Off-Topic > Pogawędki

Telefon :)

<< < (3/3)

SAVER:

--- Cytuj ---Siemensy awaryjne?
Ja ciągle słyszę, że komuś ekran padł, klawisze siadły, ale w nokii. :P
A siemy wszytko ok.

Bo z telefonem tak jak z kobietą. Jak się nie walnie to się nie zamknie. :D ;)
--- Koniec cytatu ---

A ja się nie przejmuję,bo mam SONY  :lol:                    

Steffek:
Nie wiem o co wam chodzi z tymi siemnesami? Dobra firma sam ma siemensa m50 ;) Kiedys widzialem gdzies jak jakis koles zalil sie ze niektore siemensy mt50 nie dzialaja, chodzilo mu osciaganie gier. Wqrzyl sie i sprzedal komore. Nie pomyslal jednak, ze majac telefon na karte sobie nie sciagnie :D                    

RioT:
co do siemensów a w szczególności c45 to z autopsji wiem że się wiesza (tak dokładnie jak komputer) objawia się to na przykład nie działaniem klawiszy zniknęciem wszystkiego z wyświetlacza etc w takim wypadku pomaga tylko reset (czyt. wyjęcie baterii) ale i tak nie narzekam                    

Pumbus:
mnie w noki najbardziej wkurza dzwonek od smsów, a tę że wszyscy ją mają to przez to nie wiem czy to mi w busie sms przyszedł, dobrze że często nosze telefon przy psku, bo bym całkowice ogłupiał
raz miałem w mojej 5510 problem z ekranem, skończyło się na tym, że wziąłem malutki śrubokręt scisnąłem go gdzieś i docisnąłem ekranik, i nigdzie nie chodziłem, choć nie mam zdejmowalnej obudowy                    

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej