Autor Wątek: Polska - Węgry  (Przeczytany 4838 razy)

Offline kacper1916

• +
Polska - Węgry
« dnia: 2003-03-28 (Pią), 14:20 »
Jaki Waszym zdaniem będzie wynim tego meczu? Niby są problemy z kontuzjami, ale moim zdaniem ogramy ich z 3:0.                    
"Bite my lip and close my eyes
Take me away to paradise
I'm so damn bored
I'm going blind
And I smell like shit"

Offline Steffek

• +++
Polska - Węgry
« Odpowiedź #1 dnia: 2003-03-28 (Pią), 14:24 »
Musi byc 2:1 dla Polski! Musi! Czemu? Bo tak obstawilem na wp :D                    

Offline kacper1916

• +
Polska - Węgry
« Odpowiedź #2 dnia: 2003-03-28 (Pią), 14:39 »
Ja postawiłem 3:0. Opykamy ich. To cieniasy. No i oni nie mają Oliego. Emsi tam zrobi jednego, drugiego zwodzika i już będzie miał hat-tricka.                    
Take me away to paradise
I'm so damn bored
I'm going blind
And I smell like shit"

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
Polska - Węgry
« Odpowiedź #3 dnia: 2003-03-28 (Pią), 15:39 »
Musimy wygrać. Boniek odszedł więc powinno się udać;)                    

Offline mucika

• +
Polska - Węgry
« Odpowiedź #4 dnia: 2003-03-28 (Pią), 15:42 »
Sercem jestem za Polska lecz umyslem za Wegrami :) wiec kibicuje Polsce ale uwazam ze nie bedzie tak latwo :)

ps.miejsce gdzie oni nocuja widac mniej wiecej z mojego okna :D                    
Członek BBC !:) !!!  
MUCIKA IS DA FREAKA !!!!!!!!!!!!:P

Offline ble

• +
Polska - Węgry
« Odpowiedź #5 dnia: 2003-03-28 (Pią), 15:46 »
2:0 dla Polski.
Kacper1916 --] Oni są nieźli. To się są jakieś cieniasy, których można bez problemu ograć.                    

Offline kacper1916

• +
Polska - Węgry
« Odpowiedź #6 dnia: 2003-03-28 (Pią), 15:52 »
Jeżeli chcemy awansowywać regularnie do ME i MŚ to z takimi Węgrami powinniśmy bez problemu wygrywać, a jak będzie zobaczymy.
W sumie teraz poziom futbolu na świecie się wyrównał i coraz mniej jest dostarczycieli punktów, a Węgry na dokładkę mają u siebie potencjał. Przecież kiedyś byli potęgą. Zobaczymy... Moim zdaniem będzie coś koło 3:0 dla nas.                    
Take me away to paradise
I'm so damn bored
I'm going blind
And I smell like shit"

Offline Simon

• +
Polska - Węgry
« Odpowiedź #7 dnia: 2003-03-28 (Pią), 17:15 »
Teraz powiem że 1:0 dla Polski, a kacper1916 stwierdzi że 3:0 dla nas bo mamy lepszego trenera... :-D                    

Offline Steffek

• +++
Polska - Węgry
« Odpowiedź #8 dnia: 2003-03-28 (Pią), 17:52 »
Moze robimy zaklady? O co gramy? :D :D ;)                    

Offline kacper1916

• +
Polska - Węgry
« Odpowiedź #9 dnia: 2003-03-28 (Pią), 17:55 »
Ja już na naszą reprezentację w zakładach postawiłem. :)

Nasza młodzieżówka wygrała 3:2.                    
Take me away to paradise
I'm so damn bored
I'm going blind
And I smell like shit"

Offline [omega]

• ++
Polska - Węgry
« Odpowiedź #10 dnia: 2003-03-28 (Pią), 17:55 »
Ja stawiam na 2:1 (oczywiscie dla nas ) no moze 3:1 - nie bedzie mnie w domu i meczyku nie bede mogl zobaczyc - wstyd, oj wstyd.                    

C1

Offline SAVER

• ++
Polska - Węgry
« Odpowiedź #11 dnia: 2003-03-28 (Pią), 21:21 »
Ja obstawiam 3:0 Będzie dobrze :-D Mi jeszcze ze 2 tygodnie przed Planicą śniło się że Małysz odbiera kryształową kulę no i sprawdziło się :P                    
Członek Bractwa Czarnego Kruka

Offline josh

• DKMiści
  • +
Polska - Węgry
« Odpowiedź #12 dnia: 2003-03-28 (Pią), 21:54 »
Ja nie obstawiam bo byście zaczeli mówić, że nie jestem patriotą... :wink: A jak kiedyś lubiłem Janasa to po tym jak powołał Hajtę to straciłem do niego prawie całkiem szacunek...                    
"...chociażbym chodził ciemną doliną zła się nie ulęknę..."
S.P.P.U.F. || Jedi Temple || D.K.M. || Bloody Beets Clan
BBC Lives! Stay Tuned! Reactivation will come!

Offline waldeusz

• +
Polska - Węgry
« Odpowiedź #13 dnia: 2003-03-29 (Sob), 00:52 »
Bedzie 2:0 i ani jednego wiecej. Chyba ze Dudek wpusci jakiegos szczura :)
BTW: Slyszeliscie kawal o Dudku (z angielskiej prasy po pamietnym meczu z ManU)?
Jerzy Dudek chcial popelnic samobojstwo ale pociag przejechal mu miedzy nogami :D                    

Offline Davsar

• ++
Polska - Węgry
« Odpowiedź #14 dnia: 2003-03-29 (Sob), 11:04 »
2:1 dla Polski.                    

Offline Steffek

• +++
Polska - Węgry
« Odpowiedź #15 dnia: 2003-03-29 (Sob), 12:37 »
2:1 dla Polski.

Tak jest! Wlasnie tyle bedzie. (jak juz mowilem tyle postawilem na wp, zeby dostac jakies punkty, to albo musi byc tyle ile mowie, albo ma wygrac ten kogo wskarze)                    

Offline McBoss

• +
Polska - Węgry
« Odpowiedź #16 dnia: 2003-03-29 (Sob), 14:12 »
2:0
przeciez Jurek D. nie posci nic, zadnego szmacicha. . .
Jesli Kuzba bedzie gral to bedzie 2:0 a jesli nie bedzie gral to bedzie 1:0 . . . [dla POLSKI] ;)                    
. . . [ | ] . . .

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
Polska - Węgry
« Odpowiedź #17 dnia: 2003-03-29 (Sob), 22:15 »
Aż prosi sie o analize pomeczowa. Ogolnie nie gralismy az tak strasznie jak mi sie wydawalo. Po kolei ocenie krociotka kazdego z naszych orlow. Skala szkolna.
Dudek - oprocz jednej dziwnej wpadki pewny jak zawsze. 4+
Szymkowiak - jeden z lepszych punktow zespolu. Dobry wybor Janasa. Ten zawodnik moze byc przyszloscia reprezentacji. 4
Hajto - nic nadzwyczajnego, pewny punkt obrony i kilka razy udane zagrania w ofensywie. Dobry powrot do reprezentacji. 4-
Bąk - klasowy obrońca, nic dodac nic ujac. 4
Stolarczyk - bardzo chimeryczny, kilka bardzo udanych zagran i kilka wprost przeciwnych. Mam nadzieje ze sie wyrobi z doswiadczeniem w reprezentacji 4--
Kałużny - imo duze rozczarowanie, prawie niewidoczny. Cien zawodnika z eliminacji do WC2002. 3
Swierczewski - pokazuje ze umie grac, nie wykracza poza staly poziom, czy to wystarczy na playmakera? 4-
Zajac - bardzo udany mecz, praktycznie debiut w reprezentacji. Szybki dynamiczny, powinien grac w najblizszych meczach. 4+
Kuzba - to jakas porazka, wogole niewidoczny. 2
Olisadebe - niezly mecz, szkoda ze bez bramek. widac ze chlopak sie stara. 4-
Dawidowski - gral krotko, ale pokazal ze nie jest zadna rewelacja. Nie potrafil zastapic Zajaca. Bez oceny (kolo 2+)
--------------------------------
szkoda tylko ze prawie kazdy nasz strzal byl prosto w bramkarza.                    

Offline ble

• +
Polska - Węgry
« Odpowiedź #18 dnia: 2003-03-29 (Sob), 22:27 »
Właśnie szkoda tych zawalonych sytuacji przez Olisadebe. Przecież mógł dwa razy pokonać bramkarza.
Natomiast pozytywnie zaskoczył mnie Zając. Moim zdaniem był on najlepszym polskim zawodnikiem na boisku.                    

Offline josh

• DKMiści
  • +
Polska - Węgry
« Odpowiedź #19 dnia: 2003-03-29 (Sob), 22:42 »
To ja również pozwolę sobie na podsumowanie (subiektywne zaznaczam...).
Na początek zespół
-obrona-sehr gut-dobrze ogólnie grali
-pomoc-śeodek nie istniał praktycznier, szczególnie widać to było gdy zespół się bronił-kiedy między środkiem obrony a pomocą była olbrzymia luka, dziwne bo rak doświadczeni zawodnicy powinni wiedzieć co powinni robić... Skrzydła poprawnie
-atak-słabo, oj słabo...Zerowa skuteczność
A teraz zawodnicy(szkolna skala ocen 3-wyjściowa-poprawna):
-Dudek-okej, nie bylo źle-chociaz nie miał zbytnio czym sie popisać- 4-
-Hajto-nie oceniam go bo gościa nie trawię-dla mnie nie powinien w ogóle zostać powołany-dla mnie idiota...
-Bąk-dobry występ, umie wyprowadzić akcję-4
-Stolarczyk-hm ciężko mi go ocenić-twardy jest ale czasami za bardzo-grozi czerwoną kartką ale może byc-3+
-Szymkowiak-jeden z lepszych, bardzo dobry, uniwersalny zawodnik- 4+
-Kosowski-jak zwykle dobry drybling, dobre podanie, strzały 20 metrów nad bramką... dobrze grał ale jak na niego jakoś tak bez wyrazu, może dlatego że mało podan dostawał-4
-Kałużny-najwięcej go było widać przy kłutniach z sędzią i faulach-2+
-Świerczewski-stara się, biega, walczy, ale on klasycznym środkowym pomocnikiem nie będzie... Chociaż z Szymkowiakiem może stworzyć ciekawy duet-3+
-Zając-jak zwykle szybki, bardzo dobry występ-nie było widać jego braku doświadczenia w reprezentacji...-dobre podanie, walczność-4+
-Kuźba-liczyłem na niego a tutaj gó...-2
-Olisadebe-starał się ale napastnika rozlicza się z wykorzystanych sytuacji-a Olisadebe miał ich kilka i wszystkie zje...-3+
-Dawidowski-chimeryczny bardzo-dzisiaj zagrał tak sobie jutro zagra świetnie a potem znowu słabo-ale ja na niego liczę. Za krótko grał, żebym go ocenił...
W sumie ladnie się zaczęło ale skończyło się tym że mamy tylko iluzoryczne szanse na awans... Może warto zbudować skład od początku z myślą o eliminacjach do MŚ??                    
"...chociażbym chodził ciemną doliną zła się nie ulęknę..."
S.P.P.U.F. || Jedi Temple || D.K.M. || Bloody Beets Clan
BBC Lives! Stay Tuned! Reactivation will come!

Offline Po3T

• +
Polska - Węgry
« Odpowiedź #20 dnia: 2003-03-29 (Sob), 23:43 »
Mnie już ręce opadają, nie mam nawet siły narzekać. Smutek i gorycz są już silniejsze od zdenerwowania, aż mi się serce kraja.
Kiedy my wreszcie wygramy?                    
Styl życia pcheł i tasiemców to najwyższa forma socjalizacji..

Offline [omega]

• ++
Polska - Węgry
« Odpowiedź #21 dnia: 2003-03-29 (Sob), 23:47 »
Gdy mecz trwal bylem na bilardzie i tam mieli wielki ekran na ktorym lecial mecz - tak sie napalilem a tu \"klops\" - nie tak mialo byc - nie bylo tragicznie ale przeciez mialo byc inaczej:-(                    

C1

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
Polska - Węgry
« Odpowiedź #22 dnia: 2003-03-30 (Nie), 14:32 »
Generalnie gralismy zrywami, bardzo chimerycznie. Brakuje jeszcze tej druzynie jakiegos ogrania, ale moze w przyszlosci.
Dziwila mnie troche nienajlepsza wspolpraca Kosowskiego ze stolarczykiem - kolegow klubowych. IMO ten pierwszy jest mocno przereklamowany, gra tak jak reszta.                    

Offline Davsar

• ++
Polska - Węgry
« Odpowiedź #23 dnia: 2003-03-30 (Nie), 14:47 »
No nie było aż tak bardzo zle. Poprostu brakowało skutecznosci                    

Offline Po3T

• +
Polska - Węgry
« Odpowiedź #24 dnia: 2003-04-01 (Wto), 08:44 »
E tam gadanie, tym patałachom zawsze czegoś brakuje. I czemu oni tak mało atakują? Co drugie podanie do Dudka.
Well, jutro bossy z SanMarino - w sumie mi ich troche szkoda...                    
Styl życia pcheł i tasiemców to najwyższa forma socjalizacji..