Off-Topic > Literatura

to co akurat czytamy C.D.

(1/354) > >>

Flecik:
[shadow=blue:3cc69e856d]tiaaa... ni mniej ni wiecej tylko kontynuacja widomego topicu - na nim wciaz jakies bledy sa wiec... zapraszam tutaj :)[/shadow:3cc69e856d]

Ja ostatnio przeczytalam \"Łowcę snów\" Kinga. Świetna książka. Dotychczas najlepiej podobała mi sie \"Podpalaczka\" tegoż autora lecz teraz stawiam Łowcę na równi z nią (od razu uprzedzam, że zbyt wiele jego książek nie czytałam, co powoli nadrabiam)                    

Simon:
Prokopiusz z Cezarei \"Historia Sekretna\", całkiem wciągające, jeśli ktoś lubi takie książki.                    

ble:
Aldonis Huxley - \"Nowy wspaniały świat\",  a wcześniej \"Mały książe\", i \"Horse Whisperer\"                    

Keiran:
Sluga Bozy - w koncu nabylem i przeczytalem. dobre dobre, ale szkoda ze 3 z 5 opowiadan czytalem juz wczesniej.
Misja Blazna - kontynuacja trylogii o skrytobojcy, swietne fantasy. polecam.
The Acquitaine Progression - conspiracy thriller Ludlum\'a, czytalem w oryginale wiec nie znam polskiego tytulu. Ksiazka raczej srednia i troche przewidywalna.                    

zan:
camus, \"upadek\". \'dzuma\' okazala sie wspaniala ksiazka, wiec siegam po cos wiecej pana Alberta                    

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej