Autor Wątek: PANOWIE - (nie) tylko dla Pań :)  (Przeczytany 14531 razy)

Offline aliis :)

• +
PANOWIE - (nie) tylko dla Pań :)
« dnia: 2003-10-03 (Pią), 20:36 »
no tak.. skoro Panowie sobie zrobili temat.. to i kobiety mogą :P no drogie Panie do dzieła :) .. ja osobiście patrzę chyba na to jak jest ubrany.. jak widzę faceta w koszuli i spodniach dresowych albo w spodniach dresowych i butach eleganckich... to poprostu myslę o tym czy czasem nie zostać les ;) myslę ze mężczyzna jak się gustownie ubierze to już przyciąga wzrok :) .. yhh zresztą co ja tam będę się wypowiadać :) zapraszam do wypowiedzi Panie! :)
Patrzeć na ludzkie nieszczęście i nie umieć pomoc.. to powoli umierać cierpiąc...

Offline morgurth

• ++
« Odpowiedź #1 dnia: 2003-10-03 (Pią), 20:41 »
no ja zwracam uwage na ubior... widze czy nosi dresa, czy jest wypacykowany jak spedalona ciota... to latwo okreslic :)                    

• +
« Odpowiedź #2 dnia: 2003-10-03 (Pią), 20:45 »
morgurth  popieram :)) tylko czemu nie wszyscy faceci to rozumią ;)
Patrzeć na ludzkie nieszczęście i nie umieć pomoc.. to powoli umierać cierpiąc...

Offline morgurth

• ++
« Odpowiedź #3 dnia: 2003-10-03 (Pią), 20:47 »
widac bycie spedalona ciota pasuje czesci meskiej spolecznosci... to chyba za sprawa chromosomu X :)                    

Offline Koki

• +++++
« Odpowiedź #4 dnia: 2003-10-03 (Pią), 20:52 »
Eee... jeszcze nigdy nie patrzyłem na facetów pod \'tym\' względem :] O ile w przypadku dziewczyn \'niewiele się wybacza\', to jeszcze nigdy brak urody jakiegoś faceta mi nie przeszkadzał - byleby tylko fajnie się z nim gadało. Też zwracam uwagę na ubiór, i na włosy - jeżeli łysy/\'na dwa\', jeżeli ma dres, jeżeli jest ziomalem, to od razu się uprzedzam. Chociarz znajomy, który nosi koszule flanelowe typu: rozpięte 2 guziki od góry - też mnie irytuje.                    

Offline waste

• Magister Cieć
  • Administrator
  • ++++
  • <tu wpisz jakiś mroczny tekst>
« Odpowiedź #5 dnia: 2003-10-03 (Pią), 20:52 »
zależy jak bardzo spedalona ciota jest wg. Ciebie spedaloną Ciotą. i nie wypowiadaj się za kobiety, no chyba że masz nadmiar chromosomów X a ja przez 20 lat z górką o tym nie wiedziałem. ;PPP                    
waste / marti.presents.pl / proud member of SPPUF! / Zakon Entombedian walczy!

Offline _lili_

• +
« Odpowiedź #6 dnia: 2003-10-03 (Pią), 21:00 »
aliis.. co za pomysl:))).. (genialny ma sie rozumiec;))
co do ubioru masz racje, chociaz zdarza mi sie takze widywac kobiety ubrane: dresy + buty na koturnach lub obcasie (o zgrozo :D) + czasem \'gora\' jeszcze w innym.. yy.. stylu:] moze to taki sposob selekcji, zeby latwiej sie bylo w pary dobrac? :wink:

a w ankiecie przydalaby sie odpowiedz: caloksztalt :wink:
na samiutkim poczatku, to chyba oczy (np takie ciemne, za okularmi.. achhh;)) ale to co na pewno przyciaga moja uwage, to iskierka:).. jezeli chlopak ma w sobie \'\'to cos\'\', a to zazwyczaj widac na pierwszy rzut oka, to reszta schodzi na drugi plan:)                    

Offline morgurth

• ++
« Odpowiedź #7 dnia: 2003-10-03 (Pią), 21:02 »
hmm... obraz ogolny spedalonej cioty? ok, wlasnie dzis jechalem z jedna...

wlosy z duza zawartoscia zelu (im wiecej, tym wiekszy efekt)
koszula rozpieta a\'la dzast fajw, skora (tez rozpieta, zeby bylo widac rozpieta koszule)
luzne spodnie (ale nie tak luzne a\'la model 2kg ziemniorow w kroczu) i poza wyluzowana (ten cwel zrobil sobie z siedzenia w tramwaju lozko niemalze)
sadze ze tak wlasnie wyglada spedalona ciota... zwlaszcza jesli ktos stara sie epatowac uroda, ktorej ma tyle co kot naplakal
aaaa... no bylbym zapomnial... duza zawartosc pigmentu w skorze (zdobytej bardziej na skutek lampy z solarium, niz autentycznego aktywnego wypoczynku)                    

• +
« Odpowiedź #8 dnia: 2003-10-03 (Pią), 21:03 »
hehe lili :) może więc te kobiety w dresach i koturnach.. (ja tez osobiście widziałam taki patent u kobiet) powinny się zadawać z facetami z dresach i koszulach .. :) a Tych \"normalnych\" Panów niech zostawią dla Nas :)

Offline waste

• Magister Cieć
  • Administrator
  • ++++
« Odpowiedź #9 dnia: 2003-10-03 (Pią), 21:29 »
morg brachu, chyba Ci się pomyliły wizerunki. to co Ty opisujesz to jest \"luźny\" koleś od którego wymaga się żeby był \"luźny\" bo tak jest modnie i szpanersko (notabede o aktualnej modzie taki gość pojęcia nie ma). spedalona ciota (jak to nazwałeś) to raczej lekko zniewieściały pan z katalogów pierre cardin, albo srpingfield\'a albo z wybiegu - bardzo chudy pan, ubrany w ciuszki najnowszej kolekcji, drogie perfumy, ogolony tors i pod pachami, dziecięca twarz (a jeśli już męska, to koniecznie z kilkudniowym zarostem), i odpowiedni makijaż rzecz jasna, podkreślający ciekawy wygląd jego twarzy. ^^;                    

Offline morgurth

• ++
« Odpowiedź #10 dnia: 2003-10-03 (Pią), 21:35 »
nie nie... to jest model. poza tym, wlasnie bycie modnisiem, upacykowanym w najnowsze kosmetyki (ograniczajace sie do zwalow zelu) to wlasnie bycie spedalonym (czyt. ŁADNYM, nie mylic z przystojnym)... to jest ta delikatna roznica                    

Offline _lili_

• +
« Odpowiedź #11 dnia: 2003-10-03 (Pią), 21:45 »
=>aliis, dokladnie o tym wlasnie pomyslalam;))).. od razu mi sie przypomniala gra w \'Piotrusia\', jak to sie podobne obrazki do siebie dobieralo  :wink:  (to oczywiscie przenosnia:))                    

Offline Szmugiel

• +
« Odpowiedź #12 dnia: 2003-10-03 (Pią), 21:45 »
Ach ta wyobraznia pań, tylko one moga tak myślec i wymyslac wymysly wymyslowe...... :D                    
Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota, chociaż co do pierwszego nie mam pewności  ”Albert Einstein

Jest 1% tego, co wiesz; 4% tego czego nie wiesz; 95% tego, czego nie wiesz, ze nawet nie wiesz.

• +
« Odpowiedź #13 dnia: 2003-10-03 (Pią), 21:53 »
bo Panie mają mądre i rozsądne rozumowanie! ;) tzn.. facet nie musi mieć pieknej buśki czy cudownej budowy ciała.. poprostu wystarczy ze się gustownie (nie mylić z \"oryginalnie\")ubierze ale widocznie dla niektorych włożenie dzinsow..fajnego t-shirta i pasujących do tego butow to coś nie do przeskoczenia.. więc zakładają dresy i eleganckie buty..a pozniej sie dziwią ze mają powodzenia ;) lili.. czy ja nie mam racji? :))))))))

Offline sah

• Administrator
  • ++++
« Odpowiedź #14 dnia: 2003-10-03 (Pią), 22:02 »
Ja tam się ubieram w stylu szara bluza+szare/czarne spodnie+jakiekolwiek buty które pasują do pory roku. Więc nie wiem czy się łapię na gust. ;) Jak dla mnie ubranie jest do noszenia, a nie do świecenia...                    

Offline _lili_

• +
« Odpowiedź #15 dnia: 2003-10-03 (Pią), 22:07 »
aliis, nawet gdybym chciala, to bym nie mogla zaprzeczyc:].. a nie chce :D
jezeli o mnie chodzi, to nigdy nie przedkladam tego co \'na zewnatrz\' nad to, co \'we wnatrz\', ale widok dresy + np. pantofle jest poprostu smieszny:), chociaz nie przypominam sobie wielu takich przypadkow.. za to \'typy\' w stylu tych opisanych przez waste i morgurth\'a to juz chyba codziennosc.. niestety.. no moze nie tak do konca, bo sa dziewczyny, ktorym to sie podoba.. o gustach sie podobno nie dyskutuje, wiec niech i sobie beda, byle tylko tych \'normalnych\' nie zabraklo :D                    

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
« Odpowiedź #16 dnia: 2003-10-03 (Pią), 22:25 »
Ja nosze prawie zawsze dzinsy, troche luznawe, a na gore bluza albo koszulka jakas. W zimie kurtka. Na nogach adidasy. A jak chce elegancko to czarny garniak, biala koszula, krawat, pantofle. Pasuje?                    

• +
« Odpowiedź #17 dnia: 2003-10-03 (Pią), 22:28 »
Keiran ..gratuluję.. zaliczasz sie do normalnych :) ..
Lili.. jak zabraknie \"normalnych\" to ja wybieram zycie w klasztorze ;D

Offline [omega]

• ++
« Odpowiedź #18 dnia: 2003-10-04 (Sob), 00:05 »
Aliis - to w koncu les czy klasztor? :twisted:  Chyba ze miedzy nimi mozna znak rownosci postawic  :twisted:
Mnie nie obchodzi raczej jak sie kto ubiera i nawet nie draznia mnie \"cioty\" - sam wyglad itd mi nie przeszkadza - lepsze najnowsze kosmetyki niz stary pot  :twisted:
Morg - przed wakacjami kupielm na lato 2 polowki w springfieldzie - to jakies zlo czy co? :twisted:
(BTW - jutro ide na zakupy do warzywniaka jak co sobote - moze przemce z 2 kg ziemniakow - z1,5 PLN oszczedze ;) )
W gruncie rzeczy to nie mi maja sie faceci podobac czy tez nie podobac wiec mam gdzies jak kto rozumiem bycie \"dobrze ubranym\".
Co do ankiety - oddalbym glos gdyby bylo cos w stylu \"na to czy nie ma zlych zamiarow\".
Do pań- czyli jaki powinien byc optymalny stroj faceta? :twisted:  
W tym miejscu cosik mi sie skojarzylo - jest jedna rzecz ktora mnie drazni - za mocne laczenie konwencji. np. szeroklie spodnie + koszulka jakiejs sepultury czy cos - trzeba umiec sie okreslic, nie?                    

C1

Offline waste

• Magister Cieć
  • Administrator
  • ++++
« Odpowiedź #19 dnia: 2003-10-04 (Sob), 00:48 »
bo Panie mają mądre i rozsądne rozumowanie! ;) tzn..(...)
oooo nie mogę tego słuchać. czy hipokryzja w tym zdaniu jest zamierzona, czy to tylko mnie się zdaje, że panie baaardzo często potrafią reagować: \"ty, zobacz, zobacz jaki ten ma fajny tyłek^_^\"?

jezeli o mnie chodzi, to nigdy nie przedkladam tego co \'na zewnatrz\' nad to, co \'we wnatrz\' (...) za to \'typy\' w stylu tych opisanych przez waste i morgurth\'a to juz chyba codziennosc.. niestety.. (...) byle tylko tych \'normalnych\' nie zabraklo :D
hehe no to jak w końcu jest? jak facet ma bogate wnętrze i się ubiera na tzw. \"ciotę\" to które bierze górę?  wygląd czy \"wnętrze\"?

drogie panie, coś mi się zdaje że wrzucacie za dużo facetów do jednej szufladki. ja nie mam nic przeciwko podążaniu najnowszej modzie, nie mam nic przeciwko używaniu drogich perfum (sam nawet ostatnio kupiłem sobie całkiem miły zapach), nie mam nic przeciwko dziwnym spodniom, marynarkom, koszulom. jeśli ktoś chce być oryginalny, proszę bardzo. sam kupiłem ostatnio garnitur sztruksowy koloru beżowo/zielonkawego i poszedłem w nim na ślub. ale zawsze powinna obowiązywać jedna zasada: nigdy nie przeginaj, nigdy nie rób z siebie snoba i pozera. jeśli jest się naturalnym to nawet dziwne ubranie nie przeszkadza.

Offline kacper1916

• +
« Odpowiedź #20 dnia: 2003-10-04 (Sob), 09:24 »
ale zawsze powinna obowiązywać jedna zasada: nigdy nie przeginaj, nigdy nie rób z siebie snoba i pozera. jeśli jest się naturalnym to nawet dziwne ubranie nie przeszkadza.

O! I to jest najlepsze zdanie z całej dyskusji. Bardzo nie lubię jakichś uprzedzeń związanych ze sposobem ubierania się. Potrafię jeszcze zrozumieć, że inaczej się patrzy na kogoś kto ma tak jak np. pisaliście dres i eleganckie buty, lecz od razu eliminowanie kogoś tylko dlatego, że nosi dres, czy jest ziomalem jest idiotyczne. \"Nie szata zdobi człowieka, a człowiek szatę\", czyż nie? :D                    
"Bite my lip and close my eyes
Take me away to paradise
I'm so damn bored
I'm going blind
And I smell like shit"

Offline pedro

• DKMiści
  • +++++
« Odpowiedź #21 dnia: 2003-10-04 (Sob), 15:52 »
A ja noszę szelki. Zawsze. Tak się nauczyłem. Mam nawet takie na guziki. Jak kowboj normalnie. I ulubione czerwone - jestem brany przez nie za skinheada lub maklera giełdowego.                    

Offline [omega]

• ++
« Odpowiedź #22 dnia: 2003-10-04 (Sob), 17:11 »
Kiedy mojej kumpeli brachol robil pozadek na strychu i znalazl czerwone szelki - wypral je i podarowal znajomemu - skinowi - tamten byl bardzo wdzieczny bo szelki byly siwetne.
Nastepnego dnia siedzi w pokoju i wchodzi blada i przerazona mama:
-Synku do ciebie jacys \"koledzy\" przyszli...Nic nie przeskrobales prawda?
Wychodzi a tam spora grupka skinow - w tym kumpel ktory dzien wczesniej dostal szelki. Przywital sie i przedstawil kolege ktory ma prosbe..Wielki jak dom skinhead niesmialo zaczal
-Slychaj mam prosbe - jakbys znalazl jeszce jedne takie zajebiste szelki to bylbym bardzo wdzieczny, bo nie mozna takich nigdzie kupic juz. Pamietaj, jak masz wrogow to juz sa martwi!

Ja wymieklem :twisted: Mama sie go przez tydzien pytala czy nic mu nie grozi  :twisted:

Pozadne szelki to fajna sprawa, chociaz sam mam paseczek - to moj skarb doslownie. I tez czerwony  :twisted: z piekna wywerna wyszyta (Skelton Skateboarding) tan pasek na swoja historie - sliczny jest...                    

C1

Offline _lili_

• +
« Odpowiedź #23 dnia: 2003-10-04 (Sob), 17:36 »
=> waste, nie wydaje ci sie :D bardzo czesto tak reaguja.. ostatnio sama nie dostalam o malo palpitacji, zawalu czy jeszcze czegos tam innego ;) serca, jak koleznaka chwicila mnie za ramie i niezle potrzasnela, krzyczyc przy tym chyba na cala ulice: widzialas go?! widzialas jaki facet?? jesoo!!! ..  :lol: kazdej z nas sie cos takie zdarza, ale to nei znaczy, ze nie jestesmy madre czy rozsadne:]
a co do tego wenatrz-zewnatrz, to na \'pierwszy rzut\' oka nie da sie okreslic charakteru drugiego czlowieka, tego jaki jest, a stylu i ubrania nie da sie nie zauwazyc.. za to przy blizszym poznaniu, duzo bardziej liczy sie to pierwsze niz drugie, ktore schodzi na dalszy plan:)..                    

Offline waste

• Magister Cieć
  • Administrator
  • ++++
« Odpowiedź #24 dnia: 2003-10-05 (Nie), 08:44 »
e tam rozsądne. najpierw zawsze górę biorą emocje, rozsądek to może i jest ale po całym dniu, wieczorem, przed pójściem spać (albo i nawet później). ;]
mnie to chyba bardziej kwestia gustu, pewnego doboru indywidualnego i ani się obejżysz, a właśnie taki \"nienormalny\" facet może Ci się równie dobrze spodobać.                    

• +
« Odpowiedź #25 dnia: 2003-10-05 (Nie), 08:50 »
zauważyliście ze czasem piękno zewnętrzne drugiego człowieka dostrzegamy po poznaniu Jego wnętrza? :) ale namieszałam ;) ale tak jest! :)

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
« Odpowiedź #26 dnia: 2003-10-05 (Nie), 17:32 »
Pedro: z ciebie to jest arcynaziol przecież. Żebyś mnie tylko kurde nie pobił kiedyś, to by była kapa trochę. :D                    
Tak się teraz przekonuję - w internecie same chuje

Offline _lili_

• +
« Odpowiedź #27 dnia: 2003-10-05 (Nie), 17:34 »
aliis :D , nie namieszalas, bo tak wlasnie jest.. ja juz gdzies o tym pisalam, tylko gdzie to bylo? :D jakby nie bylo, masz racje:))

=> waste.. \'nic nie jest pewne, ale wszystko jest mozliwe\' - nie nawidze tego zdania :D, pewnei ze wzgledu na autorke :| (nauczycielka hiszpanskiego :evil: ), ale czasem musze sie z nim zgodzic :wink: - ale jezeli spodoba mi sie taki \'nienormalny\' to bedzie znaczylo, ze ci \'normalni\' poza odrobina gustu nie maja w sobie nic wiecej.. (tfu, tfu :D)                    

• +
« Odpowiedź #28 dnia: 2003-10-05 (Nie), 20:28 »
lili :) myślisz że tylko My kobiety tak mamy z tym ze czasem dostrzegamy piękno zewnętrzne dopiero po poznaniu? :) czy może mężczyźni też tak mają? :) w co raczej wątpię..bo to typowi wzrokowcy...

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
« Odpowiedź #29 dnia: 2003-10-05 (Nie), 20:32 »
I duże dzieci, to trzeba też dodać. I fajtłapy. I e... co tam jeszcze?                    

• +
« Odpowiedź #30 dnia: 2003-10-05 (Nie), 20:36 »
nie nie ja tego nie powiedziałam Durbik! :) ale chyba nie zaprzeczysz ze jesteście wzrokowcami :|

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
« Odpowiedź #31 dnia: 2003-10-05 (Nie), 20:40 »
A wszyscy murzyni są czarni jednakowo? Jeden więcej, jeden mniej. Tak też jest i z tym \'wzrokowstwem\'                    

• +
« Odpowiedź #32 dnia: 2003-10-05 (Nie), 20:46 »
hmm...a co by było gdyby zakochała się w Tobie świetna dziewczyna(mówię o charakterze) ale była by.. nie za ładna (brzydka!;).. hm hm? :) wszyscy prawie mówią ze nie śa wzrokowcami.. a jak przyjdzie co do czego.....

Offline pedro

• DKMiści
  • +++++
« Odpowiedź #33 dnia: 2003-10-05 (Nie), 21:46 »
Pedro: z ciebie to jest arcynaziol przecież. Żebyś mnie tylko kurde nie pobił kiedyś, to by była kapa trochę. :D

I zagazował jeszcze. Albo powiesił na tych szelkach.                    

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
« Odpowiedź #34 dnia: 2003-10-05 (Nie), 22:13 »
Pedro - Właśnie!

Aliis - każdy przypadek osobno się rozpatruje, na każdy się skłąda wiele czynników. O to w tym moim sarkazmie chodzi.                    

Offline waste

• Magister Cieć
  • Administrator
  • ++++
« Odpowiedź #35 dnia: 2003-10-05 (Nie), 22:34 »
buhehe a jakie to ma znaczenie że mężczyźni są wzrokowcami? trochę się rozminęłaś z pojęciem. ^_^;;; to po prostu pewna cecha, która pozwala facetom obserwować świat trochę inaczej niż kobietom i poznawanie wewnętrznego \"ja\" kobiety nie z tym nic wspólnego. to drugie zależy od wielu czynników (jak już Durbik powiedział).

poza tym... czyżbym wyczuwał tu jakieś śmieszne oskarżenie? buhehe \"wszyscy się zapierają a jak przyjdzie co do czego to...\"? bardzo ciekawe, ja jestem wzrokowcem. uwielbiam patrzeć na kobietę, ubraną, częściowo rozebraną, nagą. sprawia mi to niewysłowioną przyjemność. powiniennem się chyba wstydzić.                    

Offline Saima

• DKMiści
  • +
« Odpowiedź #36 dnia: 2003-10-05 (Nie), 23:30 »
Pierwsze wrazenie- a wiec wyglad..koktakt wzrokowy..na pewno sa bardzo istotne w poznawaniu drugiej osoby. :twisted:  
Przy pierwszej rozmowie z jakims chlopakiem zwracam uwage na to czy jest czysto i schludnie ubrany..na jego dlonie..Moze niektorych to smieszyc..ale zwracam rowniez uwage na uzebienie..ladny usmiech  :smile3:                    
"Pod powierzchnią zmiennych zjawisk wszystko jest jednym"
"Whatever women do they must do twice as well as men to be thought half as good. Luckily, this is not difficult." Charlotte Whitton

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
« Odpowiedź #37 dnia: 2003-10-06 (Pon), 06:27 »
E, nie śmieszy. Matrony w starożytnym Rzymie też patrzyły na uśmiech, jak kupowały murzynów do zabawy. To podobno jakoś się przekłada na potencję.                    

Offline JayZeus

• +
« Odpowiedź #38 dnia: 2003-10-06 (Pon), 07:46 »
No to dobrze, że mam uśmiech od ucha do ucha...  A właśnie, o co chodzi z dziewczynami i dłońmi?  Czyżby jakiś fetysz?  :naugh: Domyślam się, że muszą być zadbane itp...

Aha i co z tą pupą?                    
Ja was kurwa schłopię!!!

Offline TomisH

• +++
« Odpowiedź #39 dnia: 2003-10-06 (Pon), 12:29 »
..na jego dlonie..Moze niektorych to smieszyc..ale zwracam rowniez uwage na uzebienie..ladny usmiech

Ja mam dłonie straszne - robota przy remoncie, gips a i pilnik gdzies mi sie zapodział :bigla: A ząbki też mam niecałkiem wszystkie proste. Czy to znaczy, że żadna mnie nie zachce??  :)

Dłonie - rozumiem, dotyk i te sprawy. Ale chyba nie myślisz obiektywnie. Jak będziemy szukać ideału to się garba dorobimy [or sth :roll:] Pisałem coś o tym w \'tuningu dziewczyn\' :D Chłopa też sobie można \'stuningować\'...

Dłonie można zregenerować a ząbki wyprostować :twisted:                    
-(\(\ ========================= /)/)-
-(._. ) -=-.....The Atomish Bomb......-=- ( ._.)-
(')(')_) ====================== (_(')(')
http://Gamikaze.pl

Offline Saima

• DKMiści
  • +
« Odpowiedź #40 dnia: 2003-10-06 (Pon), 14:38 »
Jak zrozumialam kazdy mial sie tutaj wypowiedziec na co zwraca uwage..wiec nie zajelam zdania w imieniu wszystkich kobiet  ale wyrazilam swoja wlasna opinie :twisted:
Jesli chodzi o dlonie..jesli ktos pracuje fizycznie-jest to zrozumiale, iz jego dlonie nie beda w \"szczytowej formie\"  :wink: Chodzi mi tutaj raczej o zaniedbanie dloni wynikajace z niechlujstwa..nie mycie rak..nie obcinanie paznokci przez mezczyzn  :huh:
Co do zabkow..nie kazdy ma proste..ale sa stosowne aparaty aby je wyprostowac.. :twisted: bardziej przeraza mnie widok zaniedbanych zebow..(brak szczoteczki do zebow itd..wole sie nie rozpisywac :heh: ) ciekawe jest powiazanie \"ladnego usmiechu\" z potencja..o tym nie wiedzialam  :-D ahh ta kobieca intuicja... :wink:                    
"Pod powierzchnią zmiennych zjawisk wszystko jest jednym"
"Whatever women do they must do twice as well as men to be thought half as good. Luckily, this is not difficult." Charlotte Whitton

Offline Flecik

• Bogini-Dziecko
  • ++
« Odpowiedź #41 dnia: 2003-10-06 (Pon), 17:05 »
heh
najpierw cytacik;p \"Mężczyzna zakochuje się patrząc na kobietę. Kobieta - słuchając mężczyzny.\"
Wybrałam sylwetkę. Ale to nie jest cała prawda. Zwracam uwagę na bardzo różne rzeczy...czasem aż się dziwię sama sobie ^^\". Praktycznie każdy człowiek jest w stanie mnie czymś zainteresować, choć muszę przyznać że najłatwiej to przyjdzie wysokiemu brunetowi o sylwetce \"marchewki\" (szerokie ramiona, wąskie biodra i długie nogi)^^\' no i wydało się ;p .
Co do tego dlaczego kobiety zwracają uwagę na dłonie (bo prawdą jest, że wiele zwraca) oprócz tego co wyjaśniła Saima to jak dziewczyna sobie wyobrazi, że ma ją facet dotknąć takimi zaniedbanymi łapkami to może jej się zawartość rzołądka przestraszyć i usiłować uciec.                    
Forever isn't an amount of time, but a place in your heart.

Offline _lili_

• +
« Odpowiedź #42 dnia: 2003-10-06 (Pon), 20:15 »
jak dziewczyna sobie wyobrazi, że ma ją facet dotknąć takimi zaniedbanymi łapkami to może jej się zawartość rzołądka przestraszyć i usiłować uciec.

nie mowiac juz o samej dziewczynie :wink:                    

Offline JayZeus

• +
« Odpowiedź #43 dnia: 2003-10-06 (Pon), 20:50 »
(...) wysokiemu brunetowi o sylwetce \\\"marchewki\\\" (szerokie ramiona, wąskie biodra i długie nogi)^^\' no i wydało się ;p .  

Okej... sprawdźmy...

1)Wzrost (188 cm) - JEST
2)Brunet - JEST
3)Wąskie biodra - SĄ
4) Długie nogi - SĄ
5) Szerokie ramiona - BĘDĄ - (pracuję nad tym...)

Hej, jestem *prawie* w twoim typie!                    
Ja was kurwa schłopię!!!

Offline Jajo

• +
« Odpowiedź #44 dnia: 2003-10-06 (Pon), 21:22 »
heh  
najpierw cytacik;p \\\"Mężczyzna zakochuje się patrząc na kobietę. Kobieta - słuchając mężczyzny.\\\"

Jak powiem, ze mam inaczej to bede jakis bardzo odosobniony? ;) I jeszcze jedno - to wtedy dobrze czy zle? :roll:                    
A strong man doesn't need to read his future. He makes his own.

Offline Flecik

• Bogini-Dziecko
  • ++
« Odpowiedź #45 dnia: 2003-10-06 (Pon), 23:46 »
(...) wysokiemu brunetowi o sylwetce \\\"marchewki\\\" (szerokie ramiona, wąskie biodra i długie nogi)^^\' no i wydało się ;p .  

Okej... sprawdźmy...

1)Wzrost (188 cm) - JEST
2)Brunet - JEST
3)Wąskie biodra - SĄ
4) Długie nogi - SĄ
5) Szerokie ramiona - BĘDĄ - (pracuję nad tym...)

Hej, jestem *prawie* w twoim typie!

hmmm jakie prawie? @.@ ;)

Jak powiem, ze mam inaczej to bede jakis bardzo odosobniony?  I jeszcze jedno - to wtedy dobrze czy zle?

wiesz... wyjatki potwierdzaja regule :) a czy to dobrze? chyyba tak - szczegolnie dla ciebie - piekno jak wiadomo(?) przemija                    

Offline JayZeus

• +
« Odpowiedź #46 dnia: 2003-10-07 (Wto), 00:43 »
hmmm jakie prawie? @.@ ;)

No prawie, bo caly czas pracuje nad szerokoscia moich ramion.  Miesiac, dwa, i stane sie \"marchewka\".  Hu Ha!                    
Ja was kurwa schłopię!!!

Offline waste

• Magister Cieć
  • Administrator
  • ++++
« Odpowiedź #47 dnia: 2003-10-07 (Wto), 09:29 »
ho ho. no to się kolega się dowartościował. ;PPP

(ze mnie tam nędzna marchewka choć dosyć wysoka,. ale przynajmniej nie mam zadatków na mięsień piwny. o! to jest powód do radości ;P)                    

Offline Flecik

• Bogini-Dziecko
  • ++
« Odpowiedź #48 dnia: 2003-10-07 (Wto), 11:08 »

No prawie, bo caly czas pracuje nad szerokoscia moich ramion.  Miesiac, dwa, i stane sie \\\"marchewka\\\".  Hu Ha!

heh... czy wtedy dodasz marchewkę do avka @.@ ;p  :lol:
o! to jest powód do radości

i dumy ;)

(BTW niektorzy faceci maja to szczescie, ze nie musza byc umiesnieni - rzeczona figure maja w prezencie od natury)                    

Offline waste

• Magister Cieć
  • Administrator
  • ++++
« Odpowiedź #49 dnia: 2003-10-07 (Wto), 16:02 »
no ja się na temat własnej figury nie wypowiadam, bo byłoby to wyjątkowo subiektywne zdanie. ja się sobie podobam, w tym sensie że nie mam kompleksów (chociaż pewną próżność czasem zauważam ;P), a to jest chyba najważniejsze.

BTW jedyne dwie oceny jakie słyszałem były od kobiet, którym w tym względzie nie ufam nic a nic (rzartobliwe określenie rzecz jasna), bo ich ocena również jest zapewne subiektywna. ;PPP                    

Offline JayZeus

• +
« Odpowiedź #50 dnia: 2003-10-07 (Wto), 18:51 »
ho ho. no to się kolega się dowartościował. ;PPP

E tam się dowartościował...  Bez pracy nie ma kołaczy.  Jak się lata na siłkę 3 dni w tygodniu i w dni pomiedzy gra w tenisa, to trudno coby dobrze nie wyglądać!  :sprit:

heh... czy wtedy dodasz marchewkę do avka @.@ ;p  

A pewnie!                    
Ja was kurwa schłopię!!!

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
« Odpowiedź #51 dnia: 2003-10-09 (Czw), 08:27 »
Hmm
1)Wzrost (188 cm) - no chyba wysoki
2)Brunet - to znaczy ze czarne wlosy? jesli tak to jest :D
3)Wąskie biodra - no nie ma, moze kiedys, na wadze trace
4) Długie nogi - mysle ze sa
5) Szerokie ramiona - waskie nie sa, te pare lat silowni swoje zrobilo, ale trzeba by potrenowac znowu bo flaczeje
Mi sie wydaje ze jest tak ze najpierw sie kogos widzi wiec na to zwracamy uwage, jesli osoba nas nie odstrasza wygladem to mozna pogadac i ocenic wnetrze. A przynajmniej ja tak mam.                    

Offline Flecik

• Bogini-Dziecko
  • ++
« Odpowiedź #52 dnia: 2003-10-09 (Czw), 12:28 »
Mi sie wydaje ze jest tak ze najpierw sie kogos widzi wiec na to zwracamy uwage, jesli osoba nas nie odstrasza wygladem to mozna pogadac i ocenic wnetrze. A przynajmniej ja tak mam

tez tak uwazam i to wcale nie znaczy, ze dla takich osob wyglad jest najwazniejszy, poprostu nie jest tak calkiem bez znaczenia...                    

Offline tymbeer

• +++
« Odpowiedź #53 dnia: 2003-10-09 (Czw), 17:29 »
A ja jestem maly... bzytki, a i tak zawsze jakas zakreci za mna oczami. :lol:                    
...

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
« Odpowiedź #54 dnia: 2003-10-09 (Czw), 17:36 »
BŻYTKI? OMFG!                    

Offline tymbeer

• +++
« Odpowiedź #55 dnia: 2003-10-09 (Czw), 17:40 »
Ech, durbik... To mialo byc seplenienie... :|
Bzytki, bsytki... Rozumiec? :P

I bez takich offow. :twisted:

A zeby nie bylo ze ja sam wale...

Cytat z jakiegos forum.
Ania:
Hej! Dziewczyny tak do 16 roku życia zwracają uwagę głównie na wygląd! Bez zalamywania!!! Dobra gadka ( troszkę bajeru) i masz dziewczynę. Twój wygląd nie jest ważny - przynajmniej dla tej mądrzejszej części przeciwnej płci! Pozdrawiam
 :buhaha:

Ok :D
||
V                    
...

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
« Odpowiedź #56 dnia: 2003-10-09 (Czw), 17:42 »
To uprzedzaj, że to żart. Ja już nie takie rzeczy widziałem. Np. u Sybera.                    

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
« Odpowiedź #57 dnia: 2003-10-09 (Czw), 18:39 »
Czy ty cos sugerujesz zioms o tow. syberze?                    

• +
« Odpowiedź #58 dnia: 2003-10-09 (Czw), 20:41 »
czy Panie na forum zauważyły ze Panowie tutaj sporo piszą ? :) Panom serdecznie dziękujemy za zainteresowanie tematem i podziwiamy :-)

Offline _lili_

• +
« Odpowiedź #59 dnia: 2003-10-09 (Czw), 20:58 »
:> tym, wytlumacz mi prosze dowcip tkwiacy w tym cytacie, bo chyba nie skojarzylam :-D

.. a panowie.. hmm..  no pisza.. pisza, podaja wymiary... :wink:
aliis.. to z tego powodu ten podziw? :wink: (to nie jest sarkazm, aluzja, ironia ani zadne pochodne.. w zadnym razie.. tak tylko pytam z ciekawosci:] :wink: )