Autor Wątek: Sah na moderatora!  (Przeczytany 2890 razy)

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
Sah na moderatora!
« dnia: 2003-10-10 (Pią), 20:43 »
Nie ulega wątpliwości, że forum nasze potrzebuje dodatkowej globalnej moderacji. Admini i ta część moderatorów, która rzeczywiście się udziela, pracują za trzech likwidując offtopy, double i głupie tematy. Ale nie mają przecież całego życia dla forum. Kontrola się sypie - moim zdaniem tylko Keiran walczy jako moderator. Admini mają dużo roboty ze sprawami technicznymi, natomiast merytoryką zająć się nie starcza czasu. Dlatego proponuję kolegę SAHa na moderatora. Powody?

1. Sah to forumowy weteran, był na FTS od poczatku, zna realia i ludzi.
2. Sah nie angażuje się najczęściej we flejmy, jest niejako forumową arystokracją.
3. Sah prezentuje zawsze wyważone i mądre sądy, ma wiele do powiedzienia na każdy temat.
4. Sah w swojej pracy moderatora nie będzie się starał nikogo specjalnie pognębić, bo o ile go znam - jest ponad to.
5. Sah nie wykorzysta pozycji moderatora, zeby osiągnąć w dyskusji lepszą pozycję.
6. Sah jest kandydatem neutralnym z każdej strony.
7. Sah dużo czasu spędza na forum, a więc będzie mógł być aktywny adekwatnie szerzej niż inni.
8. Sah jest ogólnie zdolny, bystry, szczery, bezkompromisowy i idealny do roli moderatora!

A więc: WE NEED YOU TO SUPPORT SAH\'s ELECTION!                    
Tak się teraz przekonuję - w internecie same chuje

Offline Olhado256

• +++++
Sah na moderatora!
« Odpowiedź #1 dnia: 2003-10-10 (Pią), 20:51 »
Huhuhu. Widzę, że wasz związek się rozwija :twisted: . Czy to już oficjalne? :wink:

Ale durne docinki na bok - kandydaturze Saha mówię NIE. I to nie dlatego, że się nie nadaje, czy cuś, tylko po prostu nie widzę potrzeby dodawania kolejnego modka. Ostatnio szeregi A&M zasilił Jajo, nawet jeszcze nie daliśmy mu się sprawdzić w tej roli, a tu już kolejny modek...

poza tym ja się lepiej nadaję :wink:                    
w stanie spoczynku
JID: Olhado256@histeria.pl

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
Sah na moderatora!
« Odpowiedź #2 dnia: 2003-10-10 (Pią), 20:52 »
No sah to ogolnie jest bardzo wyjatkowy ziom. Zalozyl nasz wspanialy ircowy kanal, chocby z tego powodu nalezy mu sie nasz rizpekt. Keiran jest za.                    

Offline sah

• Administrator
  • ++++
Sah na moderatora!
« Odpowiedź #3 dnia: 2003-10-10 (Pią), 20:57 »
Argh, no i co ja mogę powiedzieć teraz?

Łechce moją dumę ten temat straszliwie. Tak, na forum jestem od dawna, przychodzę tutaj praktycznie codziennie i nie wyobrażam sobie rozłąki z tym forum. Tak, wyposotowaliśmy z Durbikiem od cholery czasu tutaj - i nie jest to czas stracony. Tak, lubię tutejszych ludzi bardzo, lubię kiedy jest porządek. Wiem po sobie ile razy musiałem ganiać za kimś zajetym żeby zrobił coś z tematem, czyjąś sygnaturą itp. - chciałbym pomagać w taki sposób innym.

Dzięki Durb za temat. Nie mam pojęcia co ludzie powiedzą na to i już napewno nie wiem jak władza zareaguje - powiem tylko że chciałbym żeby Sah został moderatorem. ;)                    

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
Sah na moderatora!
« Odpowiedź #4 dnia: 2003-10-10 (Pią), 20:59 »
Olhado - wielu jest modów którzy NIC nie robią. Zaręczam ci, Sah będzie wiele robił. Nawet gdyby Jajo był bardzo aktywny (czego mu z całego serca życzę), przyda się trzeci (tak tak) zaangazowany poza adminami i Keiranem moderator. Przemyśl to! ZObacz jakie offtopy wszędzie i jakie denne obrazki w sygnaturach! I źle w życiu!                    
Tak się teraz przekonuję - w internecie same chuje

Offline Loki

• +
Sah na moderatora!
« Odpowiedź #5 dnia: 2003-10-10 (Pią), 21:20 »
Jasne, ze na tak. Wystarczy popatrzec na jego posty i od razu wiadomo, ze sie nadaje, wiec TAK ;) .                    
"Faster we run, and we die young.."

Offline gramisan

• ++
Sah na moderatora!
« Odpowiedź #6 dnia: 2003-10-10 (Pią), 21:49 »
No tak niby się nadaje tylko, po co kolejny modek,? Wystarczą ci, których mamy :P , niektórzy i tak są aż nadto aktywni(zobaczcie na mój licznik postów :wink: ). Jestem na NIE!                    
"Non omnis moriar"

Reset-Forever - kultowy zin

Offline sah

• Administrator
  • ++++
Sah na moderatora!
« Odpowiedź #7 dnia: 2003-10-10 (Pią), 21:53 »
Ja się tylko wtrącę że modków jest dwóch + dwaj admini + junior admin.

http://ts-index.power.pl/forum/groupcp.php?g=10

|| Oooo? Pomyłka moja, junior adminie. :)
\\/                    

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
Sah na moderatora!
« Odpowiedź #8 dnia: 2003-10-10 (Pią), 22:01 »
Modek jeden, juniorow dwoch, adminow dwoch                    

Offline Olhado256

• +++++
Sah na moderatora!
« Odpowiedź #9 dnia: 2003-10-10 (Pią), 22:53 »
Olhado - wielu jest modów którzy NIC nie robią. Zaręczam ci, Sah będzie wiele robił. Nawet gdyby Jajo był bardzo aktywny (czego mu z całego serca życzę), przyda się trzeci (tak tak) zaangazowany poza adminami i Keiranem moderator. Przemyśl to! ZObacz jakie offtopy wszędzie i jakie denne obrazki w sygnaturach! I źle w życiu!

Ależ ja wiem, że Sah by wiele robił i generalnie oprócz mnie ( :wink: ) to właśnie Sah jest człowiekiem, który się najbardziej na forum nadaje do modkowania, ale naprawdę nie widzę takowej potrzeby. Chociaż właściwie przeciwwskazań też nie widzę - przecież to, że dostanie Sah moda nie oznacza, że zaraz zacznie biegać po forum i co drugiego posta kasować... W sumie za szybko zagłosowałem na nie. Jeśli Sah się ma ucieszyć, a forum nie ucierpi, to niech ma tego modka.

i może mi przy okazji też? nie da się ukryć, że jestem aktywniejszy, a do tego wredny i bezwzględny, czego o Sahu powiedzieć nie można, a są to cechy, które dobry modek posiadać powinien :twisted:  :wink:                    
w stanie spoczynku
JID: Olhado256@histeria.pl

Offline TomisH

• +++
Sah na moderatora!
« Odpowiedź #10 dnia: 2003-10-10 (Pią), 22:56 »
Zacytuję Pshema:
\"Zadnych nowych modków nie będzie.\"

Też kiedyś zrobiłem podobną ankietę, i została natychmiast zamknięta :evil:
Pamiętasz pshem?

NOWYM MODKOM MÓWIĘ NIE.

JAJA TO SIĘ NIE TYCZY :D                    
-(\(\ ========================= /)/)-
-(._. ) -=-.....The Atomish Bomb......-=- ( ._.)-
(')(')_) ====================== (_(')(')
http://Gamikaze.pl

Offline tymbeer

• +++
Sah na moderatora!
« Odpowiedź #11 dnia: 2003-10-10 (Pią), 22:59 »
Temat zamykam.
Sah wie co o tym mysle.
End.                    
...