Autor Wątek: Sposoby Leczenia KACA  (Przeczytany 2417 razy)

Offline adams_no1

• +
Sposoby Leczenia KACA
« dnia: 2003-08-17 (Nie), 18:01 »
W zwiazku z sytuacja awaryjna - tymbeera boli glowa po imprezie ;)
Postanowilem otworzyc nowy temat. :D
Piszcie jakie sa wasze sposoby walki, nie pozostawiajcie tak cennych informacji dla siebie, niech was uslysza, opss, chyba sie rozpedzilem

I od razu daje niesmiertelne rozwiazanie - polopiryna C od razu po powrocie z imprezy i nie ma problemu (Dziala takze pozniej ;))

Pozdrawiam.                    
Pozdrawiam.

Seriale i Kreskówki
Antygon Blog

Offline tymbeer

• +++
Sposoby Leczenia KACA
« Odpowiedź #1 dnia: 2003-08-17 (Nie), 18:06 »
Ja zawsze lecze sie kompocikiem (jablkowym :) ) ale na mieszanie nie ma rady. :(
Jakies \"rosolki\" tez moga byc, przynajmniej wtedy nie chce mi sie wymiotwac. :D

Tylko ta glowa...
Teraz poszedl tramal, oby pomoglo. :pray:

(tramal - bardzo silna tableteczka, a jazda po niej niezla :heh: )                    
...

Offline adams_no1

• +
Sposoby Leczenia KACA
« Odpowiedź #2 dnia: 2003-08-17 (Nie), 18:13 »
O tej tabletce nie slyszalem :D
Ale jak cie boli glowa to spacerek albo sen i samo przejdzie, a na przyszlosc polecam zapijanie sokiem z ogurkow kiszonych, po prostu bomba. Na ostatniej imprezie jak sie skonczyly soki przezucilismy sie na to i nastepnegodnia bylem jak nowonarodzony :D

Pozdrawiam                    
Pozdrawiam.

Seriale i Kreskówki
Antygon Blog

Offline tymbeer

• +++
Sposoby Leczenia KACA
« Odpowiedź #3 dnia: 2003-08-17 (Nie), 18:20 »
Na spacerek... Chcesz abym sie zabil?!  ;)
Sen, tak, jedyne co pomaga... Ale caly dzien spac nie bede...

(tramal juz dziala, hehe, polecam z 4 tabletki na raz... ;) )                    
...

Offline Crono

• +
Sposoby Leczenia KACA
« Odpowiedź #4 dnia: 2003-08-17 (Nie), 18:33 »
Well, zdaje sie że najlepsze na kaca jest nie pić dzień wcześniej... Ale dzień wcześniej zazwyczaj się tym nie przejmuje ;-) Potem wypić trzeba dużo wody. Można też za przeproszeniem sie wyrz(ż)ygać - pomaga  :twisted: . NIektórzy polecają na drugio dzień piwo ale dla mnie to rózwnoznaczne ze zdaniem powyżej ;-)                    
Zmazując barwy lasom i polom
Mknie balon nocy z knajpy gondolą.
Kiedyś tak jasno, a dziś tak ciemno -
Wroga nie widzę, wroga przede mną.

Offline xxx

• ++
Sposoby Leczenia KACA
« Odpowiedź #5 dnia: 2003-08-17 (Nie), 20:14 »
Sen jest najlepszy!! Polecam!! Wiele znajomych mi o tym mówiło.                    

Offline Koki

• +++++
Sposoby Leczenia KACA
« Odpowiedź #6 dnia: 2003-08-17 (Nie), 20:38 »
Rzeczywiście, mi tez kiedyś znajomi coś o śnie mówili, ale nie próbowałem jeszcze :P

Na kaca są 2 metody:

- Nie pić dzień wcześniej.
- Zalać kaca :]

Offline Ssendas

• ++
Sposoby Leczenia KACA
« Odpowiedź #7 dnia: 2003-08-17 (Nie), 22:04 »
staropolski zwyczaj mówi  o ugniataniu kiszonej  kapusty gołymi nogami. nie wiem czy to dziala.  nigdy nie mialem kaca :D                    
pracocholik? nie! wyplatocholik.

Offline Saima

• DKMiści
  • +
Sposoby Leczenia KACA
« Odpowiedź #8 dnia: 2003-08-17 (Nie), 22:11 »
na kaca zawsze najbardziej pomagalo mi-lezenie w domq z nozkami do gory-w siamej bieliznie-obok stawialam sobie wiatrak...wygodnie-wazna jest tez cyrkulacja powietrza  :twisted: ..a jesli chodzi o popularne \"mulenie\" zazwyczaj pomaga mi zupa ogorkowa mojej Mamy  :-D                    
"Pod powierzchnią zmiennych zjawisk wszystko jest jednym"
"Whatever women do they must do twice as well as men to be thought half as good. Luckily, this is not difficult." Charlotte Whitton

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
Sposoby Leczenia KACA
« Odpowiedź #9 dnia: 2003-08-17 (Nie), 22:34 »
Ja jakos zawsze zdolam uniknac tego nieprzyjemnego uczucia jakim jest kac. Wystarczy ze po konsumpcji zdrzemne sie kilka godzinek i jestem swiezutki.                    

Offline Olhado256

• +++++
Sposoby Leczenia KACA
« Odpowiedź #10 dnia: 2003-08-17 (Nie), 23:48 »
Jest tylko jeden pewny sposób na kaca - nie pić tak dużo poprzedniego dnia. I to się da zrobić. Sam sprawdziłem.                    
w stanie spoczynku
JID: Olhado256@histeria.pl

Offline tymbeer

• +++
Sposoby Leczenia KACA
« Odpowiedź #11 dnia: 2003-08-18 (Pon), 02:14 »
Olhado - takie rady to sobie wiesz gdzie mozesz... :twisted: ;)
Zlitowal bys sie nad biednym czlowiekiem, a nie prawil moraly. :P :D

na kaca zawsze najbardziej pomagalo mi-lezenie w domq z nozkami do gory

Hmm, to na kaca chyba nie dziala, a na zmeczone nogi ( :?: )                    
...

Offline Saima

• DKMiści
  • +
Sposoby Leczenia KACA
« Odpowiedź #12 dnia: 2003-08-18 (Pon), 09:43 »
Dla mnie kac= bol glowki..mulenie...na bol glowki-dobrze jest polezec w chlodnym..przewiewnym miejcu..nozki do gory-krew doplywa do mozgu..oczywiscie nalezy wspomoc sie jakas tabletka..(osobiscie polecam: Codipar albo Ibuprom)  :twisted:
\"Zdrowiej\" Tymbeer!  :spine:                    
"Pod powierzchnią zmiennych zjawisk wszystko jest jednym"
"Whatever women do they must do twice as well as men to be thought half as good. Luckily, this is not difficult." Charlotte Whitton

Offline adams_no1

• +
Sposoby Leczenia KACA
« Odpowiedź #13 dnia: 2003-08-18 (Pon), 09:58 »
Salam

Bool glowy polaczony z zawrotami (taakiego kaca mialem raz w zyciu), ale prawda jest ze nalezy pic duuuuzo wody i innych plynow nonalkoholowych :D najlepiej juz w trakcie imprezy ;)

A z drugiej strony Tymbeer ja Cie podziwiam -  ok 0345 CET a ty zamiast spac posty piszesz, po prostu szakunec :)

A przypomnialo mi sie zupa ogorkowa, sok z kiszonych ogorkow, kiszona kapusta, sok z cytryny itp, kwasy naturalne neutralizuja alkohol TO Dziala...

A jesli chodzi o piwko to tez dziala, ale na poczatku trzeba miec troche samozaparcia zeby je zaczac, potem jest ok - rownie dobry jest kieliszek wodki - tylko w niewielkich ilosciach - to mobilizuje organizm do neutralizacji alkoholu ktory jeszcze sie gdzies zawieruszyl i  powoduje kaca...

Pozdrawiam.                    
Pozdrawiam.

Seriale i Kreskówki
Antygon Blog

Offline Olhado256

• +++++
Sposoby Leczenia KACA
« Odpowiedź #14 dnia: 2003-08-18 (Pon), 10:36 »
Ja tak tylko dodam: alkohol nie powoduje kaca. Kac to zatrucie substancją powstającą w wyniku rozkładu etanolu przez organizm. Kiedy człowiek za dużo wypije, organizm nie nadąża z usuwaniem tego i stąd zatrucie. Dlatego picie wody pomaga - organizm się dzięki temu oczyszcza.                    
w stanie spoczynku
JID: Olhado256@histeria.pl

Offline Kokeeno

• ++
Sposoby Leczenia KACA
« Odpowiedź #15 dnia: 2003-08-18 (Pon), 10:51 »
Podobno pomagają tabletki z magnezem...

A tak swoją drogą, to najlepiej nie pić  :-D (nie to, żebym prawił kazania, bo od dwóch tygodni jestem abstynentem) - w sumie kaca nigdy nie miałem - może to dlatego, że po kilku strongach wymiotuję jak kot, za to łiskacza z mlekiem z kawą wciągam bezproblemowo...                    
"Live For The Moment"
Ólóbiony małpiszon Jedi Temple

Offline tymbeer

• +++
Sposoby Leczenia KACA
« Odpowiedź #16 dnia: 2003-08-18 (Pon), 13:04 »
A z drugiej strony Tymbeer ja Cie podziwiam -  ok 0345 CET a ty zamiast spac posty piszesz, po prostu szakunec :)

Dlatego jestem adminem. :hihi:
Ktos musi miec mocny leb. :D ;)

A tak serio, to zawsze tak mam.
Gdy juz wszystko co wypije \"przejdzie\", to jest ok, ale wystarczy ze kimne sie na pare godzin i wszystko wraca...

A co do picia malej ilosci.
Zrozumcie, to byly urodziny kumpla. :D
Raz na rok mozna miec takiego kaca, bo normalnie to nigdy nie mam. :)                    
...

Offline JayZeus

• +
Sposoby Leczenia KACA
« Odpowiedź #17 dnia: 2003-08-18 (Pon), 16:20 »
No to może i ja się dołączę.  Nie zdarzyło mi się ostatnimi czasy schlać się do nieprzytomnośći.  Więc to jest plus.  Mogę być narąbany w 3 dupy, ale zawsze jednak resztki mojej świadomośći gdzieś tam.  Dlatego też, przed pójściem spać łykam sobie 2 szklaneczki wody, coś na ból głowy, i multiwitaminkę.  Czynność powtarzam na 1-2h od wstania rano (jeśli zajchodzi potrzeba).  Wstaje jak nowo narodzony.                    
Ja was kurwa schłopię!!!

Offline Pumbus

• Inteligent forumowy
  • ++++
  • no wiki no pumbus
Sposoby Leczenia KACA
« Odpowiedź #18 dnia: 2003-08-23 (Sob), 23:33 »
napić się naro soczku, zjeść syte śniadanie, wziąć multiwitaminę i popołudniu się budzimy rześcy jak ryba

Zamykam. tym                    
"Nikt nie powinien kwestionować wiary innych, bo żadna istota ludzka nie może oceniać dróg Boga."   ﻄ °ﮯﮦ