Autor Wątek: Jak tam wrazenia ? :P  (Przeczytany 7924 razy)

Offline igrok

• +
Jak tam wrazenia ? :P
« dnia: 2003-09-06 (Sob), 13:44 »
No szanowni bracia dzedaje i szity, jak tam wrazenia po Jedi Academy? Gram wlasnie od kilku godzin i jak narazie jest wszystko czego sie spodziewalem... Jedi Academy to nie jk3 to dodatek do JK2, tzn osobna gra ale tez nie kontynuacja. Poprawiony graficznie engine, jak wiecej filmow choc nadal takie same jak w jk2- loty statkow, zapowiada sie ciekawa fabulka, ktora oczywiscie zdazylem sobie juz spieprzyc (nie wchodzcie do opcji multiplayer/tworzenie postaci bo sie dowiecie odrazu kto jest glownym zakapiorem i kto jeszcze wystepuje w grze, a postacie beda ciekawe), muzyczka Wiliamsa i jak narazie swietny desing leveli choc pewnie jak/jezeli akcja przeniesie sie na Carusant to znowu bede plul bluzgami... To tak w skrocie bo wlasciwie niezglebilem jeszcze gry dobrze ale czuje ze gra bedzie fajna, przynajmniej singiel (mp to inna historia). A bylbym zapomnial, tworcy chyba wzieli do siebie lamety graczy ze poczatkowe levele w jk2 byly zaa trudne, teraz sa bardzo latwe...
A jaka jest wasza opinia, w koncu tacy maniacy SW zpewnoscia juz koncza singla...                    
Hi I'm Igrok and I'm Jackass

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
« Odpowiedź #1 dnia: 2003-09-06 (Sob), 19:46 »
Jest swietnie, wiecej w 13 numerze SS-NG.
BTW mam wersje 1.00. W multi po pol minucie - minucie dostaje message CL_ParsePacketEntities i wywala mnie do menu :( macie tak samo?                    

Offline igrok

• +
« Odpowiedź #2 dnia: 2003-09-06 (Sob), 20:11 »
tez mam ta wersje ale niemam takich jaj...na hoth\'cie gdy przechodzilem level to wyszlo do windowsa ale za 2 razem bylo ok...                    

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
« Odpowiedź #3 dnia: 2003-09-06 (Sob), 20:15 »
Czyzby cos z moim kompem? Bo sciagalem 2 razy z roznych zrodel i mam to samo ciagle. :(                    

Offline igrok

• +
« Odpowiedź #4 dnia: 2003-09-07 (Nie), 01:57 »
cholera sprawdzilem multi tez mam baga tylko innego, jak chce wlaczyc bota to pojawia sie dziwny komunikat ale inny niz twoj Keiran... sax... moze jak sie jakis patch pojawi :P :D                    

Offline Davsar

• ++
« Odpowiedź #5 dnia: 2003-09-07 (Nie), 13:10 »
He to jest już pełna wersja w internecie ?? Na jakim świecie ja żyje.......... Trzeba się zabrać  za ściąganie. :D  :D                    

Offline igrok

• +
« Odpowiedź #6 dnia: 2003-09-08 (Pon), 12:21 »
no ja na bitturencie od dobrych 2 tygodni widzialem ale z racji ze umnie sciaganie przypomocy tego mija sie z celem wiec musialem odwiedzic pobliska gielde :D :P                    

Offline pshemozz

• +++++
  • Kurwa dupa abecadło
« Odpowiedź #7 dnia: 2003-09-08 (Pon), 14:00 »
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, a ja nie grałem w JA i nie zagram w JA i się załamie jak nie zagram w JA, aaaaaaaaaaaaaaaaaa.                    

I chuj

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
« Odpowiedź #8 dnia: 2003-09-08 (Pon), 14:19 »
Co za perfidny stats, nie moge.
stad pochodzi moja wersja.                    

Offline Davsar

• ++
« Odpowiedź #9 dnia: 2003-09-08 (Pon), 14:37 »
Uuuuuuuu, coś strona się nie ładuje....                    

Offline igrok

• +
« Odpowiedź #10 dnia: 2003-09-08 (Pon), 16:13 »
ja pierdziele ludzie z kad wy macie takie tajne masonskie eftepy? cholera ja to juz nigdy niebede nic wiedzial/znal...                    

Offline JayZeus

• +
« Odpowiedź #11 dnia: 2003-09-08 (Pon), 18:02 »
Eee nikt nit ma tajnych masońskich ftp.  Na torrencie siedzą i tyle :-D                    
Ja was kurwa schłopię!!!

Offline igrok

• +
« Odpowiedź #12 dnia: 2003-09-08 (Pon), 19:42 »
uhh wreszcie a raczej niestety skonczylem Jedi Academy... szczele predzej czy pozniej recezje (a raczej namiastke) bedzie w niej duzo ohow i ahow ale bedzie min 1 zarzot- za krotka, zdecydowanie za krotki jest nowy JK, przejscie zajelo mi niecale 20 godzin... wprawdzie komus ktomus kto niegral w poprzednia czesc alba zagral tylko w singla JA zajmie wiecej czasu ale niesmak pozostaje... A uprzedzam ver 1.0.0 ma kilka bagow jezeli chodzi o SP... ide tetowac multi...                    

Offline JayZeus

• +
« Odpowiedź #13 dnia: 2003-09-08 (Pon), 19:53 »
Ja tam se gram w to i nie narzekam... Już prawie skończyłem.  Nie ma to jak machanie dwoma mieczykami :-D.  No który podskoczy?? KTÓRY?! Ziuuummm... Zzzziiaaaąąąąą.... Wżżóóółłłłłłł!!!!!                    
Ja was kurwa schłopię!!!

Offline igrok

• +
« Odpowiedź #14 dnia: 2003-09-08 (Pon), 20:10 »
i tu moja obawa o MP, boje sie ze bedzie jak z modami- zeby miec szanse wygrac pojedynek bedzie trzeba machac 2 palkami albo latarka ala maul, boje sie ze niebedzie to wyrownane...                    

Offline JayZeus

• +
« Odpowiedź #15 dnia: 2003-09-08 (Pon), 20:37 »
Bo ja wiem... mając różne style walki itp, można sobie wybrać co się chce...  Będziesz chciał to sobie machasz dwoma szabelkami lub iloma chcesz... Nie widzę problemu....                    
Ja was kurwa schłopię!!!

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
« Odpowiedź #16 dnia: 2003-09-08 (Pon), 22:45 »
Ja tez problemu nie widze, red style rules :)
A JA skonczylem juz dwa razy i chwilowo robie sobie przerwe.
W SS-NG #13 obszerna recenzja.                    

Offline igrok

• +
« Odpowiedź #17 dnia: 2003-09-09 (Wto), 00:02 »
no niedokonca panowie... to niechodzi o to jaki styl sie chce a przy uzyciu jakiego niema sie szans wygrac ze slabszym przeciwnikiem... wprawdzie gralem tylko singal i kilka razy z botami i to jeszcze nieprzesadza sprawy ale czuje ze jedyna szansa na wygranie duela to granie albo 2 mieczami albo mieczem ala maul, machanie jedna palka nic niedaje... tak bylo z modami i dlatego sie obawiam o JA choc w glebi duszy mam nadzieje ze to sie jakos zrowna... wyobrazcie sobie sytuacje w jk2 gracz A jest na jakims tam poziomie a gracz B jest od niego gorszy nie jakos wielce ale przegrywa 8 walk na 10, w takim ukladzie grajac w jk2 gracz A pokona gracza B dowolnym stylem, jakim stylem by niegral bilans jest ten sam- wygrywa 8 na 10 walk... w JA wystarczy ze gracz A zostanie przy 1 mieczu a gracz B bedzie mial 2 mieczei uklad wygranych sie zmieni do 5/5 albo i gozej (dla gracza A)... to zle rokuje a szkoda bo podobaja misie wygibasy w JA i chetnie bym popykal....
Wlasnie gralem w jk2 na serweze- boze jak sie dziwnie gra :D brakuje kilku kombosow do wykonania :D ehhh :D

PS. http://www.jediknight.net/index.php?action...screens&catid=4 jako posiadacz wersji \"nieoficjalnej\" :] po skrenach wnosze ze moja wersja bedzie sie roznic od tej wydanej 16.9- I got bad filings by this...                    

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
« Odpowiedź #18 dnia: 2003-09-09 (Wto), 14:36 »
wydaje mi sei ze sie mylisz. Na modzie duelers bez problemu wygram jednym mieczem ze staffem czy dwoma saberami. I sadze ze tu bedzie podobnie, a jesli nie to zaraz wyjdzie patcz do zbalansowania multi :) A co do roznic to zaraz obczaje to demko singlowe.                    

Offline igrok

• +
« Odpowiedź #19 dnia: 2003-09-09 (Wto), 16:02 »
no narazie tak przeczowam bo jeszcze niegralem ale jest szansa ze walka moze byc zbalansowana bo robia to profesjonalisci, nie zebym nieszanowal kolesi ktorzy pisza mody...
Wlasnie demko zapomnialem, no tez stargam...
Zgadza sie umnie w mp tez wychodza dziwne komunikaty nie jeden pozatym na serwerze gra sie wiesza wiec cos czuje ze wersja ktora wyjdzie oficjalnie bedzie miala inny numerek niz 1.0...                    

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
« Odpowiedź #20 dnia: 2003-09-09 (Wto), 16:17 »
Mozliwe, ale u mnie wiesza sie nawet z botami :(                    

Offline ble

• +
« Odpowiedź #21 dnia: 2003-09-10 (Śro), 19:04 »
Mam już Jedi Academy i mi to raczej wygląda na poprawioną \"dwójkę\" niż na osobną część. Jak na razie to jestem na Hoth, i pokonałem tego potwora (jak on się nazywał?) I myślałem, że go bardzo efektownie pokonałem, tzn. tzymał mnie za nogi w powietrzu, a ja mu ręke odciałem. A okazało się, że za każdym razem tak jest :/                    

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
« Odpowiedź #22 dnia: 2003-09-10 (Śro), 20:08 »
taka ciekawostka, demo ma numer wersji 1.0.0.4 :)                    

Offline igrok

• +
« Odpowiedź #23 dnia: 2003-09-11 (Czw), 00:52 »
ble- niedokonca, pierwszego tez tak pokonalem (aluzja do IK) ale 2 zalatwilem standardowo latara w rzebra...
Keiran- no to zesmy zaszaleli. tak to by wytlumaczalo bagi w mp czyli gielde jeszcze raz musze odwiedzic no coz ale singiel jest snadny, niezaluje zwlaszcza ze i tak bylem na glodzie growym ofkors :D                    

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
« Odpowiedź #24 dnia: 2003-09-11 (Czw), 10:40 »
Ja tez nie zaluje, singla przeszedlem z 3 razy, to nic ze zmarnowalem 4 plyty (bo sciagalem dwa razy liczac na poprawe :D )                    

Offline ble

• +
« Odpowiedź #25 dnia: 2003-09-17 (Śro), 10:44 »
Mam wersje 1.0.0. I jak dochodze to pewnej misji to gra się wyłancza podczas ładowania. Błąd to \"invalid JPEG file struckture: two SOF markers\" Zdarza się tylko w jednym miejscu. I nie mogę dalej nic zrobić. W tej misji mam wejsc do grobowca Ragnosa, i bić się z Tavion. Mieliście taki błąd?                    

Offline igrok

• +
« Odpowiedź #26 dnia: 2003-09-22 (Pon), 17:59 »
nie niemialem, zdazalo sie ze przed ladowaniem levelu gra sie sypala ale za 2x bylo ok. swoja droga jaka wersje ma gra ktora wyszla 16?                    

Offline Geborn

• +
« Odpowiedź #27 dnia: 2003-10-09 (Czw), 14:14 »
Można ściągnąć z netu patcha na grę w multiplay\'u dla tych wersji, gdzie wychodzi błąd typu\"parse cośtam entities\". Ale jest jeszcze coś... Ostatnio wcale nie mogę grać bo wychodzi mi błąd przy połączeniu z serwerem \"invalid game folder\". Jak to obejść. Wiecie może?                    
Tamci się zachwiali i upadli, a my stoimy i trwamy... Ps 20, 9

Offline pshemozz

• +++++
  • Kurwa dupa abecadło
« Odpowiedź #28 dnia: 2003-10-09 (Czw), 14:42 »
No a ja z racji tego, że stałem się szczęśliwym posiadaczem kompa zaczynam poszukiwania Jedi Academy (ale najpierw przejdę sobie jeszcze raz Jedi Outcasta - nareszcie na porządnym sprzęcie bez skaczącej żaby :D )                    

I chuj

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
« Odpowiedź #29 dnia: 2003-10-09 (Czw), 18:25 »
Geborn - proponuje zdobyc normalna wersje 1.0f i wszystko piknie dziala. Sprobuj reinstal gry ewentualnie                    

Offline igrok

• +
« Odpowiedź #30 dnia: 2003-10-09 (Czw), 22:53 »
Racja- sprawdzona dzialajaca wersja to 1.0f... Dla wszystkich ktorzy posiadaja wersje inna niz 1.0f czyli np 1.0d jest trik na ominiecie problemow typu cl a mianowicie trzeba przekopiowac zawartosc folderu gamedata z dobrej wersji (1.0f) do swojego, oczywiscie bez katalogu base (dzieki Keiran pomoglo- pivo dla ciebie)... niestety ten trik udaje sie polowicznie- na niektorych serwerach, przy prubie wejascia na nie pojawia sie problem \"invalid game folder\", umnie tylko na serweze FC niepojawial sie ten problm... moral z tego taki ze spelnilo sie cos czego sie obawialem stosujac ten trik a mianowicie ze roznica miedzy wer. 1.0f a 1.0d nie lezy tylko w exekach ale takze pakach a wiec trzeba poprostu zdobyc oficjalna wersje co uczynilem i jak narazie niemam zadnych dziwnych komunikatow no moze poza jednym- for low ping only :(                    

Offline Kokeeno

• ++
« Odpowiedź #31 dnia: 2003-10-16 (Czw), 17:54 »
Hmm, przeszedłem to na najłatwiejszym poziomie (ścieżka dla pacyfistów) i na najtrudniejszym (och, jak niemiło być złym)... Kilka uwag, co do singla:
- gra się ani razu nie wywaliła, żadnych problemów technicznych - oto zaleta posiadania oryginału,
- bez opisu przeszedłem grę na padawanie w dwa dni, na najtrudniejszym poziomie potrzebowałem 4 dni, ale z przerwami, bo już mi tak się nie spieszyło,
- fabuła to chyba jakiś żart? tragedia... w JO o niebo lepsza, także design poziomów był jak dla głupków - gra sama wymuszała kierunek poruszania się... porażka, mimo że na pewno pracy pochłonęła nie mniej...
- w singlu podwójny miecz rządzi - dzięki szybkiem zamachowi po zwarciu, który tnie każdego wroga...
- na najtrudniejszym poziomie spotkałem się z problemem na Bakurze - po dezaktywacji pięciu bomb powinny otworzyć się drzwi do Z95 (chyba), niestety były cały czas zamknięte i nie dało się ich otworzyć (jakiś bug w skrypcie?) - \"no clip\" pomogło  :-D
- drugi błąd to brak mgły na Coruscant - na pełnych detalach (poza cieniami wolumetrycznymi) podczas patrzenia w ałtdorach w konkretnym kierunku akcja zwalnia do 1 klatki/s (albo i mniej) - to mocno utrudnia grę (na athonie 1.2, gf2pro i 512MB RAM) - nie sądzę, żeby przy podobonych ustawieniach na P4 3.0, 1024MB i GF FX 5900 był zadowalający framerate, nawet jakby było 15 klatek, to i tak za mało...                    
"Live For The Moment"
Ólóbiony małpiszon Jedi Temple

Offline Davsar

• ++
« Odpowiedź #32 dnia: 2003-10-17 (Pią), 16:06 »
Można ściągnąć z netu patcha na grę w multiplay\'u dla tych wersji, gdzie wychodzi błąd typu\\\"parse cośtam entities\\\".

Wie może ktoś gdzie można dostać tego patcha jeśli taki wogóle istnieje. Na moje niesczęście  mam ver. 1.0 i też mi wyskakuje CL_ParsePacketEntities. Z góry dzięki :) .                    

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
« Odpowiedź #33 dnia: 2003-10-18 (Sob), 13:03 »
Hmm musisz kogos poprosic zeby wyslal ci zawartosc katalogu base. To powinno pomoc, ale nie na wszystkie klopoty. W dluzszym okresie bedziesz musial wymienic wersje                    

Offline Davsar

• ++
« Odpowiedź #34 dnia: 2003-10-18 (Sob), 20:03 »
Mam nadzieje, że bez plików assets, bo troche trudno by było wysłać :devil: . Mogłby mi ktoś wysłać na e-maila :pray: .                    

Offline igrok

• +
« Odpowiedź #35 dnia: 2003-10-18 (Sob), 21:15 »
podejzewam ze Keiranowi chodzilo o katalog gamedata bez pakow... exeki i dlle... ja tak zrobilem i poszlo...                    

Offline pshemozz

• +++++
  • Kurwa dupa abecadło
« Odpowiedź #36 dnia: 2003-10-21 (Wto), 14:28 »
tralalalala, już mam JA, dzisiaj zarzuce i będe ciął, ciął, ciął, mordował, aachh :D                    

I chuj

Offline Kokeeno

• ++
« Odpowiedź #37 dnia: 2003-10-21 (Wto), 18:06 »
tralalalala, już mam JA, dzisiaj zarzuce i będe ciął, ciął, ciął, mordował, aachh :D

To wrzuć sobie najtrudniejszy poziom, bo w przeciwnym razie jutro skończysz rzeźnię...  :cry:                    
"Live For The Moment"

Offline Davsar

• ++
« Odpowiedź #38 dnia: 2003-10-21 (Wto), 20:18 »
Mam pytanie: czy jak przejdę na ciemną stronę mocy to końcówka będzie inna??                    

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
« Odpowiedź #39 dnia: 2003-10-22 (Śro), 08:24 »
Tak, ale ona nie zalezy od tego jakiej mocy uzywasz tylko od decyzji w jednym miejscu                    

Offline Kokeeno

• ++
« Odpowiedź #40 dnia: 2003-10-23 (Czw), 21:14 »
Mam pytanie: czy jak przejdę na ciemną stronę mocy to końcówka będzie inna??

Końcówka będzie zdecydowanie lepsza (zawsze chciałem mieć prywatnego star destroyera)... Ale swoją drogą lepiej rozwijać dyscypliny jasnej strony mocy - a i tak przejść na ciemną...                    
"Live For The Moment"

Offline pshemozz

• +++++
  • Kurwa dupa abecadło
« Odpowiedź #41 dnia: 2003-10-24 (Pią), 09:51 »
Wybrałem teraz Jasną Stronę Mocy, za drugim razem wezmę Ciemną. Ale gra jest kozacka  :-D  :-D Po prostu z moimi dwoma mieczykami nikt nie ma szans :D Oderwać się od tej gry nie mogę.                    

I chuj

Offline Kokeeno

• ++
« Odpowiedź #42 dnia: 2003-10-24 (Pią), 18:39 »
Wybrałem teraz Jasną Stronę Mocy, za drugim razem wezmę Ciemną. Ale gra jest kozacka  :-D  :-D Po prostu z moimi dwoma mieczykami nikt nie ma szans :D Oderwać się od tej gry nie mogę.

Hmm, mi się wydawało, że dwa miecze to najlepszy wybór, ale po wzięciu podwójnego miecza, to jest dopiero jazda (chociaż po wyborze ciemnej strony mocy gra się robi z deczko trudna, bo byli przyjaciele stają po przeciwnej stronie, a wrogów nie jest mniej...)

No może nie taka trudna, ale często lepiej uniknąć walki z trzema jedi (zwłaszcza, że niektórzy są naprawdę świetni) i trzema new rebornami (którzy są lamerscy - może jest jeden, który sprawił mi problem na jakieś 10 minut)... No i oczywiście nie należy zapominać o Katarnie, który jest znacznie potężniejszy od tego popapranego ducha sitha...                    
"Live For The Moment"

Offline Jarko

• Moderator
  • +
« Odpowiedź #43 dnia: 2003-10-25 (Sob), 13:23 »
Jak na razie w ramach testów ściągnąłem sobie demo i moje wrażenia są jak najbardziej pozytywne. Dzisiaj pshemm przyniesie mi pełną wersję więc zbadam ją bardziej :D                    
"Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota, chociaż co do pierwszego nie mam pewności" - Albert Einstein
aka Yoda było minęło :)

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
« Odpowiedź #44 dnia: 2003-10-25 (Sob), 20:58 »
Yoda - pamietaj ze nadal masz klan :)                    

Offline Jarko

• Moderator
  • +
« Odpowiedź #45 dnia: 2003-10-30 (Czw), 22:01 »
Mam małe pytanko. Troszkę mi wstyd :D ale nie mogę przejść jedenj misji :) Chodzi o tą w której z Katernem się łazi a dokładnie o moment w którym trzeba pozbyć się wody z pomieszczenia :) Wszystko fajnie tylko tej wody własnie nie mogę się pozbyć.                    
"Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota, chociaż co do pierwszego nie mam pewności" - Albert Einstein

Offline Davsar

• ++
« Odpowiedź #46 dnia: 2003-10-30 (Czw), 22:11 »
W tym pomieszczeniu gdzie się ta rura urwała są na ścianie pompy. Musisz je tylko za pomocą mocy ruszyć i będzie po sprawie.                    

Offline Jarko

• Moderator
  • +
« Odpowiedź #47 dnia: 2003-10-31 (Pią), 02:25 »
Nie wiem czemu to rozwiązanie nie przyszło mi do głowy :D spodziewałem się prędzej wykonania jakiegoś odpływu przy pomocy granatów :D                    

Offline Kokeeno

• ++
« Odpowiedź #48 dnia: 2003-10-31 (Pią), 05:25 »
Nie wiem czemu to rozwiązanie nie przyszło mi do głowy :D spodziewałem się prędzej wykonania jakiegoś odpływu przy pomocy granatów :D

Hehe, to nie zwróciłeś uwagi na tendencyjną pracę kamery pokazującej (prawie) zawsze, co należy zrobić?                    
"Live For The Moment"

Offline Jarko

• Moderator
  • +
« Odpowiedź #49 dnia: 2003-10-31 (Pią), 07:16 »
Właśnie \"prawie\" bo akurat w tym momencie chyba nie. Albo akurat sięgałem po kabanosa i odwróciłem na chwilę głowe w drugą strone hehehe :twisted:                    

Offline Kokeeno

• ++
« Odpowiedź #50 dnia: 2003-10-31 (Pią), 10:20 »
Właśnie \"prawie\" bo akurat w tym momencie chyba nie. Albo akurat sięgałem po kabanosa i odwróciłem na chwilę głowe w drugą strone hehehe :twisted:

Za duzo sie obzeracie mosci Zabolu, bo z tym zadaniem nie mialem najmniejszego problemu - akurat pompy byly podejrzanie zbyt dobrze uwidocznione  :wink:                    
"Live For The Moment"

Offline pshemozz

• +++++
  • Kurwa dupa abecadło
« Odpowiedź #51 dnia: 2003-10-31 (Pią), 10:20 »
Dziwne, już parę razy słyszałem, jak ludzie mieli z tym problemy a mnie wpadnięcie na to zajęło 0,5 sekundy :D                    

I chuj

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
« Odpowiedź #52 dnia: 2003-10-31 (Pią), 12:22 »
Takie jakies proste to bylo, w jk2 byly trudniejsze motywy, ze juz o jk1 nie wspomne                    

Offline pshemozz

• +++++
  • Kurwa dupa abecadło
« Odpowiedź #53 dnia: 2003-10-31 (Pią), 12:56 »
Aaaa, w jk2 ile się momentami człowiek nagłowił. Ile trzeba było znajdować tych kodów, obrazków itp, już momentami mnie to wkurzało bo zamiast grać jak przystało musiałem skakać bo jakichs dziwnych pomieszczeniach bez dna i uaktywniać dziwne konsole :D                    

I chuj

Offline Kokeeno

• ++
« Odpowiedź #54 dnia: 2003-10-31 (Pią), 19:34 »
Aaaa, w jk2 ile się momentami człowiek nagłowił. Ile trzeba było znajdować tych kodów, obrazków itp, już momentami mnie to wkurzało bo zamiast grać jak przystało musiałem skakać bo jakichs dziwnych pomieszczeniach bez dna i uaktywniać dziwne konsole :D

To akurat było podejrzanie proste w jk2 - chyba jedynym miejscem w outcascie, w którym się zaciąłem na jakieś 2 godzinki była chłodnia (a dokładniej nie zobaczyłem miejsca, gdzie należy wskoczyć...) - w sumie outcast był na 4 dni grania, a academy tylko na 2 (no może 4, jeśli doliczyć dwie ścieżki - pod warunkiem, że się rozpoczęło od nowa...)                    
"Live For The Moment"