Autor Wątek: Kobieca seksualnosc  (Przeczytany 8885 razy)

Offline Steffek

• +++
Kobieca seksualnosc
« dnia: 2003-09-18 (Czw), 12:34 »
Takie mnie sluchy doszly. I to z roznych zrodel (nawet na tym forum ktos o tym cos gadal :) ). Dokladniej chodzi o to, ze w pewnym wieku wszystkie dziewczyny bardziej intresuja sei dziewczynami. Wiekszosc to oczywiscie przechodzi, ale nie dokonca..., dozu z nich w doroslym zyciu marzy o seksie z innna kobieta. Ile w tym prawdy?

Sam nie wiem. Zdaje mi sie, ze te poglady sa troche przesadzone. Chociaz z drugiej strony jak wytlumaczyc, te wszystkei pocalunki, przytulanki, chodzenie z reke itp. dziewczyn? (z dziewczynami a nie z chlopakami ofkors)                    

Offline sah

• Administrator
  • ++++
Kobieca seksualnosc
« Odpowiedź #1 dnia: 2003-09-18 (Czw), 12:40 »
Roarrr! Ukradł mi temat! No dobra, możesz go mieć, w sumie i tak już swoje założyłem. ;)

A więc ja myślę tak: o ile można czuć obrzydzenie do mężczyzny - o tyle do zadbanej kobiety obrzydzenia czuć nie sposób. Bo jak to tak - ciepło, miękko, gładko itp. Myślę więc że w głębi duszy żadna kobieta nie mogła by czuć tego typu obrzydzenia do innej pachnącej, słodkiej itd. istoty. Tylko te pruderyjne nawet pod tym kątem nie myślą - reszta napewno nie miałąby nic przeciwko jakiemuś delikatnemu romansikowi.

Wszyscy wielbią kobiety.                    

Offline Saima

• DKMiści
  • +
Kobieca seksualnosc
« Odpowiedź #2 dnia: 2003-09-18 (Czw), 13:31 »
mhmm..mysle ze to tkwi w naszej naturze...
Instynkt macierzynski budzi sie w nas od najmlodszych lat..i pomimo iz mamy swoich boyfriend\'ow lubimy- sie przytulac, siadac sobie na kolanach, chodzic  za reke, sciskac sie..czasami witac sie dajac buzi w policzek..bo to jest przyjemne..nie ma to absolutnie zwiazku z pociagiem fizycznym do kobiet..aczkolwiek znam pare dziewczyn, ktore sa biseksualne..natomiast homoseksualisty nie znam zadnego  :twisted:
a tak poza tym..powiem szczerze ze czesto nawiazuja sie pomiedzy nami rozmowy na temat higieny, wygladu (chodzi o estetyke) plci przeciwnej..niestety..czesto rezultaty tych rozmow sa niekorzystne dla panow.. :wink: Dziewczyny dbaja o siebie, zawsze staraja sie ladnie wygladac i pielegnowac swoj wyglad..natomiast mezczyzni..ekhm..wielu z nich (oczywiscie nie wszyscy) nie przejmuje sie swoim wygladem..higiena..a to niestety rzuca sie w oczy...moze dlatego dziewczyny darza sie wzajemnie wieksza sympatia.. i okazuja sobie swoje przywiazanie..?
A tak poza tym..dla Was (mezczyzn) niektore rzeczy moga byc trudne do pojecia.. :wink:
Jestesmy rozni..kobiety i mezczyzni odczuwaja inne potrzeby..cos co dla nas (dziewczyn) wydaje sie niezrozumiale w Waszym zachowaniu- jest dla Was rzecza naturalna i oczywista..i na odwrot :twisted:                    
"Pod powierzchnią zmiennych zjawisk wszystko jest jednym"
"Whatever women do they must do twice as well as men to be thought half as good. Luckily, this is not difficult." Charlotte Whitton

Offline Biernath_J

• +
Kobieca seksualnosc
« Odpowiedź #3 dnia: 2003-09-18 (Czw), 13:34 »
:0

A to nie jest tak że lole to lubią takich naturalnych, upoconych max facetów z pozlepianymi od potu włosami na plecach i wszędzie indziej?

A co do rzeczy trudnych do pojęcia to masz 100% rację - nigdy nie kumałem tego że dziewczyny chodzą do kibla parami.                    
Aż wreszcie nadchodzi ten dzień
Kiedy trzeba urwać sobie głowę
I trzymać ją mocno
Mocno
Zaciśniętą pięścią

Żeby Uwierzyli

Offline xxx

• ++
Kobieca seksualnosc
« Odpowiedź #4 dnia: 2003-09-18 (Czw), 13:36 »
To akurat idzie zobaczyć w całej mojej szkole. Ale chłopacy też mają w tym 3 grosze. Czemu? Np. mój kumpel. Po W-Fie zaczął gadać ze swoją dziewczyną. Strasznie śmierdział i był brudny. Wiec, gdy poczuła tą woń, którą każdy chłopak ma, bo męczącym W-Fie to powiedziała mu, że jesteś debil i tyle (pewnie woli czyste koleżanki, ale to ona zachowała się jak debilka ona a nie on) :D :D .  Takie też wrażenie mają zespoły ala TATU itp. Ciągle jakieś całowanie i lizanie się dziewczyn je pobudza.                    

Offline Steffek

• +++
Kobieca seksualnosc
« Odpowiedź #5 dnia: 2003-09-18 (Czw), 13:44 »
:0

A to nie jest tak że lole to lubią takich naturalnych, upoconych max facetów z pozlepianymi od potu włosami na plecach i wszędzie indziej?

Kurde cos nie wyszlo, nie? Musisz zmienic image ;)

Wogle to nie wiem (i nie che wiedziec) co dziewczyny pociaga w chlopakach :) Ale tego chyab nigdy nie zrozumiem. Chodzi mi oczywiscie nie o charakter, a o wyglad. Chyba tak te feromony (czy jak im tam) dzialaja, bo przeciez wiadomo, ze faceci jesli chodzi o urode gatunku ludzkiego, zajmuja ogolnie ostatnie miejsce (ale zaszycztne 2, na podium jeszcze ;) )                    

Offline kacper1916

• +
Kobieca seksualnosc
« Odpowiedź #6 dnia: 2003-09-18 (Czw), 13:45 »
Niestety to wszystko to wielki bullshit. :( Polecam opowiadanie na temat w najnowszym Playboyu. Bardzo podobało mi się zakończenie. :nod:                    
"Bite my lip and close my eyes
Take me away to paradise
I'm so damn bored
I'm going blind
And I smell like shit"

Offline Biernath_J

• +
Kobieca seksualnosc
« Odpowiedź #7 dnia: 2003-09-18 (Czw), 14:10 »
Kurde cos nie wyszlo, nie? Musisz zmienic image

No już zgoliłem wszystko, ale pieczeeeee cholera...

o i umyłem się też                    
I trzymać ją mocno
Mocno
Zaciśniętą pięścią

Żeby Uwierzyli

Offline TomisH

• +++
Kobieca seksualnosc
« Odpowiedź #8 dnia: 2003-09-18 (Czw), 14:10 »
Jeszcze z jakimś nadmiernym eksponowaniem \'les\' się nie spotkałem. Ot, tak, spotkać się, poplotkować itp. to dziewczyny i owszem, razem, ale żadnych \'akcji\' na razie nie uświadczyłem...

Czekam. :D                    
-(\(\ ========================= /)/)-
-(._. ) -=-.....The Atomish Bomb......-=- ( ._.)-
(')(')_) ====================== (_(')(')
http://Gamikaze.pl

Offline sah

• Administrator
  • ++++
Kobieca seksualnosc
« Odpowiedź #9 dnia: 2003-09-18 (Czw), 14:15 »
kacper -] No ale wiesz nie każdy ma Playboya pod ręką teraz.

Co do imagu - to po prostu zależy od kobiety. Nie wzszystkie kobiety są takie same - niektórym podobają się właśnie maczo, niektórym tacy mili, spokojni, delikatni chłopcy o głębokim spojrzeniu jak ja. No a niektórym podoba się jedno i drugie - tylko w różnych proporcjach i w różnych chwilach.

Higiena - nikt nie lubi wąchać czyichś smrodków po prostu. Spocony samiec może być sexy, ale bez przesady.

(Steffek - zmień może tytuł na \'kobieca seksualność czy coś\')                    

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
Kobieca seksualnosc
« Odpowiedź #10 dnia: 2003-09-18 (Czw), 14:21 »
lol, widzę, że akcja: \'załóż temat, bądź jak Tomish\' zaowocowała. Dobrze dobrze! :D

A Ontopic: myslę że nie. Po prostu kobiety nie mają jakichś socjalnych zahamowań co do przytulania się nawzajem. A mężczyźni mają. I dobrze.                    
Tak się teraz przekonuję - w internecie same chuje

Offline Koki

• +++++
Kobieca seksualnosc
« Odpowiedź #11 dnia: 2003-09-18 (Czw), 14:43 »
Dziewczyny dbaja o siebie, zawsze staraja sie ladnie wygladac i pielegnowac swoj wyglad..

...marnując 3 godziny na poranną toaletę... :P                    

Offline Steffek

• +++
Kobieca seksualnosc
« Odpowiedź #12 dnia: 2003-09-18 (Czw), 14:45 »
Dziewczyny dbaja o siebie, zawsze staraja sie ladnie wygladac i pielegnowac swoj wyglad..

taaa. Ale w sumie to daje efekty, co widac. Jezeli chodzi o wyglad i higiene to ten uklad jaki jest teraz pasuje najbardziej faceta. Mamy ladne kobiety, a sami nie musimy przesiadywac tlye przed lustrem co one, by sie im spodobac :)                    

Offline Olhado256

• +++++
Kobieca seksualnosc
« Odpowiedź #13 dnia: 2003-09-18 (Czw), 15:25 »

taaa. Ale w sumie to daje efekty, co widac. Jezeli chodzi o wyglad i higiene to ten uklad jaki jest teraz pasuje najbardziej faceta. Mamy ladne kobiety, a sami nie musimy przesiadywac tlye przed lustrem co one, by sie im spodobac :)

Bo kobieta jest ewolucyjnie uwarunkowana, żeby była ładna. W ten sposób przyciąga najodpowiedniejszych samców i ma najlepsze potomstwo. Mężczyzna jest ewolucyjnie uwarunkowany, żeby był silny i sprawny, bo to on miał zdobywać pożywienie. Pachnący, delikatny mężczyzna umarłby z głodu z całą rodziną.                    
w stanie spoczynku
JID: Olhado256@histeria.pl

Offline Koki

• +++++
Kobieca seksualnosc
« Odpowiedź #14 dnia: 2003-09-18 (Czw), 15:31 »
Heh. Też sobie kiedyś tak myślałem. Jakby to wszystko wyglądało bez zasad moralnych? Ludzie zbierają się w grupy - jak wszystkie zwierzęta, spoko. Ale nie wszystkie zwierzęta mają kodeksy moralne w stylu \'dziewczyny przodem\'. To nie jest uwarunkowanie genetyczne - tylko społeczne. Ale by była jazda, gdyby tego nie było - ciekawe, jak wtedy się to wszystko odbywało? Czy rzeczy typu randki miałyby wogóle miejsce? Czy, jak głosi stereotyp, \'W łeb i za włosy ciągniemy do jaskini\'? Ok, koniec OT.

Ok, pytanie otwarte do wszystkich - czy chciałbyś urodzić się przeciwnej płci? Ja nie. Okres, setki zeta na kremy, i inne bzdury... a tak - mydło, szampon i ew. jakiś śmierdziuch - no po prostu praktyczniej :D                    

Offline sah

• Administrator
  • ++++
Kobieca seksualnosc
« Odpowiedź #15 dnia: 2003-09-18 (Czw), 15:38 »
Pachnący, delikatny mężczyzna umarłby z głodu z całą rodziną.

Inna sprawa że delikatny, sprytny samiec też mógłby coś zdziałać swoimi \'delikatnymi\' umiejętnościami - przynajmniej w dzisiejszych czasach. Daje taki pewnie większe poczucie bezpieczeństwa i stałości - a to jak wiadomo jest to czego one chcą bardzo...

Heh. Też sobie kiedyś tak myślałem. Jakby to wszystko wyglądało bez zasad moralnych? Ludzie zbierają się w grupy - jak wszystkie zwierzęta, spoko. Ale nie wszystkie zwierzęta mają kodeksy moralne w stylu \'dziewczyny przodem\'. To nie jest uwarunkowanie genetyczne - tylko społeczne. Ale by była jazda, gdyby tego nie było - ciekawe, jak wtedy się to wszystko odbywało? Czy rzeczy typu randki miałyby wogóle miejsce? Czy, jak głosi stereotyp, \'W łeb i za włosy ciągniemy do jaskini\'? Ok, koniec OT.

Same by się dały ciągnąć - przetrwanie gatunku. ;)                    

Offline Steffek

• +++
Kobieca seksualnosc
« Odpowiedź #16 dnia: 2003-09-18 (Czw), 15:39 »
Ok, pytanie otwarte do wszystkich - czy chciałbyś urodzić się przeciwnej płci? Ja nie. Okres, setki zeta na kremy, i inne bzdury... a tak - mydło, szampon i ew. jakiś śmierdziuch - no po prostu praktyczniej :D

Katygoryczne nie!!! Chociaz kiedys tak mozliwosc wydawala mi sie calkiem podniecajac (jako lesbija ofkors :)). Ale jednak z czasem doszedlem do wnisku, ze chwala Bogu za to, ze jestem facetem!!! Normalnie same zalety :) A bycie kobiet ma moim zdaniem wiecej minusow: okres, bol porodowy, obway typu \"oj, przytlam!\", obsesja n punkcie wygladu i to, ze kreca sie kolonich jacys smierdzacy osobnicy :)                    

Offline Olhado256

• +++++
Kobieca seksualnosc
« Odpowiedź #17 dnia: 2003-09-18 (Czw), 16:43 »
chwala mi za to, ze jestem facetem!!!

Tak, jakby to była twoja zasługa...

Sah =] ja mówiłem o uwarunkowaniach ewolucyjnych, a nie o dzisiejszych czasach. To nam zostało jeszcze z czasów jaskiniowców, a nawet z dużo wcześniejszych (bo to normalne u zwierząt). Teraz się to wszystko zaciera, instynkty walczą z rozumem, pociąg fizyczny z pociągiem psychicznym... Stąd też ten pewien dysonans w seksualności kobiet - że z jednej strony spocony, śmiedzący, owłosiony mężczyzna jest obrzydliwy, ale z drugiej - bardzo sexy.                    
w stanie spoczynku

Offline Saima

• DKMiści
  • +
Kobieca seksualnosc
« Odpowiedź #18 dnia: 2003-09-18 (Czw), 17:03 »
Co innego brudny, spocony mezczyzna danej kobiety, ktory pracowal akurat na ogrodku- stad taki efekcik..wtedy moze byc to pociagajace..natomiast..brudny smeirdzacy koles na ulicy -nie wiadomo jakiego pochodzenia jest brud i ilodniowy  :twisted:.. gwarantuje Wam ze zadna kobieta nie podejmie ryzyka zeby to sprawdzic  :wink:                    
"Whatever women do they must do twice as well as men to be thought half as good. Luckily, this is not difficult." Charlotte Whitton

Offline Biernath_J

• +
Kobieca seksualnosc
« Odpowiedź #19 dnia: 2003-09-18 (Czw), 17:29 »
Hmm to do ilu dni brud i pot są sexy? Tak żebym wiedział na przyszłość? rotfl                    
I trzymać ją mocno
Mocno
Zaciśniętą pięścią

Żeby Uwierzyli

Offline morgurth

• ++
Kobieca seksualnosc
« Odpowiedź #20 dnia: 2003-09-18 (Czw), 17:31 »
czy zel na wlosach symuluje tygodniowy łój? bo widze ze co bardziej \"kul\" ziomal, to logarytmicznie wiecej zelu na ryju...                    

Offline sah

• Administrator
  • ++++
Kobieca seksualnosc
« Odpowiedź #21 dnia: 2003-09-18 (Czw), 17:38 »
Ja myślę że z tym ogrodem to chodzi o to że samiec jest wtedy sexy - bo robi coś dla domu/swojej kobiety, ogólnie dba o gniazdo itp. ;) Aż się prosi o nagrodę. :P                    

Offline Steffek

• +++
Kobieca seksualnosc
« Odpowiedź #22 dnia: 2003-09-18 (Czw), 17:53 »
chwala mi za to, ze jestem facetem!!!

Tak, jakby to była twoja zasługa...

Zle sie wyrazilem. Powinno byc tak \"chwala Bogu za to, ze jestem facet!!! I tak jest, no co ty Olhado slepy jestes? ;) :)                    

Offline Olhado256

• +++++
Kobieca seksualnosc
« Odpowiedź #23 dnia: 2003-09-18 (Czw), 21:43 »
Swoją drogą - w męskiej seksualności też jest taka sprzeczność jakby. Bo popkultura nam lansuje model \"chuda jest sexy\", ale z drugiej strony instynkt podpowiada, że kobieta przy kości, z szerokimi biodrami, jest płodna i może wykarmić dużo potomstwa.                    
w stanie spoczynku

Offline Syber

• +
Kobieca seksualnosc
« Odpowiedź #24 dnia: 2003-09-19 (Pią), 11:19 »
Osobiscie mialem takie kolerzanki !!! Mowie wam co one nie potrafily... wiem bo sie przekonalem na wlasnej skurze... a co 2 to nie jedna hehe :D                    
PP = Pierdolić Podpis

Offline Steffek

• +++
Kobieca seksualnosc
« Odpowiedź #25 dnia: 2003-09-19 (Pią), 13:01 »
Osobiscie mialem takie kolerzanki !!! Mowie wam co one nie potrafily... wiem bo sie przekonalem na wlasnej skurze... a co 2 to nie jedna hehe :D

Opowiedz, chetnie \"poslucham\" ;) :)                    

Offline Syber

• +
Kobieca seksualnosc
« Odpowiedź #26 dnia: 2003-09-19 (Pią), 16:13 »
No jasne i co jeszcze ??? nie wymagaj odemnie takich zeczy                    
PP = Pierdolić Podpis

Offline JayZeus

• +
Kobieca seksualnosc
« Odpowiedź #27 dnia: 2003-09-19 (Pią), 22:17 »
Swoją drogą - w męskiej seksualności też jest taka sprzeczność jakby. Bo popkultura nam lansuje model \"chuda jest sexy\", ale z drugiej strony instynkt podpowiada, że kobieta przy kości, z szerokimi biodrami, jest płodna i może wykarmić dużo potomstwa.

Komu podpowiada to komu.  Ja tam wole jędrne, a nie opływające z cellulitu... :-D                    
Ja was kurwa schłopię!!!

Offline Olhado256

• +++++
Kobieca seksualnosc
« Odpowiedź #28 dnia: 2003-09-19 (Pią), 22:34 »
Szerokie biodra to nie to samo, co masa tłuszczu na nich :wink:                    
w stanie spoczynku

Offline JayZeus

• +
Kobieca seksualnosc
« Odpowiedź #29 dnia: 2003-09-19 (Pią), 22:42 »
Jak są szerokie, to mają predyspozycje do zwałów tłuszczu.  Ja tam wole krągłe, małe, i kształtne bioderka :-D.                    
Ja was kurwa schłopię!!!

Offline Loco

• +
Kobieca seksualnosc
« Odpowiedź #30 dnia: 2003-09-19 (Pią), 22:45 »
Moim zdaniem gros kobiet, które twierdzą, że są bi lub les to zwyczajne \"attention whores\" (nie potrafię znaleźć polskiego odpowiednika dla tego określenia). Znaczy to, że dzięki prostemu chwytowi są w centrum zainteresowania.

Co do ogólnej schludności i dbałości o wygląd... schludność, owszem. Z dbaniem o wygląd jest już gorzej. Studiuję na uniwersytecie, gdzie jakieś 3/4 uczących się to kobiety i niestety nie mogę powiedzieć, że robią cokolwiek, żeby zainteresować sobą płeć przeciwną. Stare buty, dżinsy, zero makijażu, swetry... fuj. Co to ma w ogóle znaczyć? Czy noszenie spódnic, damskich butów itd. boli?                    
"Chcę wyrwać mu serce i go nim nakarmić (o Lennoksie Lewisie). Chcę zabijać. Chcę rozpruwać ludziom brzuchy i pożerać ich dzieci" - Mike Tyson

Offline Saima

• DKMiści
  • +
Kobieca seksualnosc
« Odpowiedź #31 dnia: 2003-09-19 (Pią), 23:48 »
makijaz, modna fryzura..ubior to kwestia indywidualna- wlasnego wyboru a takze finansow...to samo mozna powiedziec o mezczyznach..dlaczego niektorzy sa zadbani i pachnacy..chodza na silownie-dbajac o swoja meska sylwetke..lub trenuja cokolwiek aby pokazac swoje silne ramiona..a niektorzy sa cherlawi..nie uzywaja perfum...nie przejmuja sie zupelnie swoim image\'em...?:zpain:
Poniewaz kazdy z nas jest inny...a poza tym uroda..piekno..przemijaja..natomiast bogatego wnetrza nikt nie jest w stanie odebrac..ani czas..ani zaden czlowiek..
Osobiscie-zaliczam sie do grona kobiet, ktore dbaja o siebie, poniewaz sprawia mi to przyjemnosc...mam wlasny styl..ktory bardzo mi odpowiada..niestety..kosmetyki..fryzjer wszystko jest bardzo kosztowne..szczegolnie gdy decydujemy sie na produkty drogie, lecz dobrej jakosci..
Mam kolegow-\"pieknisiow\"..ktorym sie wydaje ze ich wypracowana sylwetka..zadbana gladka skora i ladna buzia-rekompensuja niski poziom intelektualny  :twisted: niestety-ich uroda \"oddzialywuje\" na krotka mete..po kilku spotkaniach- szanujaca sie, inteligentna dziewczyna rezygnuje z dalszego rozwoju tej znajomosci...
nie wiem czy zdajecie sobie sprawe..ze multum dziewczyn, ktore widzicie na ulicach \"ma na sobie\" sztuczna twarz...tone makijazu (dobry makijaz przy uzyciu kosmetykow wysokiej jakosci)...pomyslcie jak moze poczuc sie mezczyzna w lozku z taka kobieta..kiedy budzi sie przy niej rano..i zamiast pieknej kobiety o \"nieskazitelnej\" urodzie..widzi przed soba jakas szkarade...:heh:
Najwazniejsza rzecza-jest naturalnosc..-ewentualne podkreslenie delikatnym makijazem swoich \"walorow\"... ja szanuje ludzi, ktorzy po prostu sa soba..                    

Offline Koki

• +++++
Kobieca seksualnosc
« Odpowiedź #32 dnia: 2003-09-20 (Sob), 09:50 »
nie wiem czy zdajecie sobie sprawe..ze multum dziewczyn, ktore widzicie na ulicach \"ma na sobie\" sztuczna twarz...tone makijazu (dobry makijaz przy uzyciu kosmetykow wysokiej jakosci

Oj, wqrza mnie to. Obraźliwe określenie to \'tapeta\'(Chociaż jeszcze nigdy go nie użyłem). Jak to mój ojciec mówi - kobieta powinna być saute(Nie mam pojęcia jak to się pisze - dzięki Durbik).

P.S. Jeżeli dobrze policzyłem, to postawiłaś w swojej wypowiedzi 82 kropki. :P

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
Kobieca seksualnosc
« Odpowiedź #33 dnia: 2003-09-21 (Nie), 15:31 »
saute                    
Tak się teraz przekonuję - w internecie same chuje

Offline Biernath_J

• +
Kobieca seksualnosc
« Odpowiedź #34 dnia: 2003-09-21 (Nie), 16:03 »
Powinna... powinna... argh no nie mogę z wami.                    
I trzymać ją mocno
Mocno
Zaciśniętą pięścią

Żeby Uwierzyli

Offline aliis :)

• +
Kobieca seksualnosc
« Odpowiedź #35 dnia: 2003-09-23 (Wto), 18:47 »
oj przemilczę ten temat :P a tak w ogole.. nie liczy sie makijaż liczy się to czy kobieta ma to \"coś\" lub czy umie ujawinic to \"coś\" :)
Patrzeć na ludzkie nieszczęście i nie umieć pomoc.. to powoli umierać cierpiąc...

Offline sah

• Administrator
  • ++++
Kobieca seksualnosc
« Odpowiedź #36 dnia: 2003-09-23 (Wto), 19:50 »
Uroda to tylko ew. taki haczyk na samców - ja tam bym nie mógł na poważnie z kimś kto mnie nie interesuje zupełnie jako człowiek. Może to mało męskie i wogóle. ;)                    

• +
Kobieca seksualnosc
« Odpowiedź #37 dnia: 2003-09-23 (Wto), 20:21 »
nie da się być z kimś tylko dla urody.. takie coś męczy i powoduje dyskomfort psychiczny :) fakt! :)
Patrzeć na ludzkie nieszczęście i nie umieć pomoc.. to powoli umierać cierpiąc...

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
Kobieca seksualnosc
« Odpowiedź #38 dnia: 2003-09-23 (Wto), 21:24 »
To fakt ktoremu przyznaje calkowita racje, jednak trudno tez byc z kims kto cie odrzuca wygladem albo zreszta jakakolwiek inna cecha (np brakiem inteligencji)                    

Offline Syber

• +
Kobieca seksualnosc
« Odpowiedź #39 dnia: 2003-09-24 (Śro), 10:06 »
makijaz jeszcze strawie ale nie tapete... Te dziewczyny sa jakies niepowazne bo wylewaja na ciebie tony tego i wogole nie widac rezultatu... To tak jak babka ubierze obcisle spodnie i koszulke bez brzucha a miedzy dolem a gora sa walki tluszczu... Sopdnie malo nie pekna ale co tam !!! Mysla ze sa sexy... a tylko stare dziadki siedzace na ławeczkach sie slinia... I taka \"LASKA\" sie patrzy jak szpak w piz... i mysli co by ty zrobic by kogos poderwac ><\"

Straszne czasy                    
PP = Pierdolić Podpis

• +
Kobieca seksualnosc
« Odpowiedź #40 dnia: 2003-09-24 (Śro), 17:14 »
ehh.. nie krytykujcie tak ;) poprostu niektore dziewczyny/kobiety nie maja wyobraźni ;) ubierają sie nie zważając na to czy to im pasuje czy nie..z jednej strony to dobrze ze nie przejmują się opinia innych..ale z drugiej.. mogły by mieć troszkę więcej wyczucia i nie kompromitować się tak ;)

Offline igrok

• +
Kobieca seksualnosc
« Odpowiedź #41 dnia: 2003-09-24 (Śro), 20:09 »
nie wyobrazni a poczucia gustu... z 2 strony wiedza ze w dzisiejszym swiecie liczy sie wyglad, dzisiaj dziewczyna ktora ma tylko glabokie wnetrze czy jak wy to nazywacie jest 30to letnia dziewica. One (tapety) podswiadomie znaja swoje deficyty intelektualne ale chca tego czego chce kazdy czlowiek- partnera ladnego i psychicznie odpowiadajacego nam i one do tego daza, przechodza ilosc w jakosc az pewnego dnia po masie prob budza sie obog szerokiego gnoja ktory ma dres w szafie i z wyjacym dzieciakiem w pokoju jednoczesnie niebedac tego swiadomym... Bardzo mi sie podobaly teorie Olheda o eolucji i itp. kobiety tez przystosowywuja sie w walce o partnera- kiedys samica musiala miec czym karmic mlode, byc plodna, umiec rozpalac ogien i przyzadzac mamuta aperativ teraz zeby zdobyc partnera musi odessac sobie tluszcz wsadzic silikon w piers nauczyc sie \"kochac oralnie\" i miec kilo mazi na ryju... Takie czasy kuna...                    
Hi I'm Igrok and I'm Jackass

• +
Kobieca seksualnosc
« Odpowiedź #42 dnia: 2003-09-24 (Śro), 20:22 »
hmm.. czy poczucia gustu to niewiem.. bo niby każdy ma swoj (inny) gust.. jedni wolą to inni coś innego :) ale za to widzą jaka ogolna \"moda na normalnośc\" panuje więc .. ;)

Offline Loco

• +
Kobieca seksualnosc
« Odpowiedź #43 dnia: 2003-09-25 (Czw), 01:35 »
ehh.. nie krytykujcie tak ;) poprostu niektore dziewczyny/kobiety nie maja wyobraźni ;)

Nie \"niektóre\", tylko \"większość\".                    
"Chcę wyrwać mu serce i go nim nakarmić (o Lennoksie Lewisie). Chcę zabijać. Chcę rozpruwać ludziom brzuchy i pożerać ich dzieci" - Mike Tyson

Offline igrok

• +
Kobieca seksualnosc
« Odpowiedź #44 dnia: 2003-09-25 (Czw), 13:47 »
Za to cie lubie- jestes dokladny :D                    

Offline waste

• Magister Cieć
  • Administrator
  • ++++
  • <tu wpisz jakiś mroczny tekst>
Kobieca seksualnosc
« Odpowiedź #45 dnia: 2003-09-25 (Czw), 15:30 »
jeszcze nie widziałem realnego związku w którym partnerzy się sobie nie podobają fizycznie, a tylko \"intelektualnie\". nie oszukujmy się, pierwsze wrażenie to jednak wygląd, w końcu świat poznajemy głównie wzrokiem. inna sprawa że granica gustu/piękna/urody jest bardzo płynna i zmienia się zawsze równorzędnie z naszym stosunkiem do danej osoby. no, a jeszcze inna sprawa, że biedni są ci ludzie którzy na wyglądzie się skupiają - taki związek także ma małe szanse przetrwania.                    
waste / marti.presents.pl / proud member of SPPUF! / Zakon Entombedian walczy!

Offline Olhado256

• +++++
Kobieca seksualnosc
« Odpowiedź #46 dnia: 2003-09-25 (Czw), 15:56 »
No taki związek to bardziej przyjaźń jest. Też uważam,  że partnerzy muszą się sobie choć trochę podobać. Jasne, to, co w środku jest ważniejsze, niż to, co na zewnątrz, ale mimo wszystko trudno być z kimś, kto nas odpycha fizycznie.                    
w stanie spoczynku

• +
Kobieca seksualnosc
« Odpowiedź #47 dnia: 2003-09-25 (Czw), 17:46 »
zgadzam się.. ciężko być z kimś kto nie odpowiada Nam fizycznie.. dużo się mowi ze nie jest ważny wygląd.. ale coś w tym jest.. czasem to rzecz tego jak Nasz partner sie ubiera..a czasem czegoś więcej..dziwne to wszystko ;)                    

Offline igrok

• +
Kobieca seksualnosc
« Odpowiedź #48 dnia: 2003-09-25 (Czw), 20:30 »
mysle e jednak cos wiecej... raczej wiecej znaczy wyglad fizyczny niz ubior... moge zrozumiec ze ktos nie gada z dziewczyna dopuki ta nie bedzie ladna ale leciec na ubrania to dla mnie co najmniej zalosne...                    

Offline Loco

• +
Kobieca seksualnosc
« Odpowiedź #49 dnia: 2003-09-25 (Czw), 20:39 »
Rzecz w tym, że nawet kiedy u ciebie w domu się nie przelewa, możesz się trochę poświęcić. Jeżeli nie kosztuje nas dużo (mam na myśli i kasę, i samo zadanie sobie kłopotu) wyglądanie dobrze, to czemu nie poświęcić paru chwil i zmienić wygląd na LEPSZY?

Podam przykład (wzięty z mojego życia): zawsze nosiłem buty do koszykówki, bo są przewygodne. Ostatnio naszła mnie jednak myśl: \"i co z tego, że są wygodne, skoro pierwszy lepszy wul takie nosi?\". Poszedłem więc do sklepu z butami bardziej eleganckimi i wybrałem parę średnio wygodnych, ale bardzo modnych butów. Kosztują tyle samo, co te do kosza i nie są nawet w połowie tak wygodne, jak Nike\'i, ale ludzie zwracają na nie uwagę. Mnie też się podobają, oczywiście. Proste?                    

• +
Kobieca seksualnosc
« Odpowiedź #50 dnia: 2003-09-25 (Czw), 20:40 »
hmm.. ale to jest tak.. nie mamy wpływu na to jak wygladamy.. urode odziedziczamy po rodzicach.. i raczej nie mozemy nic zrobić.. nie sądze zeby operacja plastyczna wchodziła w grę..a ładny ciuch kazdy może kupić..

Offline [omega]

• ++
Kobieca seksualnosc
« Odpowiedź #51 dnia: 2003-09-25 (Czw), 21:06 »
Heh - dla kazdego \"ladny ciuch\" to cosik innego. Jednego podnieca jak dziewczyna jest w glanach i ma od groma agrawek na podartych dzwonach, a drugi na taka nie spojrzy bo woli panne w luznych ciuchach. No dobra sa jeszce \"nijacy\" kolesie ( Igrok - chyba sie do nich nie zaliczasz- i rozumiesz o co nam chodzi, nie? ) ktorym \"wszytsko jedno\" - nie wiem czy to dobrze, mozna powiedziec, ze sa wyrozumiali niby...                    

C1

• +
Kobieca seksualnosc
« Odpowiedź #52 dnia: 2003-09-25 (Czw), 21:12 »
oj chodzi mi o to ze ciuchy można kupić..a urody nie :)

Offline Olhado256

• +++++
Kobieca seksualnosc
« Odpowiedź #53 dnia: 2003-09-25 (Czw), 21:17 »
\"]w glanach i ma od groma agrawek na podartych dzwonach

Yeah :twisted: . Grandżerski rulez. Szkoda, że palą i chleją zazwyczaj.

A z tym ubiorem to trochę racji jest w tym. Niedawno widziałem naprawdę ładną dziewczynę, która niestety miała na szyi ten skejtowski wisiorek, a na nim klucze. I oczywiście cała była ubrana tak sportowo-dresowo. I kurde choćby była najpiękniejsza na świecie, to ja już jestem uprzedzony do niej przez te klucze. A z drugiej strony - jak siedzi takie małe, glanowato-naszywkowe na ławce, to nawet nie musi być specjalnie ładne na twarzy, a i tak zwróci moją uwagę.                    
w stanie spoczynku

Offline [omega]

• ++
Kobieca seksualnosc
« Odpowiedź #54 dnia: 2003-09-25 (Czw), 21:18 »
Aliis nie czytalas naszego tematu (NIE, TOMISH\'A TEMATU!) o tunningu dziewczyn i tyle  :twisted:
http://www.ts-index.power.pl/forum/viewtop...opic.php?t=1504 - \"Indzoj\"  :twisted:

Olhado - jak zwykle ja wlasnie mam na odwrot  :twisted:
Taka \"grandzowa\" to ...ale taka babeczka z luzniejszych ciuszkach...nie, nie bede zaczynal - kwestia gustu, nie?
Ale jedno musze napisac - ten \"skejtowski wisiorek\" to w oryginale backstage - po polsku smycz, choc slyszalem rowniez \"tasma\" ale tasma kojarzy sie z paskiem raczej.
Pozatym nie mylcie prosze 2 rzeczy - skateingu z \"hip-hopingiem\" (lol co slowo)
Skate w wiekszosci mosza waskie spodnie! Nie nosza bluz z kapturami i nie sluchaja hip hopu! Tak samo nie nosza smyczy!
Ciuchy dla nich i dla \"hip hopowcow\" produkuja rozne firmy - rozroznia je ktos z Was?
Szok? Jak ktos chce sie klocic w tej kwestji to oka - chetnie - ale nastepnym razem bedzie wyklad  :twisted:

A ja mam smycz Symdrom\'a (SROM -jak to mawiaja ... - LOL) - jest to prezent i jestem do niej przywiazany ale nie nosze jej obecnie z 2 wzgledow - obecnie wszyscy niemal w nich poginaja - ja ja mialem jak byla unikatem pozatym mam za duzo kluczy i by dzwonilo - nosze ja w kieszeni! Pozatym teraz robia takie gowniane ze szkoda slow (zamiast firm legend maja napisy w stylu \"hip hop\" czy cos w ten desen - jak widzisz taka to wiesz ze nosi ja pozer a kupil bo tania, takie sa tansze okolo 2 razy - 30-35 PLNow kosztuja, choc zdarza sie i tanszy shit)
Tejoo                    

C1

Offline [omega]

• ++
Kobieca seksualnosc
« Odpowiedź #55 dnia: 2003-09-25 (Czw), 21:33 »
To zarabiajcie kase :twisted: - to JEST mozliwe, sam ciuchy za swoje kupuje.
Pare miechow poodklada sie i aparacik tez mozna kupic.
Jak sie czlowiek uprze to nie ma rzeczy niemozliwych (w granicach jakis ofkoz )

P.S. - mam 2 posty pod rzad bo mi sie cosik podwojnie wyslalo a jak chcialem usunac to juz Aliis napisala i lipa. Pozatym kto nie chcialby patrzec na moj slodki avatarek  :twisted:

||
 ||
 \\/                    

C1

• +
Kobieca seksualnosc
« Odpowiedź #56 dnia: 2003-09-25 (Czw), 21:34 »
[omega] :) ale tuning czasem sporo kosztuje.. a nie wszystkich stac :) operacje plastyczne są drogie :P aparaty na zęby też :)

Offline igrok

• +
Kobieca seksualnosc
« Odpowiedź #57 dnia: 2003-09-25 (Czw), 22:23 »
Jezu ludzie niemowie zeby chodzic jak lump, ale z lumpeksu tez mozna niezle ciuchy znalesc, mam drogie gacie i najtansze koszuli wazne zebym ja sie w tym dobrze czul... w lecie chodze w zwyklych tenisowkach/mesztach czy jak to sie zwie, za 11 zl jezeli jakas siksa pomysli ze niemam gustu bo powinienem miec adidasy za 200 zl toH jej w D i kotwica w pysk...                    

Offline Yahu

• +
Kobieca seksualnosc
« Odpowiedź #58 dnia: 2003-09-25 (Czw), 22:33 »
Tak sobie siedze i nadrabiam zaleglosci czytajac nowe topiki na forum. Gdy trafilem na ten temat i przeczytalem np. cos takiego:
Bo kobieta jest ewolucyjnie uwarunkowana, żeby była ładna.
, to przypomnial mi sie pewien kawal.
Gdy Bog tworzyl Swiat, na poszczegolnych etapach tworzenia ocenial efekty swojej pracy. W dniu, w ktorym stworzyl Ziemie stwierdzil, ze jest piekna. Gdy stworzyl niebo, tak jak poprzednio - uznal, ze jest piekne. Po stworzeniu roslinnosci ponownie uznal swoje dzielo za piekne. Pozniej przyszla kolej na zwierzeta i tym razem Bog byl wielce oczarowany swoim dzielem. Gdy stworzyl mezczyzne na swoje podobienstwo rowniez stwierdzil, iz jest on piekny. Gdy na koncu tworzenia Swiata stworzyl kobiete, popatrzyl na nia i powiedzial: -Nieee, Ty jednak bedziesz musiala sie malowac.  :lol:

A tak wracajac do tematu, z ktorego rozmowa bardzo pieknie zboczyla na inne tory, to z ta seksualnoscia kobiet i ich pociagiem seksualnym do przedstawicielek tej samej plci, to mysle, ze jest cos na rzeczy, jednak nie uwazam sie za kompetentna osobe, do jednoznacznych osadow na ten temat i oddaje glos piekniejszej ( :?:   :wink: ) czesci naszego forum. Mam nadzieje, iz nasz panie aktywnie wlacza sie do dyskusji, popierajac swoje argumenty konkretnymi przykladami (np. z wasnego zycia  :P ).                    
Życie To Nie Bajkał.

Offline [omega]

• ++
Kobieca seksualnosc
« Odpowiedź #59 dnia: 2003-09-25 (Czw), 22:35 »
Igrok - Heh - no wiem, wiem. Zreszta dla jednego lumpiarski jest sfeter rozciagniety (a moze sie okazac ze kosztowal fortune!) a dla drugiego szerokie pory (ktore tez tanie nie sa). Wazne, zeby sie w ciuchu dobrze czuc - ja sie najlepiej czuje jak chodze w gaciach po domu  :twisted:  - no co? - tak najwygodniej i najpraktyczniej!
Wiadomo, ze jak gdzies wychodze to sie ubieram juz konkretniej ale najwazniejsza jest swoboda :twisted:
A co mysla siksy to nikogo nie obchodzi bo nikt rozsadny sie z nimi nie liczy  :twisted:

A co do topicu to jaki byl temat?  :twisted:
Ja jak widzialem jeszce w liceum jak 2 dziewczynki na \"spolke\" ladly jablko to wymieklem - ugryzionymi kawalkami jablka ktore trzymaly w ustach \"wymienialy sie\", itp. - fajna scenka...                    

C1