Autor Wątek: Wasz ulubiony teledysk anime  (Przeczytany 5210 razy)

Offline KaGieBe

• +++
Wasz ulubiony teledysk anime
« dnia: 2003-09-07 (Nie), 20:03 »
Po ilosci postow w temacie poswieconym M&A wnioskuje, ze jest tu sporo ludzi, ktorzy sie tym inetersuja. Wiec mam pytanie, ktore zawarte juz zostalo w temacie. Jesli mozecie podawajcie tez strony z ktorych mozna sciagnac te teledyski. Podam cztery abzolutnie najlepsze dla mnie teledyski: 1. Vater Unser (El Nomine)- Hellsing 2. Engel (Rammstein)- Evangelion 3. Beersong (Al Yankovitch)- Trigun 4. Bare Grace Misery (Nightwish)- Noir                    
Zlo i krew... i smalec tez (nie wylaczajac entropii).

Offline Crask

• ++
  • Papapishu
« Odpowiedź #1 dnia: 2003-09-10 (Śro), 13:17 »
Stron niestety nie znam, jeżeli ściągam to raczej z peer-to-peerów, tam tego leży od groma i jeszcze parę. Jeżeli chodzi o ulubione to będą to chyba:
1). Positively fourth street, Boba Dylana - Slayers (a właściwie Xellos, ten kilp idealnie oddaje jego charakter).
2). Excel Saga - Pinky and the Brain :D No cóż, Excel w roli pinkiego jest świetna.
3). Perfect Drug, Nine Inch Nails - Perfect Blue, tutaj akurat piosenka pasuje nawet do klimatu filmu.
4). Smoke Natalie Imbruglia - Serial Experiments Lain.

Niestety większość teledysków anime to po prostu połączenie kilku scen z jakiegoś anime i piosenki która akurat autorowi podpasowała, co ciekawe czasami zdarza się że piosenka której normalnie bym nie słuchał nawet przez sekundę okazuje się idealnie pasować do jakiegoś anime (np. mix z Bamboleo czy She Bangs ze Slayersów) a piosenki które normalnie lubię pasują mi do klipu jak pięść do nosa (np. prawie wszystkie klipy z Dragon Baala).                    
"Obvious with hindsight !"

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
« Odpowiedź #2 dnia: 2003-09-10 (Śro), 20:11 »
Bardzo podobaly mi sie klipy z renderow z serii Final Fantasy z muzyka linkin parku. O dziwo pasowalo to znakomicie, kawal dobrej roboty ktos zrobil. Fajny jest teledysk z kenshina z kawalkiem crawling bodajze                    

Offline Davsar

• ++
« Odpowiedź #3 dnia: 2003-09-11 (Czw), 09:33 »
Mój ulubiony jak narazie bo mało widziałem teledysków jest:
 Megadeth - Insomnia z anime Cowboy Bepop. Teledysk ma swój klimat , obraz pasuje do muzyki. Jak dla mnie super.                    

Offline KaGieBe

• +++
« Odpowiedź #4 dnia: 2003-09-12 (Pią), 21:33 »
Jest pare programow do robienia klipow. Braliscie sie kiedys za cos takiego?                    

• +++++
« Odpowiedź #5 dnia: 2003-09-18 (Czw), 16:35 »
Widziałem taki klip do papa roach (cut my life in two pieces...) z fragmentami dragon ball z (frizer saga) - wymiata :!:                    

Offline ignus

• DKMiści
  • +++
« Odpowiedź #6 dnia: 2003-09-18 (Czw), 17:35 »
a ja sie przyznam, ze nigdy nie lubilem takich montazy. jak chce sobie ogladac anime to wlaczam sobie anime. jak chce sobie posluchac muzyki, to sobie wlaczam muzyke. polaczenie tych dwoch elementow mi nie odpowiada zbytnio.                    

Offline KaGieBe

• +++
« Odpowiedź #7 dnia: 2003-09-22 (Pon), 15:24 »
Widziałem taki klip do papa roach (cut my life in two pieces...) z fragmentami dragon ball z (frizer saga) - wymiata :!:

Tak, widzialem ten teledysk. Niepowiem, calkiem fajny. Niestety mam go tylko w eReMie :x                    

Alucard

• Gość
« Odpowiedź #8 dnia: 2003-09-22 (Pon), 15:35 »
Mi sie tam podobal utwor Linging Parka \"Somewhere I belong\" z Naruto i tej samej grupy \"In the end\" sklecony z filmikow z FF9                    

Offline Syber

• +
« Odpowiedź #9 dnia: 2003-10-13 (Pon), 14:44 »
Ogulnie muza z Macrosa + i Lain a takrze podoba mi sie z Hellsong  Ogulnie lubie J-techno w animie                    
PP = Pierdolić Podpis

Offline Geborn

• +
« Odpowiedź #10 dnia: 2003-10-13 (Pon), 23:22 »
Popieram Braci, którzy stwierdzili już przede mną, że teledysk Dragon Ball Z do piosenki Papa Roach pt. Last Resort jest dobry... Moim zdaniem jest on jednym z najlepszych teledysków anime w ogóle. Niestety mizerna jakość pliku real media, w jakim go przechowuję na dysku nie pozwala mi podziwiać go w pełnej krasie...

Ale żyje się dalej... ;) prędzej czy później znajdę w sieci jego lepszą wersję. :D                    
Tamci się zachwiali i upadli, a my stoimy i trwamy... Ps 20, 9

Offline Rivil

• +
« Odpowiedź #11 dnia: 2003-11-06 (Czw), 21:38 »
Ostatnio codziennie aby się obudzić słucham Bohemian Rhapsody z Neon Genesis Evangeliona. Jednakże chyba najlepsza AMVka jaką widziałem to Path II - Apocaliptic-ki z Vampire Hunter D (zresztą zrobiona przez Manga Team Łódź więc również lokalny patriotyzm się pojawia :P)                    
Śmierć jednego człowieka przygniecionego przez drzewo to tragedia, śmierć stu milionów na wojnie to czysta statystyka.

Cheers mate! :D

Offline TEssALI

• +
« Odpowiedź #12 dnia: 2003-11-06 (Czw), 21:57 »
Moj ulubiony teledysk anime to oczywista ten w ktorym gra DMX a glowny temat tego teledysku to Dragon Ball : -) a Dragon Ball to najlepszy odcinkowy Anime :-) mam nadzieje ze kojarzycie o jaki mi chodzi teledysk bo inaczej to co napisalem to perfidny offtop :D

===
Nie wiecie skad nagle wzial sie srednio spasiony watek na forum MAJ? ano przeniesiony zostal z BCK bo tutaj mu bedzie lepiej :)                    
Never say die, stand up and try.
rzeczywistość dostarcza wiecej wrażeń niż fikcja
me@da

Offline Koki

• +++++
« Odpowiedź #13 dnia: 2003-11-07 (Pią), 20:38 »
Ech... miałem kiedyś taki mega wypasiony teledysk... pamiętam jeszcze nazwe pliku: \'Akira - Rammstein In DivX Final\'. A potem przyszedł format, i już go nie znalazłem(Bo był od brata córki wujka przyjaciela znajomego z pracy kumpla mojej siory). Ten teledysk rządził i tyle.

Teraz już nie robią takich AMVek... pamiętam tylko: Di Gi Charat - Motorhead - The Game(Buahahaha!), Inu Yasha - In The End, i SOAD - When Angels Deserve To Die(FF8,9,10).                    

Offline Funeral

• DKMiści
  • +
« Odpowiedź #14 dnia: 2003-11-07 (Pią), 23:08 »
Mój ulubiony jak narazie bo mało widziałem teledysków jest:
Megadeth - Insomnia z anime Cowboy Bepop. Teledysk ma swój klimat , obraz pasuje do muzyki. Jak dla mnie super.

aggrrrr, skąd to można zasać?? Piosenka jest świetna a CB jest przegenialny, takie połączenie to chyba wybuchowa mieszanka!

Di Gi Charat - Motorhead - The Game(Buahahaha!),

eee, znaczy się mam rozumieć że jest to piosenka Motorheada??? jeśli tak to to też musze mieć!!!                    
Następnym razem to może być twój braciszek! Diabelski Krąg Księga II: Świeża Krew, str III obr 15

Offline Koki

• +++++
« Odpowiedź #15 dnia: 2003-11-08 (Sob), 08:18 »
Tak, Motorhead - \'The Game\' pod anime Di Gi Charat. Świetnie zrealizowane, timing perfecto i LOL(Jeżeli widziałeś Di Gi Charat :]).

[Edit]Jak mogłem zapomnieć... jeszcze Backstreet Boys - Larger Than Life - Cowboy BeBop!                    

Offline Ald

• +
« Odpowiedź #16 dnia: 2003-11-08 (Sob), 13:02 »
Coz, moze i ja sie pochwale?  :devil:
Tzn. ja az tak bardzo dobrze sie na anime nie znam (no moze oprocz Ewangelionu i Hellsinga  :D  ), ale kilka teledyskow posiadam
Z:
Cowboy\'a Bepop\'a
sjakis (tylko sie nie smiejcie i nie bijcie, od qumpla dostalem) z sailor moon
Akira Rammstein
no i taka (co prawda to juz nie anime, ale bardzo bliskie) parodia StreetFightera z Jack\'iem Chanem (czy jak to sie pisze :) )                    

Offline Flecik

• Bogini-Dziecko
  • ++
« Odpowiedź #17 dnia: 2003-11-08 (Sob), 20:59 »
parodia StreetFightera z Jack\'iem Chanem

:shock2: oooo to bym sobie chetnie zobaczyla
 ja klipow anime mam chyba z dwie plytki i napisze o nich jak bede miala akurat wene ;p
na razie wspomne tylko o When Angels desert to die (System of a Down) do Angel Sanctuary - swietnie sie to oglada w tym polaczeniu, choc znam lepsze ;)
za ewentualne bledy przepraszam                    
Forever isn't an amount of time, but a place in your heart.

Offline MJ

• +
« Odpowiedź #18 dnia: 2003-11-08 (Sob), 21:14 »
Moim ulubionym teledyskiem jest ,,Hero of the day\" Metallic\'y w wykonaniu DB  :D                    
\"Jeżeli A jest sukcesem życiowym, wówczas A równa się x plus y plus z. Praca to x; y to zabawa; a z znaczy trzymać język za zębami.\"
-Albert Einstein

\"Jestem nie tylko pacyfistą, ale wojującym pacyfistą. Chcę walczyć o pokój. Nic nie położy kresu wojnom, jeśli ludzie sami nie odmówią swego w nich udziału.\"

-Albert Einstein

Offline tymbeer

• +++
« Odpowiedź #19 dnia: 2003-11-09 (Nie), 00:32 »
When Angels desert to die (System of a Down) do Angel Sanctuary -

Nie no, chialem napisac, bo tylko to mam... Ech. :D

Mialem jeszcze linkin park. :D FFX
Nawet niezle to bylo. ;)

Tak zreszta to nie widze sensu tych teledyskow. :P
gdyby to jeszcze w TV bylo, ale takie sciaganie... strata czasu. :D                    
...