Autor Wątek: Topic do rozsiewania abstrakcji różnych :-D  (Przeczytany 7734 razy)

Offline SAVER

• ++
Topic do rozsiewania abstrakcji różnych :-D
« dnia: 2003-03-29 (Sob), 00:43 »
Tu będziemy poruszać różne dziwne zjawiska nadprzyrodzone i paranormalne,mające miejsce na tym forum  :-D
Kulturalne Ugrupowanie Rozsiewające wszedzie Abstrakcje chyba nie ma nic przeciwko?  :-D                    
Członek Bractwa Czarnego Kruka

Offline Xtense

• ಠ_ಠ
  • +++++
  • ಠ_ಠ
« Odpowiedź #1 dnia: 2003-03-29 (Sob), 12:45 »
Mam pierwsze:

Co to za topic??? :roll:  :roll:  :roll:

Paranormalnym można nazwać małą ilość fajnych emot-icon, ale ja to sobie już prywatnie z Pshemozzem omówię.                    
"We are the music makers, and we are the dreamers of dreams. Wandering by the lone sea-breakers and sitting by the desolate streams." --Arthur O'Shaughnessy
18:08 - .Ald: nie mam czasu na takie rzeczy
B - Człowiek Który Miał Różowego iPoda

Offline gramisan

• ++
« Odpowiedź #2 dnia: 2003-03-29 (Sob), 12:56 »
Nie wiem „o so chosi” ale jestem za :lol: .                    
"Non omnis moriar"

Reset-Forever - kultowy zin

Offline tymbeer

• +++
« Odpowiedź #3 dnia: 2003-03-29 (Sob), 13:20 »
Temat ten w założeniach ma wystawić na próbę modków.
Ha, ale my się nie damy!
Każdy, kto wpisze się 2 godziny po mnie dostanie w prezencie zwiększenie \"licznika\" o 100. :D                    
...

Offline McBoss

• +
« Odpowiedź #4 dnia: 2003-03-29 (Sob), 13:24 »
:huh:
topic o tematach abstrakcyjnych?
dalbys jakis przykladowy abstrakcyjny temat bylo by latwiej  :lol:                    
. . . [ | ] . . .

Offline gramisan

• ++
« Odpowiedź #5 dnia: 2003-03-29 (Sob), 13:51 »
Każdy, kto wpisze się 2 godziny po mnie dostanie w prezencie zwiększenie \"licznika\" o 100. :D

Chyba zdążyłem, proszę o BIG prezent :lol: ...                    
"Non omnis moriar"

Reset-Forever - kultowy zin

Offline Steffek

• +++
« Odpowiedź #6 dnia: 2003-03-29 (Sob), 13:52 »

Chyba zdążyłem, proszę o BIG prezent :lol: ...

Spoko jeszcze 34 minuty ;)                    

Offline TomisH

• +++
« Odpowiedź #7 dnia: 2003-03-29 (Sob), 13:55 »
Ja tam nie potrzbooje powiększania ;)

Sam sobie uciułam :D                    
-(\(\ ========================= /)/)-
-(._. ) -=-.....The Atomish Bomb......-=- ( ._.)-
(')(')_) ====================== (_(')(')
http://Gamikaze.pl

Offline SAVER

• ++
« Odpowiedź #8 dnia: 2003-03-30 (Nie), 00:01 »
Co do abstrakcyjnych tematów to mam jeden :-)
Czy wierzycie,że UFO istnieje? :-D
A może ufoki juz chodzą po Ziemi dawno? Patrząc na niektórych mam podejrzenia ;)                    

Offline tymbeer

• +++
« Odpowiedź #9 dnia: 2003-03-30 (Nie), 00:05 »
A może ufoki juz chodzą po Ziemi dawno? Patrząc na niektórych mam podejrzenia ;)

To na pewno żydzi. :twisted: ;)

E tam UFO jest na ziemi od dawna, vide Lepper. :D                    
...

Offline SAVER

• ++
« Odpowiedź #10 dnia: 2003-03-30 (Nie), 00:11 »

To na pewno żydzi. :twisted: ;)

E tam UFO jest na ziemi od dawna, vide Lepper. :D

Tia albo Oleksy :D                    

Offline [omega]

• ++
« Odpowiedź #11 dnia: 2003-03-30 (Nie), 00:18 »
Patrzac na poczatek tematu spodziewalem sie postow w stylu:\"jak wysylam posta to psu sasiadki zaczynaja oczy na czerwono swiecic\" lub cos podobnego czym mogliby sie Mulder i Scully zajac - no coz wychodzi na to, ze w Polsce z dziwnych zagadek to tylko uchodza takie w podobie tego \"Marian W. - pseudonim \"pajONk\" wjechal rowerem w kilkanascie dziewczynek wracajacych z I komuni swietej,w krwi zatrzymanego bylo 7 promili - to juz 4 przypadek syndromu \"niesmiertelnego\" w Polsce\"
The truth is out there - czy jakos tak:-)                    

C1

Offline SAVER

• ++
« Odpowiedź #12 dnia: 2003-03-30 (Nie), 00:20 »
\"]
The truth is out there - czy jakos tak:-)

Nie ufaj nikomu :D                    

Offline Olhado256

• +++++
« Odpowiedź #13 dnia: 2003-03-30 (Nie), 12:47 »
Nie wiedziałem gdzie to dać, więc piszę to w tym wątku, przynajmniej nie będzie offtopic :wink:
Nurtuje mnie taka myśl: czy przeglądacie się czasem w płytach CD? Bo ja tak... czasem nawet głupie miny robię. Albo wyginam płytkę... czy to tylko ja tak mam?                    
w stanie spoczynku
JID: Olhado256@histeria.pl

Offline SAVER

• ++
« Odpowiedź #14 dnia: 2003-03-30 (Nie), 13:27 »
Nie wiedziałem gdzie to dać, więc piszę to w tym wątku, przynajmniej nie będzie offtopic :wink:
Nurtuje mnie taka myśl: czy przeglądacie się czasem w płytach CD? Bo ja tak... czasem nawet głupie miny robię. Albo wyginam płytkę... czy to tylko ja tak mam?

Nie przejmuj się , przejdzie ci  :naugh:
A poważnie, to ja czasami wyginam płytkę CD, która pęka na pół :D                    

Offline JayZeus

• +
« Odpowiedź #15 dnia: 2003-03-31 (Pon), 00:35 »
Widze, że SAVER próbuje znowu pobić rekordy najwiękrzej liczby założonych topików.... :-D                    
Ja was kurwa schłopię!!!

Offline pshemozz

• +++++
  • Kurwa dupa abecadło
« Odpowiedź #16 dnia: 2003-03-31 (Pon), 08:21 »
Widze, że SAVER próbuje znowu pobić rekordy najwiękrzej liczby założonych topików.... :-D

Ja tez widzę i powoli szykuję nowy zestaw kłódek do zamykania :D                    

I chuj

Offline SAVER

• ++
« Odpowiedź #17 dnia: 2003-03-31 (Pon), 15:09 »

Wcale nie  :-D  Próbuję tchnąć nieco życia w to forum,skoro inni się nie kwapią  8)                    

Offline JayZeus

• +
« Odpowiedź #18 dnia: 2003-03-31 (Pon), 17:26 »
Mnie tam to osobiście nie przeszkadze, ale jak widzę innym może.. :)                    
Ja was kurwa schłopię!!!

Offline Gosso King

• +
« Odpowiedź #19 dnia: 2003-03-31 (Pon), 20:30 »
Ja tam uprawiam wrestling z pająkami :-D . Mam pas mistrza 8) .                    
>>> dawniej Shrek Zwei <<<

Członek K.U.R.W.A.

Offline tomcatek

• +
« Odpowiedź #20 dnia: 2003-04-01 (Wto), 10:31 »
SAVER =] ne mam nic na przeciw, w wrecz przeciwnie nie mam nic przeciwko :)

i tak jak ujzalem topica i kto o zalozyl, to sie zastanawiam czy nie wpisac SAVERA w grono sympatykow... :) hehehe...                    
Kulturalne Ugrupowanie Rozpowszechniajace Wszedzie Abstrakcje <== wujek Tom liczy na Ciebie!!

Boze bron mnie przed przyjaciolmi, przed wrogami obronie sie sam.

Offline Crask

• ++
  • Papapishu
« Odpowiedź #21 dnia: 2003-04-03 (Czw), 12:08 »
No więc ja chciał bym porozmawiać na temat wyższości budyniu nad Nowym Yorkiem. No bo budyń może być waniliowy, jest fajny, mięciutki i smaczny. A NY jest brudny, zanieczyszczony i jedyny smak jaki wchodzi w grę to jabłkowy :D No i NY nie można zrobić na ciepło, a budyń wręcz trzeba. Jeżeli jednak ktoś preferuje NY to ja chętnie popolemizuję :D                    
"Obvious with hindsight !"

Offline tomcatek

• +
« Odpowiedź #22 dnia: 2003-04-03 (Czw), 12:18 »
w NY jeszcze jest pizza a ja wole pizze od bydyniu :P                    
Kulturalne Ugrupowanie Rozpowszechniajace Wszedzie Abstrakcje <== wujek Tom liczy na Ciebie!!

Offline [omega]

• ++
« Odpowiedź #23 dnia: 2003-04-03 (Czw), 12:23 »
W NY jest pizza i to nie byle jaka - Zolwie Ninja ja jadly ciagle i mimo, ze stolica jej sa Wlochy to pizza z Ny jest slynna.
BTW - jadnem pizze we Wloszech w kilku roznych miejscach i mimo, ze jest bardzo dobra to prawie nigdzie nie daja do niej sosow dlatego tez wole polska pizze.                    

C1

Offline Loki

• +
« Odpowiedź #24 dnia: 2003-04-03 (Czw), 12:39 »
pomozcie mi bo mam problem .. mianowicie moj kot nocami cwiczy capoiere, ewentualnie tanczy sambe. Przez niego nie moge sie porzadnie wyspac. Gdy wchodze do kuchni, skad dobiegaja odglosy to skubany zaraz stoi na 4 lapach i udaje ze nie wie o co chodzi. Juz roznymi sposobami probowalem od niego wyciagnac po co tanczy (przypalanie, szlaban na jedzenie, polewanie woda swiecona itp) ale skubany nie chce sie zdradzic .. nosz K.U.R.W.A CO MAM ROBIC ?? :D

no i do tego rodzice twierdza ze oszalalem :D                    
"Faster we run, and we die young.."

Offline Olhado256

• +++++
« Odpowiedź #25 dnia: 2003-04-03 (Czw), 16:16 »
Loki =] nie przeszkadzaj kotu! Koty mają swoje sprawy i skoro ćwiczy, to pewnie jakieś swoje kocie powody ma np. chce jakiejś kotce zaimponować, albo podnieść sprawność fizyczną, bo go za dobrze karmisz :wink: . Spróbuj z nim pogadać, żeby ćwiczył gdzie indziej, jeśli ci to przeszkadza w spaniu. Ale nie licz, że będzie go to obchodziło - one uważają nas za istoty niższego rzędu.

A co do budyniu i NY - generalnie uznaję wyższość NY nad budyniem, bo to w końcu wieżowce tam są, a one są wysokie, ale gdyby zrobić z budyniu wieżowiec... nieee, NY jest wyższy od budyniu!                    
w stanie spoczynku

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
« Odpowiedź #26 dnia: 2003-04-03 (Czw), 16:53 »
Mój problem droga redakcjo jest dość złożony. Otóż kiedy kładę się spać, razem ze mną kładzie się Jah. A muszę powiedzieć, że nigdy nie wierzyłem w istnienie Jamajki. Nie byłoby to tak kłopotliwe, gdyby nie to, że Jah śmierdzi kozią sierścią i marihuaną. Poza tym śpiewa przeboje Boba Marleya i cytuje bliblię w przekładzie greckiej Septuaginty na końcu każdego wyrazu dodając \'-ah\' lub \'-a\'. Nie mogę wygonić Jaha, gdyż nie jestem ateistą i w grę wchodzi moje życie doczesne i odczesne. Pomóż, przyjaciółko!

Jeśli budyń to tylko w Mexico City. Nowy Jork może się schowac ze swoim zaschłym kisielem i 9 wodą po ogórkach.                    
Tak się teraz przekonuję - w internecie same chuje

Offline Gosso King

• +
« Odpowiedź #27 dnia: 2003-04-03 (Czw), 19:29 »
Zauważcie, że budyń można zjeść samemu, kiedy NY trzeba się dzielić z innymi.

Po za tym zauważyłem, że przed moim blokiem grupują się oddziały ogórków.                    

Członek K.U.R.W.A.

Offline SAVER

• ++
« Odpowiedź #28 dnia: 2003-04-03 (Czw), 19:31 »

Po za tym zauważyłem, że przed moim blokiem grupują się oddziały ogórków.

Ogórków powiadasz? :) A może to UFOki przybrały tą postać,żeby inwigilować wewnętrzne życie bloku w którym mieszkasz? :-D                    

Offline Olhado256

• +++++
« Odpowiedź #29 dnia: 2003-04-03 (Czw), 19:44 »
SAVER - a może to Żydzi się poprzebierali za ogórki i chcą przejąć władzę w naszej spółdzielni???

Durbik - Wiesz, że autentycznie nie mam pojęcia jak sobie poradzić z twoim problemem? Myślę, że powinieneś iść do księdza, żeby jakieś egzorcyzmy odprawił... tylko czy są stosowne modlitwy do wypędzania innego boga???                    
w stanie spoczynku

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
« Odpowiedź #30 dnia: 2003-04-03 (Czw), 19:54 »
Napewno są. Nasi ukochani ksieza juz sie o to postarali.
TO nie zydzi sa w ogorkach, masoni wyprodukowali zmodyfikowane pomidory udajace ogorki, w celu zamachu na polskosc. Jedzenie ich pod wodke przynosi gorszy efekt                    

Offline SAVER

• ++
« Odpowiedź #31 dnia: 2003-04-03 (Czw), 20:06 »
SAVER - a może to Żydzi się poprzebierali za ogórki i chcą przejąć władzę w naszej spółdzielni???

To nie jest śmieszne  :?                    

Offline Olhado256

• +++++
« Odpowiedź #32 dnia: 2003-04-03 (Czw), 21:04 »

Oczywiście, że nie jest - teraz się będę bał ugryźć ogórka, bo tam może być Żyd w środku i zaraz będzie na mnie krzyczał, że go gryzę! Wyjdę na antysemitę! Anty-antysemityzm to okropna plaga!

A tak BTW - kup sobie komiks \"Drugie 48 stron\". Dwa razy pojawia się w nim to logo, które masz w podpisie - raz nosi je skin, który sra ze strachu na widok żydowskiego mściciela Judishera, a drugi raz ma je jeden z głównych bohaterów (a przy okazji pałkę z godłem Polski :) ).                    
w stanie spoczynku

Offline Flecik

• Bogini-Dziecko
  • ++
« Odpowiedź #33 dnia: 2003-04-03 (Czw), 21:09 »
Nie chcę nic mówić ale na tym forum mogą być ludzie pochodzenia żydowskiego. Może im być conajmniej nie miło \"dzięki\" takim wstawkom - proszę o wzięcie tego pod uwagę - TO JUŻ JEST OBRAŻANIE A MODERATORZY ZAPEWNIALI, ŻE TEGO NIE BĘDZIE                    
Forever isn't an amount of time, but a place in your heart.

Offline SAVER

• ++
« Odpowiedź #34 dnia: 2003-04-03 (Czw), 21:11 »

Oczywiście, że nie jest - teraz się będę bał ugryźć ogórka, bo tam może być Żyd w środku i zaraz będzie na mnie krzyczał, że go gryzę! Wyjdę na antysemitę! Anty-antysemityzm to okropna plaga!

A tak BTW - kup sobie komiks \"Drugie 48 stron\". Dwa razy pojawia się w nim to logo, które masz w podpisie - raz nosi je skin, który sra ze strachu na widok żydowskiego mściciela Judishera, a drugi raz ma je jeden z głównych bohaterów (a przy okazji pałkę z godłem Polski :) ).

Nie potrafisz wymyśleć coś ambitniejszego? To ma niby być śmieszne? No chyba że dla ciebie.
BTW: żydowski mściciel, co za absurd :hihi:                    

Offline Crask

• ++
  • Papapishu
« Odpowiedź #35 dnia: 2003-04-04 (Pią), 09:13 »
Wracam do tematu budyń a NY, pizzę można jeść bez Nowego Yorku, a budyniu bez budyniu nie zjesz. Po za tym na żaden budyń nie wlezie ci King Kong (a na empire state building wlazł).

Durbik ]]] Przejdź się z Jahem do jakiejś dyskoteki Regge (jedna jest chyba w poznaniu), jak mu się spodoba to może zostanie :D                    

Offline tomcatek

• +
« Odpowiedź #36 dnia: 2003-04-04 (Pią), 09:22 »
jak by twoj budyn mial tyle lat co NY to nie nadawal by sie do niczego, a NY jest ladny i sie nadaje.  i jak ty sobie wyobrazasz 2 boingi udezajace w miske (garnek) z budyniem?                    

Offline Crask

• ++
  • Papapishu
« Odpowiedź #37 dnia: 2003-04-04 (Pią), 09:28 »
Ale to że żaden Boening nie uderzy ci w miskę z budyniem to chyba dobrze, bo jakby uderzył to budyń mógł by wypaść, a budyń z ziemi jest niedobry (lepszy jest z mleka). A po za tym budyń jest na mleku i jest zdrowy, a NY jest na wyspie i trzeba płynąć albo latać żeby tam dojść.                    

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
« Odpowiedź #38 dnia: 2003-04-04 (Pią), 11:50 »
Kurwa Kurwą, ale to jest BOEING panowie.

Jahowi puszczam reggae juz 3 dzień i dzięki temu juz nie spiewa. Płyta Getlemana - Journey To Jah. To może odjedzie?                    

Offline Olhado256

• +++++
« Odpowiedź #39 dnia: 2003-04-04 (Pią), 12:14 »
SAVER =] Ależ owszem, to jest śmieszne! Mnie to bawi w każdym razie :P . A Judisher jest spoko :P .

Flecik =] Ja się nie nabijam z Żydów, tylko z SAVERA i jego poglądów. Absolutnie nie mam nic do Żydów i jeśli nie chcę, żeby siedzieli w ogórkach, to tylko dlatego, że nie chcę ich gryźć.

NY kontra budyń - wygląda na to, że jest remis. Są sytuacje, kiedy budyń jest lepszy, a są i takie, kiedy NY. Bo przecież mieszkać w budyniu to trochę nie ten tego, a z drugiej strony - kobiece zapasy w NY nie są tak ekscytujące, jak w budyniu (wiem, że one zazwyczaj są w kisielu, ale budyń przecież też może być!).                    
w stanie spoczynku

Offline SAVER

• ++
« Odpowiedź #40 dnia: 2003-04-04 (Pią), 12:31 »
SAVER =] Ależ owszem, to jest śmieszne! Mnie to bawi w każdym razie :P . A Judisher jest spoko :P .

Flecik =] Ja się nie nabijam z Żydów, tylko z SAVERA i jego poglądów. Absolutnie nie mam nic do Żydów i jeśli nie chcę, żeby siedzieli w ogórkach, to tylko dlatego, że nie chcę ich gryźć.

Myślisz,że się nie nabijasz z żydów, ale jest całkiem odwrotnie.Wychodzi na to że masz coś do żydów  :P  A co do moich poglądów to ja przynajmniej mam je jasno sprecyzowane i nie zmieniam ich jak chorągiewki na wietrze w przeciwieństwie do twoich  :evil: .W sumie to nic ci do tego jakie ja mam poglądy , ja się z twoich przekonań nie nabijam więc przystopuj.                    

Offline Gosso King

• +
« Odpowiedź #41 dnia: 2003-04-05 (Sob), 21:39 »
Saver--] Ufoludki mówisz? Dobrze, że mam pod ręką moją przyjacółkę (Dwururkę).

Oto fragment wiadomości:
Dzisiaj wieczorem dzieci bawiące się na ulicy zostały zaatakowane przez psychopatę, który krzyczał: \"Ziemia dla ziemniaków\". Na szczęście zaślepiony szaleństwem osobnik zniszczył tylko budynek parlamentu.

Członek K.U.R.W.A.

Offline Olhado256

• +++++
« Odpowiedź #42 dnia: 2003-04-06 (Nie), 10:02 »
SAVER =] To może ponabijaj się z moich i będziemy kwita? Bo ja nic na to nie poradzę, że mnie bawi to, co mówisz. I skąd wiesz, że moje poglądy się zmieniają? Prezentowałem tu tylko moje poglądy ta temat Żydów w ogórkach i są one jasne i niezmienne: nie chcę, żeby tam siedzieli! Ktoś na forum jest Żydem i uwielbia siedzieć w ogórkach to faktycznie mógł się poczuć urażony tym, co mówiłem, ale wyjaśniłem moją motywację i nie ma ona nic wspólnego z antysemityzmem. :)                    
w stanie spoczynku

Offline Steffek

• +++
« Odpowiedź #43 dnia: 2003-04-06 (Nie), 10:13 »
Nie czytalem calego tematu, teraz patrze na ostatnie strony i co widze? Jakies budynie,ufoludki, NY. Przeciez to sie statsiarstwo szerzy, a jezeli nie statsiarstwo to poprostu bezproduktywne gadanie o glupotach.                    

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
« Odpowiedź #44 dnia: 2003-04-06 (Nie), 10:28 »
No jak nie czytałeś całego tematu, to rzeczywiście kompleksowy punkt widzenia na sprawę mogłeś sobie wyrobić :/                    

Offline Olhado256

• +++++
« Odpowiedź #45 dnia: 2003-04-06 (Nie), 12:13 »
Steffek =] masz mylne pojęcie statsiarstwa. My gadamy na temat i prowadzimy ożywioną dyskusję.                    
w stanie spoczynku

Offline Steffek

• +++
« Odpowiedź #46 dnia: 2003-04-06 (Nie), 12:48 »
Steffek =] masz mylne pojęcie statsiarstwa. My gadamy na temat i prowadzimy ożywioną dyskusję.

Dlatego powiedzialem, ze jak nie statsiarstwo to prowadzenie bezproduktywnej dyskusji o glupotach.                    

Offline Gosso King

• +
« Odpowiedź #47 dnia: 2003-04-06 (Nie), 13:30 »
Steffek --] A jak weźmiesz udział w konkursie i będziesz mógł wybrać nagrodę między:
- mięsięcznym zapasem budyniu
- tygodniową wycieczką do NY

To skąd będziesz wiedział co wybrać

Poza tym rozwijamy swoją wyobraźnie.                    

Członek K.U.R.W.A.

Offline Olhado256

• +++++
« Odpowiedź #48 dnia: 2003-04-06 (Nie), 14:44 »
Produktywna to ona z pewnością jest - dawno się tak nie uśmiałem jak przy wypowiedzi Craska, że budyń z ziemi jest niedobry, lepszy z mleka :lol: . Produkujemy humor abstrakcyjny i to sie liczy. I wcale nie rozmawiamy o głupotach - budyń to bardzo ważny i lubiany deser, natomiast NY to jedno z większych i ważniejszych miast świata.                    
w stanie spoczynku

Offline Crask

• ++
  • Papapishu
« Odpowiedź #49 dnia: 2003-04-08 (Wto), 11:00 »
Między budyniem a NY uznaję remis (chociaż ja wolę budyń).

Proponuję natomiast kolejny temat do dyskusji, rzecz która nie daje mi spokoju, dla czego Batman i Superman noszą  majtki na spodniach ??? No bo to dla mnie jest wyjątkowo niejasne, taki np. Spiderman nie nosi i żyje, to samo Spawn, a ci dwaj w kółko, w majtkach na portkach. Dlaczego ?
Moja teoria na ten temat, obaj należą do międzynarodowej organizacji BNS (Bielizna Na Spodnie) której członkowie dzięki noszeniu na spodniach bielizny (majtki, bokserki, stringi) zyskują super moce. Ergo Superman nie jest z kryptona, twierdzi tak żeby ukryć fakt że majtki dają mu super siłę (bo jak by inni odkryli to też by zaczęli nosić i już by nie był wyjątkowy). A jakie jest wasze zdanie ?                    

Offline Olhado256

• +++++
« Odpowiedź #50 dnia: 2003-04-08 (Wto), 11:38 »
Myślę, że oni noszą te majtki, żeby być bardziej sexy... ale o ile u supermana to rozumiem, bo wszak eksponowane stanowisko obrońcy narodowego zajmuje, o tyle Netoperek (jak go zwą Czesi) lata głównie w nocy, więc i tak mu majtków na spodniach nie widać... a do tego ma jeszcze piankowy kostium uwydatniający mięśnie... hmm... może ma kompleksy? A może jak mu tak dwie pary majtek uciskają jaja, to się robi skuteczniejszy w walce ze zbirami?                    
w stanie spoczynku

Offline tomcatek

• +
« Odpowiedź #51 dnia: 2003-04-08 (Wto), 11:43 »
netoperek ma juz batwoman, czy jakkas tak, i ma przed kim sie ze swoja bielizna obnosic. superwoman tyz byla, ale z tego co mi wiadomo nie ludia sie z supermanem od kad ten ostatni niechcacy odbyl stosunek doodbytniczy z niewidzialnym czlowiekiem zajezy wspomniana superwoman ;D                    

Offline Crask

• ++
  • Papapishu
« Odpowiedź #52 dnia: 2003-04-08 (Wto), 11:44 »
Olhado256 ]]]Pod spodem może nosić bokserki, z doświadczenia wiem że mniej uciskają (ale ja nie noszę majtek na spodniach więc nie mogę gwarantować skutku przy takim stosowaniu :))                    

Offline Gosso King

• +
« Odpowiedź #53 dnia: 2003-04-09 (Śro), 17:14 »
A Jeż Jerzy nie nosi ani spodni ani majtek, a leje dresów i skinów aż miło patrzeć.                    

Członek K.U.R.W.A.

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
« Odpowiedź #54 dnia: 2003-04-09 (Śro), 17:18 »
[Durbik sprawdza czy WILQ, superbohater naszych czasów też nosi majty na spodniach]

Nie nosi WILQ! A więc odpowiedź jest jedna - Superman i Batman to pozerzy a nie bohaterowie! Gdyby wyżej wymienieni byli herosami, nosiliby tylko pasek, jak WILQ