Autor Wątek: Wasze ulubione Drinki  (Przeczytany 8043 razy)

Offline adams_no1

• +
Wasze ulubione Drinki
« dnia: 2003-08-29 (Pią), 17:19 »
Temat nasunal mi sie w watku piwnym, chcialbym sie dowiedziec co najbardziej lubicie pic, i zaznaczam, ze nie chodzi tylko o drinki alkoholowe + przepis :)
Potem moze zrobimy ankiete...

Ja osobiscie przepadam za Wscieklym Psem link gdzie go opisywalem :D

Oraz takim dziwnym drinkiem: do szklanki (200ml) wlewamy 50ml wodki, wsypujemy lyzeczke kawy instant, mieszmy dolewamy coli, i szybko wypijamy pianke. Bombowy drin, ale trzeba uwazac, bo serducho moze niewyrobic :)                    
Pozdrawiam.

Seriale i Kreskówki
Antygon Blog

Offline TomisH

• +++
Wasze ulubione Drinki
« Odpowiedź #1 dnia: 2003-08-29 (Pią), 17:28 »
O ja, O ja... :D

Cuba Libre:

2 oz Light Rum
1 oz Lime Juice
Cola
Lime Wedge
In a highball glass, combine all ingredients. Stir well. Add ice. Garnish with lime wedge.

...czyli...

50 ml rumu [Bacardi]
100 ml coca-coli
sok z limonki                    
-(\(\ ========================= /)/)-
-(._. ) -=-.....The Atomish Bomb......-=- ( ._.)-
(')(')_) ====================== (_(')(')
http://Gamikaze.pl

Offline Koki

• +++++
Wasze ulubione Drinki
« Odpowiedź #2 dnia: 2003-08-29 (Pią), 17:42 »
Bierzemy herbatę Lipton Earl Grey i zalewamy wrzątkiem. Można dodac cytryny.

No co?!  :D

Ale najlepsza jest Cola z lodówki. Bez cytryny. I bez lodu.                    

Offline Crono

• +
Wasze ulubione Drinki
« Odpowiedź #3 dnia: 2003-08-29 (Pią), 17:46 »
Polecam witryne: http://www.webtender.com/ monza tam znalezc od groma przepisów.
Mozna tez napisac jakie sie ma skladniki i wygeeruje sie jakie drinki mozna z tego zrobic.
Polecam wpisac samoa wodke wtedy pokaze sie:

KING OF POLAND
składniki:
-wódka

Opis:
For hardcore drinkers from Warsaw.

rotfl.                    
Zmazując barwy lasom i polom
Mknie balon nocy z knajpy gondolą.
Kiedyś tak jasno, a dziś tak ciemno -
Wroga nie widzę, wroga przede mną.

Offline KaGieBe

• +++
Wasze ulubione Drinki
« Odpowiedź #4 dnia: 2003-08-29 (Pią), 17:56 »
/\\
/\\
:lol:

Ja uwielbiam taka kombinacje: swiezy sok grejfrutowy mari och! (to bardzo wazne) i tonic (ja uzywam z ustronianki, ale to chyba nie ma az takiego znaczenia) w proporcjach 1:1. Smak wychodzi dosyc ciekawy i na jezyk az sie cisnie pewne pytanie: \"czy ten sok przypadkiem nie byl zgierowany?!\"  :twisted:                    
Zlo i krew... i smalec tez (nie wylaczajac entropii).

Offline Olhado256

• +++++
Wasze ulubione Drinki
« Odpowiedź #5 dnia: 2003-08-29 (Pią), 19:41 »
Mój ulubiony drink? Nazywam go \"paliwo\", a robi się go tak: gotujesz wodę, patrzysz na półkę, tam są takie kolorowe pudełka, a w nich torebki. Wyjmujesz torebkę z jednego z nich, wkładasz do specjalnego kubeczka (który jest specjalny, bo jest ładny), zalewasz wrzątkiem i czekasz kilka minut. Potem wyciągasz torebkę, sypiesz do kubka dużo cukru (tak z półtora łyżeczki), bierzesz to, stawiasz przy kompie i popijasz. Bez tego nie umiem giercować.

A z alkoholowych: Mimosa Ślężańska. Pije się ją raz w roku, na Sylwestra. Sylwestra spędzam zawsze na Ślęży (dla niewtajemniczonych - najwyższa góra w okolicy), więc koło 22:00, zaraz przed wyruszeniem na szczyt, się bierze sok pomarańczowy i szampana, miesza to w różnych proporcjach (jak komu wyjdzie), pije i już :wink:                    
w stanie spoczynku
JID: Olhado256@histeria.pl

Offline gramisan

• ++
Wasze ulubione Drinki
« Odpowiedź #6 dnia: 2003-08-29 (Pią), 20:42 »
No oczywiście, że wściekły. Teraz z kumplami będziemy się próbować w tej konkurencji: kto więcej za razem :twisted: . Mam nadzieję, że nie będzie przykrych niespodzianek i nikt nie zwróci tego, co wypił bo może być...ostro :wink: .                    
"Non omnis moriar"

Reset-Forever - kultowy zin

Offline Kokeeno

• ++
Wasze ulubione Drinki
« Odpowiedź #7 dnia: 2003-08-29 (Pią), 21:22 »
Woda mineralna, bez procentowych dodatków  :twisted:                    
"Live For The Moment"
Ólóbiony małpiszon Jedi Temple

Offline Crono

• +
Wasze ulubione Drinki
« Odpowiedź #8 dnia: 2003-08-29 (Pią), 21:28 »
Coś w tym jest... powiem szczerze jak juz mam pic cos mocniejszego to po POLSKU  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  kieliszek i zapita ewentualnie zagrycha !!!! Wróćmy do korzeni !!! Dawać pół litra i ogórek !!!!                    

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
Wasze ulubione Drinki
« Odpowiedź #9 dnia: 2003-08-29 (Pią), 22:40 »
NO ja podobnie jak crono preferuje. Bolsik z zapitka lub bez. Czasem sie zdarzy jakis drink w clubie lub mieszanka np Finlandia lemon z sokiem pomaranczowym (polecam)                    

Offline zan

• +++
Wasze ulubione Drinki
« Odpowiedź #10 dnia: 2003-08-29 (Pią), 22:46 »
prawdziwy polak pije bez zapojki i taka prawda. kto pije zapoje i zagryza ten miekka faja.
ale nie ma to jak dobra woda, ze tak brzydko sie wyraze                    

Offline Crono

• +
Wasze ulubione Drinki
« Odpowiedź #11 dnia: 2003-08-29 (Pią), 22:49 »
Co Ty pieprzysz stary, nie znasz sie. Nikt mi tu nie bedzie mówił, że miękka faja jestem  :evil: Może wyjdziemy z lokalu ?  :evil:                    

Offline Olhado256

• +++++
Wasze ulubione Drinki
« Odpowiedź #12 dnia: 2003-08-29 (Pią), 22:51 »
Ech i znów się okazało, że nie jestem prawdziwym Polakiem. Najpierw SAVER mi to mówił, teraz zantar... ale jeśli wyznacznikiem polskości ma być żłopanie wódy na wyścigi, to cieszę się, że nie jestem prawdziwym Polakiem...                    
w stanie spoczynku

Offline zan

• +++
Wasze ulubione Drinki
« Odpowiedź #13 dnia: 2003-08-29 (Pią), 23:06 »
przeciez tylko zartuje, ja tam jestem cwierc  ukrainiec, cwierc litwin. tylko takie zarty sa :P
crono moze jednak wejdziemy do lokalu :)                    

Offline Simon

• +
Wasze ulubione Drinki
« Odpowiedź #14 dnia: 2003-08-29 (Pią), 23:16 »

Nie przejmuj się takie nawyki można leczyć.  :wink:

Jak dla mnie, na imprezie to Bols czy jakieś inna dobrej marki (pamiętajcie NIGDY Lodowa) i jakaś zagrycha, w drinkach raczej nie gustuję. Mieszać to z czymś po co? I tak i tak nie będzie mi smakowało.                    

Offline Saima

• DKMiści
  • +
Wasze ulubione Drinki
« Odpowiedź #15 dnia: 2003-08-29 (Pią), 23:19 »
Moje ulubione drinki :
Pierwszy:
*grenadina
*wodka (absolutnie nie Bols, ani ne Zubrowka) moze byc np. Absolut albo Finlandia
*sok grapefruitowy

Drugi:
*Curacao
*wodka (jak wyzej)
*sok bananowy

Bardzo lubie rowniez jakis dobry likier kawowy z likierem smiatankowym...jest taka mieszanka- butelka -> z jednej strony jest likeir bialy z drugiej brazowy- w sumie nie jest to drink..ale przepadam za tym  :-D (zapomnialam nazwy..butelka jest dosc kosztowna jak dla mnie ok.100 zl wiec nazwa nie zdarzyla \"wbic\" mi sie w pamiec hehe  :twisted: )                    
"Pod powierzchnią zmiennych zjawisk wszystko jest jednym"
"Whatever women do they must do twice as well as men to be thought half as good. Luckily, this is not difficult." Charlotte Whitton

Offline Kokeeno

• ++
Wasze ulubione Drinki
« Odpowiedź #16 dnia: 2003-08-29 (Pią), 23:20 »

Nie przejmuj się takie nawyki można leczyć.  :wink:

Właśnie leczyłem - niedawno groziło mi coś zupełnie przeciwnego do abstynencji  :twisted:                    
"Live For The Moment"

Offline [omega]

• ++
Wasze ulubione Drinki
« Odpowiedź #17 dnia: 2003-08-30 (Sob), 00:08 »
Czysta zapijana koncentratem cytrynowym albo przegryzana cytrynka
Wsciekle daja rade - ale nie tylko psy - mozna trafic na szczury(nie pamietam jaki syrop), zaby(kiwi), wieczor(czarny syrop ale [nie]stety nie slodki, niedzwiedz (bronzowy syropik ale nie wiem z czego - za mocno czuc wode i tabacso - mimo nie jednej proby nie udalo mi sie go zasgryzc)
Innych drinow takich kolorowych z parasolkami nie uznaje.
Zdarzalo mi sie tez hadrcoreowo - oto przepisy;
-Tomahawk
do wysokiej szklany lejeny wóde, duzo wódy i zalewamy piwem (proporcje 2/3 wódy)
Do szklanki mozna wrzucic papryke (ale nie konserwowa) - 3 lata temu pod znakiem tych drinow mijaly 18tki nasze)

-Plomienie Rosji - szampan + spiryt
niestety probowalem tylko wersje lite - szampan + wóda ale tez niszczy konkretnie

-Mr Max
spiryt pol na pol z najtanszym napojem w sklepie, najlepiej oranzada Mr. Max

i jeszcze 2 ktorych nie pilem - patrzylem tylko z politowaniem na znajomkow

Kranowianka - spiryt pol na pol z woda z kranu (jesli przepijamy to tez woda z kranu)

Ninja - wino komandos + wodka - najlepiej w sloneczny dzien na najwiekszej patelni

Fajna jest tez rosyjska ruletka - jedna osoba robi a druga nie patrzy wtedy - 3 kielony - wódka, spiryt i woda - pijesz 2 - w najlepszym przypadku zapijesz woda wóde, w najgorszym...

Fajnie sie tez pije przez rure czyli - butla to jakiejs fancie czy innym cudzie (2L) - ucinamy dno i dorabiamy do wylotu waz od pralki - lejemy tak z 1,5 litra browara i kleczymy wcadzajac rure do mordki - dajemy znak i kumpel podnosi butle do gory - w ciagu 2-3 sekund cale piwko jest w zoladku - nadaje sie do picia tanich bronksow i szybkiego nawalania i obfitego zygania. (tak sie bawielm na sylwestra 2,5 roku temu)

Fajny jest tez maraton - zapuscilismy z kumplami Kwaka 3 i zaczelismy grac - na poczatku po kieliszku wódy i obserwowalismy forme, dalej kolejne kielichy, jak sie skonczyla wóda to browary - wtedy jeszcze okocimy mocne - teraz tego juz nie tykam patykiem - jak sie skonczyly browary to zajrzelismy do barku - zmeczylismy szampana - juz monitora nie widzielismy a wiec dobilismy sie butla Johnego Walkera - zgon - 4 dni chorowalem.

Obecnie nie chlam :( biore tez leki na zolasa i nawet nie moge browarka machnac - ale kiedys to musialo sie skonczyc - Alko to Twoj wrog, Nie pijcie dzieci bo to nic dobrego.

(Dzieci poszly juz? ok to zapuscie sobie Drin za drinem (TeDe) i zaopatrzenie zrobcie w najblizszym monopolowym gdzie pani juz patrzy z politowaniem na pijackie wybryki wasze, jeszcze sa wakacje trzeba uczcic je jakims bezalkoholem)

I nie robcie tak jak ja po maturce - woda wlasnej roboty kumpla (z 50% to minimum miala) na trzech szybko za apteka na dobry poczatek - zero popity i wielkie kubeczki - pozniej szybki sprint do pubu-speluny i slabo zmrozone lechy zielone w wiekszym gronie - przy ktoryms browarze osiaga sie stan - \"kurcze mmyslalem ze do klopa spawalem a klop pusty, za to wokol niego kolorowo...\"

Tym optymistycznym akcentem koncze opowiesc o alko.

P.S. - tanie piwa z biedronki w polaczeniu z czymkolwiek alkoholowym oznacza cierpienie! (najgorsze combo - tani bronks + ciepla wóda + winko/szampan w lepiacych sie butelkach)                    

C1

Offline Olhado256

• +++++
Wasze ulubione Drinki
« Odpowiedź #18 dnia: 2003-08-30 (Sob), 00:51 »
Qrna [omega] jak sobie myślę jak twoja wątroba wygląda... a co do tego:
\\\"]\\\"kurcze mmyslalem ze do klopa spawalem a klop pusty, za to wokol niego kolorowo...\\\"

to pamiętam jak raz byłem na osiemnastce u kumpla. Impreza się odbywała w domku na działce, bez elektryczności, co było szczególnie dotkliwe w toalecie, do której się chodziło ze świeczką. Oczywiście jak ktoś czuje, że zaraz puści bełta, to nie szuka świeczki, tylko leci do klopa, albo na trawnik. Ja kilka razy latałem do klopa (tanie wino + tanie piwo) i potem rano się okazało, że klop jest czysty, ale dookoła... :lol:

Ale ostatnio się uwaliłem ponad rok temu i jestem dumny z tego.                    
w stanie spoczynku

Offline Biernath_J

• +
Wasze ulubione Drinki
« Odpowiedź #19 dnia: 2003-08-30 (Sob), 01:42 »
Pozerze, ja ostatnio uwaliłem się... nigdy.

A co do drinka to ostatnio nawet piwa już nie mogę pić, na topie jest kawa mrożona z lodem waniliowym. Who needs alcohol.                    
Aż wreszcie nadchodzi ten dzień
Kiedy trzeba urwać sobie głowę
I trzymać ją mocno
Mocno
Zaciśniętą pięścią

Żeby Uwierzyli

Offline waste

• Magister Cieć
  • Administrator
  • ++++
  • <tu wpisz jakiś mroczny tekst>
Wasze ulubione Drinki
« Odpowiedź #20 dnia: 2003-08-30 (Sob), 07:52 »
ciekawym drinkiem jest kamikadze (bols niebieski, czysta, sok z cytryny, shaker-zmrożony), ewentualnie fajka wodna tylko zamiast wody... whisky. ;}                    
waste / marti.presents.pl / proud member of SPPUF! / Zakon Entombedian walczy!

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
Wasze ulubione Drinki
« Odpowiedź #21 dnia: 2003-08-30 (Sob), 12:39 »
Ojciec chrzestny: 2 części whisky, 1 część amaretto, 2 kostki lodu. Pyszny.                    
Tak się teraz przekonuję - w internecie same chuje

Offline KaGieBe

• +++
Wasze ulubione Drinki
« Odpowiedź #22 dnia: 2003-08-30 (Sob), 22:36 »
Moje ulubione drinki :
Bardzo lubie rowniez jakis dobry likier kawowy z likierem smiatankowym...jest taka mieszanka- butelka -] z jednej strony jest likeir bialy z drugiej brazowy- w sumie nie jest to drink..ale przepadam za tym  :-D (zapomnialam nazwy..butelka jest dosc kosztowna jak dla mnie ok.100 zl wiec nazwa nie zdarzyla \\\"wbic\\\" mi sie w pamiec hehe  :twisted: )

Sheridian\'s Cofee Layered Liquor- mam butelke po tym na kredensie w kuchni. Kiedys ktos przywiozl mojej matce z zagranicy, ale z kad to ja nie wiem. Byc moze wskazowka bedzie taki maly napis na etykiecie \"Dublin\" :)

ciekawym drinkiem jest kamikadze (bols niebieski, czysta, sok z cytryny, shaker-zmrożony), ewentualnie fajka wodna tylko zamiast wody... whisky. ;}

Zrobimy z tego markowy drink naszego konwentu :lol:                    
Zlo i krew... i smalec tez (nie wylaczajac entropii).

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
Wasze ulubione Drinki
« Odpowiedź #23 dnia: 2003-08-30 (Sob), 22:41 »
waste - wspomniane przez ciebie kamikadze jest bardzo smaczne. Jest jeszcze druga wersja, nalewamy dziesiec kieliszkow wodka czysta i pijemy po kolei bez zapojki :D                    

Offline waste

• Magister Cieć
  • Administrator
  • ++++
Wasze ulubione Drinki
« Odpowiedź #24 dnia: 2003-08-31 (Nie), 07:21 »
widzę że Twoja wersja zdecydowanie oddaje klimat nazwy. ;P                    

Offline Olhado256

• +++++
Wasze ulubione Drinki
« Odpowiedź #25 dnia: 2003-08-31 (Nie), 10:18 »
Lepiej by oddawała klimat nazwy, gdyby użyć tam sake... chociać wtedy, to można by nazwać harakiri, względnie sep(p?)uku :lol:                    
w stanie spoczynku

Offline RioT

• Blogger|Konsolowiec|Agent
  • +++
Wasze ulubione Drinki
« Odpowiedź #26 dnia: 2003-08-31 (Nie), 10:45 »
No tak waste Kamikaze® to jest coś a najlepiej że kupuje się go na metry (1 metr Kamikaze= 16 kielonków 25ml)                    

Offline waste

• Magister Cieć
  • Administrator
  • ++++
Wasze ulubione Drinki
« Odpowiedź #27 dnia: 2003-08-31 (Nie), 21:52 »
jeszcze nie widziałem drinków z sake. może to i lepiej, bo musiałbym takiego heretyka który to wyrabia i drugie co to pije przez łeb kataną potraktować. gińcie odstępcy! ;PPP

geez, ja jeszcze w życiu sake nie piłem... aż będę musiał to nadrobić.                    

Offline Kokeeno

• ++
Wasze ulubione Drinki
« Odpowiedź #28 dnia: 2003-08-31 (Nie), 21:57 »
jeszcze nie widziałem drinków z sake. może to i lepiej, bo musiałbym takiego heretyka który to wyrabia i drugie co to pije przez łeb kataną potraktować. gińcie odstępcy! ;PPP

geez, ja jeszcze w życiu sake nie piłem... aż będę musiał to nadrobić.

Nic nadzwyczajnego, wchodziła normalnie... Ale drinki?? Z ciepłą wódżitsu??? Samobójstwo  :-D                    
"Live For The Moment"

Offline McBoss

• +
Wasze ulubione Drinki
« Odpowiedź #29 dnia: 2003-09-01 (Pon), 05:21 »
hmm, drinki?
malo tego znam, nie podoba mi sie takie cos :D
ale kiedys pilem:
LUXUSOWA [vodka] + Cola = takie sobie nie dobre :P
oraz
Malibu - juz czesciej... nawet dobre :D

ale nie ma to jak czysta vodka, w dodatku RUSSIAN po ktorej przez minute nic nie mozna z siebie wydusic i gardlo pali :biggt:                    
. . . [ | ] . . .

Offline adams_no1

• +
Wasze ulubione Drinki
« Odpowiedź #30 dnia: 2003-09-01 (Pon), 09:34 »
No to mi sie przypomnial jeden hardcorowy napoj :D

Najlepiej nadaje sie do podrozy pociagiem z stadkiem znajomych:
-kupujemy tanie wino czerwone w kartonie i cocacole (ilosc zalezy od czasu podrozy i ilosci znajomych)
- mieszamy to w stosunku jeden do jednego
- wstawiamy do lodowki (albo i nie) :D
- pijemy w pociagu.....                    
Pozdrawiam.

Seriale i Kreskówki
Antygon Blog

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
Wasze ulubione Drinki
« Odpowiedź #31 dnia: 2003-09-01 (Pon), 22:49 »
McBoss- malibu to nie drink, ale jest dobre. Taki nie kopiacy slodki napoj, cos jak ajerkoniak tylko z kokosow :D                    

Offline tymbeer

• +++
Wasze ulubione Drinki
« Odpowiedź #32 dnia: 2003-09-02 (Wto), 02:23 »
Ale cos tam z malibu sie robi. Dobre na dlugi wypad.

Drinkow nie pijam raczej.
Wole piwo, albo jak juz nie ma piwa - czysta.

Chyba ze drinkiem nazwiemy zubrowke+sok jablkowy...                    
...

Offline waste

• Magister Cieć
  • Administrator
  • ++++
Wasze ulubione Drinki
« Odpowiedź #33 dnia: 2003-09-23 (Wto), 19:55 »
Malibu - juz czesciej... nawet dobre :D
eee... ale chyba nie samo malibu...? o_O
ja bardzo lubię z mlekiem, ale jest cholernie słodkie.

Chyba ze drinkiem nazwiemy zubrowke+sok jablkowy...
a i owszem. nawet ma nazwę - szarlotka. ;]

Offline aliis :)

• +
Wasze ulubione Drinki
« Odpowiedź #34 dnia: 2003-09-23 (Wto), 20:19 »
oj.. to wszystko dziś seruwjecie? :) to ja poproszę.. lubię malibu.. :) ew. amaro.. albo amaretto..gin z tonickiem..ehh.. co tam jeszcze macie w menu? :)
Patrzeć na ludzkie nieszczęście i nie umieć pomoc.. to powoli umierać cierpiąc...

Offline Zahariusz

• +
Wasze ulubione Drinki
« Odpowiedź #35 dnia: 2003-09-23 (Wto), 20:24 »
ooo tu szkocka :) duzo whsiky :D napoj bogow, albo sie to kocha albo nienawidzi :) taki jasiu wedrowniczek (moze byc zloty :P :D ) plus cola i lod, piekna sprawa :)
Co do drinkow to nie pijam (low cash ;/ ) ale wodki nie lubie wiec, pospolity drin wodka+sok pomaranczowy (reszta sokow mi nie pasuje calkowicie)
zadnej bizon vodki+sok jablkowy (tzw. szarlotka) toc to swinstwo straszne
pina colada - mily drink, taki dla kobiet delikatny
wiecej drinkow nie pamietam zaluje za to i pragne sie poprawic :) :)                    
\"Trudniej obalić pól litra niż obalić rząd.\"
-Marian Krzaklewski

czlonek: BCK i DKM

Offline aliis :)

• +
Wasze ulubione Drinki
« Odpowiedź #36 dnia: 2003-09-23 (Wto), 20:33 »
a tak na marginesie :) jedzcie do italii.. do polskich sklepow z alkoholem... do sklepow bezcłowych.. oj dzieje sie tam dzieje.. i za niewielkie pieniądze na dodatek :P
Patrzeć na ludzkie nieszczęście i nie umieć pomoc.. to powoli umierać cierpiąc...

Offline [omega]

• ++
Wasze ulubione Drinki
« Odpowiedź #37 dnia: 2003-09-23 (Wto), 21:31 »
W San Marino to ze sklepu nie wyszlismy...wytoczylismy sie (wchodzimy do sklepu - kolesie sie pytaja-\"Polacy?\" - mowimy ze tak - koles postawil tyle kiliszkow ilu nas bylo i lał kolejne akkohole - pilismy i kupowalismy kolejne rodzaje\"- 3 lata temu w wakacje - a plecaki pelne alko - ale bylo pozniej - wieczorem pilismy doslownie goraca whisky z gwinta bez popity - dzieci - nie probujcie tego w domu.

Poranek byl straszny - o 8 juz goraca strasznie a minely 3 godziny od tego jak sie zasnelo - koszmerek :twisted:

Przypomnialo mi sie, ze \"w promocji\" dostalismy szampana - polezal na sloncu ze 3 doby i jak go otworzylismy to bylo \"wesolo\"
Tejoo                    

C1

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
Wasze ulubione Drinki
« Odpowiedź #38 dnia: 2003-09-23 (Wto), 21:32 »
Na ostatnim wyjezdzie popilem troche sangrii czyli jakas wodka + owoce, calkiem smaczne.                    

Offline waste

• Magister Cieć
  • Administrator
  • ++++
Wasze ulubione Drinki
« Odpowiedź #39 dnia: 2003-09-24 (Śro), 09:25 »
a my ze słonkiem właśnie teraz jak byliśmy w pradze też skożystaliśmy z dobrodziejstw barmanów. niektóre nazwy są powalające: sex on the beach, sperm, blowjob, zombie. ;) ale drinki dobre (przynajmniej sex na plaży, zombie mniej ;P). tequilla sunrise jest bardzo fajna, o ile ktoś lubi tequillę, a kamikadze wyglądało zupełnie inaczej niż to u nas.

Offline Syber

• +
Wasze ulubione Drinki
« Odpowiedź #40 dnia: 2003-09-24 (Śro), 09:36 »
Niezly jest trunek z Nalewka wisniowa i kefirem :D ale to dla tych z mocnym zoladkiem.                    
PP = Pierdolić Podpis