Autor Wątek: GG a durni ludzie...  (Przeczytany 84713 razy)

Offline Olhado256

• +++++
GG a durni ludzie...
« Odpowiedź #60 dnia: 2003-11-13 (Czw), 18:18 »
Z kobietami to już tak jest. Najpierw cię całują, a potem blokują. I do tego się nie przedstawią nawet :P  :twisted:                    
w stanie spoczynku
JID: Olhado256@histeria.pl

Offline RioT

• Blogger|Konsolowiec|Agent
  • +++
GG a durni ludzie...
« Odpowiedź #61 dnia: 2003-11-13 (Czw), 18:36 »
Akurat te 2 przykłady podane przez Szczurka to normalne więc jeśli nie chcesz żeby ktokolwiek prócz znajomych zagadywał do ciebie to siedź na niewidocznym zazwyczaj pomaga!                    

Offline Szczur

• ++
GG a durni ludzie...
« Odpowiedź #62 dnia: 2003-11-13 (Czw), 18:42 »
<<<RioT, kiedy ja lubię robić sobie jaja z takich pustaków... To moje hobby... :D                    

Offline Steffek

• +++
GG a durni ludzie...
« Odpowiedź #63 dnia: 2003-11-13 (Czw), 18:47 »
Akurat te 2 przykłady podane przez Szczurka to normalne więc jeśli nie chcesz żeby ktokolwiek prócz znajomych zagadywał do ciebie to siedź na niewidocznym zazwyczaj pomaga!

Albo \"tylko dla znajomych\". Znajomi widza, ze jestes a inne buce nie :)

Hehe, ja takich przypadkwo co szczurek rejestruje okolo 8 w tygodniu :) Hehe. Niektorzy ludzie jak do mnie zagaduja pierwszego dnia i nie dostaja satysfakcjonujachych odpowiedzi, to drugiego dnia nawet nie pamietaja, ze ze mna gadali i znowu sie podlaczja :D JEdna kolesiowa to trzy dni z rzedu witala mnie powitaniem \"siemanko niezle wdzianko\" i zadawala te same pytania  :?                    

Offline kpsk

• +++
GG a durni ludzie...
« Odpowiedź #64 dnia: 2003-11-13 (Czw), 19:52 »
Ja na szczęscie od tego typu syfu sie odgoniłem.
Ale musze wam coś powiedzieć about \"Niewidoczny\"!
To nie jest żaden powód, abyscie się ukrywali! po to jest ban i tyle, a takto wasze psychiki okazują się słabsze i uległsze, przez co sie chowacie, przed kimś, kogo nawet nie znacie...!!
Tak nie można! 3ba nabrać pewności siębie! To ja jestem tutaj królem, i nie pozwolę, aby jakieś pustaki, czy inne badziewie truło mi dupe na gg. bani i dowiedzenia! Nie mam amiaru całe, życie ukrywać się na niewidzocznym, bo po to jest gg, abym się ze znajomymi mógł porozumieć. A potem nie daj Boże, się to pzreniesie do rzeczywistości i bede tak chodzł po bramach, bo ktoś znajomy z naprzeciwka idzie!! STOP THIS SHIT!                    

Offline sah

• Administrator
  • ++++
GG a durni ludzie...
« Odpowiedź #65 dnia: 2003-11-13 (Czw), 20:03 »
W Konnekcie jest opcja zabezpieczająca przed takim zaczepianiem - mianowicie możemy ustawić że wiadomości spoza listy mogą być przyjmowane tylko jeśli zawierają wcześniej ustalone \'hasło\'. Eliminuje to wszelkiego rodzaju łańcuszki, a także obce lole które chcą sobie \'pochatować\'. Ustalamy hasło, dopisujemy je np. do sygnatury na forum - et voila.

www.konnekt.info                    

Offline Olhado256

• +++++
GG a durni ludzie...
« Odpowiedź #66 dnia: 2003-11-13 (Czw), 20:14 »
Sah =] to nie ma sensu, przecież każdy może wejść na forum, przeczytać sobie to hasło, a potem do ciebie zagadać...

Natomiast ja nie wiem jak wy to robicie, że tak ciągle ktoś was zaczepia. Ja od dwóch lat około mam GG, nigdy nie zmieniałem numeru, numer ten jest powszechnie dostępny w dwóch miejscach, a mimo to tylko 2 razy ktoś mnie zaczepił i w obu przypadkach była to pomyłka (\"jak to nie wiesz kim jestem? Maciek jestem! no nie rób sobie jaj!\"). No i kilka łańuszków dostałem.                    
w stanie spoczynku

Offline kpsk

• +++
GG a durni ludzie...
« Odpowiedź #67 dnia: 2003-11-13 (Czw), 20:47 »
Olhado256  -] no na pewno wpływa na to fakt, że nie masz moze tak pogięttych \"znajomych\" na gg, którzy nie rozrzucają towjego nrgg na lewo i prawo, lubb też ze względu (sorka z góry :D) na twój nieatrakcyjny wiek :P
Bo zazwyczaj to młodszę głąby chca se czaty nagg użądzać.                    

Offline Olhado256

• +++++
GG a durni ludzie...
« Odpowiedź #68 dnia: 2003-11-13 (Czw), 21:35 »
kpsk =] no w sumie racja, chociaż pustogłowie szerzy się i wśród ludzi w moim wieku... Zresztą bynajmniej nie martwi mnie fakt, że tak mało ludzi mnie zaczepia :wink:                    
w stanie spoczynku

Offline waste

• Magister Cieć
  • Administrator
  • ++++
  • <tu wpisz jakiś mroczny tekst>
GG a durni ludzie...
« Odpowiedź #69 dnia: 2003-11-14 (Pią), 09:33 »
e tam. mnie wynajdują jakieś panie w katalogu. ale to naokrągło. nie wiem, może faceci z 25tką na karku są wyjątkowo w cenie...? ;P (pechowo zwykle jestem dla nich średnio miły i pytam o kokrety, tudzież wykazuję pustactwo osoby zaczepiającej, po czym szybko się poddają)                    
waste / marti.presents.pl / proud member of SPPUF! / Zakon Entombedian walczy!

Offline Syber

• +
GG a durni ludzie...
« Odpowiedź #70 dnia: 2003-11-14 (Pią), 13:14 »
Ja tam na gg gadam tylko z tymi ludzmi ktorych znam...Reszta to wypad i tyle...:hihi:

Ale powiem wam ze te obraski na gg sa super :)                    
PP = Pierdolić Podpis

Offline sah

• Administrator
  • ++++
GG a durni ludzie...
« Odpowiedź #71 dnia: 2003-11-14 (Pią), 14:42 »
Sah =] to nie ma sensu, przecież każdy może wejść na forum, przeczytać sobie to hasło, a potem do ciebie zagadać...

Damy serfujące po katalogu i spamerzy także? To ty kompletnie nie zrozumiałeś o co chodzi. A chodzi o to żeby zagadać mogła do ciebie tylko ograniczona grupa ludzi, np. właśnie z forum TS. Komu dasz hasło ten będzie mógł zagadać, kto go nie ma nie będzie cię zaczepiał. Nie wiem jak to prościej powiedzieć. ;)                    

Offline pshemozz

• +++++
  • Kurwa dupa abecadło
GG a durni ludzie...
« Odpowiedź #72 dnia: 2003-11-14 (Pią), 15:53 »
Hmmm, az się dziwię, wszyscy mają jakieś schizy z jakimiś namolnymi panienkami a ja nie :) Mimo że cały czas dostępny siedze (no oczywiście chyba że mnie nie ma to jestem niedostępny).

Chociaż, dawno już nie siedziałem na gg w godzinach wieczornych a to pewnie wtedy głównie spragnieni wrażeń wyruszają na żer.  :)                    

I chuj

Offline Daarth

• +
GG a durni ludzie...
« Odpowiedź #73 dnia: 2003-11-14 (Pią), 16:10 »
tez nie zawsze czasem w dzien tez :) a zreszta moze ich twoja ksyfka odstrasza Pshem?? :P bo moja chyba tak. od kiedy zmienilem to mam spokoj :D                    
Telewizja nie kłamie! Uwierzcie reklamie :D | Użytkownik KONNEKT'a klienta GG |  JID: daarth@jabber.aster.pl

Offline Olhado256

• +++++
GG a durni ludzie...
« Odpowiedź #74 dnia: 2003-11-14 (Pią), 18:27 »
Komu dasz hasło ten będzie mógł zagadać, kto go nie ma nie będzie cię zaczepiał. Nie wiem jak to prościej powiedzieć. ;)

Tak piszesz, jakby to forum było dostępne tylko dla garstki wybranych. Przecież każda napalona nastolatka może sobie tutaj wejść, dowiedzieć się masy rzeczy o nas (personalia, zdjęcia itp.), zdobyć adres e-mail, numer GG i w razie potrzeby także hasło do niego... Ja wiem, że napalone nastolatki nieczęsto zaglądają na to forum, ale mimo wszystko - takie tajne hasło niewiele zmienia.                    
w stanie spoczynku

Offline kpsk

• +++
GG a durni ludzie...
« Odpowiedź #75 dnia: 2003-11-14 (Pią), 18:49 »
Heheh. Jak się będe nudził to wezne se jej numer i ją powkóżam :D hehe
wiara (a szczególnie właśnie jak w tym wypadku się dobierze dwóch kumpli, albo jakieś dwiel koleżanki) to jaja robią se na gg i mają z tego niezły ubaw. A nie dość że trują komuś dupę to jeszcze niepotrzebnie serwer gg obciążają :D                    

Offline Steffek

• +++
GG a durni ludzie...
« Odpowiedź #76 dnia: 2003-11-14 (Pią), 18:50 »
BAN! Nie dowiedziałem się, zablokowała mnie... Ale w kontaktach sobie zostawię... :twisted:

Hehe z takimi nie ma co specjalnie gadac. Nie wiem jaki cel maja te rozmowy? Po co ci ludzie sie tak podlaczja? Przeciez z takich rozmow i tak gowno bedzie...
Szkoda, ze od paru dni do mnei sie nikt nie podlacza? Moze to dlatego, ze zjechalem zbyt duzo osob nagg? :twisted: Szkoda, bo pewnei bym sobie pogadal z kims takim ;)                    

Offline Steffek

• +++
GG a durni ludzie...
« Odpowiedź #77 dnia: 2003-11-14 (Pią), 19:06 »
Domyślam się o co temu burakowi chodziło... Na 100% jest to ktoś z mojej szkoły, ktoś kto chce mieć tani ubaw... Ale mu nie wyszło, więc BAN! Lubię takie rozmowy... :twisted:

Moim zdaniem to jakas dziewczyna poszla sobie do kafejki... A, ze jest za powzna, zeby gadac na czatach (:D), to wybiera podryw przez gg. - Akcja jak miliony innych...                    

Offline kpsk

• +++
GG a durni ludzie...
« Odpowiedź #78 dnia: 2003-11-14 (Pią), 19:51 »
Albo robi sobie po prostu jaja. Bo na podryw to jest albo za głupia (czyt. pusta :P), albo naiwna -] przez gg? :/

PS: Fajny avek  :biggt:
PS2: Weź sobie wreswzcie zrób pożądnie tenh podpis!   :evil:                    

Offline Olhado256

• +++++
GG a durni ludzie...
« Odpowiedź #79 dnia: 2003-11-14 (Pią), 20:10 »
kpsk =] zapewniam, że przez GG też można podrywać :)

Szczurek =] no i czemu ją/je/go tak brzydko potraktowałeś? Fajna/ne/ny była/ły/ł :wink:                    
w stanie spoczynku

Offline kpsk

• +++
GG a durni ludzie...
« Odpowiedź #80 dnia: 2003-11-14 (Pią), 21:03 »
Olhado256 napisał:
kpsk =] zapewniam, że przez GG też można podrywać  

Skąd wiesz...  

Napewno Olhado wyrwał jakąś laskę na GG. A tak na serio, to pewnie że można wyrywać, ale pod warunkiem że znamy się w real\'u, anie ktoś zacznie od \"cze\".. itp.                    

Offline Olhado256

• +++++
GG a durni ludzie...
« Odpowiedź #81 dnia: 2003-11-14 (Pią), 21:57 »
kpsk =] zapewniam, że przez GG też można podrywać :)

Skąd wiesz... :naugh:  :wink:

Bo sprawdzałem i teoretycznie mi się udało (teoretycznie, bo po jakichś dwóch tygodniach udało mi się wszystko spieprzyć, ale i tak się liczy). Co prawda nie był to standardowy podryw, tylko luźna znajomość, która się przerodziła w przyjaźń, która się przerodziła w związek, ale mimo wszystko - przez GG się da.                    
w stanie spoczynku

Offline _lili_

• +
GG a durni ludzie...
« Odpowiedź #82 dnia: 2003-11-14 (Pią), 22:05 »
mowcie co chcecie, tekst o marsjanach mi sie podobal :D a dziewczyna nie byla glupia, chciala sie ponabijac i tyle...

mi sie jeszcze jakos namolni ludzie na gg nie trafili, chociaz jakis czas temu, przez pol godziny tlumaczylam jakiemus gosciowi, ze nie mam na imie Renka i ze to nie ze mna spedzil wczorajsze popoludnie :D w pewnym momencie zaczal mnie juz troszke irytowac, bo ile czasu mozna tlumaczyc czlowiekowi, ze bierze cie za kogos innego, ale obylo sie bez przemocy :wink: ...                    

Offline Davsar

• ++
GG a durni ludzie...
« Odpowiedź #83 dnia: 2003-11-14 (Pią), 22:11 »
Jeśli na GG podrywać dziewczyny można, to sex też można uprawiać, co??                    

Offline Tirith

• +
GG a durni ludzie...
« Odpowiedź #84 dnia: 2003-11-14 (Pią), 22:17 »
kpsk => zapewniam, że przez GG też można podrywać :)  

ano mozna, tak poznalam (niechcacy) swojego ostatniego faceta i nawet troche to trwalo ;)

Jeśli na GG podrywać dziewczyny można, to sex też można uprawiać, co??

w sumie tez mozna, ale to nie to samo :P                    
\"To co czynimy , nie jest nigdy rozumiane , tylko chwalone lub ganione. \"
F. W. Nietzsche

Offline Olhado256

• +++++
GG a durni ludzie...
« Odpowiedź #85 dnia: 2003-11-14 (Pią), 22:44 »
mi sie jeszcze jakos namolni ludzie na gg nie trafili

Bo nie podałaś na forum swojego numeru GG :-D

Davsar =] a co ma podrywanie do seksu? wiesz, podrywanie to nie jest zaciąganie kobiet do łóżka, tudzież w krzaczki.                    
w stanie spoczynku

Offline _lili_

• +
GG a durni ludzie...
« Odpowiedź #86 dnia: 2003-11-14 (Pią), 23:58 »
Bo nie podałaś na forum swojego numeru GG :-D

numerek przez jakis czas byl, ale potem padl :evil: , a jak zmienilam, to juz nie wpisalam:] no a skoro to wlasnie to mi zaoszczedzilo tych niezwykle interesujacych rozmow z tak ciekawymi ludzmi, to tym lepiej :D ..                    

Offline Davsar

• ++
GG a durni ludzie...
« Odpowiedź #87 dnia: 2003-11-15 (Sob), 11:38 »
Mnie chodziło oto, że jeśli można bez kontaktu wzrokowego tylko za pomocą słów poderwać dziewczynę, to tak samo można za pomocą słów uprawiać seks. Np. „teraz wsadzam rękę tam gdzie jeszcze nikt nie był”. To tak jak seks przez telefon. Chociaż pewnie mniej podniecające :D .                    

Offline Steffek

• +++
GG a durni ludzie...
« Odpowiedź #88 dnia: 2003-11-15 (Sob), 13:00 »
mowcie co chcecie, tekst o marsjanach mi sie podobal  a dziewczyna nie byla glupia, chciala sie ponabijac i tyle...

Moim zdaniem byla taka jak te miliony innych dziweczyn, ktore siedza na czatach.

PS: Fajny avek

Thx :)

Ej no co jest? Cos nikt mnie juz bodajze od trzech dni nie zaczepia na gg :lol:
To nawet dobrze, bo na poczatku mailem zatrzesienie. 2x wiecej natretow niz zwykly user gg. Czemu? Bo mam tlena! :D Hehe, atakowaly mnie z dwoch frontow, z tlena i gg... Teraz na szczescie juz jest spokoj. (albo to cisza przed burza ;) )                    

Offline Olhado256

• +++++
GG a durni ludzie...
« Odpowiedź #89 dnia: 2003-11-15 (Sob), 14:24 »
Mnie chodziło oto, że jeśli można bez kontaktu wzrokowego tylko za pomocą słów poderwać dziewczynę, to tak samo można za pomocą słów uprawiać seks.

Oj rany, czy dla ciebie naprawdę związki damsko-męskie opierają się tylko na seksie? Za pomocą słów NIE MOŻNA uprawiać seksu, bo do tego potrzebny jest kontakt fizyczny. Ale za pomocą słów MOŻNA poznać człowieka na tyle dobrze, żeby wiedzieć, czy się z nim chce być, czy nie. Oczywiście w odpowiednim momencie należy się jeszcze wymienić zdjęciami, chociaż powiem ci szczerze, że w pewnym momencie to, jak dana osoba wygląda, przestaje mieć duże znaczenie. Ale ty chyba jeszcze jesteś za młody, żeby to zrozumieć...

_lili_ =] bo widzisz, twój numer był dostępny na forum zanim cię dobrze poznaliśmy i co więcej - zanim się dowiedzieliśmy jak wyglądasz. Sądząc po reakcji niektórych forumowiczów na twoją fotkę można przypuszczać, że kilka osób by cię zaczęło zaczepiać :D                    
w stanie spoczynku

Offline Davsar

• ++
GG a durni ludzie...
« Odpowiedź #90 dnia: 2003-11-15 (Sob), 15:32 »
Mnie chodziło oto, że jeśli można bez kontaktu wzrokowego tylko za pomocą słów poderwać dziewczynę, to tak samo można za pomocą słów uprawiać seks.

Oj rany, czy dla ciebie naprawdę związki damsko-męskie opierają się tylko na seksie?

Nie. Ja się tylko zapytałem. Chodziło mi o taki \'virtual sex\'.                    

Offline Olhado256

• +++++
GG a durni ludzie...
« Odpowiedź #91 dnia: 2003-11-15 (Sob), 16:02 »
Taki virtual sex to tylko zabawa dla cieciaków i niewyżytych erotomanów. Coś jak seks-telefony. Z seksem to to niewiele ma wspólnego. Już bardziej z RPG :bigla:                    
w stanie spoczynku

Offline Szczur

• ++
GG a durni ludzie...
« Odpowiedź #92 dnia: 2003-11-16 (Nie), 11:50 »
Seks przez GG? Hehe, pamiętam jak w zeszłym roku szkolnym siedziałem sobie na informie i przyszła mi do głowy pewna głupia myśl. Zalogowałem się na czat onetu (jako \"Napalona Laseczka\"), o nazwie nastolatki, czy coś i zacząłem gadać z kumplem obok. Koleś oczywiście się nie kapnął, no to zacząłem pisać mu teksty w stylu:
OHHHHACHHHAHHHHHJEEEEELIŻMIIIIOOOJEEEEELODAAAAAAAJJJJJOOOOCHHHHHMÓJTYCHUJKUJEDYNYYYYYYACHHH

Koleś oczywiście pisał to samo, radochę miał w pizdu. Pokazywał mi z kim rozmawia, ja oczywiście \"twarz pokerzysty\", a w myślach miałem taki ubaw, że hej... Najbardziej mnie rozśmieszyło to, że chwalił się jaką to on laskę poznał...
:buhaha:

Druga rzecz, dziś napadnął mnie numer 1852043, więc postanowiłem go szybko spławić. Enjoy!
1852043 (11:31)
hejka ;)
Szczurek (11:31)
znamy sie?
1852043 (11:32)
raczej nie ale mozemy sie poznac :)
Szczurek (11:32)
aha
super
bo widzisz ja z bagdadu jestem
1852043 (11:32)
aha to super
i lubie troche pograc na suofupoafsalaleji
1852043 (11:33)
to znaczy ze nie chcerz gadac
Szczurek (11:33)
to taki instrument o 23 strunach i 39 progach
no co ty
1852043 (11:33)
aha  
no wiec o co chodzi?
1852043 (11:34)
to wolisz grac czy gadac
Szczurek (11:34)
ja sie pytam, o co chodzi?
do jakiej budy chodzisz
do szarej
no ja poprostu chce pogadac
takiej z drzwiami i oknami
to powiedz to mamie
albo tacie
Szczurek (11:35)
hej patrz! zdechły ptak
^
||

Offline Olhado256

• +++++
GG a durni ludzie...
« Odpowiedź #93 dnia: 2003-11-16 (Nie), 13:35 »
Szczurek =] LOL + LOL po prostu :bigla:                    
w stanie spoczynku

Offline kpsk

• +++
GG a durni ludzie...
« Odpowiedź #94 dnia: 2003-11-16 (Nie), 18:18 »
Nie wiem czy donosze takie wrażenie, a coś nader często szczurek nam tu rezentujesz swoje archwa... hmm, czy ty rzypadkiem tego nie wymyślasz?  :devil:                    

Offline kpsk

• +++
GG a durni ludzie...
« Odpowiedź #95 dnia: 2003-11-16 (Nie), 20:21 »
<<<KejPiSiKej, (  ) nie wymyślam, jak chcesz to mogę ci zrzuty zapodać...

It\'s not nessesery. po prostu takie snułem podejrzenia, bo nader często ci się zdarzają takiw rzeczy. Ot co. W dzisiejszych czasach trzeba być na wszytsko wyczulonym  :wink:                    

Offline Davsar

• ++
GG a durni ludzie...
« Odpowiedź #96 dnia: 2003-11-16 (Nie), 20:30 »

+uzupełnienie do virtual sexu:
Koleś siedział obok mnie i za każdym razem jak napisałem \\\"ochachojee\\\" to on:
Leko dobra cipka kurwa! Ja pierdole, Darek zobacz, kurwa rucha mnie!

Musielibyście zobaczyć ten błysk w oczach... :naugh:

Hehe pewnie kolo nieźle się podniecił...... :D                    

Offline Steffek

• +++
GG a durni ludzie...
« Odpowiedź #97 dnia: 2003-11-16 (Nie), 21:24 »
<<<KejPiSiKej, ( :wink: ) nie wymyślam, jak chcesz to mogę ci zrzuty zapodać...
Koleś siedział obok mnie i za każdym razem jak napisałem \\\"ochachojee\\\" to on:

A fuj :zpuke: Ruchales kumpla!  :shock2:                    

Offline Davsar

• ++
GG a durni ludzie...
« Odpowiedź #98 dnia: 2003-11-16 (Nie), 21:46 »
<<<KejPiSiKej, ( :wink: ) nie wymyślam, jak chcesz to mogę ci zrzuty zapodać...

A fuj :zpuke: Ruchales kumpla!  :shock2:

Steffek - big lol :bigla: . Gwoli ścisłości, to chyba był nieznajomy, a nie kumpel. :D                    

Offline Olhado256

• +++++
GG a durni ludzie...
« Odpowiedź #99 dnia: 2003-11-16 (Nie), 22:41 »
Gwoli ścisłości, to chyba był nieznajomy, a nie kumpel. :D

Skoro mówi do Szczurka po imieniu i siedzi obok niego w sali to to chyba nie jest nieznajomy :P                    
w stanie spoczynku

Offline waste

• Magister Cieć
  • Administrator
  • ++++
GG a durni ludzie...
« Odpowiedź #100 dnia: 2003-11-17 (Pon), 12:44 »
Nie wiem czy donosze takie wrażenie, a coś nader często szczurek nam tu rezentujesz swoje archwa... hmm, czy ty rzypadkiem tego nie wymyślasz?  :devil:
gość lubi być w centrum uwagi. to chyba taki wiek. -_-\'

Olhado: no jeśli Ty jesteś w stanie poznać kogoś na tyle żeby decydować czy chcesz z nim być tylko przez gg i przez zobaczenie zdjęcia, to gratuluję. masz niesamowite zdolności. ;]]]

Offline kpsk

• +++
GG a durni ludzie...
« Odpowiedź #101 dnia: 2003-11-17 (Pon), 15:43 »

też prawda :P przeszedłem przez to poczęci.

BTW \\: Zostawicie Szzcurka, on po prostu ze swojej sadystycznej natury, zaczął się nabijać z koklesia, \"i robic mu podnietę\" (jak to brzmi LOL  :biggt: ), ale przez kompa :P                    

Offline waste

• Magister Cieć
  • Administrator
  • ++++
GG a durni ludzie...
« Odpowiedź #102 dnia: 2003-11-17 (Pon), 15:48 »
ale ja nie mówiłem tylko o tym zdarzeniu. mówię o całokształcie. może szczurek jest niedowartościowany, nie wiem, ale gdzie się nie obejżę wszędzie go pełno... żebyc chociaż pisał coś sensownego... ><                    

Offline Olhado256

• +++++
GG a durni ludzie...
« Odpowiedź #103 dnia: 2003-11-17 (Pon), 21:23 »
Olhado: no jeśli Ty jesteś w stanie poznać kogoś na tyle żeby decydować czy chcesz z nim być tylko przez gg i przez zobaczenie zdjęcia, to gratuluję. masz niesamowite zdolności. ;]]]

Tak? Cóż, większość moich znajomych ma podobne. Czujemy się wyróżnieni ^_^                    
w stanie spoczynku

Offline waste

• Magister Cieć
  • Administrator
  • ++++
GG a durni ludzie...
« Odpowiedź #104 dnia: 2003-11-18 (Wto), 08:41 »
eee... żartujesz sobie prawda? robisz dowcip, jaja, wygłup, nabijasz mnie w butelke...? o_O

<<<Waste, to samo mogę napisać o tobie, bo wytykasz mi błędy... Koło się zamyka... :|
hehe, przestań szczurek bo się ośmieszasz. nie możesz pamiętać Kopa w początkowych stadiach działania naszego forum, ale wiedz że jesteś dużo goszy od niego. w każdym temacie są dzisiątki Twoich wypowiedzi, ale tak naprawdę może co setna jest senswona i na temat.                    

Offline kpsk

• +++
GG a durni ludzie...
« Odpowiedź #105 dnia: 2003-11-18 (Wto), 12:51 »
Tak.. kop to był istny chaos! teraz przynajmniej nie zimenił się (pisze nadal gupoty), ale już w mniejszych ilościach, co przynajmniej nie razi, aż tak.
Natomiast co do Szczurka, to po prostu jest nowy, i myślę, że też chce aby o jego osobie było wyrobione jakies zdanie, więc się udziela ile wleźie, co aczkolwiek nie wychodzi zawsze na zdrowie...  :wink:                    

Offline waste

• Magister Cieć
  • Administrator
  • ++++
GG a durni ludzie...
« Odpowiedź #106 dnia: 2003-11-18 (Wto), 14:07 »
bez żartów. on tu jest już pół roku niemalże.                    

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
GG a durni ludzie...
« Odpowiedź #107 dnia: 2003-11-18 (Wto), 14:24 »
jego tu nie na pół roku bo przed wakacjami go nie było                    
"Nikt nie powinien kwestionować wiary innych, bo żadna istota ludzka nie może oceniać dróg Boga."   ﻄ °ﮯﮦ

Offline waste

• Magister Cieć
  • Administrator
  • ++++
GG a durni ludzie...
« Odpowiedź #108 dnia: 2003-11-18 (Wto), 17:47 »
a może byś tak łaskawie sprawdził od kiedy jest na forum? przy okazji powiedział prawie pół roku, a to różnica.                    

Offline Olhado256

• +++++
GG a durni ludzie...
« Odpowiedź #109 dnia: 2003-11-18 (Wto), 18:26 »
eee... żartujesz sobie prawda? robisz dowcip, jaja, wygłup, nabijasz mnie w butelke...? o_O

Jeśli to było do mnie to - nie. I nie wiem skąd twoja reakcja - czym się różni rozmowa na GG od rozmowy na realu? Nie ma co prawda intonacji i mimiki, ale do tego są emotikonki. My jeszcze z tą niewiastą wprowadziliśmy system pisania kolorami - kolor, w jakim dana osoba pisała pokazywał jej nastrój. Bardzo przydatna rzecz, bo w ten sposób od razu widać, że np. rozmówca jest dziś nie w humorze i lepiej go nie denerwować.                    
w stanie spoczynku

Offline pedro

• DKMiści
  • +++++
GG a durni ludzie...
« Odpowiedź #110 dnia: 2003-11-18 (Wto), 19:31 »
huhuhu

4616007 (6-11-2003 19:35)
cześć co robisz dzisiaj wieczorem -może piwko ?
Ja (6-11-2003 19:35)
eee?
Ja (6-11-2003 19:36)
znamy sie?
4616007 (6-11-2003 19:36)
co to znaczy?
du łi noł icz oder?
4616007 (6-11-2003 19:36)
jeszcze nie ale może się poznamyu
mein gott
Ja (6-11-2003 19:37)
a jeśli jesteś pedofilem mordercą?
albo słuchasz linkin park?
(nie wiem co gorsze)
4616007 (6-11-2003 19:38)
upodobania seksualne w porządku
Ja (6-11-2003 19:38)
zwierzeta, tak?
4616007 (6-11-2003 19:38)
nie ośle
Ja (6-11-2003 19:38)
hm
Ja (6-11-2003 19:39)
no to na pewno linkin park
Ja (6-11-2003 19:39)
słuchasz
4616007 (6-11-2003 19:39)
ich bin Renata und du
4616007 (6-11-2003 19:39)

Ja (6-11-2003 19:40)
hm tego....
ekhemn
a po co ci moje imię?
4616007 (6-11-2003 19:40)
ugz mnie w dupe
Ja (6-11-2003 19:41)
wiesz że w pewnych plemionach indiańskich istnieją rytuały pozwalające zawładnąć człowiekiem na odległośc dzięki samej znajomości jego imienia?
Ja (6-11-2003 19:41)
no dlaczego mam się gryźć?
Ja (6-11-2003 19:42)
jesteś niemiła (niemiły)
Ja (6-11-2003 19:44)
/me gryzie się w d...
hauhau
zdominuj mnie!
użyj bata!
byłem niegrzeczny!
Ja (6-11-2003 19:47)
kochaaaaaaaaaaee
Ja (6-11-2003 19:47)
łeeeeeer aaaaaaar juuuuuuuu
4616007 (6-11-2003 19:48)
tut mir leid
Ja (6-11-2003 19:48)
aber?
Ja (6-11-2003 19:49)
hau hau!
byłem bardzo niegrzeczny
woooof!
wooooof!
Ja (6-11-2003 19:50)
narobi taka człowiekowi smaku a potem tut mir leid
4616007 (6-11-2003 19:50)
ich spreche nicht englisch
Ja (6-11-2003 19:51)
znaczy wooof wooof mam ci przetłumaczyć?
to tak jak nasze: \"hau hau\"
tylko po ichniemu
4616007 (6-11-2003 19:52)
aaaaaaaaaaaaaaaa
Ja (6-11-2003 19:53)
?
Ja (6-11-2003 19:54)
no i co z tym gryzieniem no!
gryźć! gryźć!
wooof wooof (szczek szczek)
4616007 (6-11-2003 19:54)
nein tut mi leid
Ja (6-11-2003 19:55)
eeee tam                    

Offline Szczur

• ++
GG a durni ludzie...
« Odpowiedź #111 dnia: 2003-11-18 (Wto), 19:59 »
[OT]

(...)hehe, przestań szczurek bo się ośmieszasz. nie możesz pamiętać Kopa w początkowych stadiach działania naszego forum, ale wiedz że jesteś dużo goszy od niego. w każdym temacie są dzisiątki Twoich wypowiedzi, ale tak naprawdę może co setna jest senswona i na temat.

bez żartów. on tu jest już pół roku niemalże.

a może byś tak łaskawie sprawdził od kiedy jest na forum? przy okazji powiedział prawie pół roku, a to różnica.

OK, o mnie piszesz, że same pierdoły daję, a twoje posty? 4 oftopy na 4 posty...  Zanim zaczniesz wytykać komuś błędy, to najpierw spójrz na swoje...   [/OT]
Sory za offtopa, ale musiałem...                    

Offline Olhado256

• +++++
GG a durni ludzie...
« Odpowiedź #112 dnia: 2003-11-18 (Wto), 20:09 »
pedro =] dosłownie ROTFL :r: . Szczególnie to tłumaczenie woof woof mnie rozwaliło. Czemu mnie nikt nie zaczepia? :)                    
w stanie spoczynku

Offline Davsar

• ++
GG a durni ludzie...
« Odpowiedź #113 dnia: 2003-11-18 (Wto), 20:12 »
Szczurek, ale dlaczego ty zawsze \'MUSISZ\'. Co?

pedro=]dobre kurde dobre :bigla:                    

Offline Szczur

• ++
GG a durni ludzie...
« Odpowiedź #114 dnia: 2003-11-18 (Wto), 20:22 »
[OT]<<<Davsar, a co mam niby robić? Jak nie napisałbym, to by wyszło na to, że jestem tchórz, poddaję się bez walki... A jak napiszę, to jest jeszcze gorzej... Rozumiesz?[/OT]                    

Offline Davsar

• ++
GG a durni ludzie...
« Odpowiedź #115 dnia: 2003-11-18 (Wto), 20:28 »
To po co piszesz jak jest gorzej. Lubisz ochrzan dostwać?                    

Offline waste

• Magister Cieć
  • Administrator
  • ++++
GG a durni ludzie...
« Odpowiedź #116 dnia: 2003-11-19 (Śro), 16:00 »
Szurek: jeśli zbaczam z tematu, to przynajmniej staram się trzymać pewien poziom moich wypowiedzi. Ty natomist z tego co widzę starasz się grać sobę wesołą, duszę towarzystwa, być na ustach wszystkich, wyskakiwać ciągle to z nowymi tematami, to z odgrzewaniem starych, a tak w ogóle to świat jest niesrawiedliwy i wszyscy na około są winni tylko nie Ty.

ps. popatrz dałem się podpuścić i znów napisałem post nie na temat, hie hie hie, ale mnie kolego zmanipulowałeś. you rock!                    

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
GG a durni ludzie...
« Odpowiedź #117 dnia: 2003-11-19 (Śro), 16:46 »
4 m-ce z hakiem - dla mnie jest duża różnica pomiędzy 4 a 6

]]pedro
pierwsza klasa                    
"Nikt nie powinien kwestionować wiary innych, bo żadna istota ludzka nie może oceniać dróg Boga."   ﻄ °ﮯﮦ

Offline gramisan

• ++
GG a durni ludzie...
« Odpowiedź #118 dnia: 2003-11-19 (Śro), 21:21 »
Pedro=] wooof wooof! Po prostu :biggt: !

Hmm,hmm... Wiadomo o co chodzi. :twisted: tym                    
"Non omnis moriar"

Reset-Forever - kultowy zin

Offline Steffek

• +++
GG a durni ludzie...
« Odpowiedź #119 dnia: 2003-11-21 (Pią), 15:56 »
Jeeee! Nareszcie ktos mi sie napatoczyl :)
Nie przeczytacie tu nic w stylu \"woof, woof\" ;) ale jezeli ktos chce popatrzec na ludzka glupote to prosze bardzo:
15:38:32 (4591272)
poklikasz
15:38:39 kazordoon (5240317)
nie
15:39:13 (4591272)
czemu
15:39:32 kazordoon (5240317)
bo nie chce mi sie. Mam teraz inne rzeczy an glowie
15:39:46 (4591272)
a jakie rzeczy
15:39:51 kazordoon (5240317)
niewazne
15:40:22 (4591272)
nie lubie takich chłopaków jak ty
15:40:25 (4591272)
narix
15:40:31 (4591272)
dubku
15:40:36 kazordoon (5240317)
nara
15:40:45 kazordoon (5240317)
a ja nie lubie takich dziewczyn jak ty
15:40:57 kazordoon (5240317)
czyli nie pasujemy do siebie - czyli nie gadamy
15:40:58 kazordoon (5240317)
nara
15:41:09 (4591272)
czyli głupi jestes
15:41:16 (4591272)
nara
15:41:16 kazordoon (5240317)
tego nie powiedzialem
15:41:40 (4591272)
ale ja mówie
15:42:13 kazordoon (5240317)
niby po co mielibysmy gadac? Myslisz, ze nie mam innych rzeczy do roboty tylko gadac z jakas niedowartosciowana dziewczyna, ktora niewiadomo czego szuka na gg
15:43:01 (4591272)
uważaj sobie szczeniaku
15:43:06 (4591272)
ile ty masz lat
15:43:10 kazordoon (5240317)
hahaha
15:43:38 (4591272)
no pytam sie
15:43:40 kazordoon (5240317)
z tej rozmowy wychodzi, ze to ty masz cos z garem. Jezeli bylabys inteligentna to juz po odpowiedzi na pierwsze pytanie przestalabys ze mna gadac
15:43:41 (4591272)
13
15:43:45 (4591272)
gówniazu
15:43:50 kazordoon (5240317)
a nie ciagniesz ten temat w nieskaczonosc
15:44:24 (4591272)
a co ty jestes kujon ze używasz taki słów
15:44:30 kazordoon (5240317)
No i co, ze mam 2 lata mniej? Nakopiesz mi? lol.
15:44:36 (4591272)
dabra z kujonami nie gadam
15:44:52 kazordoon (5240317)
i czy niemozna tak bylo od razu?
15:44:59 (4591272)
mam chłopaka którego moge na ciebie nasłac
15:45:07 kazordoon (5240317)
hahaha. Ciekawe
15:45:13 (4591272)
i bedzie po tobie
15:45:16 (4591272)
dobra
15:45:19 (4591272)
zobaczysz
15:45:20 kazordoon (5240317)
A ja mam stado zubrow, ktore moge na niego naslac
15:45:30 (4591272)
ahahah
15:45:42 (4591272)
nie mogłeś czegoś orginalnego wymyślec
15:45:57 kazordoon (5240317)
po co ty wogle jeszcze ze mna gadasz?
15:46:13 kazordoon (5240317)
Mowilem ci juz na poczatku: \"Nie chcem z toba gadac\" Nie dotarlo?
15:46:13 (4591272)
niedługo dostaniesz w pierdal
15:46:25 (4591272)
kapujesz
15:46:33 kazordoon (5240317)
cos czuje, ze musze bana ci dac bo inaczej bedziesz mi tu ciagle trula
15:46:36 (4591272)
nie pomoże ci tatuś ani mamusia
15:46:54 (4591272)
se dawaj
15:46:57 kazordoon (5240317)
ok
15:46:58 kazordoon (5240317)
nara

Hehe, jezeli przez najblizszy okres nie bede wchodzil na forum to znaczy, ze mnie pobili  :loling: