Autor Wątek: Jakie piwo pijecie? :-)  (Przeczytany 28890 razy)

Offline Olhado256

• +++++
Jakie piwo pijecie? :-)
« Odpowiedź #60 dnia: 2003-06-20 (Pią), 14:40 »
A ja tego Gingers w ogóle nie trawię. Obrzydliwe mi sie to wydaje i tyle. Redds dużo lepszy, chociaż nie lubię nim gasić pragnienia, bo po takim gaszeniu strasznie mi w głowie szumi :lol: . Redds jest też idealny do picia na okienku między lekcjami. Fajny był też Cooler cytrynowy, ale coś go nie widzę ostatnio.                    
w stanie spoczynku
JID: Olhado256@histeria.pl

Offline Syber

• +
« Odpowiedź #61 dnia: 2003-06-20 (Pią), 17:59 »
W sumie to po Tyskim klocek mnie cisnie i nie wiem dlaczego ><                    
PP = Pierdolić Podpis

Offline Daarth

• +
« Odpowiedź #62 dnia: 2003-06-20 (Pią), 18:19 »
hehe syber=] fajnie :D

a pil ktos moze to piwo z tesco?? ja jakos nie moge sie zmusic do kupna tego czegos :|
a tak btw to kto pil imperatora?? (tak to sie chya nazywa:D )                    
Telewizja nie kłamie! Uwierzcie reklamie :D | Użytkownik KONNEKT'a klienta GG |  JID: daarth@jabber.aster.pl

Offline SAVER

• ++
« Odpowiedź #63 dnia: 2003-06-20 (Pią), 18:27 »
. Fajny był też Cooler cytrynowy, ale coś go nie widzę ostatnio.

Cooler? no co ty? :-) To największe g.... wśród piw jakie próbowałem :D
Smakuje jak odświerzacz do WC i poźniej jego posmaku nie można się pozbyć, fuj  :?                    
Członek Bractwa Czarnego Kruka

Offline Syber

• +
« Odpowiedź #64 dnia: 2003-06-20 (Pią), 19:03 »
OOO polecam Piwo ale jakies dobre piwo z Grenadina :D swietna sprawa :D piwko robi sie cale zielone i swietnie smakuje :)                    
PP = Pierdolić Podpis

Offline pedro

• DKMiści
  • +++++
« Odpowiedź #65 dnia: 2003-06-20 (Pią), 19:07 »
A ja lubie piwo pszeniczne, dolnej fermentacji. Franziskaner Hefe-Weissbier  na przykład. Coś fantastycznego. A żeby się uwalić to Żywiec, standardowo - 7 albo 8 i leżę. Ale jestem na prochach i nie mogę nic pić!!! Ostatnio piłem alkohol w Sylwestra!!!                    

Offline Syber

• +
« Odpowiedź #66 dnia: 2003-06-20 (Pią), 19:15 »
Pedro to masz zaleglosci co do picia >< Wiesz co Wstydz sie chlopie wstydz...                    
PP = Pierdolić Podpis

Offline Olhado256

• +++++
« Odpowiedź #67 dnia: 2003-06-20 (Pią), 19:47 »
pedro =] aaa faktycznie, zapomniałem o tym gatunku piw. Franziskaner bardzo dobry jest, tylko trzeba się przyzwyczaić do tego smaku. Z początku nie byłem do niego przekonany, ale teraz lubię sobie wypić czasem.                    
w stanie spoczynku

Offline KaGieBe

• +++
« Odpowiedź #68 dnia: 2003-06-20 (Pią), 22:14 »
taaa porterki tez sa fajne. A piliscie tego nowego czerwonego Lecha? Podobno niebo w gebie i 7,8%. U nas za 3,10. Niestety sie ze smakiem musialem ostatnio obejsc, bo w tym sklepie, w ktorym go widzialem mi nie sprzedaja :(                    
Zlo i krew... i smalec tez (nie wylaczajac entropii).

Offline Yahu

• +
« Odpowiedź #69 dnia: 2003-06-20 (Pią), 23:38 »
Lech ewentualnie Tyskie. Lecha zaczalem pic w 1996 roku, kiedy to z cala klasa bylismy na targach w Poznaniu. Byl straszny upal i z kumplami poszlismy na rynek na piwo. Tamtego smaku Lecha, prosto z beczki nie zapomne nigdy i chociaz w puszce czy w butelce to nie jest to samo, to pozostaje wierny tej marce.                    
Życie To Nie Bajkał.

Anonymous

• Gość
« Odpowiedź #70 dnia: 2003-06-22 (Nie), 00:47 »
a gdzie jest Corona ,Sol ,Modelo?
eehh ignoranci.                    

Offline Olhado256

• +++++
« Odpowiedź #71 dnia: 2003-06-22 (Nie), 11:47 »
Corona śmierdzi zdechłą jaszczurką :lol: . Obrzydlistwo.                    
w stanie spoczynku

Offline Verminaard

• +
« Odpowiedź #72 dnia: 2003-06-22 (Nie), 15:06 »
Buuuuuuuu nie głosuje na nic !

Gdzie jest CARLSBERG co???                    
I am your worst nightmare... and i am only beginning ...

Offline kpsk

• +++
« Odpowiedź #73 dnia: 2003-06-22 (Nie), 15:13 »
A tak w zasadzie to po 3, 4 piwie każde smakuje tak samo. Jednak ostatnio zdarza mi się pić najczęściej Tyskie, pewnie dla teko że w pobliskim monopolowym całkiem tanio mają.  A w ankiecie brakuje mi mocnego fulla :D                    

Offline Olhado256

• +++++
« Odpowiedź #74 dnia: 2003-06-22 (Nie), 17:28 »
A ja w życiu nie wypiłem więcej, niż 2 piw na raz, więc nie wiem, jak smakują po trzecim. Po 2 piwach jest mi wesoło i w ogóle, więc nie mam potrzeby pić więcej. Zresztą mam słabą głowę i po dwóch Okocimiach Mocnych w gorący dzień to się nawet zataczałem trochę :wink:                    
w stanie spoczynku

Offline KaGieBe

• +++
« Odpowiedź #75 dnia: 2003-06-24 (Wto), 09:48 »
A tak w zasadzie to po 3, 4 piwie każde smakuje tak samo. Jednak ostatnio zdarza mi się pić najczęściej Tyskie, pewnie dla teko że w pobliskim monopolowym całkiem tanio mają.  A w ankiecie brakuje mi mocnego fulla :D

Dla mnie jest spora roznica. Np. jak pije 3 Warki, a pozniej dowolne inne jako  czwarte, to zygam. Ale jesli czwarta jest znowu Warka, to nie mam tego problemu.                    

Offline Szmugiel

• +
« Odpowiedź #76 dnia: 2003-06-24 (Wto), 12:19 »
TATRA z naszych polskich gor jest najlepsza  :D:D:D. Po paru piwach jest jeszcze lepiej :D:D                    
Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota, chociaż co do pierwszego nie mam pewności  ”Albert Einstein

Jest 1% tego, co wiesz; 4% tego czego nie wiesz; 95% tego, czego nie wiesz, ze nawet nie wiesz.

Offline Verminaard

• +
« Odpowiedź #77 dnia: 2003-06-24 (Wto), 13:26 »
Ja waliłem kiedyś dużo Królewszczaka ale zmieniłem na Carlsbergi których nadal nie ma w ankiecie :(                    

Offline pshemozz

• +++++
  • Kurwa dupa abecadło
« Odpowiedź #78 dnia: 2003-06-24 (Wto), 15:54 »
Tatra mi zupełnie nie pasuje. Harnas jest całkiem całkiem, ale i tak zielony WOJAK rządzi :D (już go w Wawie coraz trudniej dostać, idzie jak bułeczki, tylko czerwony można kupić)                    

I chuj

Offline kpsk

• +++
« Odpowiedź #79 dnia: 2003-06-24 (Wto), 21:24 »

Dla mnie jest spora roznica. Np. jak pije 3 Warki, a pozniej dowolne inne jako  czwarte, to zygam. Ale jesli czwarta jest znowu Warka, to nie mam tego problemu.

Ja mam naszczęscie mocniejszy żołądeczek i mogę se 3 różne piwka wypić i nic. No chyba że vódka na to pójdzie....
Ale na to mam sprawdzone lekarstwo - wino domowej roboty - ANTYPAWIOWE :D                    

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
« Odpowiedź #80 dnia: 2003-06-24 (Wto), 21:30 »
A ja nigdy nie rzygam, choc troche potrafie wypic. Ale na ogol nie pije za duzo piwa, po 3-4 kazde smakuje obrzydliwie :)                    

Offline Olhado256

• +++++
« Odpowiedź #81 dnia: 2003-06-24 (Wto), 21:52 »
A ja kiedyś popiłem piwko tanim winem i potem tak rzygałem, że myślałem, że żołądek wypluję. Zresztą nie tylko ja, połowa towarzystwa rzygała. Po tej popijawie mam awersję do taniego wina :wink:                    
w stanie spoczynku

Offline Diabellus

• DKMiści
  • ++
« Odpowiedź #82 dnia: 2003-06-24 (Wto), 22:23 »
Ja nigdy nie zygam po piwie a po tanich winach to juz wogule. Po wodce tez nie zygam. Ostatni raz zygałem rok temu... Jak zmieszalem wszystko z trwaka. I to chyba jedyny przypadek kiedy zygalem.....

Ogulnie tanie wina ROX! :D                    
I chuj.

Offline Verminaard

• +
« Odpowiedź #83 dnia: 2003-06-24 (Wto), 22:24 »
Dzizas dobrzy jesteście ja to mogę policzyć na palcach jednej ręki kiedy się nie porzygałem :(                    

Offline azul

• +
« Odpowiedź #84 dnia: 2003-06-24 (Wto), 23:15 »
oo fajnie topic o \'rzyganiu\'.  :roll:
Ja nigdy nie zygam po piwie a po tanich winach to juz wogule

kwestia przyzwyczajenia?                    
..z mojego subiektywnego punktu widzenia jestem całkowicie obiektywny.

Offline Olhado256

• +++++
« Odpowiedź #85 dnia: 2003-06-24 (Wto), 23:25 »
...albo silnego żołądka. Ja mam generalnie słaby, więc nie dziwota, że takiego połączenia nie wytrzymał. Ale trening też ma tu wiele do rzeczy :)                    
w stanie spoczynku

Offline gramisan

• ++
« Odpowiedź #86 dnia: 2003-06-24 (Wto), 23:43 »
Ja tam pije różne browary, zazwyczaj to taki, jaki mi wpadnie w ręce. A tak w ogóle to nie przepadam za piwem, trzeba go dużo pić żeby się napić :wink: . Wolę wódkę lub nalewki(pija je ktoś?).                    
"Non omnis moriar"

Reset-Forever - kultowy zin

Offline Olhado256

• +++++
« Odpowiedź #87 dnia: 2003-06-25 (Śro), 00:09 »
Jak ktoś pije, żeby się upić, to jest inna sprawa. Ja piję piwo dla smaku, a pijany ostatnio byłem pół roku temu.                    
w stanie spoczynku

Offline KaGieBe

• +++
« Odpowiedź #88 dnia: 2003-06-25 (Śro), 10:35 »
Ja tez zwykle po tanich winkach i nalewkach nie rzygam. Ale raz jak zmieszalem Komandosa, Goliatha, Kokosa i zalalem woodka, to zygalem dale niz widzialem, w sposob nie kontrolowany, a kibel od kumpla, chociaz widzialem tylko dwa razy zapamietalem lepiej niz swoj :lol:                    

Offline Szmugiel

• +
« Odpowiedź #89 dnia: 2003-06-25 (Śro), 10:35 »
Od 2 piw przeciez sie nic nie stanie, a na pewno zygac nikt nie bedzie ma 100% moja pewnosc !! :D                    
Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota, chociaż co do pierwszego nie mam pewności  ”Albert Einstein

Jest 1% tego, co wiesz; 4% tego czego nie wiesz; 95% tego, czego nie wiesz, ze nawet nie wiesz.

Offline Verminaard

• +
« Odpowiedź #90 dnia: 2003-06-25 (Śro), 13:12 »
Od 2 piw przeciez sie nic nie stanie, a na pewno zygac nikt nie bedzie ma 100% moja pewnosc !! :D

co racja to racja ale czasem trudno odmowic sobie 3 i 4 i 5 :D                    

Offline Szmugiel

• +
« Odpowiedź #91 dnia: 2003-06-25 (Śro), 14:09 »
tylko, ze od 4,5 zaczyna sie juz krecic w glowie :D:D                    

Aggie

• Gość
« Odpowiedź #92 dnia: 2003-06-25 (Śro), 14:31 »
no a Warka Strong to gdzie sie podziała?                    

Offline Szmugiel

• +
« Odpowiedź #93 dnia: 2003-06-25 (Śro), 14:33 »
Warka strong jest w ----] \"Inne , własnej roboty ;)\" :D:D:D:D:D:D:D ;-)                    

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
« Odpowiedź #94 dnia: 2003-06-25 (Śro), 14:41 »
Na to wyglada, trudno uwzglednic wszystkie. Ja za warka nie przepadam.                    

Offline pshemozz

• +++++
  • Kurwa dupa abecadło
« Odpowiedź #95 dnia: 2003-06-25 (Śro), 14:48 »
Ja też, kiedys owszem, piłem beczkami i się turlałem po nim jak beczka ale teraz już go nie cierpię.                    

I chuj

Offline Szmugiel

• +
« Odpowiedź #96 dnia: 2003-06-25 (Śro), 14:50 »
Teraz polubilem TATRE, jest w sam raz na upalne poludnia :D                    

Offline Kokeeno

• ++
« Odpowiedź #97 dnia: 2003-06-25 (Śro), 14:59 »
no a Warka Strong to gdzie sie podziała?

Warka Strong, to nie piwo - to STRONG :D
Po pięciu w ciągu dwóch godzin wymiękłem, ale teraz mi jej trochę brakuje (bo od kilku dni, do jutra, jestem abstynentem), ale za dwa dni sobie to odkuję, MUHAHAHAHAHahaaaa :twisted:                    
"Live For The Moment"
Ólóbiony małpiszon Jedi Temple

Offline Szmugiel

• +
« Odpowiedź #98 dnia: 2003-06-25 (Śro), 15:14 »
\"Warka beer\" :D:D
Ostatnio przezucilem si na czeskie piwa, nie wiem czemu, ale w smaku sa lepsze :D                    

Offline Kokeeno

• ++
« Odpowiedź #99 dnia: 2003-06-25 (Śro), 15:29 »
PS. A co na to rodzice?

Ej nie rob ze mnie jakiegos pijaka, ja tylko tak czasmi dla sportu, zreszta bardzo zatko... od swieta (sylwester, koniec wakacji itp.) A rodzice na to nic, bo nic nie wiedza.

hehe No to jak nie będzie codzień haracza jakiego to wiesz... Może się wydać...

Ależ trafiłem na historię... Czy Twoi rodzice pochwalają Twoje hobby (chodzi mi tu o przyrodniczkę DżejDżej :D)... MUHAHAHAHahahaha
Btw. podobno o gustach się nie dyskutuje, ale JJ?? fatalnie, tsktsktsk  :twisted:                    
"Live For The Moment"
Ólóbiony małpiszon Jedi Temple

Offline Olhado256

• +++++
« Odpowiedź #100 dnia: 2003-06-25 (Śro), 17:18 »
tylko, ze od 4,5 zaczyna sie juz krecic w glowie :D:D

Mi się już po dwóch kręci :wink: . No, chyba, że to Miller. Miller to sama woda.                    
w stanie spoczynku

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
« Odpowiedź #101 dnia: 2003-06-25 (Śro), 19:12 »
Genialny na klimat turecki :D testowane, tam nie wypijesz mocno procentowego bo byś umarł. Albo wode jak miller czy beck, albo wóde :)                    

Offline Szmugiel

• +
« Odpowiedź #102 dnia: 2003-06-25 (Śro), 21:47 »

Mi się już po dwóch kręci :wink: .

No to nie jestes taki mocny :D:D ja po 4 spie....

No, chyba, że to Miller. Miller to sama woda.

Bardziej przypomina napoj niegazowany z dodatkiem malinowego wlasnej roboty soku. Ojjj.... tego trzeba z 10butelek, zeby zakrecilo mna :D                    

Offline Victor

• ++
« Odpowiedź #103 dnia: 2003-06-26 (Czw), 11:05 »
Yoda Heineken jest the best.
Heineken!!!!!!!!!!!!!!!                    

Offline Szmugiel

• +
« Odpowiedź #104 dnia: 2003-06-26 (Czw), 11:25 »
Yoda Heineken jest the best.  
Heineken!!!!!!!!!!!!!!!

Eeee.... tam polskie i czeskie piwa sa najlepsze, a nie jakies..... :D                    

Offline Victor

• ++
« Odpowiedź #105 dnia: 2003-06-26 (Czw), 12:03 »
owszem sa dobre ale ja wole pić piwo które mi smakuje a czasem polskie to juz nie to patrz browary łódzkie lodwar nie da sie pic                    

Offline Syber

• +
« Odpowiedź #106 dnia: 2003-06-27 (Pią), 14:56 »
Piwo z rana jak smietana :D ostatno pilem Zywca i mi nie smakowalo z poczatku ale po kturyms tam z kolei juz nie robilem scen ze nie lubie tego :D a bylem wtedy z moja mama !!! moja Girl i jej mama >< Uffff....                    
PP = Pierdolić Podpis

Offline dacek

• +
  • Glory Glory Leeds United
« Odpowiedź #107 dnia: 2003-06-28 (Sob), 09:32 »
tak normalnie to najczescij Tatry z nasyk polski gor :) No ale jak trza dac ostro to kupuje sie 8 Milenijnych ( 1,50 :) ) albo Pilsner w plastiku( Mocne 4,50 chyba ) i sie jedzie ostro :) ewentualnie jakies wytwory Biedronki ( Vip blee albo Keniger czy jakos tak :) )                    

Offline RioT

• Blogger|Konsolowiec|Agent
  • +++
« Odpowiedź #108 dnia: 2003-07-01 (Wto), 21:45 »
\"Warka beer\" :D:D
Ostatnio przezucilem si na czeskie piwa, nie wiem czemu, ale w smaku sa lepsze :D

Polecam Czeskiego leżkaa półtoralitrowe piwo dostępne wszędzie gdzie produkty sa marki leader price czyli ww. sklepy+ GEant najlepiej wchodzi w kantorku wf-istów w czasie akademii ;) a i najważniejsze kosztuje 4,85                    

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
« Odpowiedź #109 dnia: 2003-07-02 (Śro), 10:02 »
Bleeeee. Czeski leżak jest obrzydliwy. piłem tylko raz i wiecej tego nie zrobie. kto to widzial na dodatek piwo w plastiku                    

Offline xxx

• ++
« Odpowiedź #110 dnia: 2003-07-02 (Śro), 20:03 »
Ja piwa nie pijam. :D Ale tatra rządzi. :D                    

Offline Emill

• +++
« Odpowiedź #111 dnia: 2003-08-07 (Czw), 20:59 »

http://www.mgsonline.pl
Wkrótce Pomarańczowa Rewolucja wybuchnie na nowo!

Offline Koki

• +++++
« Odpowiedź #112 dnia: 2003-08-08 (Pią), 06:42 »
Ja też nie piję WOGÓLE, ale jak juz, to Gingers ;)

Offline mmxY2k

• +
« Odpowiedź #113 dnia: 2003-08-10 (Nie), 16:51 »
TYSKIE PONAD WSZYSTKIE  :!:  :!:  :!:                    
LEPIEJ UMRZEĆ STOJĄC NIŻ ŻYĆ NA KOLANACH      

ANTIQUUS AMOR CANCER EST, SED TEMPUS OMNIA VULNERA SANAT  TAMEN, ETIAM SANATO VULNERE CICATRIX MANET

Offline Szmugiel

• +
« Odpowiedź #114 dnia: 2003-08-10 (Nie), 17:58 »
TYSKIE, Książ, Warka, Harnaś  :biggt:  :biggt: Nie żadne coolery, albo reeds :roll:                    

Offline Crono

• +
« Odpowiedź #115 dnia: 2003-08-10 (Nie), 19:25 »
Najlepsze piwo świata oczywiście. TYSKIE. BTW Heineken jest niedobry, nie wiem co w nim widzicie. Żywcem też nie pogardze. Na impreze to Dębowe poprosze (czyli też Tyskie). Nie potrzebuje żadnych czeskich i niemieckich napojów bo najlepze jest polskie piwo.                    
Zmazując barwy lasom i polom
Mknie balon nocy z knajpy gondolą.
Kiedyś tak jasno, a dziś tak ciemno -
Wroga nie widzę, wroga przede mną.

Offline Piotrass

• +
  • Podpułkownik
« Odpowiedź #116 dnia: 2003-08-10 (Nie), 21:44 »
Tyskacz to jest to,
o o o o o
Tyskacza bierzesz,
zawór odkręcasz,
złoty napój leje sie.
o o o o o
Kolejny dzień,
Tyskacza smak,
czy może być coś leprzego ?
o o o o o

:P Tyskie  :P                    
Come get some!

Offline Olhado256

• +++++
« Odpowiedź #117 dnia: 2003-08-10 (Nie), 22:27 »
Piotrass =] trochę przesadziłeś z tym \"leprzego\" :shock2:

A ja to bym Tyskiego nawet jednej puszki w całości nie wypił. Niedobre i tyle. Heineken - to jest coś! Lekkie, mocno chmielone... mniam!                    
w stanie spoczynku

Offline Piotrass

• +
  • Podpułkownik
« Odpowiedź #118 dnia: 2003-08-10 (Nie), 23:02 »
ano lepsze są rzeczy  :devil:  :colt:  :D                    
Come get some!

Offline Crono

• +
« Odpowiedź #119 dnia: 2003-08-11 (Pon), 07:30 »
Lekkie, mocno chmielone... mniam!

Słabe, smakuje jakby z chrzczone piwo z beczki. Tyskie to jest pełny smak, odpowiednia ilość procentów nie za duża nie za małą. A jak ktoś chce wieęcej to aromat z procentami nazywa sie Tyskie: Dębowe Mocne.                    
Zmazując barwy lasom i polom
Mknie balon nocy z knajpy gondolą.
Kiedyś tak jasno, a dziś tak ciemno -
Wroga nie widzę, wroga przede mną.