Off-Topic > Muzyka

ROCK RADIO - WALCZCIE DO OSTATNIEJ KROPLI KRWI

(1/6) > >>

Crono:
Straszne rzeczy sie dzieją, od lipca na falach jedynego słusznego śląskiego radia można usłyszeć straszne wieści. Na falach protestują słuchacze i artyści  (nawet Kazik przyłącza sie do protestu). Zainteresowanych odsyłam na strone: http://www.rockradio.pl/

Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji MORDUJE jedyne rockowe radio na
Śląsku i w Zagłębiu.
ROCKRADIO 93,6 FM

17 lipca dowiedzieliśmy się, że urzędnicy z Warszawy nie przedłużyli koncesji
ROCKRADIU 93,6.
A to oznacza, że ROCKRADIO 93,6 zamilknie na zawsze!
Będziemy z wami tylko do połowy października.

Staramy się bardzo robić dla was najlepsze radio, z muzyką, którą wszyscy kochamy. To nie jest tylko nasza praca...to nasza pasja.
ROCKRADIO w ledwie pół roku działalności związało tysiące ludzi, którzy
deklarują, że są nie tylko jego słuchaczami ale i jego fanami.

NIE ZGADZAMY się z tą skandaliczną decyzją KRRITV i będziemy walczyć o nasze radio!
Zamierzamy zrobić WSZYSTKO, żeby Rockradio nie zginęło ze
śląskiego eteru!                    

ignus:
heh...tylko gdyby mieli ogolnopolski zasieg to bym ich sluchal...
no bez komentarzy. oni tam w KRRiTV chca tylko $$$, niczego wiecej. zreszta wiadomo co odchodzilo w zwiazku z nowelizacja ustawy o radiofonii i telewizji...
wyglada na to, ze zamykaja to radio, bo nie podoba im sie rodzaj prezentowanej muzyki...jesli tak to moga nas pocalowac gleboko.                    

Olhado256:

--- Cytuj --- oni tam w KRRiTV chca tylko $$$, niczego wiecej.
--- Koniec cytatu ---

Ja myślę, że PLN też nie pogardzą :wink:

A jest w ogóle jakieś uzasadnienie tego nieprzedłużenia koncesji?                    

Crono:
Z tego co wiem, jakiś śmieszny pretekst. Poza tym 40 podobnpo stacji było monitorowanych przez Rade (co jest kłamstwem, bo rada nie monitorował Rock Radia)  i  tylko 93,6 traci koncesje. Przeklinam po stokroć RADE.                    

kYuba:
nie mieszkam na Śląsku ale jeśli to radio puszcza rock, metal i tego typu muzykę to jestem z nimi! W polsce naprawde ciężko usłyszeć w radiu jakąkolwiek rockową kapele no poza Linkin Park (bleh) Napewno nic sie nie da zrobić by im pomóc?                    

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej