Autor Wątek: PANOWIE - (nie) tylko dla Pań :)  (Przeczytany 14262 razy)

Offline aliis :)

• +
PANOWIE - (nie) tylko dla Pań :)
« Odpowiedź #60 dnia: 2003-10-09 (Czw), 21:08 »
lili :) no więc podziw za to ze tak się udzielają w temacie z odwagą :-)
Patrzeć na ludzkie nieszczęście i nie umieć pomoc.. to powoli umierać cierpiąc...

Offline tymbeer

• +++
« Odpowiedź #61 dnia: 2003-10-09 (Czw), 23:11 »
:> tym, wytlumacz mi prosze dowcip tkwiacy w tym cytacie, bo chyba nie skojarzylam :-D

mniej niz 16 - liczy sie wyglad
17 - 20 musi miec \"gadane\"
21 - 25 gadane + kasa
26 - 30 moze miec gadane, musi kase
31 - 35 moze miec gadane, moze miec kase, musi mnie chciec

Buhaha ;P                    
...

Offline Loki

• +
« Odpowiedź #62 dnia: 2003-10-09 (Czw), 23:52 »
hehe, co do tych rak i paznokci.. ghm ja mam paznokcie dlugie w prawej rece, no ale musze miec bo mi sie wygodniej pyka na gitarce. To oznacza ze jestem niechlujny ? ;).. Tak w ogole to troche dziwne to z tymi rekoma jest. Usmiech owszem ale rece ? .. zapomnialbym .. zeby mam oczywiscie takie jak w moim avku :D                    
"Faster we run, and we die young.."

Offline waste

• Magister Cieć
  • Administrator
  • ++++
  • <tu wpisz jakiś mroczny tekst>
« Odpowiedź #63 dnia: 2003-10-10 (Pią), 13:01 »
e tam odważnie. przecież tu sami swoi, że się tak wyrażę. po prostu dyskusja się toczy i tyle, czasem tylko lekko zbacza w stronę narcyzmu ;PPP
(hej, niech nik tego nie bierze bezpośrenio do siebie ;])                    
waste / marti.presents.pl / proud member of SPPUF! / Zakon Entombedian walczy!

Offline TomisH

• +++
« Odpowiedź #64 dnia: 2003-10-10 (Pią), 13:12 »
Dosyć tego!
waste ja rozumiem, ze MUSISZ tutaj nasoować aluzję do mnie, ale wiesz... :D                    
-(\(\ ========================= /)/)-
-(._. ) -=-.....The Atomish Bomb......-=- ( ._.)-
(')(')_) ====================== (_(')(')
http://Gamikaze.pl

Offline Flecik

• Bogini-Dziecko
  • ++
« Odpowiedź #65 dnia: 2003-10-10 (Pią), 13:16 »
hehe, co do tych rak i paznokci.. ghm ja mam paznokcie dlugie w prawej rece, no ale musze miec bo mi sie wygodniej pyka na gitarce. To oznacza ze jestem niechlujny ? ;).. Tak w ogole to troche dziwne to z tymi rekoma jest. Usmiech owszem ale rece ? .. zapomnialbym .. zeby mam oczywiscie takie jak w moim avku :D

co do rak... to zrozumiale, ze skoro dluzsze paznokcie sa ci na cos potrzebne ;) t masz, ale wtedy liczy sie to by byly zadbane (prawda dziewczyny?)zreszta wiem o czym mowisz ;p
co do zebow...umylbys czasem! :tongu:  :wink:                    
Forever isn't an amount of time, but a place in your heart.

Offline _lili_

• +
« Odpowiedź #66 dnia: 2003-10-10 (Pią), 21:05 »
=> aliis, mowisz tak, jakby mieli do czynienia z conajmniej tuzinem wrednych i rozwscieczonych feministek :D , ktore filtruja kazde wpisane tutaj przez mezczyzne slowo:> :wink:  

=> tym... aaaa... no chyba ze tak :D :D ciekawe tylko kto to takie bzdury opowiada:P :D

=> Loki, nie ma to jak szeroki, szczery usmiech :wink:                    

Offline tymbeer

• +++
« Odpowiedź #67 dnia: 2003-10-10 (Pią), 22:25 »
=> tym... aaaa... no chyba ze tak :D :D ciekawe tylko kto to takie bzdury opowiada:P :D

Nie wiem, ale posmiac sie mozna. :buhaha:                    
...

Offline Daarth

• +
« Odpowiedź #68 dnia: 2003-10-11 (Sob), 13:21 »
hmm a co z wlosami? kiedys bylem z nich dumny ... no i nadal jestem :) niestety musialem je do ramion skrocic:| no prawie do ramion  :D                    
Telewizja nie kłamie! Uwierzcie reklamie :D | Użytkownik KONNEKT'a klienta GG |  JID: daarth@jabber.aster.pl

Offline Flecik

• Bogini-Dziecko
  • ++
« Odpowiedź #69 dnia: 2003-10-11 (Sob), 15:54 »
hmm a co z wlosami? kiedys bylem z nich dumny ... no i nadal jestem :) niestety musialem je do ramion skrocic:| no prawie do ramion  :D

a co konkretnie masz na myśli? bo \"co z włosami\" to troche ogólne pytanie...                    

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
« Odpowiedź #70 dnia: 2003-10-11 (Sob), 16:24 »
Ma na myśli czy lubisz koli z długimi włosami.                    
Tak się teraz przekonuję - w internecie same chuje

Offline [omega]

• ++
« Odpowiedź #71 dnia: 2003-10-11 (Sob), 16:45 »
Koli? Kolów? - Co za slowo  :twisted:
Pytanie nie jest zle. Co prawda nie sprecyzowane, ale to pozwala na szerszy opis.
A wiec jaki kolor jest bardziej sexi niz czerwone klaki Michala Wisniewskiego (jesli jest ofkoz) jaki mniej sexi itd. Jaka dlugosc jest optymalna? Czy jak ktos nie ma ich za wiele (powiedzmy 3 mm) to moze z domu nie wychodzic ?  :twisted:
A moze dready sa najbardziej sexi ?
Ciekawy jestem a zbliza sie zima i w krotkich mi bedzie zimno w czaszke...(pochwalic sie jeszcze raz nowa czapka? ) :twisted:                    

C1

Offline Flecik

• Bogini-Dziecko
  • ++
« Odpowiedź #72 dnia: 2003-10-11 (Sob), 17:12 »
heh, no ja nie mam sprecyzowanych pogladow, choc zdecydowanie wole ciemne wlosy. Sa jednak wyjatki (choc zadkie) przedewszystkim wloski musza byc zadbane a nie takie, z ktorych kapie tluszcz brrr.
Wole tez dluzsze niz kilka milimetrow wlosy ale niektorym wlasnie zupelnie krutkie pasuja, wiec to tez nie jest regula. A jak tam wasze preferencje, dziewczyny?                    

• +
« Odpowiedź #73 dnia: 2003-10-12 (Nie), 11:03 »
co do włoskow.. uważam ze faceci powinni nosic krotkie! :) długie włoski są dla Nas kobiet! :-) a Panowie tylko krotkie! :)
Patrzeć na ludzkie nieszczęście i nie umieć pomoc.. to powoli umierać cierpiąc...

Offline waste

• Magister Cieć
  • Administrator
  • ++++
« Odpowiedź #74 dnia: 2003-10-12 (Nie), 11:05 »
bardzo ciekawe, bo ja właśnie słyszałem że długie włosy to dla kobiety udręka.                    

• +
« Odpowiedź #75 dnia: 2003-10-12 (Nie), 11:11 »
Waste no wybacz..ale jak chce sie ładnie wyglądać to trzeba się pomęczyć nie? ;) nic nie ma ot tak :) poza tym jeśli się dba cały czas.. to żadna udręka :)

Offline Szczur

• ++
« Odpowiedź #76 dnia: 2003-10-12 (Nie), 11:30 »
Długie włosy dla kobiet?!?
A najwięksi i najprzystojniejsi mężczyźni tego świata?
Podam przykłady:
- Tarzan
- Conan
- Szczurek
No i...?                    

• +
« Odpowiedź #77 dnia: 2003-10-12 (Nie), 11:43 »
nie sądze zeby tarzan i conan az tak byli przystojni :-) ale widocznie mamy inne gusta ;)

Offline Szczur

• ++
« Odpowiedź #78 dnia: 2003-10-12 (Nie), 11:49 »
<<<aliis :), nie znam się na mężczyznach... Ale, rób jak uważasz...                    

Offline _lili_

• +
« Odpowiedź #79 dnia: 2003-10-12 (Nie), 12:15 »
bardzo ciekawe, bo ja właśnie słyszałem że długie włosy to dla kobiety udręka.

ojj.. co racja to racja :D :D.. zwlaszcza jak sie budzisz rano i w kompletnej dezorientacji stwierdzasz, ze nic nie widzisz, bo sie we wlasne wloty zaplatalas :D :D.. ale to chyba tylko ja, bo kolezanki mialy niezly ubaw, jak to opowiadalam :roll: :D ..

=>aliis.. a to dbanie, to niby nie udreka? :wink: odzywki, pianki, 10 z rzedu szampon, bo z tamtymi cos bylo nie tak, ciagle czesanie bo sie poplacza :evil: .. ojejciu :D.. chyba gdzies tu widzialam nozyczki :twisted: :twisted:

=>Szczurek, zadnego z \'nich\' nie mialam okazji widziec we wlasnej osobie, a na aktorach nie bedziemy sie opierac:] ujj.. i dlugowlosy terminator-gubernator jakos nigdy nie wydawal mi sie takim \'przystojniakiem\' :D a co do Szczurka, to hmm.. wloski (reszty nie widac :D) fajne :wink: .. tez bym takie chciala, ale nie ma lekko i musze sie zadowolic tym, co mam :D                    

Offline Daarth

• +
« Odpowiedź #80 dnia: 2003-10-12 (Nie), 12:17 »
hmm no i wytlumaczyli zanim ja sie zdazylem odezwac :| ale glownie chodzilo mi o dlugosc tzn jakie lepsze. no cosh sam nosze dlugie wlosy, jak szczurek, ale jakos nie czuje sie kobieta :twisted: wiec to chyba nie do konca tak jest aliis :P                    
Telewizja nie kłamie! Uwierzcie reklamie :D | Użytkownik KONNEKT'a klienta GG |  JID: daarth@jabber.aster.pl

Offline keksik

• +
« Odpowiedź #81 dnia: 2003-10-12 (Nie), 12:45 »
hmm.. dla mnie ubior tez jest wazny, ale nie tak bardzo jak usmiech. sposob ubierania w kazdej chwili mozna zmienic, a usmiech no to chyba raczej nie :-D dobra, w kazdym razie usmiech dla mnie to nr.1!  :tongu:                    
Legia Warszawa Mistrzem.

Offline keksik

• +
« Odpowiedź #82 dnia: 2003-10-12 (Nie), 12:48 »
ahh, widze ze rozmawiacie o wloskach :) dla mnie to nie ma roznicy czy ma krotkie czy dlugie, jak sie podoba to sie podoba, ale nie przepadam za lysymi. A jesli juz mam wybierac jakie wole wloski, to raczej dlugie:-D tzn. nie takie do pasa, ale do noska lub takie nie za dlugie ale rozczochrane:P chyba wiadomo o co chodzi.

Nie piszemy dwoch postow po sobie. Jest opcja zmien. tymbeer                    
Legia Warszawa Mistrzem.

Offline _lili_

• +
« Odpowiedź #83 dnia: 2003-10-12 (Nie), 12:48 »
sorki za off\'a ale.. ojejku! ktos jeszcze mlodszy od Flecik :D.. moze by tak przedszkolanke zatrudnic??? :wink: :D :D                    

Offline Flecik

• Bogini-Dziecko
  • ++
« Odpowiedź #84 dnia: 2003-10-12 (Nie), 20:34 »
hej! no wlasnie, mialam byc najmlodsza!!! :cry2:
wloski...z nimi to rzeczywiscie mialam problemy, lamalam grzebienie, nie moglam rozczesywac na sucho bo mi sie afro robilo...ehh nie ma jak krutka fryzura, poza tym podobno lepiej  mi w krutkich wloskach;p
aliss]]] ja uwazam, ze nie powinno sie w tym wzgledzie patrzec na plec, lecz komu w czym ladnie. Jak to mawial mój dziadek \"nie to dobre, co dobre, lecz to, co komu smakuje\" :)                    

Offline _lili_

• +
« Odpowiedź #85 dnia: 2003-10-12 (Nie), 21:21 »
Flecik ma racje.. z ta dlugoscia to roznie bywa i chciaz ja osobiscie wole krotkie wlosy, to jezeli komus jest dobrze w \'dluzszych\' to czemu nie?:]

a co do krotkich fryzurek u kobiet.. coz.. ja mam proste wloski, wiec z afro akurat nie mialam nigdy problemu, ale jakies 4, moze 5 lat temu, razem z dwoma psiapsiolkami cos nam odbilo i scielysmy sie jednego dnia.. z calkiem dlugich wloskow na krociutkie.. ojejciu :D ... przyszlo nam to do glowy w tym samym czasie, wiec poszlysmy do fryzjera jednego dnia, jedna po drugiej.. nazajutrz umowilysmy sie wszystkie 3 u jednej w domu, zeby razem isc do szkoly, bo \'kazda osobno to jakos tak glupio\' (mlode to i glupie :wink: )... znajomi byli zaszokowani :D :D... moj ojciec stwierdzil, ze na ulicy chyba by mnie nie poznal (no ladnie :D), mama, ze w dlugich \'bylo mi lepiej\' a dalsza rodzinka dyplomatycznie sprawe przemilczala :wink: ... wiem jedno - nigdy wiecej :D :D..                    

Offline Flecik

• Bogini-Dziecko
  • ++
« Odpowiedź #86 dnia: 2003-10-12 (Nie), 21:26 »
... wiem jedno - nigdy wiecej

taaa.... tez tak mowilam...^^\'                    

Offline _lili_

• +
« Odpowiedź #87 dnia: 2003-10-12 (Nie), 21:32 »
heh.. no tak: \'nigdy nie mow nigdy\':]...z drugiej strony, moze i popelniam milion bledow na dzien, ale kazdy tylko raz.. (zazwyczaj :D).. a jak nozyczki zaczna mnie \'kusic\' to sie przefarbuje na zielono :D jak Ania z Zielonego Wzgorza :wink: tylko ze umyslnie :D :D ...                    

Offline tymbeer

• +++
« Odpowiedź #88 dnia: 2003-10-13 (Pon), 01:28 »
Hmm, a ja uwielbiam dziewczyny z krotkimi wlosami. :twisted:
Taak omega, wiem, jestem dziwny. :heh:
Do tego kruczo czarnego koloru... Ech, rozmarzz[/span][span style=\'font-size:15pt;line-height:100%\']zylem sie. :hihi:                    
...

Offline waste

• Magister Cieć
  • Administrator
  • ++++
« Odpowiedź #89 dnia: 2003-10-13 (Pon), 04:02 »
hehe, a mnie jakoś nigdy się nie chciało zapuszczać włosów. ;}
lubię krótkie, jest mi w nich bardzo dobrze, zarówno jeśli idzie o wygląd jak o samopoczucie (ale nie przesadzam, poniżej 8mm nigdy nie schodzę). no i bardzo ułatwiają higienę \"makówki\" (brrr ależ te długie włosy długo schną). w niektórych sytuacjach mój zarost jest tak długi jak włosy. ;]

ps. moimi włoskami zajmuje się moja kochana pani. ^__-                    

Offline [omega]

• ++
« Odpowiedź #90 dnia: 2003-10-13 (Pon), 10:11 »
Hmm, a ja uwielbiam dziewczyny z krotkimi wlosami. :twisted:

Ja tez :twisted:
Taak omega, wiem, jestem dziwny. :heh:

Ja tez  :twisted:

Do tego kruczo czarnego koloru... Ech, rozmarzz[/span][span style=\'font-size:15pt;line-height:100%\']zylem sie. :hihi:

To juz niekoniecznie...                    

C1

Offline TomisH

• +++
« Odpowiedź #91 dnia: 2003-10-13 (Pon), 13:04 »
No, no... Ja zapuszczam ale już mnie qr@#@a czasem bierze - np. byłem na weselu w ten weekend i w skrajnych przypadkach nie widziałem partnerki, z którą tańczyłem :bigla:

Poza tym moja mama kupiła jakiś \'tani jak barszcz\' szampon i łeb mnie teraz tak swędzi, że hej! :zly:

PS. Blondi, ale pewnie jak przyjdzie co do czego to nie będzie miało najmniejszego znaczenia :D

No i siorką [omegi] musi być ;)                    

Offline Crask

• ++
  • Papapishu
« Odpowiedź #92 dnia: 2003-10-13 (Pon), 19:15 »
TomisH ]]] Mała uwaga na temat włosów, wpadanie do oczu to jeszcze nic, jak masz gęste i mocne włosy to jeżeli zapuścisz naprawdę długie będziesz wył do księżyca przy rozczesywaniu, zwłaszcza jeżeli mają chociaż minimalną tendencię do kręcenia. A spróbuj nie rozczesywać chociaż przez dwa dni.  :sick:  Mówi ci to człowiek który w najlepszym okresie miał włosy do pasa, a potem obciąłem i zacząłem wyglądać jak Ala Janosz :D poważnie... na szczęście już mi odrosły.

Hmm, a ja uwielbiam dziewczyny z krotkimi wlosami.  

No to jest nas trzech  :twisted:                    
"Obvious with hindsight !"

Offline Saima

• DKMiści
  • +
« Odpowiedź #93 dnia: 2003-10-13 (Pon), 22:33 »
Heh...tylu mezczyzn lubi krotkie fryzurki..ze dalo mi to do myslenia  :wink: niestety nie spelniam kryteriow..mam wlosy proste..troszke za ramiona.. :huh:
Pora odwiedzic fryzjera  :twisted:  <joke>
a jesli chodzi o panow- nie przeszkadza mi zadna dlugosc wlosow..z reguly jest tak- ze jesli mezczyzna dobrze sie czuje w swojej fryzurze..to rowniez dobrze w niej wyglada 8)  
jedyne co moze mi przeszkadzac- wlosy doslownei: \"oblepione\" zelem- jesli ktos nie zna umiaru w stosowaniu tego preparatu..albo wlosy zaniedbane-przetluszzone-rzadko myte...
:gone:                    
"Pod powierzchnią zmiennych zjawisk wszystko jest jednym"
"Whatever women do they must do twice as well as men to be thought half as good. Luckily, this is not difficult." Charlotte Whitton

Offline Emill

• +++
« Odpowiedź #94 dnia: 2003-10-13 (Pon), 23:14 »
Saima --] nie martw sie, jeszcze istnieja mezczyzni, ktorzy wola panie z dlugimi wlosami... bo IMO dodaja uroku i kobiecosci  :)                    

http://www.mgsonline.pl
Wkrótce Pomarańczowa Rewolucja wybuchnie na nowo!

Offline Flecik

• Bogini-Dziecko
  • ++
« Odpowiedź #95 dnia: 2003-10-14 (Wto), 11:13 »
TomisH ]]] Mała uwaga na temat włosów, wpadanie do oczu to jeszcze nic, jak masz gęste i mocne włosy to jeżeli zapuścisz naprawdę długie będziesz wył do księżyca przy rozczesywaniu, zwłaszcza jeżeli mają chociaż minimalną tendencię do kręcenia. A spróbuj nie rozczesywać chociaż przez dwa dni.  :sick:  Mówi ci to człowiek który w najlepszym okresie miał włosy do pasa, a potem obciąłem i zacząłem wyglądać jak Ala Janosz :D poważnie... na szczęście już mi odrosły.  

Hmm, a ja uwielbiam dziewczyny z krotkimi wlosami.  

No to jest nas trzech  :twisted:

taaa.... co ty nie powiesz... najdluzsze wlosy jakie mialam siegaly mi jakies 10cm przed kolana...tylko ze wizualnie to ledwie tylek zaslanialy bo sie diabelstwa kreca jak opetane^^\' wez to rozczesz ... moje bynajmniej nie mialy \"tendencji\" do krecenia sie tylko uzywaly sobie na maxa ;)  ...i dalej uzywaja^^\'
za pierwszym razem je scielam bo byly za ciezkie i glowa mnie od nich bolala... ostatnio zas dlatego, ze byly okropecznie zniszczone...teraz juz sie wyleczyly i mam pomysl na nowa fryzure wiec zaszalejemy  :twisted:                    

Neasa

• Gość
« Odpowiedź #96 dnia: 2003-10-14 (Wto), 17:05 »
Połączenie uśmiechu ze spojrzeniem. :) Musi mieć coś co zwróci moją uwagę. :-D Gdy się uśmiechnie i spojrzy głęboko w oczy, już wiem czy mam dla niego czas. :D                    

Offline TomisH

• +++
« Odpowiedź #97 dnia: 2003-10-14 (Wto), 17:10 »
Ten cytat w podpisie! Jest genialny! :roll:

\'Tuning\' powiadam, \'tuning\'! :twisted:                    

Neasa

• Gość
« Odpowiedź #98 dnia: 2003-10-14 (Wto), 17:18 »
Tuning?                    

Offline sah

• Administrator
  • ++++
« Odpowiedź #99 dnia: 2003-10-14 (Wto), 17:25 »
Cóż, TomisH może traktuje ludzi jak przedmioty ale napewno ma b. ładny uśmiech. :P ;)

http://ts-index.power.pl/forum/viewtopic.php?t=1504                    

Neasa

• Gość
« Odpowiedź #100 dnia: 2003-10-14 (Wto), 17:30 »
No tak... Ciekawe podejście do tematu. :-D                    

Offline TomisH

• +++
« Odpowiedź #101 dnia: 2003-10-14 (Wto), 19:07 »
Sah, jak ja cię zaraz...  :evil:

Co wy chcecie od mojego uśmiechu?  :biggreen:                    

Offline sah

• Administrator
  • ++++
« Odpowiedź #102 dnia: 2003-10-14 (Wto), 19:17 »
No co: zrobiłeś temat o tunningowaniu dziewczyn, wcześniej widziałem jak w temacie o siksach polewałeś z jakieś dziewczyny co niby brzydka była (mega-dyshonor dla mnie osobiście). Masz takie poczucie humoru które mnie prowokuje jakoś, nie zdziw się jak jeszcze nie raz uderzę z cienia. :P                    

Offline TomisH

• +++
« Odpowiedź #103 dnia: 2003-10-14 (Wto), 19:20 »
A nieeee... Stary, mylisz pojęcia.

Nie ma brzydkich dziewczyn. Ale tamta była SZKARADNA. I tak, mówię tak bo mi odebrała spoko kumpla :twisted:

Tak poza tym to ja kooocham kobiety. Nie uprzedzajcie się do mnie tak szybko ;)                    

Offline sah

• Administrator
  • ++++
« Odpowiedź #104 dnia: 2003-10-14 (Wto), 20:14 »
E, no jak odebrała to niby co innego. Ale ogólnie takie wartościowanie dziewczyn tylko ze względu na urodę (czego ci nie przypisuję ofkorz) jest raczej tępe, nie mów że się nie zgadzasz.                    

Offline TomisH

• +++
« Odpowiedź #105 dnia: 2003-10-14 (Wto), 21:57 »
Zgadzam się. Powiem więcej - te \'mniej urodziwe\' są zazwyczaj o wiele fajniejsze od \'pustych lal\'...

A panie co myślą? Czy to ma też zastosowanie w stosunku do mężczyzn?                    

Offline waste

• Magister Cieć
  • Administrator
  • ++++
« Odpowiedź #106 dnia: 2003-10-14 (Wto), 22:39 »
nie jestem panią, ale wydaje mi się że \"plastiki\" się do siebie lepią. ;}
putej dziewczynia często imponuje pusty koleś spod bloku, a ten z koleji chętnie \"przedmucha\" panienkę bo jest łatwa. ot, i kółeczko się zamyka.
na szczęscie ostała się jeszcze na tym padole garstka myślących. ;]                    

Offline Flecik

• Bogini-Dziecko
  • ++
« Odpowiedź #107 dnia: 2003-10-15 (Śro), 14:07 »
na szczęscie ostała się jeszcze na tym padole garstka myślących. ;]

taaak? :shock2: gdzie? :shock:  ;p ;)
czy ja wiem...szczerze mowiac ja poprostu lubie piekno (chodzi mi o ogolne pojecie), predmioty, ludzie zwierzeta... na pewno zwroce uwage na piekna osobe, ale to nie znaczy, ze chcialabym z kims takim byc. Milo jest kiedy ktos, kto nam sie podoba psychicznie jest takze \"mily dla oka\" ale jest jeszcze ta kwestia, ze nawet ktos nie bardzo urodziwy w naszych oczach moze byc piekny
ehhh znowu sie rozpisalam...^^\'                    

Offline tomcatek

• +
« Odpowiedź #108 dnia: 2003-10-16 (Czw), 15:46 »
zgadzam sie z przedmowcom(czyniom) tez bede propagowal teze, ze kazdy ma swoj gust i podoba mu sie to co mu sie podoba (chmm.. maslo margaryniane mi wyszlo...)

poza tym \"o gustach sie nie dyskutuje\"                    
Kulturalne Ugrupowanie Rozpowszechniajace Wszedzie Abstrakcje <== wujek Tom liczy na Ciebie!!

Boze bron mnie przed przyjaciolmi, przed wrogami obronie sie sam.

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
« Odpowiedź #109 dnia: 2003-10-16 (Czw), 21:43 »
a ja rozwinę mojego przedmówce i dodam, że każdy na swój gust, ale kobiety mają bardziej różnorodne gusta i takie chyba ciężej zrozumieć                    
"Nikt nie powinien kwestionować wiary innych, bo żadna istota ludzka nie może oceniać dróg Boga."   ﻄ °ﮯﮦ

Offline Flecik

• Bogini-Dziecko
  • ++
« Odpowiedź #110 dnia: 2003-10-16 (Czw), 23:57 »
a ja rozwinę mojego przedmówce i dodam, że każdy na swój gust, ale kobiety mają bardziej różnorodne gusta i takie chyba ciężej zrozumieć

my tez tak o was myslimy...przynajmniej z tego co mi wiadomo^^\'
ja za diabla zrozumiec nie moge co niektorzy widza w niektorych itp itd                    

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
« Odpowiedź #111 dnia: 2003-10-17 (Pią), 10:36 »
co widzimą
(wygląd) v (zbliżony charakter)                    
"Nikt nie powinien kwestionować wiary innych, bo żadna istota ludzka nie może oceniać dróg Boga."   ﻄ °ﮯﮦ