Podpis

Offline Smirfon

• +
« Odpowiedź #87 dnia: 2003-10-18 (Sob), 15:52 »
1) SS powróci na rynek i będzie wydawany conajmiej do mojej śmierci
2) Duke Nukem Forever ukarze się na rynku
3) Ciasteczka dla wszystkich za darmo  :-D

Świat bez wojen i głodu niemoże istnieć. Taki już jest człowiek, niestety.                    
Gwardia umiera, ale nie poddaje się.

Offline tomcatek

• +
« Odpowiedź #88 dnia: 2003-10-20 (Pon), 10:39 »
przeciez Tomcatek i Crask to ziomale sa!

fakt, ze musielismy znosic swoja obecnosc przez 2 lata, wcale nie swiadczy o tym, ze sie ziomalujemy.  on mial by mi przywalic??? hehehe.. najpierw bedzie mnie musial znalezc, puzniej dogonic, a na koncu jeszcze uciszyc, jak sie bede darl o pomoc! no, chuba, ze wyekspediuje brata na wystepy goscinne do Alba Longa...

A najwyzej obraziles go Ty piszac \\\"cie\\\" z malej litery zamiast wielkiej.

nie zadzil bym :) prubowalem na wiele sposobow, i jakna razie bez skutkow... (jeszcze nie dostalem po facjacie od nieznanych ani znanych mi osob z pozdrowieniami od craska)                    
Kulturalne Ugrupowanie Rozpowszechniajace Wszedzie Abstrakcje <== wujek Tom liczy na Ciebie!!

Offline Kokeeno

• ++
« Odpowiedź #89 dnia: 2003-10-20 (Pon), 18:42 »
nie zadzil bym :) prubowalem na wiele sposobow, i jakna razie bez skutkow... (jeszcze nie dostalem po facjacie od nieznanych ani znanych mi osob z pozdrowieniami od craska)

Zawsze masz jeszcze szansę... A swoją drogą, gdzie tu się podziały życzenia do złotej rybki? Zmieniłem zdanie: po trzykroć chcę spokoju... i wora pieniędzy  :-D                    
"Live For The Moment"

Offline tomcatek

• +
« Odpowiedź #90 dnia: 2003-10-21 (Wto), 15:57 »
1. zaliczeni z analizy matematycznej
2. przenosna rozkladana antena satelitarna ze zlaczem na pcimcia i nieoganiczony dostep do satelitow telekomunikacyjnych
3. dostep do konta Williama Henrego Trzeciego Gatesa :)

zyje nadzieja, ze moj drogi kolega sobie kiedys o mine przyponi :D                    

Offline Kokeeno

• ++
« Odpowiedź #91 dnia: 2003-10-21 (Wto), 18:04 »
1. zaliczeni z analizy matematycznej
2. przenosna rozkladana antena satelitarna ze zlaczem na pcimcia i nieoganiczony dostep do satelitow telekomunikacyjnych
3. dostep do konta Williama Henrego Trzeciego Gatesa :)

zyje nadzieja, ze moj drogi kolega sobie kiedys o mine przyponi :D

Analiza jest logiczna i w sumie prosta (a zaliczenie zależy od prowadzącego...)
Co do reszty - to chyba prędzej zaliczysz analizę w terminie zerowym  :-D                    
"Live For The Moment"

Offline _lili_

• +
« Odpowiedź #92 dnia: 2003-10-21 (Wto), 20:33 »
a ja chce wprowadzic mala zmiane do moich zyczen.. zamiast w dwoch miejscach na raz, chce byc w trzech :roll: ehh.. nie ma ktos zlotej rybki na zbyciu? :roll:                    

Offline tymbeer

• +++
« Odpowiedź #93 dnia: 2003-10-21 (Wto), 22:19 »
Niestety nie, ale moze byc pila. ;)
Tylko ze i tak chowaja w jednym kawalku...                    
...

Offline Olhado256

• +++++
« Odpowiedź #94 dnia: 2003-10-21 (Wto), 22:49 »
Tylko ze i tak chowaja w jednym kawalku...

Ale zanim ją pochowają można ją poroznosić w te trzy miejsca, niech poleży trochę. Życzenie się spełni :hihi:                    
w stanie spoczynku

Offline tomcatek

• +
« Odpowiedź #95 dnia: 2003-10-22 (Śro), 13:56 »
ale to juz nie bedzie robota zlotej rybki... chyba ze ktos da sie pomalowac na zloto i przebrac w kostium ryby (kolejnosc dowolna) i biegac po roznych miejscach ze zwlokami w rekach...                    

Offline Olhado256

• +++++
« Odpowiedź #96 dnia: 2003-10-22 (Śro), 16:22 »
ale to juz nie bedzie robota zlotej rybki... chyba ze ktos da sie pomalowac na zloto i przebrac w kostium ryby (kolejnosc dowolna) i biegac po roznych miejscach ze zwlokami w rekach...

Sounds fun! :twisted:

Chociaż z drugiej strony - jak mnie za to zamkną, to mnie już nie wypuszczą... lepiej nie ryzykować :wink:                    
w stanie spoczynku

Offline tomcatek

• +
« Odpowiedź #97 dnia: 2003-10-22 (Śro), 17:58 »
zanim cie zamkna to jeszcze bdziesz musial przejsc kontrole weterynaryjna!                    

Offline Olhado256

• +++++
« Odpowiedź #98 dnia: 2003-10-22 (Śro), 19:43 »
zanim cie zamkna to jeszcze bdziesz musial przejsc kontrole weterynaryjna!

Eee tam, to nic wielkiego. Poświecą do gęby, poświecą do tyłka i tyle. Ale ten pomysł z krojeniem lili jakoś mi się przestał podobać. Szkoda jej trochę :wink:                    
w stanie spoczynku

Offline _lili_

• +
« Odpowiedź #99 dnia: 2003-10-22 (Śro), 20:50 »
rotfl.. chcialam zacytowac ale nie za bardzo wiedzialam kogo :lol: ja z zyczeniem do zlotej rybki, a wy mnie na kawalki chcecie kroic :shock2: i jeszcze rozwozic je gdzies po swiecie :shock2: poki co mam sie dobrze i to sie na razie nie zmieni, a jak juz sie ktos wreszcie zdecyduje mnie pokroic, to dam znac :twisted: tym, i zeby wszystko bylo jasne.. zaczelo sie od ciebie.. nie zapomne ci tej pily :evil: :D
=> Olhado.. jestem pod wrazeniem :D wierszyk o wampirku i juz odlozyles skalpel :wink: :D uff.. a reszta niech grzecznie wezmie przyklad z kolegi :twisted:                    

Offline Olhado256

• +++++
« Odpowiedź #100 dnia: 2003-10-22 (Śro), 21:18 »
=] Olhado.. jestem pod wrazeniem :D wierszyk o wampirku i juz odlozyles skalpel :wink: :D uff.. a reszta niech grzecznie wezmie przyklad z kolegi :twisted:

Ooo nie, tak się nie dam brać pod włos! To gdzie macie tą piłę? :P                    
w stanie spoczynku

Offline tymbeer

• +++
« Odpowiedź #101 dnia: 2003-10-23 (Czw), 00:01 »
tym, i zeby wszystko bylo jasne.. zaczelo sie od ciebie.. nie zapomne ci tej pily

To ja tu ci pomagam jak tylko moge, a ty jeszcze masz mi to za zle. :o
Dobra, nastepnym razem nie bede cie cial na kawalki. Nie chcesz to nie. :D ;)
A ja taki mily chcialem byc... :cry:
;)                    
...

Offline Olhado256

• +++++
« Odpowiedź #102 dnia: 2003-10-23 (Czw), 12:19 »
Niektórym trudno dogodzić...                    
w stanie spoczynku

Offline Kokeeno

• ++
« Odpowiedź #103 dnia: 2003-10-23 (Czw), 21:22 »
Niektórym trudno dogodzić...

Bo niektórym, to by i sto rybek nie starczyło...

Do złotej rybki: to ja poproszę jeszcze więcej pieniędzy - a w rubryce zawód, chcę mieć: milioner (i to nie w rublach transferowych  :-D )                    
"Live For The Moment"

Offline keksik

• +
« Odpowiedź #104 dnia: 2003-10-26 (Nie), 18:30 »

Ty lakomczuchu!!!!!!!!!! :bigla: odnoszac sie do 3 pkt.  :wink:
Czlowiek taki nie jest, pozniej sie taki staje, wiec swiat bez wojen i glodu moze istniec.                    
Legia Warszawa Mistrzem.

Offline Kokeeno

• ++
« Odpowiedź #105 dnia: 2003-10-26 (Nie), 19:08 »

Ty lakomczuchu!!!!!!!!!! :bigla: odnoszac sie do 3 pkt.  :wink:
Czlowiek taki nie jest, pozniej sie taki staje, wiec swiat bez wojen i glodu moze istniec.

Bez głodu nie może - to naturalny proces ustalający liczność gatunków - a bez wojen = jak najbardziej - po wyeliminowaniu człowieka...                    
"Live For The Moment"

Offline Olhado256

• +++++
« Odpowiedź #106 dnia: 2003-10-26 (Nie), 19:22 »
Wojna minie, gdy zaśniemy...                    
w stanie spoczynku

Offline Smirfon

• +
« Odpowiedź #107 dnia: 2003-10-29 (Śro), 17:11 »
Puki człowiek żyje na świecie bądą wojny... Jestesmy na tyle mądrzy żeby władac naturą ale zbyt głupi zeby przestac sie zabijać. :colt:                    
Gwardia umiera, ale nie poddaje się.

Offline Kokeeno

• ++
« Odpowiedź #108 dnia: 2003-10-29 (Śro), 19:35 »
Puki człowiek żyje na świecie bądą wojny... Jestesmy na tyle mądrzy żeby władac naturą ale zbyt głupi zeby przestac sie zabijać. :colt:

Khe khe khe - \"władać naturą\" - dooooooooobreeeeeeeeeeeee - tego jeszcze nie słyszałem (raczej biedne żuczki jesteśmy przy trzęsieniach ziemi, tornadach, powodziach itp) - a naturą nie tyle władamy, co ją dewastujemy...  :evil:                    
"Live For The Moment"

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
« Odpowiedź #109 dnia: 2003-11-23 (Nie), 00:11 »
1. żeby forum się nie wieszało
2. żeby tymbeer nie zamykał tematów
3. żeby mi się na liczniku dopisało jedno zero na końcu                    
"Nikt nie powinien kwestionować wiary innych, bo żadna istota ludzka nie może oceniać dróg Boga."   ﻄ °ﮯﮦ

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
« Odpowiedź #110 dnia: 2003-11-23 (Nie), 20:54 »
/\\
||
1. nie da sie
2. nie da sie
3. da sie, jesli obiecasz ze przestaniesz statsowac :D                    

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
« Odpowiedź #111 dnia: 2003-11-24 (Pon), 10:42 »
3. da sie, jesli obiecasz ze przestaniesz statsowac :D
jeśli nie będe statsował to nigdy nie dojde do tego dodatkoweg zera                    
"Nikt nie powinien kwestionować wiary innych, bo żadna istota ludzka nie może oceniać dróg Boga."   ﻄ °ﮯﮦ

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
« Odpowiedź #112 dnia: 2003-11-24 (Pon), 14:03 »
Jesli po prostu chcesz je dostac to moge to zalatwic ;)                    

Offline tymbeer

• +++
« Odpowiedź #113 dnia: 2003-11-25 (Wto), 19:48 »
2. żeby tymbeer nie zamykał tematów

No wiesz co... :shit:
Nie da sie. :bigla:

A chcesz moze zero, ale za to jedno i jedyne? :twisted:                    
...

Offline Crask

• ++
  • Papapishu
Odp: ...zlapales zlota rybke i?
« Odpowiedź #114 dnia: 2008-08-09 (Sob), 12:17 »
1. niesmiertelność (tradycyjnie :D)
2. władza nad swiatem (jak wyżej :D)
3. dłuuuugie włosy (takie do ziemi najlepiej :D)                    

Życzenia Sasza = instant win. Szczególnie te włosy.
"Obvious with hindsight !"

• +++++
« Odpowiedź #115 dnia: 2008-08-09 (Sob), 12:19 »
Pierwsze dwa ciągle aktualne, kłaki same już urosły.

W takim razie wymieniam trzecie na własny harem.

(jezu, ale daremny post, szczęście że 2003)

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
« Odpowiedź #116 dnia: 2008-08-09 (Sob), 12:35 »
oj powaga...

2003 RUNS THE PPK!
Tak się teraz przekonuję - w internecie same chuje

Offline Victor

• ++