Autor Wątek: Mój Struggle Forumowy  (Przeczytany 3543 razy)

Offline Biernath_J

• +
Mój Struggle Forumowy
« dnia: 2003-09-21 (Nie), 22:35 »
Witam szanownych państwa.

Chciałbym zaznajomić kolegów i koleżanki piszących na tym forum z moją unikatową sytuacją.

Dziś będąc na forum spojrzałem na swój postcount i ujrzałem \'666\'. Nie muszę chyba dodawać jak bardzo mnie to ucieszyło, i jak pięknie to wygląda z moim avatarem, podpisami itd itd. Uznałem to za omen z nieba i dzieło sztuki i postanowiłem zostawić nienaruszone.

Postanowiłem więc stworzyć nowy profil, a tamten zacementować (tj. poprosić o zamknięcie dożywotnie), aby zdobił to forum już na wieki. I tu rodzi się \'problem\'. Podobno coś takiego spowoduje totalny chaos na forum, i mój nowy profil został przez admina natychmiastowo zamknięty, zanim go nawet ukończyłem (byłem w trakcie doskonalenia avatara).

Tak więc stoję tu przed wami niczym przed Trybunałem i pytam: czy ja tak wiele chcę? Czy to tak trudno zaakceptować? Czy to co chcę zrobić jest tak straszliwie złe? Ja nie widzę żadnego żadnego ŻADNEGO problemu. Może poza tym że ktoś (pewnie Olhado) wykopał mi 2 posty niszcząc trzy szóstki tym samym obłupując mój pomnik. Treraz mi 1 post został do 666 znowu i jest to ten właśnie post.

Panowie i Panie! Sądźcie mnie! I albo dajcie mi mieć swój pomnik i zacząć od nowa, albo niech pójdę na jakieś forum gdzie władze nie będą tak tępić sztuki religijnej wyzwolonej (jak z PRL tępili).
« Ostatnia zmiana: 2008-11-25 (Wto), 13:38 wysłana przez sah »
Aż wreszcie nadchodzi ten dzień
Kiedy trzeba urwać sobie głowę
I trzymać ją mocno
Mocno
Zaciśniętą pięścią

Żeby Uwierzyli

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
Mój Struggle Forumowy
« Odpowiedź #1 dnia: 2003-09-21 (Nie), 22:38 »
Zdaniem moim do prośby rzeczonego przychylić się należy, albowiem chaosu to spowodować nie może! Bo gdzież znajdzie się taki drugi podupcony co będzie chciał przy owej liczbie profile mnożyć? Toć jedna jaskółka wiosny nie czyni. Moją kreskę daję więc za powołaniem do egzystencji NeoBiernatha.

Umarł buc, niech żyje buc!                    
Tak się teraz przekonuję - w internecie same chuje

Offline Funeral

• DKMiści
  • +
Mój Struggle Forumowy
« Odpowiedź #2 dnia: 2003-09-21 (Nie), 22:38 »
ja tak sobie myśle, że to zacne z jego strony tak gloryfikować tą liczbe!
niezmienia to faktu, że tym haniebnym czynem chciał wprowadzić chaos z matematycznie doskonałe i przecyzyjnie poukładane forumowe szeregi!
takim zdradzieckim postępkom mówimy surowe nie!

chociaż durb słusznie prawi, umarł buc niech żyje buc! dać mu szanse!                    
Następnym razem to może być twój braciszek! Diabelski Krąg Księga II: Świeża Krew, str III obr 15

Offline Olhado256

• +++++
Mój Struggle Forumowy
« Odpowiedź #3 dnia: 2003-09-21 (Nie), 22:47 »
Oj podupcyło tego satanopozera, całkiem podupcyło.

Jeśli masz BJ z tego powodu na inne forum iść (szantażysta jeden...), to miej sobie durny pomnik. Ale pomysł uważam za właśnie taki - durny, niepotrzebny, pozerski i wprowadzający zamieszanie.                    
w stanie spoczynku
JID: Olhado256@histeria.pl

Offline Funeral

• DKMiści
  • +
Mój Struggle Forumowy
« Odpowiedź #4 dnia: 2003-09-21 (Nie), 22:50 »
brawo, brawo! pierwszy pomnik na forum! to się chwali!
masz bj co chciałeś, ty podubcony satanopozerze (ROTFL)!                    
Następnym razem to może być twój braciszek! Diabelski Krąg Księga II: Świeża Krew, str III obr 15

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
Mój Struggle Forumowy
« Odpowiedź #5 dnia: 2003-09-21 (Nie), 22:51 »
Takim Olhado cię lubimy: bez poczucia humoru, rozbrajającym i śmiertelnie przewrażliwionym niczym Giertych podczas debaty o polskości Savera.                    

Anonymous

• Gość
Mój Struggle Forumowy
« Odpowiedź #6 dnia: 2003-09-21 (Nie), 22:53 »
A zamieszania wprowadzi to tyle co real player w moim systemie                    

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
Mój Struggle Forumowy
« Odpowiedź #7 dnia: 2003-09-21 (Nie), 22:55 »
LOL

(that gag killz meh)                    

Offline sah

• Administrator
  • ++++
Mój Struggle Forumowy
« Odpowiedź #8 dnia: 2003-09-21 (Nie), 23:11 »
Real Player ma spyware. I wcale nie \'spojrzałeś\' na postcunt, powiedziałem ci o tym przez gg. ;)

A co do sprawy profilu - to myślę że każdy powinien mieć prawo do takich rzeczy. Nie bądźmy tacy oficjalni i dajmy innym trochę radości, o. Nie cementuj profilu BJ, może kiedyś jakieś posty polecą przez przypadek i będziesz mógł wrócić do niego żeby co-nieco poprawić.                    

Anonymous

• Gość
Mój Struggle Forumowy
« Odpowiedź #9 dnia: 2003-09-21 (Nie), 23:14 »
Czytaj: nastatsować :)

Zauważyłem to 666 wcześniej ziom, potem zapomniałem o tym zupełnie, i przypomniał mi o tym najpierw Durbik a potem ty. A no i oczywiście to Olh obłupał mi szóstkę w DKMie, jak najbardziej słusznie tym razem.                    

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
Mój Struggle Forumowy
« Odpowiedź #10 dnia: 2003-09-21 (Nie), 23:14 »
killz me still. A co mi wyszpieguje? Numer konta w curyhó? lol.                    

Anonymous

• Gość
Mój Struggle Forumowy
« Odpowiedź #11 dnia: 2003-09-22 (Pon), 00:45 »
Opera też ma spyware i jakoś nie gibniecie przez to.

W ogóle dziwne rzeczy mi tu ludzie mówią... np. Olhado ostrzegł mnie żebym czasem  na DKM nie oceniał ponownie utworów... może zaraz ktoś powie że zrobiłem drugi profil żeby mi łatwiej doubleposty uchodziły? Ludzie! Tu chodzi tylko o symbol kurde no, nie będę przecież odpisywał tym profilem na tematy założone przez tamten na zasadzie:

(bj) - o macie tu taki fajny kawałek bardzo andegrandowy
(neobj) - łooooo ale mega kawałek dałeś szefie, 1000/6!

ew:

(bj) - kto jest za tym że xcom:tftd rządzi wszystkimi grami na świecie?
(neobj) - jaaaaaa! jaaaaaaaa! jesteś mega ziom!
(neoneobj) - i jaaaa i jaaaaaaaa! prowadź nas mistrzu!                    

Offline Olhado256

• +++++
Mój Struggle Forumowy
« Odpowiedź #12 dnia: 2003-09-22 (Pon), 00:58 »
Takim Olhado cię lubimy: bez poczucia humoru, rozbrajającym i śmiertelnie przewrażliwionym niczym Giertych podczas debaty o polskości Savera.

Popatrz w prawy górny róg mojego posta. Tam są takie przyciski ładne, jeden z nich powinien się nazywać \"ignoruj\". Wciśnij i po kłopocie.                    
w stanie spoczynku
JID: Olhado256@histeria.pl

Anonymous

• Gość
Mój Struggle Forumowy
« Odpowiedź #13 dnia: 2003-09-22 (Pon), 01:53 »
Ale zupełnie bez sensu mu odpowiedziałeś, przecież on powiedział że takim cię LUBIMY. To po co wciskać ignore? Szczególnie że tym postem potwierdziłeś że \'olhado256 functioning at peak\'                    

Offline pshemozz

• +++++
  • Kurwa dupa abecadło
Mój Struggle Forumowy
« Odpowiedź #14 dnia: 2003-09-22 (Pon), 08:34 »
BJ - nie ma mowy. Jest to zgoła bardziej niz bez sensu. Tym bardziej że może nadejśc taki moment, że zostanie usunięty jeden temat w którym BJ się wypowiadał i już założenia szlag trafi. Poza tym jest to naprawdę zbędne. Temat zamykam a konto NeoB dezaktywuję.

PS. Samego użytkownika usunę za kilka dni.                    

I chuj