Off-Topic > Integracyjne

Jak spędziliście wakacje (mile widziane fotki)

(1/10) > >>

PC_Maniac:
Właśnie wróciłem z zarąbistych wakacji. Udostępniłem część swoich fotek na serwisie Webshots. Jeśli mielibyście ochotę obejrzeć je (i oczywiście skomentować) to podaję adres:

Ancient Egypt p. I
(liczę na Wasze odwiedziny na w/w stronce żeby nie spadła z rankingu ;) )

Liczę również, że wrzucicie tutaj nieco własnych wsponień z wakacji i może jakieś fotki ?!                    

Durbik:
Haha! Jak coś zeskanuję, to pewnie wrzucę. Na przykład moje 1337 raperskie zdjęcie z łańcuchem i wąsikiem a\'la JA RULE.                    

Keiran:
Ja w sumie bylem tylko na slowacji, nie mialem przy sobie cyfrowki wiec zdjec nie bedzie. 10 wyjezdzam na krete, moze stamtad cos wrzuce.                    

JayZeus:
Co się będę tu rozpisywał.  Wystarczy przeczytać mojego bloga.  Zdjęcia będą jak je posortuję :-D                    

pshemozz:
Hehe, fotki? Fotki powiadacie? Już kiedyś wspominałem że się nigdy nie objawię..., ale może zrobię raz wyjątek, zobaczycie jak wyglądam :hihi:.

Fotka jest zeskanowana więc wybaczcie nienajlepszą jakość :D

A jeśli chcecie wiedzieć, co porabiał Wasz Kochany Administrator w wakacje to zapraszam TUTAJ

Tak, tak, ten koleś który właśnie się oderwał od powierzchni to właśnie ja :D :D :D                    

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej