Autor Wątek: -=Opisz swoją "Ex", czyli siksy i te inne...=-  (Przeczytany 10003 razy)

Offline sah

• Administrator
  • ++++
-=Opisz swoją "Ex", czyli siksy i te inne...=-
« Odpowiedź #60 dnia: 2003-09-17 (Śro), 22:54 »
Bo Olhado jak zwykle coś tu intelektualizuje.

Generalizujesz w drugą stronę. Jedni tu piszą, że dziewczyny to zawsze są złe i wredne i to przez nie się związki rozpadają, a ty wręcz przeciwnie - że jak się związek rozpada, to widocznie facet był tępym baranem. Bulszit. Ja tam o związkach wiem tyle, co mi znajomi opowiedzą, ale z tych opowieści jedna smutna prawda wynika - związki się zazwyczaj rozlatują przez niezrozumienie.

Albo przez to że młodzi ludzie się schodzą bo chcą mieć się z kim pokazać - albo z kim uprawiać seks. Potem już rozdziewiczeni przystępują do konstrukcji \'dorosłych\' związków opartych na zrozumieniu, partnerstwie itp. A czasem nawet ludzie są ze sobą bo się kochają - i wtedy mniej groźne są dla nich niechciane ciąże, spektakularne rozstania i tego typu denne tematy.                    

Offline Kokeeno

• ++
« Odpowiedź #61 dnia: 2003-09-17 (Śro), 23:01 »
Dzisiejsza scenka: siedzę sobie na wrocławskim rynku i czytam jakąś gazetkę (bodajże Software 2.0) a tu mi ktoś niespodziewanie mówi cześć - lukam do góry - i tu mała konsternacja - hmm, powinienem ją znać??? Siedem sekund potrzebowałem, żeby poznać dziewczynę, w której kiedyś (na swoje nieszczęście) byłem potwornie zakochany (na nieszczęście, bo ona we mnie zupełnie nie) - najlepsze jest to, że ostatni raz widziałem ją nie pięć lat temu, ale jakiś miesiąc  :-D - jak widać dosyć skutecznie o niej zapomniałem, ale kosztowało mnie to swego czasu sporo zdrowia (czasem sobie myślę, że samotność nie jest taka zła, ale tylko czasem...)                    
"Live For The Moment"
Ólóbiony małpiszon Jedi Temple

Offline TomisH

• +++
« Odpowiedź #62 dnia: 2003-09-18 (Czw), 13:48 »
A ja kiedyś jadę tramwajem i \"Cześć!\". Patrze - taka sobie dziewczyna - ale Hola! Qrde, podkochiwałem się w niej w liceum :D Pogadałem trochę [z Nią się zawsze świetnie rozmawiało :roll:] no i pa.

Ale teraz: Tydzień później widzę ją znowu, ale tym razem jest ponownie super laską jaką ją pamiętałem z liceum [chociaż przecież się przez ten tydzień nic nie zmieniła!] :( Kolana z waty...

I jak to wytłumaczycie? :D Dyskutować!                    
-(\(\ ========================= /)/)-
-(._. ) -=-.....The Atomish Bomb......-=- ( ._.)-
(')(')_) ====================== (_(')(')
http://Gamikaze.pl

Offline kpsk

• +++
« Odpowiedź #63 dnia: 2003-09-18 (Czw), 13:55 »
Masz parkinsona :D !

Hehh, no ale nie napisałeś, co było dalej...
A jesli chodzi o komentarz to: bardzo czeste... hehe ,ale nie działa w 2 strony zazwyczaj :| :D                    

Offline Syber

• +
« Odpowiedź #64 dnia: 2003-09-19 (Pią), 11:30 »
na forum umiescilem fote mojej panienki... wiec sobie poszukajcie i zobaczcie jaka ona jest :]                    
PP = Pierdolić Podpis

Offline _lili_

• +
« Odpowiedź #65 dnia: 2003-09-20 (Sob), 11:08 »
=> tomish, ciezki przypadek :D tzw. milosc czy tez zaurczenie z nawrotami :wink: niby juz sie wyleczysz i niby dana osoba nie wywoluje juz tego \'\'dreszczyku\'\' az tu nagle... pyk... i znowu sie zaczyna... najlepsze wyjscie - zakochac sie w kims innym :wink: (tak tak, wiem  8) , teoria i latwo powiedziec) najlepiej z wzajemnoscia, bo kolko sie zamknie :D

PS. => saima, no wiesz co, takie przeoczenie :wink:..
PS\'. co do tej 2, 3 czy ktorejstam wersji tego tematu :D... moja chyba najlepsza przyjacioka jest, w przeciwienstwie do mnie, blondynka, ale na tym ten \'\'schemat\'\' (w cudzyslowiu, bo naprawde nigdy czegos takiego nie zauwazylam) sie konczy... jesli chodzi o inteligencje, to wydaje mi sie, ze jestesmy na tym samym (wysokim :wink: ) \'\'poziomie\'\' -jakos dziwnie to brzmi :roll: :D - a co do urody... hmm... jak to sie mowi, zalezy co sie komu podoba  8)...
PS\'\'... PS\' zajmuje wiecej miejsca niz temat \'\'wlasciwy\'\' ale mozna tak chyba, he? :D                    

Offline aliis :)

• +
« Odpowiedź #66 dnia: 2003-09-23 (Wto), 20:42 »
no więc :P wyobraźcie sobie..ze macie kogos kogo kochacie ponad wszystko, myślicie ze będziecie razem i nagle ..bach! zostawia Was.. tłumaczy sie ze to przez rodzicow.. cały swiat Wam się wali na głowe.. i pragniecie umrzeć.. a gdy juz sie pozbieracie.. spotykacie kogos nowego.. i robicie z Nim tak jak porzednio zrobiono z Tobą :P .. ehh dziwne :| chyba bredzę ;)
Patrzeć na ludzkie nieszczęście i nie umieć pomoc.. to powoli umierać cierpiąc...

Offline TomisH

• +++
« Odpowiedź #67 dnia: 2003-09-23 (Wto), 20:56 »
Dlatego nie mieszam rodziców w MOJE związki :D

I nie, nie bredzisz...

PS. Dzięki __lili__, takie \'przeskoki iskry\' miewałem już wielokrotnie. Jeszcze trochę i \'akumulator\' mi się rozładuje...  :cry:                    
-(\(\ ========================= /)/)-
-(._. ) -=-.....The Atomish Bomb......-=- ( ._.)-
(')(')_) ====================== (_(')(')
http://Gamikaze.pl

Offline Kokeeno

• ++
« Odpowiedź #68 dnia: 2003-09-23 (Wto), 21:16 »
no więc :P wyobraźcie sobie..ze macie kogos kogo kochacie ponad wszystko, myślicie ze będziecie razem i nagle ..bach! zostawia Was.. tłumaczy sie ze to przez rodzicow.. cały swiat Wam się wali na głowe.. i pragniecie umrzeć.. a gdy juz sie pozbieracie.. spotykacie kogos nowego.. i robicie z Nim tak jak porzednio zrobiono z Tobą :P .. ehh dziwne :| chyba bredzę ;)

To nie jest dziwne - zwykłe, ludzkie, często podświadome pragnienie zemsty, ale skierowane na niewłaściwą osobę... Można się powstrzymać, można żyć samotnie, a można się pilnować, żeby nie popełnić błędów, które ktoś już popełnił...                    
"Live For The Moment"

• +
« Odpowiedź #69 dnia: 2003-09-23 (Wto), 21:19 »
to nie zemsta.. to coś dziwnego.. co wzięlo sie samo z siebie :| dziwne jest życie nie? :)
Patrzeć na ludzkie nieszczęście i nie umieć pomoc.. to powoli umierać cierpiąc...

Offline Kokeeno

• ++
« Odpowiedź #70 dnia: 2003-09-23 (Wto), 21:51 »
to nie zemsta.. to coś dziwnego.. co wzięlo sie samo z siebie :| dziwne jest życie nie? :)

Ah, życie to najciekawsza gra, może dlatego, że ludzie (włącznie z sobą) z zupełnie nieprzewidywalni...

A co do powyższego - zapewne studenci / absolwenci psychologii potrafią wytłumaczyć to zjawisko...                    
"Live For The Moment"

• +
« Odpowiedź #71 dnia: 2003-09-24 (Śro), 15:41 »
yhh.. życie w ogole czasem jest pogmatwane.. tyle zła się dzieje.. tyle niedobrego..

Offline Kokeeno

• ++
« Odpowiedź #72 dnia: 2003-09-24 (Śro), 16:44 »
yhh.. życie w ogole czasem jest pogmatwane.. tyle zła się dzieje.. tyle niedobrego..

Zło się samo nie dzieje, to niedobre też nie... Dzisiaj się zapowiadał taki piękny dzień, a w pewnym momencie poczułem się jakbym dostał łopatą przez głowę... Nie, poczułem się znacznie gorzej... Przez jedną prostą wiadomość, która jeszcze powinna mnie ucieszyć, a zdołowała maksymalnie...

P.S.
Dzisiaj ogłaszam na #bck dzień bez złościwości z mojej strony, jestem w żałobie.... Foooooooook...                    
"Live For The Moment"

• +
« Odpowiedź #73 dnia: 2003-09-24 (Śro), 17:08 »
masz racje..zło się samo nie dzieje... to nie świat jest zły.. to ludzie powoduja zło.. ale też i ludzie nie rodzą się źli.. inni.. oraz życie skłania ich do złego..

Przepraszam, ze sie wtrace, ale ten watek jest o czyms troche innym, tu sie nie filozofuje :) - Emill