Autor Wątek: Produkty kultowe  (Przeczytany 14968 razy)

Offline [omega]

• ++
Produkty kultowe
« dnia: 2003-09-17 (Śro), 21:13 »
Kazdy chyba ma jakies produkty ktore sa juz dla niego kultowe - np. dla mnie \"Oaza\" - mineralka z \"Biedronki\" - towazyszka \"suszen\" po alko(np. po duzej ilosci \"piwa\" Keniger - rowniez z Biedronki  :twisted: ) i nie tylko. Dla kumpla jest to plyn do zmywania naczyn - \"Wicek\" - dlatego ze tak na niego wolamy, itd.
Pochwalcie sie.

P.S. - jak TomisH nie napisze o sosie czosnkowym z Leader Price to niech mi Pshem zmieni nicka na \"Ocipka\" albo cos w ten desen...

Słowo się rzekło... pshemozz                    

C1

Offline Olhado256

• +++++
Produkty kultowe
« Odpowiedź #1 dnia: 2003-09-17 (Śro), 21:18 »
Eee... otaczać kultem jakiś produkt? Spożywczy na przykład? Nie no, aż tak bardzo skomercjalizowano-skonsumentyzowany jeszcze nie jestem. Otaczam kultem powiedzmy komiks 48 Stron, ale nie płyn do naczyń, albo opakowanie bułek hot-dogowych, sztuk 4...                    
w stanie spoczynku
JID: Olhado256@histeria.pl

Offline morgurth

• ++
Produkty kultowe
« Odpowiedź #2 dnia: 2003-09-17 (Śro), 21:33 »
olhado, wszystko co bierzesz do reki i placisz za to, to produkt. produktem nazywamy to co jest owocem pracy pewnej osoby/grupy osob, ktora najczesciej czerpie z tego korzysci materialne, a ktorym to produktem inni zaspokajaja swoje potrzeby.
plyn do mycia naczyc, serek topiony, komiks, piosenka, samochod, pasta do butow, srajtasma, muszla klozetowa, grzebien, komputer - to sa produkty.
wesze hipokryzje w twoich slowach :)

z biedronki to tylko farsberg (zwany potocznie farfoclem)
nie widze w tym nic co mogloby byc okreslone jako skomercjalizowano-konsumenckie... co to w ogole za neologizm?                    

Offline TomisH

• +++
Produkty kultowe
« Odpowiedź #3 dnia: 2003-09-17 (Śro), 21:58 »
Dla mnie najlepsiejszym produktem na świecie jest Sos Czosnko... Albo nie.

[Ocipka] powiadasz? :D

Ostatnio kotlety sojowe, robione jak schabowe. Właśnie mi się skończyły...  :|                    
-(\(\ ========================= /)/)-
-(._. ) -=-.....The Atomish Bomb......-=- ( ._.)-
(')(')_) ====================== (_(')(')
http://Gamikaze.pl

Offline Olhado256

• +++++
Produkty kultowe
« Odpowiedź #4 dnia: 2003-09-17 (Śro), 21:59 »
morgurth =] chyba trochę źle mnie zrozumiałeś. Ja wiem, że to są produkty (chociaż komiks to dla mnie bardziej dzieło sztuki), ale to, że je kupuję, że pochłaniam niektóre z nich w ogromnych ilościach (Danio rulez), to nie znaczy, że będę je otaczał kultem zaraz. Weźmy wspomniane serki Danio - zjadłem ich lekką ręką jakieś pół tysiąca, może więcej. Uwielbiam je. Ale żeby zaraz kultem otaczać? To jest żarcie!                    
w stanie spoczynku

Offline Emill

• +++
Produkty kultowe
« Odpowiedź #5 dnia: 2003-09-17 (Śro), 22:09 »
Zarcie tez moze byc jak najbardziej kultowe, ale moim zdaniem musi spelniac 2 warunki - musi byc znane na rynku od dluzszego czasu i na calym swiecie... idealny przyklad tutaj to Coca-Cola / Pepsi... a poza tym kultowe moga byc np. jeansy Levis\'a :)
[omega] --] jak chcesz to ja ci moge zmienic nicka...? :D                    

http://www.mgsonline.pl
Wkrótce Pomarańczowa Rewolucja wybuchnie na nowo!

Offline Olhado256

• +++++
Produkty kultowe
« Odpowiedź #6 dnia: 2003-09-17 (Śro), 22:30 »
Dla mnie żarcie nie może być kultowe. Żeby otaczać kultem Pepsi, czy inną Colę, trzeba być mocno skonsumentyzowanym, że tak powiem. Ja mam inny system wartości. Dla mnie napój służy do picia, a nie do manifestowania, że jestem cool i w ogóle cziłała.                    
w stanie spoczynku

Offline Biernath_J

• +
Produkty kultowe
« Odpowiedź #7 dnia: 2003-09-17 (Śro), 22:32 »
Prażynki to było dość myślę kultowe żarcie. Ciężko teraz trafić na takie które smakują jak te sprzed lat... szczególnie te podróby z targu w wielkich worach są straszne.                    
Aż wreszcie nadchodzi ten dzień
Kiedy trzeba urwać sobie głowę
I trzymać ją mocno
Mocno
Zaciśniętą pięścią

Żeby Uwierzyli

Offline Koki

• +++++
Produkty kultowe
« Odpowiedź #8 dnia: 2003-09-18 (Czw), 15:40 »
Dla mnie żarcie nie może być kultowe. Żeby otaczać kultem Pepsi, czy inną Colę, trzeba być mocno skonsumentyzowanym, że tak powiem. Ja mam inny system wartości. Dla mnie napój służy do picia, a nie do manifestowania, że jestem cool i w ogóle cziłała.

Jeeezu... nie chodzi tutaj o to, że codziennie rano stawiasz butelkę Coli 0,5 na czerwonej poduszeczce a potem modlisz się do niej. Tu chodzi o coś w stylu drinku Twister, który składa się z najnędzniejszej podróby Coli z Biedronki(1,50 za 1,5 litra) i najtańszego winiaka w okolicy(Mieszamy 50/50). Drink \'daję radę\', poza tym we \'wtajemniczonej\' grupie osób wystarczy rzucić hasłem \'Twister\' i wszyscy wiedzą o co chodzi, i jest ogólnie szczęśliwa grzana.                    

Offline Olhado256

• +++++
Produkty kultowe
« Odpowiedź #9 dnia: 2003-09-18 (Czw), 16:38 »
Słowo \"kultowy\" coraz bardziej traci swoje znaczenie i zbliża się do \"fajny\". Kiedyś mówiło się, że film jest kultowy, jeśli ludzie potrafili zacytował połowę dialogów z pamięci. My z kumplami np. otaczaliśmy kultem film \"Robin Hood i faceci w rajtuzach\". Rzucaliśmy niemal codziennie cytatami z filmu, powtarzaliśmy scenki... ten film był dla nasz czymś wielkim, czymś, co na stałe istniało w naszej świadomości. Tak, jak powiedzmy Gwiezdne Wojny dla wielu tu zebranych na forum. Ale prażynki...                    
w stanie spoczynku

Offline Steffek

• +++
Produkty kultowe
« Odpowiedź #10 dnia: 2003-09-18 (Czw), 17:56 »
Dla mnie takim produktami ktore mi sie dobrze kojarza sa:
-irysy
-biesiadne
-ola cola

Ach te pamietne lata podstawowki... :)                    

Offline mucika

• +
Produkty kultowe
« Odpowiedź #11 dnia: 2003-09-18 (Czw), 18:55 »
hm produkt kultowy?? e dla mnie nie ma czegos takiego jednak najmilej wspominam:
lody kolorki z Algidy zarlo sie je po 10  dziennie ;)
oranzada Bingo 99 gr. :) 1,5 l byla ochydna ale jak sie pic chcialo to ufff:)
a jak nie bylo wf to sie pilo oranzade z Ustronianki za 50 gr na miejscu w szklanych  butelkach :)                    
Członek BBC !:) !!!  
MUCIKA IS DA FREAKA !!!!!!!!!!!!:P

Offline Xtense

• ಠ_ಠ
  • +++++
  • ಠ_ಠ
Produkty kultowe
« Odpowiedź #12 dnia: 2003-09-18 (Czw), 19:07 »
A ja pamiętam dwa stare hardcorowe sklepiki na osiedlu - w jednym można było kupić oranżadę \"ze sobą\" za 40gr, a w drugim zdać butelkę za 40gr... :D Kto wie co to oznacza? :D                    
"We are the music makers, and we are the dreamers of dreams. Wandering by the lone sea-breakers and sitting by the desolate streams." --Arthur O'Shaughnessy
18:08 - .Ald: nie mam czasu na takie rzeczy
B - Człowiek Który Miał Różowego iPoda

Offline [omega]

• ++
Produkty kultowe
« Odpowiedź #13 dnia: 2003-09-18 (Czw), 19:28 »
Perpetum mobile kuna fak  :twisted:
U mnie w szkole byly napoje w woreczkach foliowych + slomka - szacunek!
Lepily sie strasznie a worki pekaly jak prezerwatywy z kiosku (kto to skojarzy - chyba tylko Szmugiel ewentualnie) ale napoj i tak wymiatal - byly 2 smaki - orange i cola a pozniej jesszce doszedl jeden - taki rozowy jakis - woreczkami rzucalismy tez czasem (pelnymi) w samochod faceta od muzyki z okna szkoly - koles byl tez dobry - jak mial dyzur to chodzil po korytarzu, jadl takies batony i plul rodzynkami \"bo ich nie lubil\"  :twisted:                    

C1

Offline Steffek

• +++
Produkty kultowe
« Odpowiedź #14 dnia: 2003-09-18 (Czw), 19:48 »
A ja pamiętam dwa stare hardcorowe sklepiki na osiedlu - w jednym można było kupić oranżadę \"ze sobą\" za 40gr, a w drugim zdać butelkę za 40gr... :D Kto wie co to oznacza? :D

Doobre! Hehe picie za darmo ;)                    

Offline Biernath_J

• +
Produkty kultowe
« Odpowiedź #15 dnia: 2003-09-18 (Czw), 19:53 »
O oranżada w woreczku to obok prażynek moja chyba ulubiona soc-rzecz jaką pamiętam. No może jeszcze... znikopisy?

EDIT

mnóstwo kultowych rzeczy jest tu:

http://gnu.univ.gda.pl/~grzes/klimaty/                    
Aż wreszcie nadchodzi ten dzień
Kiedy trzeba urwać sobie głowę
I trzymać ją mocno
Mocno
Zaciśniętą pięścią

Żeby Uwierzyli

Offline SAVER

• ++
Produkty kultowe
« Odpowiedź #16 dnia: 2003-09-18 (Czw), 20:05 »
Też uważam,że robienie \"kultowego\" produktu spożywczego to przegięcie - mam żreć świństwo bo kultowe? :D to obłęd ;)

Dla mnie kultowe są ciuchy na rower - np.: rzeczy firmy FOXRACING - trochę kosztują,ale zapewniam,że warto za taką jakść zapłacić.
Podobnie jest z częściami rowerowymi - np. piasty CHRIS KING - bardzo drogie - komplet ok. 450 us$ ale mocne jak szlag i warte swojej ceny.

Taką \"kultowość\" jeszcze można zaakceptować :)                    
Członek Bractwa Czarnego Kruka

Offline [omega]

• ++
Produkty kultowe
« Odpowiedź #17 dnia: 2003-09-18 (Czw), 20:35 »
\"Z dniem 1 sierpnia 2003 zaczal dzialalnosc polski dystrybutor FOX RACING\"
www.gofox.pl - teraz bedzie prosciej.
Widzialem ostatnio piekna bluze - czarna z bialym logo <mniam>                    

C1

Offline Olhado256

• +++++
Produkty kultowe
« Odpowiedź #18 dnia: 2003-09-18 (Czw), 21:21 »
A jednak mam kultowy produkt spożywczy! Jest to Kofola. Ktoś wie co to? Cóż, w Polsce tego nie ma. Kofola to słowacka podróba Coli, czy innej Pepsi. Bardziej ziołowa w smaku. Poznałem Kofolę w małym sklepiku w czeskich Jesenikach. Stary czeski żul nam oznajmiał, że \"jak je mało, to je dobre, jak je duzo, to je nedobre\", no, to musieliśmy sobie golnąć. Wydawało się obrzydliwe, ale nazwa tak nam się jakoś spodobała. Przy następnej okazji oczywiście też musieliśmy skoczyć na Kofolę, no i tak stała się ona naszym kultowym napojem. Na wycieczkach do miast okolicznych pędziliśmy \"do marketa\" po dwulitrową butlę Kofoli, po pewnym czasie zaczęło nam to smakować nawet. Do dziś jak jestem na Słowacji (w Czechach trudno ją upolować), to sobie muszę chociaż szklankę tego golnąć. Kofola rulez.                    
w stanie spoczynku

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
Produkty kultowe
« Odpowiedź #19 dnia: 2003-09-23 (Wto), 00:45 »
2 litrowe soki z biedronki po 2.39 bodajze. Jade na tym juz ponad rok :D                    

Offline [omega]

• ++
Produkty kultowe
« Odpowiedź #20 dnia: 2003-09-23 (Wto), 10:07 »
Mi sie wlasnie przypomniala guma \"Turbo\"...
To bylo cos - cala kasa szla na to - zychwa od zucia boli mnie do dzis :twisted:
Uzbieralem wszytskie...
Jak sobie taraz przypomne smak to podobnie smakuje Fanta tropikalna - pewnie ten sam syf w srodku jest...                    

C1

Offline tymbeer

• +++
Produkty kultowe
« Odpowiedź #21 dnia: 2003-09-23 (Wto), 10:15 »
Hmm, chyba wlasnie tylko Turbo...
Jakos potem wszelkie \"maniactwa\" na ten temat omijalem.                    
...

Offline Syber

• +
Produkty kultowe
« Odpowiedź #22 dnia: 2003-09-23 (Wto), 12:36 »
Koltowe jest winko A-18 !!! dostepne w niekturych regionach naszego kraju... hihi :hihi:                    
PP = Pierdolić Podpis

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
Produkty kultowe
« Odpowiedź #23 dnia: 2003-09-23 (Wto), 13:35 »
A kto pamieta wafelki kuku ruku? No kto?                    

Offline Syber

• +
Produkty kultowe
« Odpowiedź #24 dnia: 2003-09-23 (Wto), 13:37 »
A kto pamieta wafelki kuku ruku? No kto?

HAHA... No jasne !!! nawet byl taki wierszyk \"Kuku Ruku jest pachnace w szkole w lesie i na lace !!! Pan Walesa tez sprubowal i odrazu zwymiotowal\" :D pamientam te wafle bo jako malolat mialwem pelno tych nalepek :D                    
PP = Pierdolić Podpis

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
Produkty kultowe
« Odpowiedź #25 dnia: 2003-09-23 (Wto), 13:39 »
Ja obkleilem nimi pol szafy :)                    

Offline Syber

• +
Produkty kultowe
« Odpowiedź #26 dnia: 2003-09-23 (Wto), 13:52 »
a mialem kiedys taki zielony skladak <rower> i calego go oblepilem :D                    
PP = Pierdolić Podpis

Offline ble

• +
Produkty kultowe
« Odpowiedź #27 dnia: 2003-09-23 (Wto), 14:59 »
Kuku- ruku? Piłke do nogi wygrałem dzięki temu :) Jeszcze czytać nie potrafiłem :) Pamiętam, że na szczęśliwej nalepce była sójka na czerwonym tle :)                    

Offline Davsar

• ++
Produkty kultowe
« Odpowiedź #28 dnia: 2003-09-23 (Wto), 19:20 »
Dla mnie produktem kultowym są, arczej były lody Eskimos w czekoladzie i guma Turbo :D . Te pierwsze jadłem  w lato nałogowo :D i bardzo się wkurzyłem gdy okazało się że tych lodów już nie sprzedają  :o . A gumy zakupowałem głownie dla naklejek, bo odezwał się we mnie duch kolekcjonera :D                    

Offline RioT

• Blogger|Konsolowiec|Agent
  • +++
Produkty kultowe
« Odpowiedź #29 dnia: 2003-09-23 (Wto), 19:31 »
Wafelki były super guma Turbo i te auta obrazki to było coś a jeszcze była guma donald z obrazkai disneya                    

Offline aliis :)

• +
Produkty kultowe
« Odpowiedź #30 dnia: 2003-09-23 (Wto), 21:16 »
kawa kawa kawa! ropuszczalna z mlekiem bez cukru..... :)
Patrzeć na ludzkie nieszczęście i nie umieć pomoc.. to powoli umierać cierpiąc...

Offline Syber

• +
Produkty kultowe
« Odpowiedź #31 dnia: 2003-09-24 (Śro), 10:11 »
Wlasnie guma TURBO to bylo cos !!! mialem tego od cholery w domu... wiedys tez przyklejalem klejem do drzwi !!! Ale jeszcze byla taka guma \"Kaczor Donald\" z historyjka w srodku... To bylo cos < to byla moja 1 w zyciu guma nierozpuszczalna>

Co jeszcze !!! OO Komputer Amiga 500 :D dostalem go na komunie za 15 milionow starych zlotych !!!                    
PP = Pierdolić Podpis

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
Produkty kultowe
« Odpowiedź #32 dnia: 2003-09-24 (Śro), 16:38 »
15??????????????
Ja w pierwszej klasie podstawowki kupilem za 7. Troche przeplaciles. Potem monitor dokupilem za 5                    

Offline Syber

• +
Produkty kultowe
« Odpowiedź #33 dnia: 2003-09-30 (Wto), 12:04 »
15??????????????
Ja w pierwszej klasie podstawowki kupilem za 7. Troche przeplaciles. Potem monitor dokupilem za 5

Ale stary to byl kmplet z monitorem klawiszami itp. a to ze mame naciagneli to inna broszka                    
PP = Pierdolić Podpis

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
Produkty kultowe
« Odpowiedź #34 dnia: 2003-09-30 (Wto), 22:04 »
Ymm, klawiatura wbudowana bylo :D                    

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
Produkty kultowe
« Odpowiedź #35 dnia: 2003-10-01 (Śro), 22:57 »
kiedyś SS
teraz bćmoże bidony izostara - co sezon kupuje nowy do swojej kolekcji
a tak pozatym to nie mam miczego takiego
ze skąpstwa :twisted:                    
"Nikt nie powinien kwestionować wiary innych, bo żadna istota ludzka nie może oceniać dróg Boga."   ﻄ °ﮯﮦ

Offline Emill

• +++
Produkty kultowe
« Odpowiedź #36 dnia: 2003-10-02 (Czw), 10:08 »
przypomnialo mi sie jeszcze jedno zarelko, ktore zasluguje na miano kultowego... zupka pomidorowa Campbell\'a :D co prawda ze wzgledu na puszke, nie sama zawartosc, ale kultowosci nie mozna jej odmowic :)                    

http://www.mgsonline.pl
Wkrótce Pomarańczowa Rewolucja wybuchnie na nowo!

Offline _lili_

• +
Produkty kultowe
« Odpowiedź #37 dnia: 2003-10-02 (Czw), 19:19 »
*gumy Kaczor Donald.. o tak :D zawsze jak ojciec w trasy jezdzil, to mi przywozil.. czyzby nigdzie w okolicy wtedy nie sprzedawali? :?:  .. ostatnio mialam nawet okazje zobaczyc \'historyczny\' sklep, w ktorym owe cudenka :D zakupowal  :wink:
* capuccino.. waniliowe, orzechowe.. mniami..
*zupki chinskie, chociazby dlatego, ze nie raz uratowaly spora grupke ludzi przed smiercia glodowa, na szkolnych biwakach :D                    

Offline Szczur

• ++
Produkty kultowe
« Odpowiedź #38 dnia: 2003-10-03 (Pią), 19:11 »
Produkt kultowy... hmm... Większość wymienia gumę TURBO... Zgadzam się... A poza tym Kacuś - zgadnijcie co to jest.                    

Offline RioT

• Blogger|Konsolowiec|Agent
  • +++
Produkty kultowe
« Odpowiedź #39 dnia: 2003-10-03 (Pią), 19:21 »
To soczek o  Takiej oto etykietce                    

Offline Szczur

• ++
Produkty kultowe
« Odpowiedź #40 dnia: 2003-10-03 (Pią), 20:29 »
To soczek o  Takiej oto etykietce

Dokładnie RioT :-D ! Pyszne, smaczne, przydatne na syndrom dnia wczorajszego :-D . Coś fajnego :) .                    

Offline Kokeeno

• ++
Produkty kultowe
« Odpowiedź #41 dnia: 2003-10-07 (Wto), 11:32 »
Guma Donald i cytronada (czy jakoś tak  :-D )

Oprócz tego \"Młody Technik\"  :biggt:

Teraz nie uznaję żadnego produktu za kultowy...                    
"Live For The Moment"
Ólóbiony małpiszon Jedi Temple

Offline Syber

• +
Produkty kultowe
« Odpowiedź #42 dnia: 2003-10-07 (Wto), 12:40 »
Moze to dla kogos dziwne ale uwarzam ze Satelita jest takim produktem...Pamientam jak na poczatku jak ojciec kupil w niemczech to szalalem z radosci :D hehe...Bylo tyle programow ze trudno bylo sie polapac...Teraz mam Cyfre i nic niema ciekawego ><                    
PP = Pierdolić Podpis

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
Produkty kultowe
« Odpowiedź #43 dnia: 2003-10-08 (Śro), 15:08 »
W moim przypadku bylo to raczej wideo i zalazki kablowki (w klubie w okolicy kupili satelite i puszczali sygnal na cale osiedle  :) )                    

Offline Syber

• +
Produkty kultowe
« Odpowiedź #44 dnia: 2003-10-10 (Pią), 12:10 »
u mnie to jako pierwszy mialem talerz !!! i to byl wyjatkowy talerz bo obrotowy :D hehe... Co jeszcze z produktow kultowych??? Hmmm... moze nie tak stare ale SMS\'Y !!! Tyle radosci w 160 znakach !!! hehe kiedys w miechu wyslalem 2700 smsow :P                    
PP = Pierdolić Podpis

Offline tymbeer

• +++
Produkty kultowe
« Odpowiedź #45 dnia: 2003-10-11 (Sob), 00:33 »
A ja zapomnialem dodac tu - Mokate Cappuccino, waniliowe. :drool:                    
...

Offline _lili_

• +
Produkty kultowe
« Odpowiedź #46 dnia: 2003-10-11 (Sob), 11:26 »
tymbeer, jak mozna bylo o cappuccino zapomniec :D i to jeszcze o waniliowym :D :wink:

=> Syber.. 2700 smskow? :shock2:  palce Ci nie odpadly? :wink:                    

Offline tymbeer

• +++
Produkty kultowe
« Odpowiedź #47 dnia: 2003-10-11 (Sob), 11:52 »
Tak czesto to pijam, ze to juz nawyk jest.
A o takich nawykach sie nie pamieta. :D ;)                    
...

Offline _lili_

• +
Produkty kultowe
« Odpowiedź #48 dnia: 2003-10-11 (Sob), 18:12 »
no coz.. powiem tak.. w dzisiejszych czasach nieco swiezej (meskiej) krwi o polnocy to juz nie taka prosta sprawa, wiec cappuccino musi wystarczyc :wink: taki maly nalog :twisted: :D                    

Offline Syber

• +
Produkty kultowe
« Odpowiedź #49 dnia: 2003-10-13 (Pon), 14:13 »
tymbeer, jak mozna bylo o cappuccino zapomniec :D i to jeszcze o waniliowym :D :wink:  

=> Syber.. 2700 smskow? :shock2:  palce Ci nie odpadly? :wink:

Co ty to nic w porownaniu do mych umiejetnosci... srednio smsa <160 znakow> w ponirzej 1 min pisze :D                    
PP = Pierdolić Podpis

Offline Saima

• DKMiści
  • +
Produkty kultowe
« Odpowiedź #50 dnia: 2003-10-13 (Pon), 18:19 »
hmmm z rzeczy ktore pamietam ze swojego dziecinstwa i nigdy nie zapomne ich smaku  :twisted: to: gumy Turbo of course  :heh: lizaki czerwone w ksztalcie kogucikow  :wink: , gumy: Donaldy..wafelki: mulatek (w polewie czekoladopodobnej  :-D ), a poza tym nieodlacznym elementem mojego dziecinstwa bylo: mleczko w tubce.. hihih :zpain:                    
"Pod powierzchnią zmiennych zjawisk wszystko jest jednym"
"Whatever women do they must do twice as well as men to be thought half as good. Luckily, this is not difficult." Charlotte Whitton

Offline tymbeer

• +++
Produkty kultowe
« Odpowiedź #51 dnia: 2003-10-13 (Pon), 18:22 »
mleczko w tubce..

Ja to musialem jesc/pic za kare, wiec wiadomo jaki jest moj stosunek do tego... :lol: :P
Bleee  :zpuke:
 :twisted:                    
...

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
Produkty kultowe
« Odpowiedź #52 dnia: 2003-10-13 (Pon), 18:33 »
Hmm, mleczko keidys nawet lubilem nie bylo zle. A Saima wspomniala o tych lizakach czerwonych kogutkowych, ale one dobre byly. Slodycze z komuny rules                    

Offline Szczur

• ++
Produkty kultowe
« Odpowiedź #53 dnia: 2003-10-13 (Pon), 20:31 »
Tjaa... Mleko w tubce... Pychota, teraz już takiego nie robią :( ... A jakże mogłem zapomnieć o jednej ważnej rzeczy: ptasie mleczko... To jest to... Mmmm...                    

Offline Olhado256

• +++++
Produkty kultowe
« Odpowiedź #54 dnia: 2003-10-13 (Pon), 21:19 »
Mlekiem w tubce to ja się tak napychałem, że potem myślałem, że vomitnę od tej słodkości :)                    
w stanie spoczynku

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
Produkty kultowe
« Odpowiedź #55 dnia: 2003-10-13 (Pon), 21:23 »
No i jak moglbym zapomniec o sanostolu. TO dzieki niemu zamiast niedowagi mam nadwage :D                    

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
Produkty kultowe
« Odpowiedź #56 dnia: 2003-10-14 (Wto), 06:50 »
bruce lee na comandorka                    
"Nikt nie powinien kwestionować wiary innych, bo żadna istota ludzka nie może oceniać dróg Boga."   ﻄ °ﮯﮦ

Offline Syber

• +
Produkty kultowe
« Odpowiedź #57 dnia: 2003-10-14 (Wto), 13:16 »
Mleczko w tubce !!! ale powiem ze mozna jeszcze je dostac !!! i sa lepsze smaki :D Pycha :D                    
PP = Pierdolić Podpis

Offline Szczur

• ++
Produkty kultowe
« Odpowiedź #58 dnia: 2003-10-14 (Wto), 13:17 »
:shock2:
Racja, Błożesztymoj! Multi Sanostol... Miałem tego taką wielką butelkę! :shock2:
Dobre nawet, jak na lekarstwo... :wink:                    

Offline [omega]

• ++
Produkty kultowe
« Odpowiedź #59 dnia: 2003-10-14 (Wto), 14:15 »
Sanostola nie kojarze ale przypomnialo mi sie ze kupowalismy vibovit - to sie rozpuszczalo ale my ten proszek \"na sucho\" wcinalismy. W ilosciach hutrowych  :twisted:
Byl tez cos jeszcze z tej rodziny - Visolvt czy cos takiego.
W podobnym stylu bylu tez \"oranzady w papierku\" - tez na ogol zamiast rozpuszczac to zarlismy to bezposrednio z torebki.
 :twisted:                    

C1