Off-Topic > Pogawędki

Wilq! buce ;)

<< < (15/16) > >>

Steffek:
Tamto to był "Wilq: Negocjator", krótkometrażowa animacja. Taka w sumie średnia IMO raczej.
Teraz jak już tam nauczyli się w miarę tego Wilqa animować to poszli za ciosem i robią cały sezon serialu, chyba 7 odcinków z tego co pamiętam. Na razie kończą trzeci. Jakościowo to co pokazali na tym spotkaniu w ramach Festiwalu Animator w Poznaniu, jest kilka razy lepsze od tamtej krótkometrażówki. Naprawdę szykuję się kawał dobrego materiału w starym wilqowym stylu. Ale pewnie jeszcze z rok trzeba będzie poczekać na efekty.

Keiran:
Mąderek też kiedyś kończył Stars in Black robić. Nawet ze 3 razy ogłaszał, że tuż tuż. Także - póki nie zrobią to się wstrzymam z oczekiwaniem.

Steffek:
No siema wariaty. Wyszedł już ten cały anim-Wilq. Można se oglądać. Tylko trzeba dziadowską Iplę wykupić bo jak nie to tylko odcinek 0 "Negocjator" jest, czyli to co kiedyś tam było, ale chyba trochę ulepszyli. No tak czy owak trzeba mieć Iplę póki co by widzieć prawilne odcinki. Ja jeszcze nie widziałem.

Tutej: https://www.ipla.tv/wideo/serial/Wilq-Superbohater/

Pozdrawiam serdecznie.

Keiran:
ipla? kurwa polsat. jakby nie mogli jakiejs ludzkiej platformy uzyc. 2 dychy za 30 dni dostepu do wilq. bes sęsu.

Steffek:
No lipa panie. Ale trafiła mi się właśnie okazja lepsza 6x niż ten cały słynny black friday i wyłapałem na facebooku wydarzenie z lokalnego kina (Poznań, muza) na projekcję całego sezonu w kinie za... 8 zł. Szkopuł, że w grudniu, ale spokojnie sobie poczekam.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej