Autor Wątek: twoja kategoria  (Przeczytany 8470 razy)

Offline SeeM

• +
twoja kategoria
« dnia: 2003-09-18 (Czw), 22:06 »
skoro mamy tutaj ludzi, którzy już to przeszli, jak czytam, to może króciutki topic kontrolny; nasi jadą do Iraku to musi ktos ich przecież tu zastąpić, czyli przy okazji się okaże kogo może za tydzień zabraknąć na naszym forum (czytaj: na dworcu głównym... :wink: )
szzcerze mówiąc to nie wiem nawet czy to poprawna lista, ale jakby co to zmienię, albo zmieni którys z modów
a się pochwalę - czemu nie? http://republika.pl/seemlukasz/kat.jpg                    
emerytowany skryba BCK
Secondary Electron Emission Mass Spectroscoper

Offline Biernath_J

• +
twoja kategoria
« Odpowiedź #1 dnia: 2003-09-18 (Czw), 22:28 »
Ja mam kategorię A z dwoma paragrafami - na oczy i kręgosłup. Więc nici z iraku - tam trzeba mieć czystą A... a szkoda, bo żołd płacą dobry, a języki znam itd... :(                    
Aż wreszcie nadchodzi ten dzień
Kiedy trzeba urwać sobie głowę
I trzymać ją mocno
Mocno
Zaciśniętą pięścią

Żeby Uwierzyli

Offline sah

• Administrator
  • ++++
twoja kategoria
« Odpowiedź #2 dnia: 2003-09-18 (Czw), 22:30 »
A szkoda, poznałbyś jakieś prawdziwe życie zamiast siedzieć przy komputerze ciągle, hehe. Wyłączać mi ten komputer!

Mam A. Nie wiem czy z paragrafami czy bez - ale myślę że na oczy mógłbym załatwić coś. A kręgosłup? Muszę się za jakąś jogę zabrać czy coś.                    

Offline [omega]

• ++
twoja kategoria
« Odpowiedź #3 dnia: 2003-09-18 (Czw), 22:43 »
Kat. A par.13, pkt 2 i tyle - za oczka przytepione nieco. - wyslali mnie do okulisty a jak worcilem z papierem to powiedzieli : \"i trzeba bylo udawac? oczy zdrowe\"
Kumpel dostal przy mnie cosik takiego
\"bla bla bla, z powodnu, nadwagi, plaskostopia, tatuazy na przedramionach, ran po samookaleczeniach, uszkodzenia sluchu, opieki przychodni psychoanalitycznej or shit i czegos jeszcze kat E.\"                    

C1

Offline Olhado256

• +++++
twoja kategoria
« Odpowiedź #4 dnia: 2003-09-18 (Czw), 22:48 »
A. Kurde gdzieś posiałem tą karteczkę, ale pięć paragrafów tam mam. A i tak A dostałem. W sumie to się cieszę, z D bardzo ciężko pracę dostać. Znajomy sobie załatwił D, a potem pisał podania o ponowne przebadanie, żeby go do pracy przyjęli.                    
w stanie spoczynku
JID: Olhado256@histeria.pl

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
twoja kategoria
« Odpowiedź #5 dnia: 2003-09-18 (Czw), 22:51 »
A, z paragrafem na oczy.                    
Tak się teraz przekonuję - w internecie same chuje

Offline pedro

• DKMiści
  • +++++
twoja kategoria
« Odpowiedź #6 dnia: 2003-09-18 (Czw), 22:56 »
Olhado, nie możesz mieć 5 paragrafów i \"A\". Bo za 4 automatycznie dostajesz \"B\". \"A\" można mieć maksymalnie z 3 paragrafami. Tak jak ja mam. Na oczy wszystko. Kurwa, kurwa, kurwa...                    

Offline Olhado256

• +++++
twoja kategoria
« Odpowiedź #7 dnia: 2003-09-18 (Czw), 23:34 »
Olhado, nie możesz mieć 5 paragrafów i \"A\". Bo za 4 automatycznie dostajesz \"B\". \"A\" można mieć maksymalnie z 3 paragrafami. Tak jak ja mam. Na oczy wszystko. Kurwa, kurwa, kurwa...

Noż kurde znajdę kartkę i zeskanuję. Możliwe, że nie mam 5, tylko 4. Ale z pewnością nie 3.                    
w stanie spoczynku

Offline Diabellus

• DKMiści
  • ++
twoja kategoria
« Odpowiedź #8 dnia: 2003-09-19 (Pią), 06:20 »
A ja mam A bez zadnego paragrafu. Ale i tak najlepiej ma Gnomik, ktoremu to dali krzywy kregoslup i plaskostopie a nawet go niezbadali :D:D .                    
I chuj.

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
twoja kategoria
« Odpowiedź #9 dnia: 2003-09-19 (Pią), 06:36 »
Może wyglądał im na szatanowca.                    

Offline morgurth

• ++
twoja kategoria
« Odpowiedź #10 dnia: 2003-09-19 (Pią), 08:30 »
lol... mam A, ale teraz jak mam klinicznie udowodniony tylozmyk to mozliwe ze woja mam z glowy (jesli przy czyms takim  pojde do woja, to wozek inwalidzki murowany)                    

Offline pshemozz

• +++++
  • Kurwa dupa abecadło
twoja kategoria
« Odpowiedź #11 dnia: 2003-09-19 (Pią), 08:38 »
A ja mam czyściutką A, nie pomogło udawanie wariata, sikanie na komisję ani żadne inne podchody :D :D :D                    

I chuj

Offline Simon

• +
twoja kategoria
« Odpowiedź #12 dnia: 2003-09-19 (Pią), 10:17 »
A z biletem do Iraku  :wink:                    

Offline TomisH

• +++
twoja kategoria
« Odpowiedź #13 dnia: 2003-09-19 (Pią), 10:27 »
A. A...le na studiach jestem jeszcze z cztery lata [co najmniej...] :D                    
-(\(\ ========================= /)/)-
-(._. ) -=-.....The Atomish Bomb......-=- ( ._.)-
(')(')_) ====================== (_(')(')
http://Gamikaze.pl

Offline Kokeeno

• ++
twoja kategoria
« Odpowiedź #14 dnia: 2003-09-19 (Pią), 15:28 »
A, §13.2 (ale przeniesiony do rezerwy, psiamać, bez stopnia - to ja teraz będę chochlik)

P.S.
Kategoria B jest tymczasowa - na maksymalnie 24 miesiące...

P.P.S.
A z tym Irakiem to jest tak, że co najwyżej służba zasadnicza pojechała tam z własnej woli, bo zawodowi z odpowiednich jednostek dostali \"propozycję nie do odrzucenia\"... A swoją drogą cholernie mało im płacą za narażanie własnego życia (dla porównania mogę dodać, że gdybym nadal siedział w Korei, to zarabiałbym mniej więcej tyle, to nasz pułkownik w Iraku - tyle, że w Seulu raczej nie groziło mi wejście na minę, czy ostrzelanie przez amerykańskich sojuszników...)                    
"Live For The Moment"
Ólóbiony małpiszon Jedi Temple

Offline gramisan

• ++
twoja kategoria
« Odpowiedź #15 dnia: 2003-09-19 (Pią), 15:39 »
A ja mimo mojego młodego wieku(w końcu mam jeszcze te 2-3 lata przed sobą zanim dostanę pierwszą karteczkę :wink: ), znam już swoją kategorię. Jest nią D, przynajmniej tak zapewnia mnie mój okulista(który był jeszcze do niedawna wojskowym :D ).                    
"Non omnis moriar"

Reset-Forever - kultowy zin

Offline Crask

• ++
  • Papapishu
twoja kategoria
« Odpowiedź #16 dnia: 2003-09-20 (Sob), 01:02 »
Ja mam swoją kategorię A od dwóch lat z kawałkiem i nadal jestem w fazie grania w kotka i myszkę z WKU. W czerwcu skończyłem dwuletnie policealne więc teraz gadom na złość poszedłem na studia, wyżej wymienione trwają 3,5 roku więc będe się musiał dość ostro nagimnastykować żeby robić je przez najbliższe siedem lat :D Nie chcę do wojska bo mi dranie każą biegać i włosy mi obetną... Jedyna zaleta służby wojskowej to to że dają broń do ręki, ale niestety nie wolno strzelać do ludzi, a do tarczy to nie to samo.                    
"Obvious with hindsight !"

Offline Kokeeno

• ++
twoja kategoria
« Odpowiedź #17 dnia: 2003-09-20 (Sob), 06:12 »
Ja mam swoją kategorię A od dwóch lat z kawałkiem i nadal jestem w fazie grania w kotka i myszkę z WKU. W czerwcu skończyłem dwuletnie policealne więc teraz gadom na złość poszedłem na studia, wyżej wymienione trwają 3,5 roku więc będe się musiał dość ostro nagimnastykować żeby robić je przez najbliższe siedem lat :D Nie chcę do wojska bo mi dranie każą biegać i włosy mi obetną... Jedyna zaleta służby wojskowej to to że dają broń do ręki, ale niestety nie wolno strzelać do ludzi, a do tarczy to nie to samo.

Jeśli myślisz, że skończenie 27 usuwa potrzebę służby wojskowej, to się głęboko mylisz - bo tak jest, ale tylko, gdy nie powołanie do wojska nastąpiło z winy WKU (bo ktoś zapomniał przesłać Ci bilet)... Z drugiej strony, nikt nie ma pojęcia jakie przepisy będą za 7 lat - może każą odrabiać zsw na studiach (a dokładniej w przerwie między semestrem letnim a zimowym?)                    
"Live For The Moment"

Offline Loco

• +
twoja kategoria
« Odpowiedź #18 dnia: 2003-09-21 (Nie), 00:41 »
A ja za same oczy mam D. Przyniosłem wszystkie możliwe papiery dowodzące, że jestem półślepy i że cierpię na rozmaite inne nieprzyjemności. Do tego trochę aktorstwa i voila! Gdyby nie to, dostałbym A jak nic - jestem wysoki, dobrze zbudowany, rześki i mam tylko jeden cel! Oczyścić twoją muszlę klo... zaraz... to chyba nie to...                    
"Chcę wyrwać mu serce i go nim nakarmić (o Lennoksie Lewisie). Chcę zabijać. Chcę rozpruwać ludziom brzuchy i pożerać ich dzieci" - Mike Tyson

Offline Olhado256

• +++++
twoja kategoria
« Odpowiedź #19 dnia: 2003-09-25 (Czw), 22:23 »

Noż kurde znajdę kartkę i zeskanuję. Możliwe, że nie mam 5, tylko 4. Ale z pewnością nie 3.

Ha! Jednak mam 4:

co jak widać wcale nie przeszkodziło dostać kategorię A.                    
w stanie spoczynku

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
twoja kategoria
« Odpowiedź #20 dnia: 2003-09-25 (Czw), 22:36 »
Co to ostatnie to jest, cholera? Pryszcze? (lol) Wygląda jak słowo TRĄDZIK.

Btw, jaką masz wadę wymowy? Ja źle mówię \'r\' na przykład, a mi nie wpisali wady.                    

Offline Kokeeno

• ++
twoja kategoria
« Odpowiedź #21 dnia: 2003-09-25 (Czw), 23:01 »
Olhado =] Trzeba było zadeklarować się jako biseksualista (bo pierdolisz przełożonych  :wink: ) - takich nie biorą...                    
"Live For The Moment"

Offline Yahu

• +
twoja kategoria
« Odpowiedź #22 dnia: 2003-09-25 (Czw), 23:07 »
Ja jestem szczesliwym posiadaczem kategorii D chciaz jestem chodzacym przykladem zdrowia i doskonalej kondycji fizycznej. Nie pytajcie mnie jak to sie stalo, ze WKU uznala mnie za niezdolnego do sluzby wojskwej, bo i tak wszystkiemu zaprzecze ;)
Chcialbym jeszcze tylko obalic jeden mit, mianowicie Olhado256 strasznie sie mylisz, mowiac, ze bardzo ciezko dostac prace z kategoria D. Ja od czasu otrzymania owej kategorii, trzekrotnie zmienialem miejsce pracy i  ani razu nie mialem najmniejszego problemu z zatrudnieniem. Malo tego, nikt nawet nie pytal mnie jaka kategorie posiadam, a juz tym bardziej nie zagladal mi w ksiazeczke wojskowa. Przeciez i tak wiekszosc zainteresowanych Twoim zdrowiem pracodawcow nakazuje Ci wykonanie badan i na ich podstawie (o ile jest to konieczne) podejmuje decyzje o Twoim zatrudnieniu. Tak wiec, jezeli nie chcesz pracowac w policji lub np. w strazy pozarnej, nikt nie bedzie pytal Cie o kategorie wojskowa. Powiem wiecej, czasami kat. D moze sie okazac Twoim atutem w walce o jakas posade, poniewaz w mlodym wieku masz jusz uregulowany stosunek do sluzby wojskowej i potencjalny pracodawca nie bedzie musial sie martwic kogo zatrudnic na Twoje miejsce w przypadgu sciagniecia Ciebie przez wojsko. Tak wiec opowiesci o zmniejszaniu prawdopodobienstwa zatrudnienia z powodu otrzymania kategorii D, mozna wlozyc miedzy bajki.                    
Życie To Nie Bajkał.

Offline Kokeeno

• ++
twoja kategoria
« Odpowiedź #23 dnia: 2003-09-25 (Czw), 23:20 »
Yahu =] Potwierdzam, nigdzie (poza jakimiś wyjątkami) nie trzeba wpisywać swojej kategorii, w CV zadowalam się stwierdzeniem \"Uregulowany stosunek do służby wojskowej\" (co prawda taki stosunek to ja zawsze miałem olewający - nieco to perwersyjne, ale  :twisted: )

No i te wyjątki - wybij sobie z głowy wyższe stanowisko państwowe bez odbębnionej służby wojskowej (ale to takie bagno, że normali ludzie się tam nie pchają...)                    
"Live For The Moment"

Offline SeeM

• +
twoja kategoria
« Odpowiedź #24 dnia: 2003-09-25 (Czw), 23:36 »
\"Uregulowany stosunek do służby wojskowej\"

heh, no i ja to samo
czasem się ktos spyta o kategorię, ale i tak widać, że to wszystkim wisi                    
emerytowany skryba BCK
Secondary Electron Emission Mass Spectroscoper

Offline Olhado256

• +++++
twoja kategoria
« Odpowiedź #25 dnia: 2003-09-26 (Pią), 00:19 »
Durbik =] no, bo to jest trądzik :lol: . W jaki sposób trądzik wpływa na zdatność do służby wojskowej - to wie chyba tylko komisja. A wada wymowy? Jąkam sie.                    
w stanie spoczynku

Offline adams_no1

• +
twoja kategoria
« Odpowiedź #26 dnia: 2003-09-26 (Pią), 11:02 »
Ja tez mam A ale jeszcze sobie postudiuje wiec chyba sie z wojskiem nie spotkam :D                    
Pozdrawiam.

Seriale i Kreskówki
Antygon Blog

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
twoja kategoria
« Odpowiedź #27 dnia: 2003-09-26 (Pią), 22:02 »
Kategoria A z kilkoma parafkami:
-skrzywienie kregoslupa
-oczy
-cos tam jeszcze chyba
skoncyzlem liceum i teraz sobie postudiuje troche, a moze w trakcie pojde na to przeszkolenie krotkie, czemu by nie.                    

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
twoja kategoria
« Odpowiedź #28 dnia: 2003-10-01 (Śro), 16:11 »
ja już drógi rok mam B z odroczeniem na 6 m-cy a na komisji byłem tylko 2 razy :D                    
"Nikt nie powinien kwestionować wiary innych, bo żadna istota ludzka nie może oceniać dróg Boga."   ﻄ °ﮯﮦ

Offline Tomi Li Drzons

• +
twoja kategoria
« Odpowiedź #29 dnia: 2003-10-01 (Śro), 16:58 »
Kat. A.

Nic dodac nic ujac ;)                    
Bytka abo ne bytka to je zapytka

\"Vaya con dios\"

Offline TomisH

• +++
twoja kategoria
« Odpowiedź #30 dnia: 2003-10-16 (Czw), 14:26 »
Te, ludziska. A jak to jest w końcu z kategorią i studiami? Trzeba co roku do WKU chodzić, czy odraczają na całych 5 lat?  :x                    
-(\(\ ========================= /)/)-
-(._. ) -=-.....The Atomish Bomb......-=- ( ._.)-
(')(')_) ====================== (_(')(')
http://Gamikaze.pl

Offline tomcatek

• +
twoja kategoria
« Odpowiedź #31 dnia: 2003-10-16 (Czw), 14:52 »
niestety trzeba co semestr :) 2 razy dio roku... fuj... jak oni mogli nas tak urzadzic? ja chce do anglii!!! albo niech u nas zrobia zawodowa slozbe wojskowa! no!                    
Kulturalne Ugrupowanie Rozpowszechniajace Wszedzie Abstrakcje <== wujek Tom liczy na Ciebie!!

Boze bron mnie przed przyjaciolmi, przed wrogami obronie sie sam.

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
twoja kategoria
« Odpowiedź #32 dnia: 2003-10-16 (Czw), 15:00 »
Dupa, mi kazali przyjsc za rok                    

Offline tomcatek

• +
twoja kategoria
« Odpowiedź #33 dnia: 2003-10-16 (Czw), 15:13 »
KUL ma wtyki wszedzie :P                    
Kulturalne Ugrupowanie Rozpowszechniajace Wszedzie Abstrakcje <== wujek Tom liczy na Ciebie!!

Offline Olhado256

• +++++
twoja kategoria
« Odpowiedź #34 dnia: 2003-10-16 (Czw), 15:31 »
Kurde muszę w końcu tam iść, bo któregoś dnia znajdę w skrzynce bilecik do jednostki i będzie... :x                    
w stanie spoczynku

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
twoja kategoria
« Odpowiedź #35 dnia: 2003-10-16 (Czw), 15:32 »
Hmm troche pozno, wg info powinienes w 2 tygodnie od rozpoczecia nauki :D                    

Offline tomcatek

• +
twoja kategoria
« Odpowiedź #36 dnia: 2003-10-16 (Czw), 15:38 »
ee.. po wezwaniu... rok temu byle w grudniu i tez bylo dobrze :) za malo kasy maja by brac wszystkich jak leci, wiec teraz ida ci co sie pchaja :) (ura!!!)                    

Offline Olhado256

• +++++
twoja kategoria
« Odpowiedź #37 dnia: 2003-10-16 (Czw), 16:32 »
Hmm troche pozno, wg info powinienes w 2 tygodnie od rozpoczecia nauki :D

Wg info powinienem do 25 września, co było dość zabawne, jako, że 25 września jeszcze nie byłem studentem :D                    
w stanie spoczynku

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
twoja kategoria
« Odpowiedź #38 dnia: 2003-10-16 (Czw), 20:07 »
mnie raz wezwali jak mi się kat. B skończyła z 4-miesięcznym opuźnieniem :D
po raz ddrógi mi się skończyła (dostałem ją dwa razy :D ) w lipcy br, a z zaświadczeniem o studiawaniu byłem w WKU tydzień temu 8)                    
"Nikt nie powinien kwestionować wiary innych, bo żadna istota ludzka nie może oceniać dróg Boga."   ﻄ °ﮯﮦ

Offline RioT

• Blogger|Konsolowiec|Agent
  • +++
twoja kategoria
« Odpowiedź #39 dnia: 2004-03-06 (Sob), 22:12 »
No tak pora odkopać temat :)
Kategoria D                    

Offline ignus

• DKMiści
  • +++
twoja kategoria
« Odpowiedź #40 dnia: 2004-03-06 (Sob), 23:07 »
a ja mam A. to nieuczciwe, z wada postawy (nadmierna kifoza piersiowa) i niedowaga dali mi A... chuje.                    

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
twoja kategoria
« Odpowiedź #41 dnia: 2004-03-07 (Nie), 10:28 »
Buahaha RioT kaleka, ma D :P                    

Offline RioT

• Blogger|Konsolowiec|Agent
  • +++
twoja kategoria
« Odpowiedź #42 dnia: 2004-03-07 (Nie), 11:02 »
Eee tam od razu kaleka :P Jaki tam kaleka moja to wina że nie widzę największej litery na tej tablicy bez okularów i że zauważyłem ją dopiero z odległości ok 30 centymetrów :D                    

Offline Iwan

• ++
twoja kategoria
« Odpowiedź #43 dnia: 2004-03-07 (Nie), 20:09 »
Halo, to za kiepski wzrok się do woja nie idzie  :shock2: ??? Bo bez gogli na nosie mam 45-io krotny anti-aliasing generowany w czase rzeczywistym przez 2 potoki renderujące receptorów wzrocznych.                    
Jesli masz coś zrobić dzisiaj, zrób to pojutrze.

• +++++
Odp: twoja kategoria
« Odpowiedź #44 dnia: 2011-03-02 (Śro), 21:28 »
W tym threadzie sah opierdala B, że za dużo siedzi przy komputerze.

Where is your god now?

Offline ignus

• DKMiści
  • +++
« Odpowiedź #45 dnia: 2011-03-02 (Śro), 21:52 »
a ja mam A. to nieuczciwe, z wada postawy (nadmierna kifoza piersiowa) i niedowaga dali mi A... chuje.                   
podtrzymuje, że chuje. niedowagę odwołuję.

Offline pedro

• DKMiści
  • +++++
« Odpowiedź #46 dnia: 2011-03-02 (Śro), 23:24 »
Olhado = pryszczaty jąkała

Offline sah

• Administrator
  • ++++
« Odpowiedź #47 dnia: 2011-03-03 (Czw), 00:22 »
Hehe.

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
« Odpowiedź #48 dnia: 2011-03-03 (Czw), 08:21 »
co to kurwa jest kifoza???????

Offline ignus

• DKMiści
  • +++
« Odpowiedź #49 dnia: 2011-03-03 (Czw), 17:11 »
Kifoza (łac. z gr. kyphosis; gr. kyphos – garb) – łukowate wygięcie kręgosłupa w stronę grzbietową, w postaci patologicznej potocznie nazywane garbem.

Offline pedro

• DKMiści
  • +++++
« Odpowiedź #50 dnia: 2011-03-03 (Czw), 17:41 »
Czyli masz garba na piersi? BEZ SĘSU

Offline ignus

• DKMiści
  • +++
« Odpowiedź #51 dnia: 2011-03-03 (Czw), 18:14 »
nie wiem przekleiłem artykuł z wikipedii bo na studiach to działało lol!

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
« Odpowiedź #52 dnia: 2011-03-04 (Pią), 08:13 »
b. słuszne podejście do studiów, otrzymujesz niniejszym order!

Offline ignus

• DKMiści
  • +++
« Odpowiedź #53 dnia: 2011-03-04 (Pią), 23:30 »
dziękuwa smakuwa