Autor Wątek: -=:..: Czy jesteś adoptowany? :..:=-  (Przeczytany 6207 razy)

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
-=:..: Czy jesteś adoptowany? :..:=-
« dnia: 2003-09-17 (Śro), 22:01 »
Każdy w pewnym momencie swojego osobniczego rozwoju stawia sobie to ważkie pytanie. A może jestem adoptowany? Może rodzice to przede mną ukrywają? Zauważyliście, że czasem nie jesteście do swoich rodziców wcale a wcale podobni?????????? Tak tak, możecie być adoptowani! Zgroza! A może ktoś wie o tym fakcie ze stuprocentową i chciałby się tym z nami podzielić? Zapraszam do dyskusji!

Osobiście zanzacam opcję \'Nie wiem, ale myslę, że nie\' - jestem pokraczny jako mój rodziciel i bezczelny jako moja rodzicielka. Ale to pewnie tylko pozór!                    
Tak się teraz przekonuję - w internecie same chuje

Offline Biernath_J

• +
« Odpowiedź #1 dnia: 2003-09-17 (Śro), 22:03 »
Nie no nie ma mowy żebym był adoptowany. Jestem prawdziwym aryjczykiem i Polakiem (mam to wywiedzione z sześciu pokoleń!) więc co mi tu inseminujesz?                    
Aż wreszcie nadchodzi ten dzień
Kiedy trzeba urwać sobie głowę
I trzymać ją mocno
Mocno
Zaciśniętą pięścią

Żeby Uwierzyli

Offline pedro

• DKMiści
  • +++++
« Odpowiedź #2 dnia: 2003-09-17 (Śro), 22:04 »
Ja, podobnie jak założyciel tegoż tematu, zaznaczyłem opcję ostatnią. Bo choć dowodu na piśmie nie posiadam (gdyż nie zabiegałem o niego), toć podobny do ojca jestem z budowy fizycznej, natomiast ogólne rysy fizjonomii i charakter odziedziczyłem po kądzieli.                    

Offline sah

• Administrator
  • ++++
« Odpowiedź #3 dnia: 2003-09-17 (Śro), 22:06 »
Chyba nie. Hm, nawet z tego co wiem moja (domniemana?) data urodzin jest jakieś 5 miesięcy po dacie ślubu...

A jeśli chodzi o podobieństwo to niestety do taty jestem mało podobny - przynajmniej w duszy. Może pół adoptowany? Może mi się tylko zdaje i jest inaczej niż myślę że jest (nawet inaczej niż gdybym chciał myśleć nieszablonowo...?)? Może nigdy się nie urodziłem?                    

Offline Emill

• +++
« Odpowiedź #4 dnia: 2003-09-17 (Śro), 22:12 »
Ostatnia opcja - po matce odziedziczylem zadiornosc i wygadanie, a po ojcu co nieco z wygladu                    

http://www.mgsonline.pl
Wkrótce Pomarańczowa Rewolucja wybuchnie na nowo!

Offline sah

• Administrator
  • ++++
« Odpowiedź #5 dnia: 2003-09-17 (Śro), 22:14 »
No, ja po matce spokój, inteligencję; a po ojcu... hmm.. ee.. niską samoocenę? ;)                    

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
« Odpowiedź #6 dnia: 2003-09-17 (Śro), 22:17 »
Ej buraki! Pisać o byciu adoptowanym, co mnie wasze rodziny, tego... Możecie sobie etc, ale na marginesie. o.                    

Offline Olhado256

• +++++
« Odpowiedź #7 dnia: 2003-09-17 (Śro), 22:32 »
Cóż, chciałbym być adoptowany, ale chyba nie jestem. Tak rodzice twierdzą, a do tego czasu już by mi chyba powiedzieli... i do brata jestem podobny, więc jeśli adopcja, to nas obu. A to by trochę idiotyczne było, bo między nami jest 4 lata różnicy. Ale zaznaczyłem opcję ostatnią. Tak na wszelki wypadek.                    
w stanie spoczynku
JID: Olhado256@histeria.pl

Offline [omega]

• ++
« Odpowiedź #8 dnia: 2003-09-17 (Śro), 23:07 »
Rodzica sa czarni a ja bialy ale podobno naprawde jestem ich synem...                    

C1

Offline JayZeus

• +
« Odpowiedź #9 dnia: 2003-09-18 (Czw), 03:31 »
Moze jestes po prostu murzynskim albinosem?                    
Ja was kurwa schłopię!!!

Offline Ssendas

• ++
« Odpowiedź #10 dnia: 2003-09-18 (Czw), 05:44 »
ja nie ale mój brat chyba tak :D                    
pracocholik? nie! wyplatocholik.

Offline Koki

• +++++
« Odpowiedź #11 dnia: 2003-09-18 (Czw), 06:08 »
Chyba nie, ale nawet gdybym był... wali mnie to.                    

Offline [omega]

• ++
« Odpowiedź #12 dnia: 2003-09-18 (Czw), 10:46 »
Moze jestes po prostu murzynskim albinosem?

Hmm, sam nie wiem - wlosy mam \"normalne\", proste.
Moze sie w szpitalu pomymili i tyle. Wielkie mi co...                    

C1

Offline morgurth

• ++
« Odpowiedź #13 dnia: 2003-09-18 (Czw), 11:17 »
ja nie, ale wastea kupilismy w komisie. tylko przecena byla za 10.000 poszedl, bo ma wadliwy OS i czasem mysli ze to ja jestem kupiony :)

na powaznie, nie. nigdy w to nie watpilem nawet :)                    

Offline Steffek

• +++
« Odpowiedź #14 dnia: 2003-09-18 (Czw), 11:59 »
Ja raczej nie jestem. Raczej napewno bo sie kiedys pytalem :P A Poza tym jestem podobny i do taty i do mamy ... taka mieszanka tylko charekteru po nikim mi znajomy nie odziedziczylem :P                    

Offline kacper1916

• +
« Odpowiedź #15 dnia: 2003-09-18 (Czw), 13:42 »
Nie no, niemożliwe żebym był adoptowany. Z wyglądu za bardzo jestem podobny do starszego, a charakter to typowa mieszanka moich rodziców ze szczyptą innych cech. Nie dopuszczam, więc w ogóle takiej możliwości.                    
"Bite my lip and close my eyes
Take me away to paradise
I'm so damn bored
I'm going blind
And I smell like shit"

Offline xxx

• ++
« Odpowiedź #16 dnia: 2003-09-18 (Czw), 13:46 »
Nie. Jestem do taty podobny. Choć ,,Wszystko może się zdarzyć”                    

Offline kpsk

• +++
« Odpowiedź #17 dnia: 2003-09-18 (Czw), 13:53 »
Co to wógółle za temat??   :twisted:
Wiem, ze chyba ka żdy sie tam zastanawia/ bądz ma wątpliwoci, ale wtedy powiniście się leczyc, albo zróbicie sobie badania genetyczne!!
A z reszta jeżeli nawet ktoś na 4um byłby adoptowany napewno by się nie przyznał... tak sądze...                    

Offline Bienio

• +
« Odpowiedź #18 dnia: 2003-09-18 (Czw), 18:45 »
Nie. Nie jestem adoptowany.                    

Offline mucika

• +
« Odpowiedź #19 dnia: 2003-09-18 (Czw), 19:28 »
skad mam wiedziec czy jestem adoptowany co ?:) ale raczej NIE jakos ufam moim \"rodzicom\" :) , chociaz nie widzialem mojego zadnego zdjecia jak bylem malutenki  :evil:                    
Członek BBC !:) !!!  
MUCIKA IS DA FREAKA !!!!!!!!!!!!:P

Offline Davsar

• ++
« Odpowiedź #20 dnia: 2003-09-18 (Czw), 20:12 »
No gdzie tam, ja adoptowany?? Jestem pełnoprawnym memberem mojej familii. Nawet do ojca jestem podobny, a charakter mam chyba po matce :D.                    

Offline gramisan

• ++
« Odpowiedź #21 dnia: 2003-09-18 (Czw), 20:55 »
Heh...Jestem 100% synem mojej matki i ojca :wink: . A zaznaczyłem Nie wiem, ale myślę, że nie, bo kiedyś jak byłem mały to myślałem, że jestem, a to tylko dla tego, że chciałem być bratem mojego kolegi(on nawet próbował wmówić rodzicom, że nie jest ich synem :D ).                    
"Non omnis moriar"

Reset-Forever - kultowy zin

Offline Syber

• +
« Odpowiedź #22 dnia: 2003-09-19 (Pią), 11:24 »
jakie tematy... ale spox !!! ja nie jestem adoptowany bo jak na zlosc jestem cholrnie do ojca podobny ><\"                    
PP = Pierdolić Podpis

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
« Odpowiedź #23 dnia: 2003-09-23 (Wto), 00:51 »
Oczy, nos, wzrost ojca, budowa, wlosy matki i ja mam byc adoptowany? :D                    

Offline Syber

• +
« Odpowiedź #24 dnia: 2003-09-23 (Wto), 12:44 »
Oczy, nos, wzrost ojca, budowa, wlosy matki i ja mam byc adoptowany? :D

Hehe to tak jak ja ale wlosy tez mam po ojcu... >< dobrze ze w glowie mam po mamie :D hehe bo tak kiepsko raczej by bylo :>                    
PP = Pierdolić Podpis

Offline [omega]

• ++
« Odpowiedź #25 dnia: 2003-09-23 (Wto), 12:56 »

Hehe to tak jak ja ale wlosy tez mam po ojcu... >< dobrze ze w glowie mam po mamie :D hehe bo tak kiepsko raczej by bylo :>

Nie musisz swojego upodobania do facetow tak agresywnie podkreslac w kazdym poscie, a to w temacie o swedzeniu w majtach a to tu... :twisted:                    

C1

Offline Syber

• +
« Odpowiedź #26 dnia: 2003-09-23 (Wto), 13:04 »
\\\"]

Nie musisz swojego upodobania do facetow tak agresywnie podkreslac w kazdym poscie, a to w temacie o swedzeniu w majtach a to tu... :twisted:

Wiesz chyba dawno zes sexu nie uprawial... Czepiles sie jak zep do dupy... Chlopie wyluzuj troszke dobrze ???                    
PP = Pierdolić Podpis

Offline [omega]

• ++
« Odpowiedź #27 dnia: 2003-09-23 (Wto), 13:24 »
Skonczyly Ci sie argumenty i piszesz bez sensu  :twisted:

A grzeczny bede tylko dlatego, ze TymBEER pisal cos o zamykaniu tematow, a tego nie lubie.
Pozatym trzeba czasem troche glupot popisac, zeby temat nie zdechl, co nie TymBEER? :twisted:                    

C1

Offline Syber

• +
« Odpowiedź #28 dnia: 2003-09-23 (Wto), 13:34 »
>< To wszystko mija sie z celem... ale oka dosc setsowania :)                    
PP = Pierdolić Podpis

Offline aliis :)

• +
« Odpowiedź #29 dnia: 2003-09-23 (Wto), 15:06 »
co do adopcji.. niewiem chyba mnie mama jednak urodziła ;) choć teraz nie mieszka ze mną :) a co do adopcji.. nie ważne kto Nas urodził..ważne kto Nas wychował i kto Nas kocha..lepsi przybrani rodzice niż zwyrodniała matka ktora zostawia dziecko w szpitalu...                    
Patrzeć na ludzkie nieszczęście i nie umieć pomoc.. to powoli umierać cierpiąc...

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
« Odpowiedź #30 dnia: 2003-09-25 (Czw), 23:28 »
O pomocy. To miał być kolejny z serii występów les enfants provocateurs, a nie dyskusja o życiu. Nudzicie mi się powoli. :D Może oprócz Sybera, bo...

Wiesz chyba dawno zes sexu nie uprawial... Czepiles sie jak zep do dupy... Chlopie wyluzuj troszke dobrze

... jego wypowiedzi zawsze wprawiają mnie w szampański humor.                    

Offline RioT

• Blogger|Konsolowiec|Agent
  • +++
« Odpowiedź #31 dnia: 2003-09-26 (Pią), 06:54 »
Wyglądam jak mówią jak ksero mojego ś.p Ojca więc jak tu ma być adoptowany?                    

Offline waste

• Magister Cieć
  • Administrator
  • ++++
  • <tu wpisz jakiś mroczny tekst>
« Odpowiedź #32 dnia: 2003-09-30 (Wto), 11:29 »
nie słuchajcie morgurtha. morgurth (albo raczej codename hal8K5) jest zaprogramowany w ten sposób żeby myślał, że to mnie kupiliśmy w komisie. ale nie wierzcie mu, to po prostu genialny algorytm AI. zresztą sam czasem muszę mu ładować akumulatory, koniecznie jak śpi, żeby się nie zorientował (a podobno śpi słoooodko *^_^* ale ten typ tak ma).... ;P                    
waste / marti.presents.pl / proud member of SPPUF! / Zakon Entombedian walczy!

Offline morgurth

• ++
« Odpowiedź #33 dnia: 2003-09-30 (Wto), 11:34 »
good morning dr.Chandra...
znaczy co to ja chcialem.
TO POTWARZ! to on jest sztuczny... widzialem zreszta, jak spod tupetu wystaja ci zlacza RS232C i szyna na masterface do naszego ZXa. przeciez wiem, ze ten masterface, byl tak naprawde nieco prototypowy flashbios, ktorym waste wciagal sobie nowe dyrektywy... to prawda, potem jak sie usamowolnil to zniszczyl masterface i stad jego awaryjnosc...

to wszystko co chcialem powiedziec...

dave? dave? what are you dooing dave?                    

Offline keksik

• +
« Odpowiedź #34 dnia: 2003-10-12 (Nie), 13:05 »
Zdaje mi sie, ze raczej nie jestem adoptowana. Choc nie jestem podobna ani do mamusi ani do tatusia, widzialam w dokumentach akt urodzenie itp. :)                    
Legia Warszawa Mistrzem.

Offline _lili_

• +
« Odpowiedź #35 dnia: 2003-10-12 (Nie), 15:56 »
nie ma mowy zebym byla adoptowana.. ja i moj mlodszy.. ekhem, powiedzmy brat, jestesmy jak dwie kropelki wody.. a przynajmniej jak porownac zdjecia z dziecinstwa:] a poza tym, w wygladzie odziedziczylam cos chyba od kazdej osobki w rodzinie, zwlaszcza ze strony mamy.. a jezeli o charakter chodzi, to czesc mojej famili to prawdziwe stadko czarnych owieczek a ja jestem totalna mieszanka tego wszystkiego :D na razie mam to pod kontrola, ale jak kiedys przestane, to tylko: kryj sie kto moze!!! :twisted: :twisted: :D :D :D                    

Offline Szczur

• ++
« Odpowiedź #36 dnia: 2003-10-12 (Nie), 16:28 »
Nie jestem adoptowany. Skąd wiem?
Jestem cholernie podobny do rodziców, zarówno z wyglądu, jak i z charakteru...                    

Offline Saima

• DKMiści
  • +
« Odpowiedź #37 dnia: 2003-10-13 (Pon), 22:42 »
Nie jestem adoptowana..oczka mam po mamie..a usmiech po ojcu..zachowanie, upodobania, zainteresowania- rowniez po tacie  :twisted:                    
"Pod powierzchnią zmiennych zjawisk wszystko jest jednym"
"Whatever women do they must do twice as well as men to be thought half as good. Luckily, this is not difficult." Charlotte Whitton

Offline pshemozz

• +++++
  • Kurwa dupa abecadło
« Odpowiedź #38 dnia: 2003-10-14 (Wto), 13:41 »
Czy jestem adoptowany? Nie wiem, nie chcieli mi tego w domu dziecka powiedzieć :lol:                    

I chuj

Offline Syber

• +
« Odpowiedź #39 dnia: 2003-10-14 (Wto), 14:23 »
AHAHAHAHAHA... Ale to nie ma sie co smiac z ludzi z domu dziecka ><                    
PP = Pierdolić Podpis

Offline Coyote1

• +
« Odpowiedź #40 dnia: 2003-10-15 (Śro), 17:08 »
tja, adoptowany? Raczej nie bo jestem podobny z wyglądu do ojca, a z charaktery to matka (thx God)!! A możę jestem adoptowany, albo ja albo moja siorka!! :D                    
\"Tear down the walls
Wake up the world
Ignorance is not bliss\"

Offline Syber

• +
« Odpowiedź #41 dnia: 2003-10-17 (Pią), 12:02 »
No to tak : ide sobie ulica i przechodze kolo duzej szkoly! Dzieciaki wybiegaja - ja tam ide dalej, obok tej szkoly jest dom dziecka i widze jak taki maly chlopaczek wbiega tam i z hukiem trzaska bramka przed taka <jak na moje oko 6 lat> dziewczynka!! Co dalej - Dziewczynka rozdziawia buzie i krzyczy na tego chlopaka -- tu cytuje \"Zajebie ci Skurwielu...\" ja tak sie ogladam na nia a ona sie do mnie smieje i dalej krzyczy na tego chlopaka... Ja w tym momecie poszlem dalej...

I tak sobie mysle kto tak ja nauczyl klnac ??? Pozniej skojarzylem ze to sierociniec... No coz tak juz bywa jak sie nie ma rodzicow na glowie... A pociechy robia co chca! Dlatego wspolczuje tym co tam wyladowali w tzw. Bidulku                    
PP = Pierdolić Podpis

Offline Tirith

• +
« Odpowiedź #42 dnia: 2003-10-17 (Pią), 12:16 »
adoptowana? nie, ale ponoc mnie podmienili w szpitalu ;)                    
\"To co czynimy , nie jest nigdy rozumiane , tylko chwalone lub ganione. \"
F. W. Nietzsche