Autor Wątek: Kulturalne Ugrupowanie Rozsiewajace Wszedzie Abstrakcje  (Przeczytany 11991 razy)

Offline tomcatek

• +
Kulturalne Ugrupowanie Rozsiewajace Wszedzie Abstrakcje
« dnia: 2003-03-27 (Czw), 21:18 »
tak, tak... to znowu ja. tutaj bede zamieszczal liste chetnych do wspolpracy w abstrakcjonizmie, oraz zirytowanych/niezgadzajacych sie ze SPUUFem.  jak pshemozz by zablokowal temat, to ja prosze o wiadomosci na msg/gg/icq.

czlonkowie:
1. czlonek zalozyciel: tomcatek :)))
2. jedyny kapłan wielkiego Mgambo w stanie spoczynku: Crask
3. male, upierdliwe, mobilne i niewyraznie moiwace: Timmy
4. shreka 2 jeszcze nie ma, ale on juz jest!: Gosso King

poparcie:
1. Olhado256

exkomunika:0 (chetnych 1: Xtd)

Dopóki temat będzie sensowny, nikt niczego nie zablokuje. pshemozz[/span]

[span style=\'color:green\']Nie wiem jak dlugo sie utrzyma stan senswnosci tego tematu... na FTS odbylo się to szybko. a  jak zablokujesz mi (nam) topic, tozejdziemy do pdziemia i bedziemy zalczyc po partyzancku!  anaszym idolem zostanie Krecik!
a tak bajdelej... jak przerbie nazwe na sam skrut to bedziesz na tyle wyrozumialy by g nie skasowac? tomcatek

Kulturalne Ugrupowanie Rozpowszechniajace Wszedzie Abstrakcje <== wujek Tom liczy na Ciebie!!

Boze bron mnie przed przyjaciolmi, przed wrogami obronie sie sam.

Offline [omega]

• ++
« Odpowiedź #1 dnia: 2003-03-27 (Czw), 23:20 »
Mnie urzeka skrot jaki daja pierwsze literu Ugrupowania. Konstruktywny abstrakcjonizm to chyba rzecz na tyle wazna, ze jej obecnosc na forum powinna byc odczowalna. Chetnie zobaczylbym jakies szczegoly na temat funkcjonowania/ zasad/ regulaminu/ czlonkostwa/ skladek (nie! tego nie!) Ugrupowania.                    

C1

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
« Odpowiedź #2 dnia: 2003-03-27 (Czw), 23:26 »
Taak, Tomcatek... Ale kogoś tu brakuje, aye? Tak tak, chodzi mi o samego guru, Stefano.

A abstrakcję udało ci się rozsiać, bo w 800x600 ekran trzeba przez twój temat scrollować w poziomie. A to jest głupie abstrakcyjnie.

Już nie ma problemu, zmieniłem trochę temat :D . pshemozz                    
Tak się teraz przekonuję - w internecie same chuje

Offline Crask

• ++
  • Papapishu
« Odpowiedź #3 dnia: 2003-03-28 (Pią), 09:40 »
Spoglądając w dal oczyma wyobraźni ujrzałem hufce SPPUFowskich Bersekerów uzbrojonych w oburęczne krwawoczerwone długopisy do poprawiania błędów, każdy z przekreślonym Jean-Luc Picardem (tak to się pisze ?) w klapie, depczący logo atari. Ujrzałem nabitych na pal statsiarzy, spalonych na stosie dysgrafików, rozstrzelanego Tomcatka, zanudzonego na śmierć Stefano. NIE, zakrzyknąłem, nie pozwole. Tomcatku, wpisuj mnie na listę, jedyny emerytowany kapłan Wielkiego Mogambo wraca w szeregi Kulturalnego ugrupowania.                    
"Obvious with hindsight !"

Offline tomcatek

• +
« Odpowiedź #4 dnia: 2003-03-28 (Pią), 10:27 »
Stefano niestety jeszcze sie nie pjawil, ale nie trace nadzieji, zze kiedys znowu ujzyny naszeg dziejnego wojownika w naszych szeregach!! do teg czasu bedziemy radzili sobie sami :) jest joz nas 2 :)

omega: zasady: w ramach rozsadku. oczywiscie twjego. jak przesadzisz, to najpierw ktos ci o tym powie (SPPUF :) ) a potem sie pomysli... skladek czlankowskich narazie brak, ale pomysl jest przedni :D . czlnkowstwo jest przyznawane przezemnie osobiscie (ewentualnie po autoryzacji reszty czlonkow).                    
Kulturalne Ugrupowanie Rozpowszechniajace Wszedzie Abstrakcje <== wujek Tom liczy na Ciebie!!

Offline Steffek

• +++
« Odpowiedź #5 dnia: 2003-03-28 (Pią), 14:05 »
Ech gdy na FTS zobaczylem temat o K.U.R.W.A zabrale sie do czytania, nie poczytalem jednak dlugo, bo temat byl zadlugi i mi sie nie chialo ;) Tutaj tez zabardzo mnie sie nie chce wiec sie spytam: Czy w tym kurwa chodzi o to, ze jego czlonkowie popieraja niepoprawna pisownie, czy w tym wszystkim jest jakas wieksza ideologia :D                    

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
« Odpowiedź #6 dnia: 2003-03-28 (Pią), 16:02 »
To samo co steffek. Po co wy dzialacie oprocz fajnej nazwy?                    

Offline waste

• Magister Cieć
  • Administrator
  • ++++
  • <tu wpisz jakiś mroczny tekst>
« Odpowiedź #7 dnia: 2003-03-28 (Pią), 21:30 »
podejżewam, że to jakaś nowa estetyka literacka. sztuka dla sztuki! a nazwa wcale nie jest fajna.
waste / marti.presents.pl / proud member of SPPUF! / Zakon Entombedian walczy!

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
« Odpowiedź #8 dnia: 2003-03-28 (Pią), 23:12 »
Jest prowokacyjna i mi sie w sumie podoba                    

Offline GoRo

• +
« Odpowiedź #9 dnia: 2003-03-29 (Sob), 17:48 »
\"]Mnie urzeka skrot jaki daja pierwsze literu Ugrupowania. Konstruktywny abstrakcjonizm to chyba rzecz na tyle wazna, ze jej obecnosc na forum powinna byc odczowalna. Chetnie zobaczylbym jakies szczegoly na temat funkcjonowania/ zasad/ regulaminu/ czlonkostwa/ skladek (nie! tego nie!) Ugrupowania.

Szczegółów nie uswiadczysz....    K.U.R.W.A  to zapluty karzeł reakcji ;) na powstanie SPPUFu - ileż to my sie nagadaliśmy, a właściwie napisalismy z szacownym Ś. P. (obym się myslił)  Stefano na temat chaosu i harmonii w przyrodzie...
Dyskusja ta była nad wyraz jałowa, przypominająca znaną dyputę egoizm -  altruizm (altruizm to bezinteresowność, ale jako, że zapewnia nam dobre samopoczucie, możliwe że jest egoizmem, nieprawdaż ?)

No ale było miło i  zawsze coś się działo... teraz jednak K.U.R.W.A to po prostu stara, przepracowana i chyba  rozpracowana :D kurtyzana, która goni resztkami sił do pracy, którą czas już skończyć ...                    
poprawność językowa SPPUFcizną XX wieku [gdzie sie podział ten temat?]
Krondor is real: Literature & Cyberspace & Your Own Story
DOSBox

Offline Olhado256

• +++++
« Odpowiedź #10 dnia: 2003-03-29 (Sob), 18:08 »
Skoro K.U.R.W.A. znów działa, to ja poproszę o wpisanie mnie na listę Cicho Popieranych, ewentualnie Sympatyków :) .
I gdzie jest Stefano? K.U.R.W.A. bez niego to już nie to samo... :(                    
w stanie spoczynku
JID: Olhado256@histeria.pl

Offline Steffek

• +++
« Odpowiedź #11 dnia: 2003-03-29 (Sob), 18:52 »
Podba mi sie ten temat kurwa, bo mozna sobi przeklinac a wszczyscy mysla ze to kurwa co ja pisze to jest skrot ;) ;) ;)                    

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
« Odpowiedź #12 dnia: 2003-03-29 (Sob), 19:49 »
Ech, stare dobre kurwiszcze. Zaprawdę pozostanie w naszych sercach. I łyse oblicze Stefana również!                    

Offline [omega]

• ++
« Odpowiedź #13 dnia: 2003-03-29 (Sob), 23:15 »
Sadze, ze abstrakcja czasem daje do myslenia i nie powinna byc w zadnym razie tepiona - przystapilbym do szeregow  Ugrupowania tylko jak wtedy by mnie nazywano - K.U.R.W.iszonem? Nie jestem pewnien czy jestem na to gotowy :-)                    

C1

Offline Keiran

• Naczelny Ekonom
  • DKMiści
  • +++++
« Odpowiedź #14 dnia: 2003-03-30 (Nie), 14:04 »
W sumie podobnie jak ze  SPUFem tak i popieram działalność KURWy, ale nie przylacze sie do zadnej z tych grup.
Stefano mial czasem dziwne poglady, ale jest w porzadku.                    

Offline waste

• Magister Cieć
  • Administrator
  • ++++
« Odpowiedź #15 dnia: 2003-03-31 (Pon), 00:00 »
goro: marne szanse, bez stefana w ich szeregach nie znajdziesz nikogo, z kim możnaby kontynuować te przepiękne dyskusje o dupie maryni... znaczy kurwy.

Offline Crask

• ++
  • Papapishu
« Odpowiedź #16 dnia: 2003-03-31 (Pon), 07:36 »
Dla wszelakich nieuświadomionych i reszty towarzystwa postanowiłem napisać kodeks K.U.R.W.Y. :
1). Członkowie ugrupowania nie są statsiarzami, nie chodzi nam o to żeby wysyłać posty głupie i bez sensowne, tylko o to żeby pisać nie trzymając się żadnych ram i reguł, jedyne co nas ogranicza to nasza inwencja.
2). Nie robimy błędów celowo, no chyba że w kontekście, niestety niektórzy robią je niecelowo, ale to nie ich wina i nie można ich potępić.
3). Nie nosimy prądu w wiaderku (bo się można w scyzoryku utopić).
4). Jako że nie każdy abstrakcję lubi, staramy się z nią nie rozprzestrzeniać po za ten i inne dedykowane topiki żeby nie psuć innym dyskusji.
5). Nie ufamy ogórkom.
6). Nie jesteśmy konkurencją ani wrogiem SPPUFu, tylko przeciwwagą prezentującą inne poglądy na naturę rzeczy.
7). WIĘCEJ CUKIERKUF.

To już koniec nieoficjalnego kodeksu, teraz trza czekać czy Tomcatek się pod tym podpisze.                    

Offline Gosso King

• +
« Odpowiedź #17 dnia: 2003-03-31 (Pon), 20:31 »
Ja też chce działać w K.U.R.W.A.

A Ogórki to ja zjadam nim zdążą coś powiedzieć.
Trzebaby jeszcze wskrzesić ten post z bezludną wyspą.                    
>>> dawniej Shrek Zwei <<<

Członek K.U.R.W.A.

Offline tomcatek

• +
« Odpowiedź #18 dnia: 2003-04-01 (Wto), 10:44 »
Gosso King =] dopisac? to jeszcze podpis se przeedytuj :)

Crask =] podpisuje sie, z zastrzezeniem ze czasem moze to troszke przeedytujemy... w zaleznosci od potrzeb i aktualnej sytuacji spoleczno-ekonomicznej.

a tak w ogole, to tu nie ma z kim popolemizowac, bo nie ma o czym. jak by sie znalazl jakis powod to bysmy sie sprezyli i cos wydumali :)                    

Offline Crask

• ++
  • Papapishu
« Odpowiedź #19 dnia: 2003-04-01 (Wto), 11:34 »
Gosso King ]]] Jako twórca topiku o bezludnej wyspie nie uważam za sensowne wskrzeszania go, nie sądze żeby można było zbyt wiele nowego na ten temat wymyślić :( Trzeba by wymyślić coś nowego, w podobnym stylu, może coś zaproponujecie ???                    

Offline tomcatek

• +
« Odpowiedź #20 dnia: 2003-04-01 (Wto), 11:50 »
moze nie proponujcie, tylko zakladajcie!! mamy teraz 2 moderaorow od zamykania topicow wiec trzeba im zalatwic troche roboty :D                    

Timmy

• Gość
« Odpowiedź #21 dnia: 2003-04-01 (Wto), 12:01 »
Hmmm... ja też się podpisze choć nie do końca pod tym tematem. A jeżeli chodzi o dyskusje to mam dużo dobrych pomysłów  :lol:
 :twisted:
Naprzykład : Nie wolno szmiacz szę z niepełnoszprawnych  :!:                    

Offline tomcatek

• +
« Odpowiedź #22 dnia: 2003-04-01 (Wto), 12:04 »
buahahaha.....

a gdzie lords of the underworld? i sie nie bulgocz bo przyjedzie fil kolin i cie zabieze do jakiegos domu dziecka i jak bedziesz sie na forum dopisywal?                    

Timmy

• Gość
« Odpowiedź #23 dnia: 2003-04-01 (Wto), 12:12 »
Zespól to ty masz ale w twoim przypadku to choroba- a co do fila kolina to się wcale go nie boje- Jestem od niego bardziej uzdolniony :!:                    

Offline tomcatek

• +
« Odpowiedź #24 dnia: 2003-04-01 (Wto), 12:22 »
chcialbym zauwazyc, ze nawet jak bedziesz uciekal na tym wozeczku, to i tak moz cie oskarem zucic :)                    

Timmy

• Gość
« Odpowiedź #25 dnia: 2003-04-01 (Wto), 12:31 »
Nie wiem czy widziałeś ten odcinek z którego jest ten obrazek-

W tym odcinku przenoszę się w czasie -więc jak będziesz dla mnie nie miły to się cofne w czasie i zabije wszystkich zaczynających się na \"Tom\" :lol:                    

Offline Crask

• ++
  • Papapishu
« Odpowiedź #26 dnia: 2003-04-01 (Wto), 12:44 »
Jak ? Przejedziesz ich wózeczkiem ?                    

Offline tomcatek

• +
« Odpowiedź #27 dnia: 2003-04-01 (Wto), 12:44 »
z tego co pamietam to nie mam  wodzinie nikogo takiego (opmijajac mnie oczywiscie :) )                    

Timmy

• Gość
« Odpowiedź #28 dnia: 2003-04-01 (Wto), 13:00 »
Jak ? Przejedziesz ich wózeczkiem ?

A żebyś wiedział !!! :evil: Co myślisz że na wózku nic nie moge?
Zobaczysz a raczej poczujesz co ten wózek może :lol:                    

Offline tomcatek

• +
« Odpowiedź #29 dnia: 2003-04-01 (Wto), 13:01 »
tylko pamietaj, ze ludzi w okuparach sie nie bije!!!!!!!!!!
co nie, crask?                    

Offline Crask

• ++
  • Papapishu
« Odpowiedź #30 dnia: 2003-04-01 (Wto), 13:02 »
Uwaga panowie, proponuję zakończenie drobnych pyskówek tu i w innych tematach. Weźmy się raczej za odbudowę potęgi Kulturalnego Ugrupowania, trzeba wymyślać nowe porządne abstrakcyjne tematy a nie się kłócić. Jeżeli nie przestaniemy będziemy jedynie dawać wodę na młyn naszym prześladowcom. A po za tym admin może uznać że temat nie ma sensu i go po prostu zamknąć.                    

Offline tomcatek

• +
« Odpowiedź #31 dnia: 2003-04-01 (Wto), 13:04 »
predzej czy pozniej i tak to zrobi :) ale nowy topic tez by siem przydal... troche wiecej miejsca na klutnie i offtopicowanie :)                    

Offline pshemozz

• +++++
  • Kurwa dupa abecadło
« Odpowiedź #32 dnia: 2003-04-01 (Wto), 13:13 »
Już tak zacząłem uważać, ten temat przestał mi się podobać i nie zdziwcie się, jeśli w końcu zobaczycie na nim kłódeczkę. A objawy nadmiernego offtopicowania zostana spacyfikowane, możecie uważać to za ostrzeżenie.                    

I chuj

Offline GoRo

• +
« Odpowiedź #33 dnia: 2003-04-01 (Wto), 15:25 »
Już tak zacząłem uważać, ten temat przestał mi się podobać i nie zdziwcie się, jeśli w końcu zobaczycie na nim kłódeczkę. A objawy nadmiernego offtopicowania zostana spacyfikowane, możecie uważać to za ostrzeżenie.[/span]

Nigdy nie myślałem, że to powiem...
No cóż - czynie to nawet jako wasz zacięty wróg, adwersarz i antagonista ;)

Coś mi się zdaje że nasz Pshemozz  chyba za bardzo poczuwa się do roli administratora... Zaczyna to być irytujące.
O ile pamiętam na forum TS-u  ani administratorzy, ani moderatorzy, że się tak wyrażę  nie włazili a paradę użytkownikum forum.  Ograniczali się oni do zapewnienia poprawności funkcjonowania, niezauważalnie usuwając nieścisłości, podwójne posty itp. Jednak na forum TS Index irytujące zaczynają być te wpisy czerwoną czcionką, ciągle coś przypominajace i wytykające
I nie mówię tego złośliwie, wszak sam jako założyciel SPPUFu cenie sobie poprawne pisanie i tępienie pustosłowia...
Ale przecież, jeśli chce ktoś dyskutować o dupie-marynie, o niebieskich migdałach czy podróżach astralnych Misia Uszatka i robi to dość konsekwentnie i z zainteresowaniem - to jest to jego własna wola !!!!!!!

[span style=\'font-size:25pt;line-height:100%\']BEZ PRZESADY POWIADAM !  
             BEZ PRZESADY
!

DOSBox

Offline pshemozz

• +++++
  • Kurwa dupa abecadło
« Odpowiedź #34 dnia: 2003-04-01 (Wto), 15:36 »
Nie zauwazyłem w ostatnich postach tego tematu konsekwentnej dyskusji, a raczej kupę pojedyńczych zdań traktujących o niczym.

O ile pamiętam, to na forum TS\'a administratorów i moderatorów wogóle nie było, a jako taki porządek utrzymywał się tylko w grupach, gdzie moderatorzy byli.

Mam andzieję, że tych niebieskich, czerwonych i zielonych wpisików będzie coraz mniej.

Co do dyskusji o dupie Marynie, którą zamknałem, poprosiłem TomisHa, żeby zaproponował coś bardziej konstruktywnego do tego tematu to wtedy otworzy się go na nowo.

A jeśli chodzi o zamknięte dzisiaj tematy, to nie bulwersuj się tak, przypomnij sobie jaka mamy dziś datę i zastanów się dobrze ;)

Żadnej przesady w naszych działaniach nie widzę, wskocz sobie na GOLa i podpatrz działanie tamtejszych moderatorów.

Czerwone wpisy pojawiają się wtedy, kiedy muszą. gdybyśmy tego w jakiś sposób nie kontrolowali to zaraz by się niezły bałagan zrobił.

Zakończmy tutaj tą dyskusję, bo to nie jest miejsce na to.                    

I chuj

Offline Crask

• ++
  • Papapishu
« Odpowiedź #35 dnia: 2003-04-02 (Śro), 09:34 »
GoRo ]]] Dzięki za wsparcie (nawet jeżeli robisz to tylko przy okazji) ale Pshem ma trochę racji, Ugrupowanie powstało nie po to żeby statsować i kłócić się tylko żeby szerzyć abstrakcję, a to co ostatnio się w topiku wyprawia jest raczej mało abstrakcyjne a dość mocno idiotyczne. Jak tak dalej pójdzie to chyba się do SPPUFu przeniosę :D:D:D:D

Do K.U.R.W.Y. ]]] Sam bym zaprponował zamknięcie tego tematu gdyby nie to że te tłumy przyszłych kandydatów nie miały by gdzie składać petycji. Sugeruję więc zostawienie tego tematu na sprawy administracyjne i założenie innych topików na abstrakcyjne dyskusje.                    

Timmy

• Gość
« Odpowiedź #36 dnia: 2003-04-02 (Śro), 09:53 »
Popieram to co napisał GoRo-- \"wolność słowa\" w rzeczywistości czegoś takiego nie ma - powiesz coś nie tak i siedzisz w więzieniu. Moim prywatnym zdaniem przynajmniej na forum powinna być możliwość powiedzenia tego co komu na wątrobie ciąży bez konsekwncji na zdrowiu i opini.                    

Offline pshemozz

• +++++
  • Kurwa dupa abecadło
« Odpowiedź #37 dnia: 2003-04-02 (Śro), 10:16 »
Nie ma absolutnie takiej możliwości, niby co, ktos kogoś mocno obrazi na forum i ma nie zostac za to ukaranym? Mocna przesada. Wolność słowa istnieje ale pamiętaj, że kończy się ona tam, gdzie ograniczasz wolnosc kogoś innego lub kłamiesz oczerniając innych.

Koniec tematu o wolnosci itp.

Ten topic zostaje do celów, o których napisał Crask.
Każdy nastepny topic traktujący o wolności słowa itp. zostanie usunięty :)                    

I chuj

Offline tomcatek

• +
« Odpowiedź #38 dnia: 2003-04-04 (Pią), 08:38 »
aktualizuje liste czlonkow :)

sorki za opuznienia, ale bylem zajety :(                    

Offline Flecik

• Bogini-Dziecko
  • ++
« Odpowiedź #39 dnia: 2003-04-07 (Pon), 23:15 »
JA DO PANÓW W BARDZO NIETYPOWEJ (ACZKOLWIEK PILNEJ) SPRAWIE...
 :oops:  :oops:  :oops:
MOGĘ WYKORZYSTAĆ WASZE TEKSTY DO AUDYCJI???

PS
to nie  zart                    
Forever isn't an amount of time, but a place in your heart.

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
« Odpowiedź #40 dnia: 2003-04-07 (Pon), 23:28 »
Jezusie Maryjo, Saver! Będziesz sławny! Oj biedna nasza umęczona ojczyzna...                    

Offline tomcatek

• +
« Odpowiedź #41 dnia: 2003-04-08 (Wto), 08:26 »
ja jestem za !!
tylko prosze o informacji jakie to radio, kiedy bedzie leciala audycja i jakie sa mozliwosci jej odsluchania na terenie calego kraju.

no i oczywiscie jaka jest wysokosc tantiem dla autorow (czyli jak by nie patrzec dla nas) :)                    

Offline Olhado256

• +++++
« Odpowiedź #42 dnia: 2003-04-08 (Wto), 11:53 »
No proszę - a tekstów SPPUFu jakoś nikt do radia nie bierze :P .                    
w stanie spoczynku

Offline Crask

• ++
  • Papapishu
« Odpowiedź #43 dnia: 2003-04-08 (Wto), 11:59 »
Ale w TV jest już Miodek, Ojczyzna Polszczyzna czy jakoś tak, więc i tak mają przewagę. O polszczyźnie jest w ogólnokrajowej telewizji a o nas w lokalnej Poznańskiej stacji radiowej.                    

Offline Flecik

• Bogini-Dziecko
  • ++
« Odpowiedź #44 dnia: 2003-04-08 (Wto), 13:27 »
nie znów takiej regionalnej... można nas słuchać na calutkim świecie... www.afera.com.pl  :P
tantiemów nie będzie - musi wam wystarczyć sława i moja dźwięczność
 :kiss:

aha... audycja w niedzielę od 8 do 11                    

Offline GoRo

• +
« Odpowiedź #45 dnia: 2003-04-08 (Wto), 15:08 »
nie znów takiej regionalnej... można nas słuchać na calutkim świecie... :P
http://www.afera.com.pl/    
tantiemów nie będzie - musi wam wystarczyć sława i moja dźwięczność
 :kiss:

aha... audycja w niedzielę od 8 do 11

Ho ho ho - Flecik, cóż to będzie za audycja?  A jeśli ją przegapię... to prosiłbym  o kilka słów w ramach doinformowania :)
Osobiście ciekawi mnie sam fakt wykorzystywania tekstów pisanych w audycjach radiowych.                    
DOSBox

Offline Flecik

• Bogini-Dziecko
  • ++
« Odpowiedź #46 dnia: 2003-04-08 (Wto), 15:33 »
hmmm.... no to taka audycja, którą poprowadzę ja i mój kumpel - cholera, właśnie sobie uzysłowiłam, że wyda się jak się nazywam (i cały misterny plan...) :?  No trudno
po prostu fajnie by było mieć temat przewodni na niedzielny poranek a takie zabawne teksty są mniej - więcej w stylu tego radia :twisted:                    

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
« Odpowiedź #47 dnia: 2003-04-08 (Wto), 16:57 »
Czyli dobrze - będą w tym szacownym radiu cytować K.U.R.W.Ę., a wszyscy w poznaniu oprócz Faziego, Kaczmi i Dzwona (oni nie zrozumieją - pozdro ekipo NAS) będą się śmiać z ich pathetic efforts. Kolejne zwycięstwo SPPUF (buhahahah!).                    

Offline GoRo

• +
« Odpowiedź #48 dnia: 2003-04-08 (Wto), 16:58 »
hmmm.... no to taka audycja, którą poprowadzę ja i mój kumpel - cholera, właśnie sobie uzysłowiłam, że wyda się jak się nazywam (i cały misterny plan...) :?  No trudno
po prostu fajnie by było mieć temat przewodni na niedzielny poranek a takie zabawne teksty są mniej - więcej w stylu tego radia :twisted:

Aha - rozumiem, że będziesz je cytować... ciekawi mnie które preferujesz - tj. które dokladnie są odpowiednie dla klimatu radia...
Aha - no i w takim razie - skąd wiesz o tym forum i jaki jest twój związek z Top Secetem (jeśli w ogóle jest) ?                    
DOSBox

Offline Olhado256

• +++++
« Odpowiedź #49 dnia: 2003-04-08 (Wto), 18:01 »
Durbik =] Jakie \"kolejne zwycięstwo\", co? Po pierwsze - to, że ludzie będą się śmiać z naszych efforts to mnie osobiście bardzo cieszy i nie widzę w tym zwycięstwa SPPUFu - wcale nie piszemy poprawniej. Co więcej - w radiu będą nasze niepoprawne teksty!!! A po drugie - jakie \"kolejne\"? Możesz wymienić jakieś wasze zwycięstwo?                    
w stanie spoczynku

Offline Durbik

• DKMiści
  • +++++
  • Obey the Fist!
« Odpowiedź #50 dnia: 2003-04-08 (Wto), 18:50 »
(buhahahah!)

Przepraszam, że się cytuję, ale to chyba jest odpowiedź na twe pytania Olhado O\'Mate. Żarcik. Może niewyszukany, przepraszam.                    

Offline Olhado256

• +++++
« Odpowiedź #51 dnia: 2003-04-08 (Wto), 23:08 »
Właśnie nie byłem pewien, czy mówisz to żartem, czy na serio :) . Jak żartem to ok, przeboleję te \"pathetic efforts\" :wink:  :P                    
w stanie spoczynku

Offline waste

• Magister Cieć
  • Administrator
  • ++++
« Odpowiedź #52 dnia: 2003-04-09 (Śro), 09:43 »
a może ktoś by to nagrał i udostępnił jako mp3?

Offline tomcatek

• +
« Odpowiedź #53 dnia: 2003-04-09 (Śro), 10:13 »
to jest dobry pomysl i prosba ta skierowana powinna byc do samej Flecik!!!

ja osobiscie bardz bym prosil wszystkich zyczliwych mniej lub bardziej o owo gdyz w takich porach nie mam dostepu do sieci :)                    

Offline GoRo

• +
« Odpowiedź #54 dnia: 2003-04-09 (Śro), 10:41 »
a może ktoś by to nagrał i udostępnił jako mp3?

He he żeby nagrać, to trzeba by się było spotkać :D  Ja proponuje Rzeszów, bo przed maturą nie wybieram się nigdzie poza granice Podkarpackiego...
Chyba, że mówisz o zaangażowaniu profesjonalnych lektorów - o właśnie !!
Konkurs !!!! Już umieszczam linka !

KONKURS NA LEKTORÓW:  Radio TS ForuM ??? :D                    
DOSBox

Offline waste

• Magister Cieć
  • Administrator
  • ++++
« Odpowiedź #55 dnia: 2003-04-09 (Śro), 11:00 »
spotkać? ja mówiłem o audycji radiowej podczas której ktoś ma przygrywać na fleciku... eee nie, chyba coś poplątałem... ^_^;;; ;]

Offline Crask

• ++
  • Papapishu
« Odpowiedź #56 dnia: 2003-04-09 (Śro), 11:11 »
A tak mi się właśnie wydawało że tobie chodzi po prostu o nagranie audycji w której wyżej wymieniona występuje. Ciekawe co na to sama Flecik (i ciekawe jak ta audycja będzie wyglądała). Sam był bym zainteresowany dostępem do takowych materiałów.                    

Offline GoRo

• +
« Odpowiedź #57 dnia: 2003-04-09 (Śro), 13:14 »
Proszę mi się tu nie stresować i lepiej wziąć udział w konkursie - jakby komu IQ podupadło na duchu, albo po prostu się nie zorientował to sprostowuję, że \"spotkanie\" to był po prostu taki sobie żarcik, który jednak zrodził w mej głowie ideę konkursu :)                    
DOSBox

Offline Olhado256

• +++++
« Odpowiedź #58 dnia: 2003-04-09 (Śro), 13:36 »
Ja bym bardzo bardzo chciał mieć to nagrane w mp3, ale niestety zupełnie nie mam pojęcia jak tego dokonać - czym się rejestruje dźwięk z sieci? Albo mnie nauczcie, albo niech to ktoś inny nagra i powiesi na jakimś serwerku!                    
w stanie spoczynku

Offline Gosso King

• +
« Odpowiedź #59 dnia: 2003-04-09 (Śro), 17:02 »
Mnie nie ma a tu się takie rzeczy dzieją!!!
Mam nadzieje, że mnie też będą cytować.

Może jeszcze wystąpimy w komiksie Adlera!                    
>>> dawniej Shrek Zwei <<<

Członek K.U.R.W.A.