Autor Wątek: Co byscie zrobili...  (Przeczytany 2482 razy)

Offline MJ

• +
Co byscie zrobili...
« dnia: 2003-11-28 (Pią), 22:17 »
...gdybyscie wygrali 10 mln. w totka?
hmm... ja bym oczywiscie je wdał! A co wy byscie zrobili? Ja napisze puzniej bo teraz mam mentlik w głowie. :bigla:

Edit. tym                    
\"Jeżeli A jest sukcesem życiowym, wówczas A równa się x plus y plus z. Praca to x; y to zabawa; a z znaczy trzymać język za zębami.\"
-Albert Einstein

\"Jestem nie tylko pacyfistą, ale wojującym pacyfistą. Chcę walczyć o pokój. Nic nie położy kresu wojnom, jeśli ludzie sami nie odmówią swego w nich udziału.\"

-Albert Einstein

Offline Olhado256

• +++++
Co byscie zrobili...
« Odpowiedź #1 dnia: 2003-11-28 (Pią), 22:24 »
Większość bym ulokował w banku, resztę bym wydał, żeby trochę podnieść standard życia. Z pewnością bym nie szalał. I jakiejś organizacji charytatywnej bym trochę oddał - żeby sobie samopoczucie poprawić :wink:                    
w stanie spoczynku
JID: Olhado256@histeria.pl

Offline mucika

• +
Co byscie zrobili...
« Odpowiedź #2 dnia: 2003-11-28 (Pią), 22:50 »
Troche na konto , troche na organizacje charytatywne jakieś , za reszte kupił bym sobie małą wysepkę jakąś , mogą być dwie , jedna gdzieś w Islandii w sąsiedstwie Bjork ( to na starość tam bym mieszkał ) , a druga gdzieś koło Kuby...                    
Członek BBC !:) !!!  
MUCIKA IS DA FREAKA !!!!!!!!!!!!:P

• +++++
Co byscie zrobili...
« Odpowiedź #3 dnia: 2003-11-28 (Pią), 23:26 »
Przeliczyłbym, uszczypnął się, wydał --] kolejność raczej dowolna  :twisted:                    

Offline Tirith

• +
Co byscie zrobili...
« Odpowiedź #4 dnia: 2003-11-28 (Pią), 23:30 »
mucika ^^\' chyba na to wszytsko nie wystarczy :P

ja w sumie nie wiem na co bym to wydala ^^\' pewnie bym kompletnie zglupiala na poczatku ;) ale mysle, ze podobnie jak Olhado zainwestowalabym czesc, posplacala obecne dlugi, kupila pare rzeczy i.....kombinowala \"jak kon pod gore\" co tu zrobic, zeby nie przepuscic tej kasy bezmyslnie, bo zdecydowanie mam do tego talent 8) :-D                    
\"To co czynimy , nie jest nigdy rozumiane , tylko chwalone lub ganione. \"
F. W. Nietzsche

Offline Olhado256

• +++++
Co byscie zrobili...
« Odpowiedź #5 dnia: 2003-11-28 (Pią), 23:34 »
mucika =] ZTCW to Bjork już nie mieszka w Islandii, ale mogę się mylić. Za to jednego jestem pewien - 10 milionów złociszy raczej ci nie wystarczy na dwie wyspy :P                    
w stanie spoczynku
JID: Olhado256@histeria.pl

Offline morgurth

• ++
Co byscie zrobili...
« Odpowiedź #6 dnia: 2003-11-28 (Pią), 23:40 »
lol... jakbym wygral to wpierw kupilbym sobie porzadnego kompa. na cele charytatywne nie dalbym zlamanego grosza (ja sie przynajmniej nie oszukuje : ) ). zapodalbym sobie maklera zeby gral na gieldzie moja forsa, bo w banku to by mnie wycyckali z ostatniego centa. oczywiscie pomagalbym rodzinie i takie tam pierdoly. a ostatnia rzecza jaka bym zrobil, to granie w totka                    

• +++++
Co byscie zrobili...
« Odpowiedź #7 dnia: 2003-11-28 (Pią), 23:46 »
Co do celów charytatywnych - też bym nic nie dał   :twisted: Ok, jestem chamem, samolubem i sknerusem - dobrze mi z tym  :twisted:                    

Offline Steffek

• +++
Co byscie zrobili...
« Odpowiedź #8 dnia: 2003-11-29 (Sob), 10:59 »
Ja bym to porozdzielal mnie wiecej tak:

Nie dostalbym 10000000, tylko pewnie cus kolo 9000000 (no wiecie podatek ;) )
-Jakies 400000 bym rodzinie porozdawal ;)
- Za 4000 bym sobie kompa zmodernizowal
- 1000000 na cele charytatywne (ale wy skampi ;P mi tam z 10mln nie szkoda by bylo   rozdawac )
- 3000000 dla rodzicow.
- A pozostale 4596000 wlozyl bym na konto, albo jakos inaczej zainwestowal zeby mi roslo :D

Pozniej po paru latach kupil bym sobie dom, auto, kompa itp.                    

Offline RioT

• Blogger|Konsolowiec|Agent
  • +++
Co byscie zrobili...
« Odpowiedź #9 dnia: 2003-11-29 (Sob), 11:13 »
Na pewno nie wpłaciłbym na żadne konto bo złodziejskiej Polski nie będę finansowal. Założyłbym zapewne jakąś firmę, zmodernizowal komputer, na cele charytatywne może też bym coś sypnął, a poza tym to Dostawałbym full wiadomożsi z prośbą o pomoc jak każdy milioner w Polsce.                    

Offline Steffek

• +++
Co byscie zrobili...
« Odpowiedź #10 dnia: 2003-11-29 (Sob), 11:18 »
Na pewno nie wpłaciłbym na żadne konto bo złodziejskiej Polski nie będę finansowal.

A czy ktos mowi, ze musisz wplacac w Polsce? Od czego wa szwajcarskei banki? ;)
A tak pozatym, chyba lepiej finansowac ojczyzne niz, jakies inne panstwo.                    

Offline RioT

• +++
Co byscie zrobili...
« Odpowiedź #11 dnia: 2003-11-29 (Sob), 11:28 »
No fakt kupiłbym obligacje skarbu państwa bo jak dobrze pamiętam za nie nie płaci się 20% podatku od zysków.                    

Offline mucika

• +
Co byscie zrobili...
« Odpowiedź #12 dnia: 2003-11-29 (Sob), 12:28 »
mucika =] ZTCW to Bjork już nie mieszka w Islandii, ale mogę się mylić. Za to jednego jestem pewien - 10 milionów złociszy raczej ci nie wystarczy na dwie wyspy :P

To sprowadzę ją tam spowrotem :P . Aha i ja zrobię, że starczy , może jakaś promocja będzie ?? :D Ja zrobię że starczy łuhuhu                    
Członek BBC !:) !!!  
MUCIKA IS DA FREAKA !!!!!!!!!!!!:P

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
Co byscie zrobili...
« Odpowiedź #13 dnia: 2003-11-29 (Sob), 15:25 »
Połowę na konto i żyłbym z odsetek, połowę zainwestowałbym w pięciolatki skarbu państwa. To jest interes! Dzieciom bym zostawił.                    
Tak się teraz przekonuję - w internecie same chuje

Offline Maxwell

• +
Co byscie zrobili...
« Odpowiedź #14 dnia: 2003-11-29 (Sob), 17:35 »
10 mln w totka? no tak, chyba poszedl bym najpierw na dziw... te tam, prostytutki. to takie moje skryte zboczenie, zawsze chcialem zrobic to z kims za pieniadze.
potem zaczalbym budowanie sobie domu, do portfela wlozyl kilkaset zloty, a reszta poszlaby do banku, na przyszlosc.

fajnie sobie pomarzyc...

m.                    
wave your hands in the air like you dont care!

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
Co byscie zrobili...
« Odpowiedź #15 dnia: 2003-11-29 (Sob), 20:37 »
Fundusze inwestycyjne, konta w bankach. Wszystko na roznych lokatach o roznym stopniu ryzyka. Troche kasy na biezace potrzeby typu komp.                    

Offline Psedlo`s

• ++
Co byscie zrobili...
« Odpowiedź #16 dnia: 2003-11-29 (Sob), 22:53 »
No to tak:
-kompa jak mażenie (albo mały serwer, nierozmieniajmy sie na drobne ;) )
-rowerek, jakiegoś pożądnego, tak za... nowego mercedesa :D
-domek pod wrocławiem (czyt. maly pałacyk) z dużym placem
-troche wydatków rodzinnych (takie to groszowe sprawy :D )
-reszte jakoś zainwestować, w coś pewnego, ale nie całą kasę, po troszku dla każdej inwestycji                    
solitaire:18494 39s

Offline kacper1916

• +
Co byscie zrobili...
« Odpowiedź #17 dnia: 2003-11-30 (Nie), 10:27 »
Na początek udałbym się na \"małe\" zakupy. :) Kupiłbym pożądnego kompa, dużo gier, dużo płyt z muzyką, dużo książek. Jak już bym się trochę popodniecał kasą to starałbym się ją jakoś mądrze zainwestować aby się nie rozpłynęła. Aaa... I kupiłbym bym jeszcze najnowszy model Ferrari.  8)                    
"Bite my lip and close my eyes
Take me away to paradise
I'm so damn bored
I'm going blind
And I smell like shit"

Offline Davsar

• ++
Co byscie zrobili...
« Odpowiedź #18 dnia: 2003-11-30 (Nie), 21:47 »
Komputer porządny bym sobie kupił, chałupę bym rodzinie porządną zbudował. Trochę bym wydał, a resztę wpłaciłbym na konto albo w coś zainwestował.                    

Offline Saima

• DKMiści
  • +
Co byscie zrobili...
« Odpowiedź #19 dnia: 2003-11-30 (Nie), 22:21 »
10 mln w totka :heh: ..na pewno pomoglabym rodzinie, kupilabym sobie jakiegos Aston Martina...nieduzy domek- polozony w jakims malowniczym miejscu w Nowej Zelandii  :D
a reszte zainwestowalabym w cos, lub zlozyla na koncie i zylabym z procentow  :wink:                    
"Pod powierzchnią zmiennych zjawisk wszystko jest jednym"
"Whatever women do they must do twice as well as men to be thought half as good. Luckily, this is not difficult." Charlotte Whitton

Offline RioT

• +++
Co byscie zrobili...
« Odpowiedź #20 dnia: 2003-12-01 (Pon), 07:10 »
Niestety konta w bankach które byłyby na tyle wysoko oprocentowane żeby żyć z procentów na pewno nie są w Polsce :D                    

Offline keksik

• +
Co byscie zrobili...
« Odpowiedź #21 dnia: 2003-12-01 (Pon), 19:51 »
w zyciu jeszcze nie wyslalam zadnego totka i nie zamierzam. nie wierze w moje szczescie jesli chodzi o wygrana w takie pierdoly, ale jesli bym juz wygrala... te 10 mld. mmmm....
polowe oczywiscie wplacilabym do banku na konto, jesli chodzi o reszte to mialabym wiele planow.. m.in. kupilabym ok. 500 puszek zarcia dla psow (musialbym zamowic w hurtowi czy cos...) i przekazalabym je pieskom w schronisku \"Na Paluchu\" ; oczywiscie podzielilabym sie z rodzinka..  spelniliby sowje \"drobne\" marzenia ;) ; postawilabym domek :D i kupila sobie samochodzik (Audi Allroad - terenowka ) oraz supermarket \"Auchan\" w Wola Parku (oczywiscie z tymi 180 sklepami tyz :D ) jesli chodzi o ta kase w banku to zylabym z tego do konca zycia, a jesli byc cos zostalo (w co watpie...) to przekazalabym swoim dzieciom.                    
Legia Warszawa Mistrzem.