Autor Wątek: ulubiona pora roku (POPCORN)  (Przeczytany 2591 razy)

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
ulubiona pora roku (POPCORN)
« dnia: 2003-11-23 (Nie), 16:39 »
ten temat znalazłem na jakże ostatnio modnym forum popcornu :naugh:

moją ulubioną porą jest lato ( = wakacje) jest ciepło, dużo czasu i można go do puźna wykorzystywać bo jest ciepło a nie jak w inne pory roku kiedy trzeba się zwijać do chaty
no i można się dużo jeździć na rowerze
no i z latem są związane prawie wszystkie moje najlepsze wspomnienia

|| jak na trzy posty podemną, to dwa to offtopy
\\/ wyrabiacie się :naugh:                    
"Nikt nie powinien kwestionować wiary innych, bo żadna istota ludzka nie może oceniać dróg Boga."   ﻄ °ﮯﮦ

Offline morgurth

• ++
« Odpowiedź #1 dnia: 2003-11-23 (Nie), 16:43 »
mega lol... ale jeszcze wieksza zlewa byla z niejakiego watku \"zrozpaczonej\"...
gosciowa dala dupala jakiemus leszczowi i jej bachora zrobil... no ja nie moglem doslownie. tarzalem sie po ziemi czytajac tamten watek... ale odpowiedzi byly jeszcze wiekszym killerem... ja tam nie wchodze wiecej, bo [img src=\"http://republika.pl/morgwa_bb/!xx/popcorn.gif\" align=\"center\"] ma na mnie zle dzialanie...

ktos tu chyba dal ciala:
\"Forum PPK (odpowiedzi: 0)
Autor:  Szczurek (80.54.46.148)   Data:  01.11.2003 21:21\"
to oczywiscie z \"forum\" popcornu

Offline _lili_

• +
« Odpowiedź #2 dnia: 2003-11-23 (Nie), 16:57 »
:shock2: jawa czy sen????  :lol:

co do tematu.. (wypowiadanie sie nie jest karane, prawda? :D ) to lubie wszystkie o ile sa takie jakie powinny byc, wiosna ciepla, \'kwitnaca\' itp, lato gorace (w pewnych granicach :D), jesien \'zlota\' i sloneczna, zima mrozna i z mnostwem sniegu.. deszcz tylko w maju :wink: ... ale jakbym miala wybrac, to chyba zime.. balwanki, kuligi, sniezki itd.. tylko niech ten cholerny snieg wreszcie spadnie :D ...                    

Offline Emill

• +++
« Odpowiedź #3 dnia: 2003-11-23 (Nie), 16:58 »
no i chyba tym samym juz wszem i wobec wiadomo kto \"zareklamowal\" nasze forum na tamtym :D
morguth -] bede wdzieczny jesli usuniesz przynajmniej jedno logo z posta... one sa tak wielkie i oczojebne, ze nie da sie patrzec :P                    

http://www.mgsonline.pl
Wkrótce Pomarańczowa Rewolucja wybuchnie na nowo!

Offline morgurth

• ++
« Odpowiedź #4 dnia: 2003-11-23 (Nie), 17:23 »
wlasnie rozgryzlem co jest nie tak...
otoz, na subBlack nie widac obrazka z podpisu, totez nie wiedzialem ze mam 2 obrazki (choc wiedzialem ze powinienem miec)... zaraz usune, po czym zglosze blad w odpowiednim watku                    

Offline Steffek

• +++
« Odpowiedź #5 dnia: 2003-11-23 (Nie), 17:23 »
ktos tu chyba dal ciala:

A jak na mikrofonie spytalem sie go czy to nie on, bo wiedzialem, ze ma powiazania z pocornem, to sie wypieral :evil:
Nieladnie Szczurek, nieladnie....

Jest cieplo. Nie trzeba nosic na sobie kilogramow ubran. Dluzej jest jasno, co za tym idzie dluzej mozna przebywac na swierzym powietrzu (chociaz jak jest ciemno tez mozna ;) ). Wakcje.                    

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
« Odpowiedź #6 dnia: 2003-11-23 (Nie), 17:28 »
sami chcieliscie reklamy.
Wiosna - jest ok jesli nie pada za duzo deszczu
Lato - dlugi dzien - ok; goraco - ble
Jesien - jesli nie pada jest ok
Zima - pada; krotki dzien. Da sie przezyc jesli nie jest za zimno.
Jaki wniosek? nie cierpie por roku :D                    

Offline morgurth

• ++
« Odpowiedź #7 dnia: 2003-11-23 (Nie), 17:34 »
kwestia pozostaje taka, ze wszystkie posty osoby podpisanej jako szczurek sa rzucone z neostrady, a oni daja dynamiczne ip. jesli szczurek ma neostrade, to jest prawdopodobienstwo ze to on. nawet jesli ma inne ip teraz, niz w momencie gdy pisal tamten post :) to na tyle jesli idzie o fakty :)                    

Offline Emill

• +++
« Odpowiedź #8 dnia: 2003-11-23 (Nie), 17:34 »
morguth --] ja tez mam SubBlack i widzialem oba :D
a co do tematu, to... zima, bo mi slonce w monitor nie swieci :D                    

Offline morgurth

• ++
« Odpowiedź #9 dnia: 2003-11-23 (Nie), 17:39 »
morguth --] ja tez mam SubBlack i widzialem oba :D

kurde, to jest mozliwe??? przez caly czas ich nie widzialem, nawet w zrodle nie bylo tego. jestem pewien ze to nie wina mojej mozilli. w ustawieniach mialem pokazywanie obrazkow. a mimo to zobaczylem dr freda dopiero po zmianie themesa...

kazda pora jest dobra oprocz lata... lato jest do dupy bo jest goraco i procek potrzebuje dodatkowego chlodzenia...
zima jest de best, bo wtedy najszybciej robi sie ciemno i mozna sie relatywnie wczesnie, zaczac bawic klimatycznymi gierkami

Offline Emill

• +++
« Odpowiedź #10 dnia: 2003-11-23 (Nie), 17:46 »
ja uzywam Opery i jest ok, na IE bylo tez w porzadku... :)                    

Offline Szczur

• ++
« Odpowiedź #11 dnia: 2003-11-23 (Nie), 18:17 »
[OT]
ktos tu chyba dal ciala:

A jak na mikrofonie spytalem sie go czy to nie on, bo wiedzialem, ze ma powiazania z pocornem, to sie wypieral :evil:
Nieladnie Szczurek, nieladnie....

:shock2:
 :oops:
 :roll:
No... Tego... Jakby to Wam wyjaśnić... Khm... No, bo ten... Ja miałem ich opierdolić... Ja nie wiedziałem, że przyjdą... Ja tego... No... GoRo, zresztą zna powody... Zresztą co miałem zrobić? Postawcie się w mojej sytuacji... Ja mam rodzinę na utrzymaniu (ups, to nie to...)! No, przecież mogło być gorzej... :D Już się one nie pojawiają przecież (na szczęście...)! [/OT]
I żeby nie było OT-a... Każda pora roku jest fajna... Lato - jest ciepło, można jakieś dżekasy robić, zima - też można dżekasy robić, tyle że fajniejsze + prezenty na gwiazdkę, wiosna - takie chłodniejsze lato, jesień - to jest dopiero pora na dżekasy (kupy liści, kupy psów, kupa śmiechu...) + fajnie liście szeleszczą...                    

Offline Olhado256

• +++++
« Odpowiedź #12 dnia: 2003-11-23 (Nie), 18:29 »
Popcornowa rewolucja, czy co?

Anywany, najfajniejsze są zima i lato, byle nie takie ekstremalne, jak to, co mamy ostatnio. Lato jest fajne, bo jest słoneczo, a ja mam czasem dziwne wrażenie, że jadę na bateriach słonecznych i jak nie ma słoneczka to się robię senny i leniwy. Zima jest fajna, bo jest zimno, jest śnieg, są gawrony i wcześnie się ciemno robi (lepiej się gra). Wiosna jest znośna, ale cały jej urok wynika moim zdaniem z tego, że przychodzi po zimie. Natomiast jesieni szczerze nie znoszę, mokro, szaro, brzydko i smutno.                    
w stanie spoczynku
JID: Olhado256@histeria.pl

Offline Crask

• ++
  • Papapishu
« Odpowiedź #13 dnia: 2003-11-24 (Pon), 13:11 »
A ja jesień lubię, po części dla tego że bardzo lubię deszcz (także kiedy jestem na dworze), po części dla tego że nie lubię upałów (odwrotnie niż Olhado ja się robie senny i leniwy kiedy jest zbyt ciepło, mnie zimno otrzeźwia). Do tego jesień to jedyna pora roku kiedy mogę łazić w skórzanym płaszu i nie wyglądać jak totalny wariat :D Wogóle jesień to moja ulubiona pora roku, tak fajnie, deszczowo i z dnia na dzień coraz ciemniej.                    
"Obvious with hindsight !"

Offline pshemozz

• +++++
  • Kurwa dupa abecadło
« Odpowiedź #14 dnia: 2003-11-24 (Pon), 13:31 »
Czy to jest dyskusja o porach roku czy nie wyświetlających się obrazkach?????                    

I chuj

Offline mucika

• +
« Odpowiedź #15 dnia: 2003-11-24 (Pon), 16:13 »
wiosna roxxx ( tyle mam do powiedzenia :P )                    
Członek BBC !:) !!!  
MUCIKA IS DA FREAKA !!!!!!!!!!!!:P

Offline Ssendas

• ++
« Odpowiedź #16 dnia: 2003-11-24 (Pon), 16:19 »
wiosna - moge w koncu sciagnac cieple ciuchy :D i ten zapach swiezej trawy itp.                    
pracocholik? nie! wyplatocholik.

Offline Tomi Li Drzons

• +
« Odpowiedź #17 dnia: 2003-11-24 (Pon), 16:24 »
Czy to jest dyskusja o porach roku czy nie wyświetlających się obrazkach?????

pshemozz niczego nie  przegapi ;)
Ale zeby nie powiedzial: \"Czy to jest dyskusja o porach roku czy nic nie przegapiajacym pshemozzie ????\" to napisze takze o porach roku:
ZIMA - bo moge wedy na nartach posmigac  8)                    
Bytka abo ne bytka to je zapytka

\"Vaya con dios\"

Offline Tirith

• +
« Odpowiedź #18 dnia: 2003-11-24 (Pon), 20:31 »
Wiosna - bo wreszcie mnie \"jesienno-zimowa deprecha\" puszcza i nie musze spac pod 4 koldrami i 5 kocami ;)  8)                    
\"To co czynimy , nie jest nigdy rozumiane , tylko chwalone lub ganione. \"
F. W. Nietzsche

Offline Davsar

• ++
« Odpowiedź #19 dnia: 2003-11-25 (Wto), 14:09 »
Ja najbardziej lubię LATO. Można sobie na słonku posiedzieć, w piłkę pograć w komfortowych warunkach. A jak wieje leciutki wiaterek, to w ogóle żyć nie umierać.                    

Offline keksik

• +
« Odpowiedź #20 dnia: 2003-11-26 (Śro), 14:19 »
Moja ulubiona porka roku to ZIMA :D
Mozna lepic balwany, rzucac sie sniezkami, zjezdzac na sankach, tarzac sie w sniegu robiac aniolki... :D :D :D No co prawda, szybko sie robi ciemno i cholernie jest zimno.
Ale w lecie nie mozna wytrzymac tych upalow, tylko wieczory sa najfajniejsze przy piwku i niebie pelnym gwiazd :D zyc nie umierac.
Jesienia jest zimno, buro i parszywie. blech. Nieustannie pada, albo wieje wiatr  :?
A wiosna rosna kwiatki, co i tak nie zmienia faktu, ze ZIMA RULEZ!  :biggt:  :twisted:                    
Legia Warszawa Mistrzem.

Offline RioT

• Blogger|Konsolowiec|Agent
  • +++
« Odpowiedź #21 dnia: 2003-11-26 (Śro), 15:19 »
Wiosna niezbyt ciepło, niezby zimno, słoneczko świeci i w ogóle to bardzo fajnie jest.                    

Offline tymbeer

• +++
« Odpowiedź #22 dnia: 2003-11-26 (Śro), 15:58 »
i nie musze spac pod 4 koldrami i 5 kocami ;)  8)

To moze wreszcie czas pokrecic tym pokretlem co jest przy kaloryferq? :twisted: ;)

Jesien i zima.
Co wy chcecie od wiatru? :o
przeciez to fajne jest wlasnie. :D Taki zimny wiaterek zawieje, ze az po kosciach przechodzi... O to chodzi. :D
Deszcz tez moze byc, ale w malych ilosciach. :D

A co do zimy... Ostatnio i tak jest tyle sniegu, ze nawet malego balwana sie nie ulepi, a mrozy juz i tak nie te co kiedys.
Za komuny to bylo cos... :bigla: ;)                    
...

Offline Psedlo`s

• ++
« Odpowiedź #23 dnia: 2003-11-26 (Śro), 18:11 »
W sumie to wszystkie pory roku lubie:
Jesień - Zimno i HWDPeki nosa niewysuwają z komendy by im nie odmarzł, no i mam urodziny
Zima - Sylwester, Boże Narodzenie, imieniny, no i można skakać do śniegu (np. z dachu :D )
Wiosna - bo roślinki kwitną, w głowie sie pałęta myśl o czerwcu
Lato - ciepło, laba i można sobie zielnik zrobić :D:D:D:D                    
solitaire:18494 39s

Offline Tirith

• +
« Odpowiedź #24 dnia: 2003-11-27 (Czw), 11:56 »
i nie musze spac pod 4 koldrami i 5 kocami

To moze wreszcie czas pokrecic tym pokretlem co jest przy kaloryferq?  

heh, to byla przenosnia ^^\' poza tym taniej wychodzi kupienie jednorazowo dodatkowej kolderki niz dogrzewanie do ekstremalnych temperatur ;)
pomijajac juz fakt, ze moze niektorzy lubia duze ilosci poscieli 8)

a tak do tematu, to wlasciwie lubie wszystkie pory roku, ale pod pewnymi warunkami ....otoz zime i jesien tylko wtedy, kiedy nie musze wychylac nosa z domu, a lato i wiosne, gdy moge ograniczyc siedzenie w domku do minimum ^^

<ja chyba jestem jakas pomylka lekka, powinnam sie urodzic znacznie dalej na poludnie kuli ziemskiej :P>                    
\"To co czynimy , nie jest nigdy rozumiane , tylko chwalone lub ganione. \"
F. W. Nietzsche

Offline Syber

• +
« Odpowiedź #25 dnia: 2003-12-03 (Śro), 10:49 »
LATO... Kocham ciepelko...Zato nie lubie pory zimnej i deszczowej... BRYYYYYY...                    
PP = Pierdolić Podpis