Autor Wątek: Telefon :)  (Przeczytany 3056 razy)

Offline mucika

• +
Telefon :)
« dnia: 2003-03-28 (Pią), 21:41 »
zastanawiam sie nad kupnem telefonu komorkowego :) najprawdopodobniej kupie go w sieci Plus GSM ale nie iwem jaki model wybrac zastanawiam sie nad
Siemens M50
Siemens C55
Nokia 5210
http://w3.plusgsm.pl/res/1_abonamentowa3.a...entowa3&ikona=1
link strony na ktorej to jest .. prosze o rade :)                    
Członek BBC !:) !!!  
MUCIKA IS DA FREAKA !!!!!!!!!!!!:P

Offline ignus

• DKMiści
  • +++
« Odpowiedź #1 dnia: 2003-03-28 (Pią), 23:24 »
zastanow sie, jaki wybor bedzie dla Ciebie najlepszy i czego oczekujesz po aparacie. przemysl to dokladnie. najbardziej funkcjonalna i zarazem najbardziej popularna jest nokia. z kolei siemensy moze sa mniej popularne (przynajmniej tu, na prowincji), ale ja wole wlasnie siemensy.
a mam ericssona r310i ;)                    

Offline TomisH

• +++
« Odpowiedź #2 dnia: 2003-03-29 (Sob), 11:57 »
:shock: Dlaczego ten temat nie jest w Hard&Soft? Dlaczego? :shock:

W siemensach wkoorzające są gumowe przyciski. Tutaj sobie nie postukasz...

A ja i tak mam sentyment do Soniaków  :roll:                    
-(\(\ ========================= /)/)-
-(._. ) -=-.....The Atomish Bomb......-=- ( ._.)-
(')(')_) ====================== (_(')(')
http://Gamikaze.pl

Offline Steffek

• +++
« Odpowiedź #3 dnia: 2003-03-29 (Sob), 12:20 »
zastanawiam sie nad kupnem telefonu komorkowego :) najprawdopodobniej kupie go w sieci Plus GSM ale nie iwem jaki model wybrac zastanawiam sie nad
Siemens M50
Siemens C55
Nokia 5210
http://w3.plusgsm.pl/res/1_abonamentowa3.a...entowa3&ikona=1
link strony na ktorej to jest .. prosze o rade :)

Ejjjjjjjjjjj!  :shock:   :shock:   :shock:  Mowisz, ze chcesz kupic siemensa m50  :twisted:   :twisted:  Hehe, a pamietasz moj temat, w ktorym dalem ogloszenia, ze chce sprzedac wlasnie taka komore.

Wiesz co najlepiej kup u mnie, tanio i wogle i dodaje angielska i rosyjska instrukcje gratis. Ale dobra dosc tych tv marketowskich gadek... JEstes zainteresowany kupnem ode mnie?                    

Offline mucika

• +
« Odpowiedź #4 dnia: 2003-03-29 (Sob), 16:24 »
nie iwem :) jafny jakis ten telefon ?? ale raczej nei bo musze kupic razem z karta sim. ale dzieki :D                    

Offline Loki

• +
« Odpowiedź #5 dnia: 2003-03-29 (Sob), 16:57 »
hmmm siemens, siemens, siemens nokia, nokia bleeeeee wszedzie to samo .. wszyscy maja te same telefony i nie sa one najlepsze .. sprawdz co daje Sony ..

=170]http://telefonia.wp.pl/hardware/index.html...N[com_name]=170

=723]http://telefonia.wp.pl/hardware/index.html...N[com_name]=723                    
"Faster we run, and we die young.."

Offline mucika

• +
« Odpowiedź #6 dnia: 2003-03-29 (Sob), 17:08 »
znalazlem oferte ERY telefon Sony Ericsson T68i za 60 zl + abonament 25 zl miesiecznie nawet ok :D                    

Offline Po3T

• +
« Odpowiedź #7 dnia: 2003-03-29 (Sob), 17:49 »
eee tam sony to ma dobre telewizory i PSX, ale nie telefony...                    
Styl życia pcheł i tasiemców to najwyższa forma socjalizacji..

Offline Daarth

• +
« Odpowiedź #8 dnia: 2003-03-29 (Sob), 18:09 »
hehe na tego erika to uwarzaj. kumpela go po 2 tygodniach zgoobila :D ( nie ukradli ale naprawde zgubila) a siemensy hmm... w sumie niektore sa fajne ale... awaryjne. to samo moge powiedziec o Sony. Paru znajomych mialo i pare razy chodzili wymieniac. w sumie nokia jest najlepsza ale wkurza to ze wszyscy ja maja :|                    
Telewizja nie kłamie! Uwierzcie reklamie :D | Użytkownik KONNEKT'a klienta GG |  JID: daarth@jabber.aster.pl

Offline tymbeer

• +++
« Odpowiedź #9 dnia: 2003-03-30 (Nie), 00:53 »
Siemensy awaryjne?
Ja ciągle słyszę, że komuś ekran padł, klawisze siadły, ale w nokii. :P
A siemy wszytko ok.

Bo z telefonem tak jak z kobietą. Jak się nie walnie to się nie zamknie. :D ;)                    
...

Offline SAVER

• ++
« Odpowiedź #10 dnia: 2003-03-30 (Nie), 14:01 »
Siemensy awaryjne?
Ja ciągle słyszę, że komuś ekran padł, klawisze siadły, ale w nokii. :P
A siemy wszytko ok.

Bo z telefonem tak jak z kobietą. Jak się nie walnie to się nie zamknie. :D ;)

A ja się nie przejmuję,bo mam SONY  :lol:                    
Członek Bractwa Czarnego Kruka

Offline Steffek

• +++
« Odpowiedź #11 dnia: 2003-03-30 (Nie), 19:43 »
Nie wiem o co wam chodzi z tymi siemnesami? Dobra firma sam ma siemensa m50 ;) Kiedys widzialem gdzies jak jakis koles zalil sie ze niektore siemensy mt50 nie dzialaja, chodzilo mu osciaganie gier. Wqrzyl sie i sprzedal komore. Nie pomyslal jednak, ze majac telefon na karte sobie nie sciagnie :D                    

Offline RioT

• Blogger|Konsolowiec|Agent
  • +++
« Odpowiedź #12 dnia: 2003-04-01 (Wto), 17:42 »
co do siemensów a w szczególności c45 to z autopsji wiem że się wiesza (tak dokładnie jak komputer) objawia się to na przykład nie działaniem klawiszy zniknęciem wszystkiego z wyświetlacza etc w takim wypadku pomaga tylko reset (czyt. wyjęcie baterii) ale i tak nie narzekam                    

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
« Odpowiedź #13 dnia: 2003-04-01 (Wto), 19:47 »
mnie w noki najbardziej wkurza dzwonek od smsów, a tę że wszyscy ją mają to przez to nie wiem czy to mi w busie sms przyszedł, dobrze że często nosze telefon przy psku, bo bym całkowice ogłupiał
raz miałem w mojej 5510 problem z ekranem, skończyło się na tym, że wziąłem malutki śrubokręt scisnąłem go gdzieś i docisnąłem ekranik, i nigdzie nie chodziłem, choć nie mam zdejmowalnej obudowy                    
"Nikt nie powinien kwestionować wiary innych, bo żadna istota ludzka nie może oceniać dróg Boga."   ﻄ °ﮯﮦ